Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

'Niezależniacy'

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ja jestem pan Goły, tzn. Optymista1930 w tej blogowej wersji dla ćwierćinteligentów. Piszę od lat, ale w miejscach dla 'zwykłych Heńków' nieosiągalnych mentalnie, także mało mnie obchodzą zapraszania i wypraszania z różnych blogerskich stadełek.

Ten wstęp może mieć tylko 250 znaków ( już musiałem resztę wstawić tutaj ), ale to jest za mało, by Wam opisać mój stosunek do heh – rzeczywistości. Także wklejam tekst, który ukazał się dziś na moim portalu, zaznaczając, iż mam więcej niż dobrą świadomość tego, iż i tutaj lepiej ( niż na nz.pl ) nie jest. Wiecie, ból istnienia ma to do siebie, że ogólnie człowiek czuje i wie za dużo ;)

'Gówno Prawda' to znane chyba już wszystkim Polakom, określenie rzeczywistego stanu intencji i działań 'Gazety Wyborczej'. Przekręcone logo 'Wyborczej' ze słowami 'Gówno Prawda', jest już częścią polskiej, ulicznej popkultury, jak zupa Campbella swego czasu w USA.

Ten masowy sprzeciw wobec żydowskiego kłamstwa, przygotowanego dla Polaków na szkodę i zgubę, jest już znakiem rychłego upadku szmatławej gazetki. Sprzedaż spada, kłamstwa coraz bardziej ordynarne wzbudzają raczej śmiech politowania, niż wiarygodność. W takiej sytuacji pojawia się pytanie, 'co robić', a zadają je sobie osoby niekoniecznie ze świeczników spod żyrandoli, za to te, w których rękach spoczywa prawdziwa władza nad kolonią o nazwie 'czecia erpe'. Zadają, lub właściwie zadawali, bo 'problem' wydaje się być już rozwiązany.

'Problem' stworzenia następnego, jeszcze bardziej perfidnego szwindla medialnego, który pozwoli łudzić Polaków patriotyzmem, zarazem nadal zapewniając priorytet interesów obcych.

'Gówno Prawda' upada w tej formie jaką znamy, ale wystarczy tylko z tych słów zrobić skrót, by widzieć jak na dłoni, kto tu teraz będzie pod – judzał.

GP, czyli 'Gówno Prawda Gazeta Polska'. Polska - tylko z nagłówka oczywiście. Zaczyna tak jak 'Wyborcza', czyli na epatowaniu patriotyzmem i nagłaśnianiu potrzeby zmian – 'Jak wiele trzeba zmienić, by wszystko zostało po staremu' – rzec moża cytując złotą myśl.

Tak więc, czymś podeprzeć się trzeba, by złapać w mentalną sieć rzesze niesamodzielnych Jelonków Bambi z polskiego lasu. Tym lajt motivem na którym 'żydłacy' z 'GP' chcą budować swój image, jest antyrosyjskość, antyputinizm. I bardzo dobrze by to było, gdyż są to stanowiska jak najbardziej na miejscu, a Rosja jest zbrodniczym krajem, Putin zaś zbrodniarzem. Sam podzielam takie poglądy...tylko że ja podzielam też inne z palety polskiej racji stanu.

'GP' zaś, stoi w pewnych kwestiach już po drugiej stronie. Taka sytuacja każe właściwie oceniać antyrosyjskość 'niezależniaków', którym nie przeszkadza unia eufaszystowska, ani żydowska nienawiść do Polski, teraz emanująca jawnymi już działaniami rozbiorowymi. Ukraiński banderyzm, też według nich nie istnieje, nie przeszkadza, a nawet...

Naprawdę trzeba mieć wyczucie w tych ( i każdych innych ) czasach. Tak wiele jest kłamstwa, a Prawda jest tak deficytowa.

