Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Ostatnia Rozgrywka - to już jest teraz!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zakompleksiona i niepolska 'czecia erpe', kłębi się w kloace swej sprzedajności. Wokół prawie sami zdrajcy, lub prymitywy, niewarci splunięcia i kuli. Obraz świata jasny za to i klarowny. Nie skończyła się Historia, ale kończą się narzędzia kłamstwa.

 

Patrzę na miotanie się wokół mnie małych ludzi, czasem komentuję tę małość. Czekam.

Nie chcę już za bardzo bić się na ulicy, za to bardzo chcę strzelać. Wojna o Boga nadchodzi, czy chcemy na to coś poradzić, czy wolimy stan rzeczy zakłamać. Poniżej kolejne proste i oczywiste przedstawienie rzeczywistości, plus kilka dennych faktów o ludziach. Nihil Novi.


Nie mogę pisać źle o 'prawnikach' – tak sugeruje mi taki jeden wąs z portalu 'nieżelazna.rp'. Ale nic to, no bo przecież mogę pisać źle o 'mongołach' sowieckich, Niemcach, etc, ale...

Nie mogę pisać też źle o rezunach, choć ci tam krzyżują dzieci na oczach matek!

O tym nie wolno pisać z jakichś powodów. Jakby kto nie wiedział, rezuni to U-kraińcy, tacy sami banderowcy, jak ci z Rzezi Wołyńskiej. Nie znaczy to wcale, że z tej perspektywy sowieci są dobrzy i walczący o Wolność. To też bydło barbarzyńskie, wrogowie Polski i Boga...A jednak...

To co wyprawia rezuństwo na wschodzie, powoduje odczucie wielkiego chłodu i zapach siarki wokół. To nie jest człowiecze, to nie pochodzi od ludzi...

Niestety, są narody przeklęte, są też przeklęte plemiona – no bo przecież rezuństwo to nie jest żaden naród.

Tak jak 'prawnicy' wybrali swego czasu kłamstwo i pogardę, a szatan wybrał ich do nienawiści, tak rezunia wybrała bezrozumne okrucieństwo, które przecież nikomu nie daje nic, oprócz tego właśnie piekielnego zimna i siarki.

To co teraz się dzieje, jest już wojną totalną, nie tylko na poziomie fizycznym, ale przede wszystkim duchowym. Zewsząd dochodzi do erupcji nienawiści i dziwnym trafem(?), ta nienawiść jest roznoszona równo przez wszystkie 'wielkie mocarstwa' ( jakie to śmieszne musi być w Oczach Boga! ), ale także pobocznych, bezmyślnych wykonawców Złych Poleceń.

Ci wszyscy mali, którzy wybrali duchową upadłość, ci co nie byli w stanie dojrzeć perspektyw na prawdziwe szczęście, a nawet wielkość.

Te narodki i plemiona, które w imię zapiekłych, nieuzasadnionych niechęci i leczenia kompleksów, potrafiły zanurzyć się w szał nienawiści.

Jak Litwa – szaulisi, których niedorozwinięte państwowo i duchowo tradycje, są kontynuowane w tym państwie obecnie, nie przynosząc żadnych, ale to żadnych korzyści im, tylko wpędzenie w małość i najniższą rolę służebną w stosunku do Germanów i narodu 'prawników'. Nie widzą tego, że tylko w Polsce mieli oparcie i prawdziwy szacunek.

Nie widzą tego, że tylko Polska jednoczyła nas w taki sposób, że – koniec końców, to oni mogli kiedyś cywilizować dziką Moskwę, nieść tam kulturę i nawet robić za panów. Oni tego nie widzą, a przestali dostrzegać jakiś czas temu, co stało się z 'prawniczego' pod-judzenia i pod-judzenia niemieckiego. Teraz są nikim, a ich niepodległość' jest oznaczona serią cudzysłowów, niczym serią z pepeszy. Nic nie znacząca połać ziemi, która kiedyś stanowiła chlubę Europy.

Co stało się z Jugosławią, podobnie pod-judzoną do nienawiści przez tych samych diabłów. Kraj federacyjny, silny i mogący odgrywać poważną rolę w Europie – w ciagu 20 lat został najpierw poszatkowany na kawałki, w wyniku rozpalonych wojen zasiano tam ziarno szatańskiej nienawiści...By potem już spokojnie dokończyć dzieła pogardy, marginalizując ten region, ludzi tamtejszych traktując jak nawóz.

Taka jest Prawda o Chorwacji, Serbii, Bośni, Czarnogórze, Słowenii. Uczynili to Niemcy, wspólnie i w porozumieniu z Żydami, przy życzliwej bierności tzw. Zachodu! Media zaś, kłamią Wam o demokracji i szacunku – jest i to od dawna, tylko pogarda.

Skoro świat jest taki, że ja nie mogę o tym pisać i mówić, to tu i teraz wypowiadam wojnę takiemu światu i wszystkim niedomytym wąsaczom, przymuszającym ludzi do hipokryzji, duszącym Prawdę. Nie jest tak, że wrogowie naszych wrogów są 'na automacie' naszymi przyjaciółmi. Niestety, ale tak nie jest, bo polityka jest niby skomplikowana, choć właściwie prosta...dla ludzi i narodów uznających moralność chrześcijańsaką, czyli katolicką.

Tylko że z tym właśnie mamy w ciągu ostatnich lat problem – amoralność 'prawników' zdominowała świat i metody, a jestem pewien, że nie stało się to przypadkiem. Na naszych oczach kłamstwo i pogarda, zżerają własny ogon, myśląc, że osiągają sukces nad Bogiem i łacińską cywilizacją.

Na szczęście – im gorzej, tym lepiej – co zawsze powtarzam: im szybciej dojdzie do ukazania prawdziwego oblicza takiego świata, tym rychlej nadejdzie Pan Jezus, czyniąc Sprawiedliwość.

Biedni, upadli kłamcy, nie są w stanie dosięgnąć duchem takiego pułapu, więc kłamią, nurzając się, w sobie dostępnej rzeczywistości.

Niedomytym filosemitom, podpierającym się 'niezależnością', ja mogę co najwyżej w pysk strzelić – za zakłamywanie świata. Może słuchają ich starsze panie, którym tego za złe nie mam.

Którym nikt nie opowie o tym, co się