Od bardzo dawna wiem, że środowisko związane z niejakim Sakiewiczem, to nie jest polskie środowisko dobrej woli. Pełno jest tam karierowiczów ( co w sumie dziwić nie powinno – wszak taki jest 'etos' 'czeciej erpe' ), ale też esbeckich dzieci, byłych członków PZPR, aktywnie wspierających komunizm. Właściwie polskość Gazety Polskiej, oparta jest tylko i wyłącznie na Zamachu Smoleńskim ( który jest oczywiście faktem ) i zwalczaniu Rosji, które jest na miejscu.

Na każdą próbę napisania Prawdy o obezwładniającej nasz kraj machinie żydowskiego spisku – jaki jest faktem, tylko się Jelonkom o tym nie mówi – reakcja jest histeryczna i nienawistna.

Nie można też napisać nic o izraelskim faszyźmie, esesmańskich metodach stosowanych w ludobójstwie syryjskim i palestyńskim. Nie można napisać źle o USA, które przecież, wiadomo przez jaką nację są w sensie politycznym zdominowane. Ludzi, którzy piszą Prawdę o pogardzie, manipulatorzy z GP nazywają antysemitami i taka jest ich wersja Wolności, taka 'niezależność. Dzieci esbeków chcą nas uczyć patriotyzmu, oraz w sposób wybiórczy szatkować świadomość świata, tym samym skazując na niewolnictwo i duchowy niedorozwój.

No cóż, żałuję że nie strzeliłem Sakiewiczowi przykładnie w pysk swego czasu.

Cooo – że nie mogę tak mówić...? Literat może...Poeta może.

Prawda jest wartością nadrzędną.

Tymczasem temat obrzydliwych zbrodni banderyzmu – tak historycznych, jak i tych teraźniejszych – jest przez 'niezależniaków' kneblowany. Ten kto pisze o mordach i okrucieństwach dzisiejszych rezunów, jest nazywany 'ruskim agentem' i na tym się 'dyskusja intelektualna' kończy.

Sam już nie wiem ( i nie chcę wiedzieć ) ile szumowin z czasów komuny zasiada w redakcji. Nie wiem, czy gorsze te kreatury, czy może rocznikowo młodsze pokolenie hip(ster)okrytów – oportunistów, na czele z synalkiem znanego pismaka i drobnym konfidentem o portugalskim nazwisku...? Połączenie takich – delikatnie mówiąc – przywar, z całą pewnością daje prawo do przypuszczeń, że szykowany jest ( od dawna ) plan kolejnego okrągłego stołu. Oczywiście oparty podstawowo na kolejnym zakłamaniu umysłów, świadomości Polaków.

Myśli ktoś że spiskowa teoria dziejów to wymysł...? Myślę, że słowo 'myśli', jest w tym przypadku nadużyciem.

Polska zaś racja stanu i perspektywa Wolności, oparte są na wielu kryteriach, które się wzajemnie nie wykluczają, choć ich wypełnianie nie jest łatwe. Łatwo to mają Czesi i Francuzi, postrzegający pojęcie honoru w sposob bardzo specyficzny, heh.

'A kto chce być wolny i prawe ma serce, niech cierpi, niech walczy, choćby w poniewierce!' - te słowa napisane przez jednego z Niezłomnych, niezmiernie pasują do opisu polskiego losu i polskich wyborów.

Tak, mamy więcej niż jednego wroga, gdyż poza Rosją, są nim też Niemcy, Izrael ( wraz z ogólnie pojętym talmudycznym spiskiem ), oraz w sensie pogardy i obyczajowego zepsucia, także Europa Zachodnia.

Wrogowie na Wschodzie, to nie tylko Rosja, ale również wypaczona szowinizmem, zaślepiona polityczną głupotą przez Niemców, Litwa.

Zaciekły i nieludzki wróg Polski i Polaków ( i to od wieków, niezmiennie! ) to czerń ukrainna, bezduszne i bez sumień plemię, nieszczęśliwie niezdolne do wyższych uczuć i prawdziwej polityki.

Długo by pisać o polskiej racji stanu i formacji duchowej, nadmienić jednak potrzeba koniecznie jeszcze jeden aspekt, bardzo ważny, kluczowy w sumie.

Otóż teraz bardzo w oczy rzuca się oblężenie murów Katolickiego Rzymu przez barbarzyńców i satanistów, oraz ataki od środka. To za obronę tej twierdzy, jest Polska tak okrutnie nienawidzona. A dodać muszę, że na szańcach tej walki to my wiedziemy prym. To polskie dywizje Chrystusa zaraz pójdą w bój za Prawdę. Zobaczycie że mam rację, choć teraz domyślam się na twarzach krzywych uśmieszków.

Całość obrazu duszy polskiej, jest najpiękniejszą konstrukcją duchową, jaką może osiągnąć człowiek i dlatego od wieków zazdroszczą nam różni barbarianie, chcąc poniżyć i zniszczyć. To dlatego od wieków w chwilach próby, to my osiągamy wielkość, oni zaś piszą kolejne karty księgi infamii. Ich matki, ich ojcowie, wraz z potomkami, zbierają Pokłosie wstydu...

Nad Polską Czuwa zaś Królowa Polski, Matka Boga!

...Który Jest Prawdą!

A wszyscy twórcy i lokaje wielkiego kłamstwa, są robakami godnymi pożałowania.

Otrzepujemy więc kurz z butów, idąc dalej tą samą, Polską Drogą.

Już my wiemy jak mamy żyć i być. 'Nie chcemy już od was uznania, Ni waszych mów, Ni waszych łez.'

Optymista1930


 


 


 

KOMENTARZE

 • Autor
  Duzo prawdy, z jednym ALE .. Coz niestety Polska nie jest pepkiem swiata i my Polacy ze wzgledu na slabosc naszego kraju nie istniejemy na zewnatrz .. Nikt sie z nami nie liczy, bowiem nasz kraj od dawna stal sie trzeciorzednym panstwem Jewropy! Moglibysmy zaistniec, gdybysmy nie machali tak ciagle szabelka i nie szli z konnica na czolgi - lecz spojrzeli na otaczajacy nas swiat i szukali naturalnych sprzymierzencow wsrod Slowian ...Swiat mowi o Usraelu, chociaz przecietny "Hamerykanin" to glupi grubas nie majacy pojecia o swiecie , lecz jego kraj jest zandarmem narodow, wiec automatycznie ten glupawy grubas ma sie za cos lepszego !
 • @babaraba 23:49:20
  Nie ma Pani racji.
  Polska i polskość jest nadzieją świata.
  Tyle, że my nie mamy być "pawiem i papugą", ale światłem w ciemności.

  Żydowska nienawiść do Polski wynika z tej nienawiści do blasku, jaki Polska roztacza. Z tej możliwości, że współżycie między ludźmi można oprzeć na zasadach wzajemnego poszanowania i współpracy, a nie wykazywania swej nadrzędności.

  Dlatego: więcej wiary.
 • -------------POLAKOKATOLICY cóż ............
  http://www.youtube.com/watch?v=SKoeIOfISu8
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:29:32
  Zgadza się. Żydowska nienawiść do Polski wynika po prostu z ich nienawiści do Chrystusa. Polska i tak stanie się zaczątkiem odrodzenia, bo taka jest nasza droga i rola. Z żadną szabelką na czołgi - chyba że ktoś chce słuchać komucha Wajdę - tylko z Wiarą i z Królową Polski, przeciwko złemu, talmudycznemu światu!
  Z Wiarą i bez kompleksów, które od lat są świadomie podsycane...
 • @ninanonimowa 07:35:57
  Bardzo fajnie się słucha, aż do momentu gdy 'gościu' zaczyna bredzić i bluźnić przeciwko Chrystusowi.
 • @Optymista1930 08:39:29
  Dobrze, że nie wplątał Pan w to Watykanu (KRK), bo to już jest kościół "mało-Chrystusowy".
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:29:32
  Mysle, ze jednak to pan sie myli, bowiem z moich obserwacji (i nie tylko) wynika, ze "rzyci" nienawidza wszystkich samodzielnie myslacych narodow. Zas bardziej niz chrzescijanskich, uleglych Polakow rzyci nienawidza muzulmanow oraz wszystkich Arabow ( czyli i tych niewierzacych w "jedynego Allaha).. Moge tez powiedziec, ze ta nienawisc jest wzajemna - i ze dla dobrego muzulmanina rzyt jest pierwszym i najwiekszym wrogiem. Mozemy wiec liczyc w razie czego na "sprzymierzencow", ktorzy sa rownie niebezpieczni takze i dla nas szczegolnie zas ich radykalny , religijny odlam ...
 • @babaraba 17:26:03
  Proszę mi tu głupot nie gadać i oczu nie mydlić Panie. Bełkoty o równej obustronnej nienawiści możes 'se' Pan wciskać młodocianym kucom z politologii, a nie mnie. W konflikcie żydów z Palestyńczykami, to żyd jest oprawcą i zbrodniarzem! Natomiast nienawiść i cele żydów względem Polski i Polaków, mają dużo bardziej rozwinięte podstawy i cele. Jest to zupełnie inne i z całkiem innej bajki zagadnienie. Widzę że siedzi tu trochę facecików sprzedających kity. Proszę do mnie w ogóle z tym nie podjeżdżać...!
 • @Optymista1930 19:10:55
  PO pierwsze nie jestem zadnym "facecikiem", ale jak mowi nick "baba".
  Po drugie prosze zwracac sie kulturalnie, bowiem agresywnosc oraz "chamstwo" nie przechodza nawet na NEonie . Bowiem co innego specyficzne pisanie w "jurnym" jezyku - lecz nie obrazajace nikogo ( np maxvonstirlitz) , co innego zas odgrazanie sie "zwyklym" babom , ktore zamieszczaja tu wpisy.
  Po trzecie - chcialam pomoc panu i napisac moja opinie ktora miala byc ewentualna ewentualnej wymiana opinii .
  Po czwarte - moja wypowiedz byla skierowana do pana Krzysztofa J.Wojtasa.
  Po piate - i najwazniejsze,- to piszac o konflikcie rzytow z arabami mialam na mysli ich dawna i podstawna nienawisc. Wiem cos na ten temat zyjac w kraju, gdzie "gorka" jest rzytofska, zas coraz liczniejszy "lud" arabski. Dochodzi tu do wielu pobic rzytow ( szczegolnie ubranych tradycyjnie), tak, ze rzyci skarza sie i oskarzaja o antysemityzm nie tylko arabow, lecz takze tych, ktorzy probuja ich krytykowac.
  Jezeli zas chodzi o Palestyne - to zupelnie inna historia. Rzyci zamieszkuja takze inne kraje arabskie - np Liban, Tunezje, itp.
  Ewentualnie nie bede zamieszczala opinii na pana blogu, co raczej wyjdzie mi na dobre !
  Nie pozdrawiam ...
 • @babaraba 17:26:03
  O ! Widzę, że boi się Pani szariatu który określa precyzyjnie miejsce kobiet.
  To zapewne stąd ta próba gry na dwa fronty.
  Mnie się tam Arabowie podobają - choćby z racji wskazanych porządków.

  PS. Tez uważam, że "jak chłop baby nie bije, to jej wątroba gnije" (stare, znane porzekadło kursujące między kobietami - znaczy, że kobieta nie ma , nie zasłużyła, na męskie wsparcie).
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:52:52
  ech ci esbecy...to ja się piwa 'napijem'
 • @Optymista1930 21:38:06
  http://www.youtube.com/watch?v=3kbPlTJkSv8

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031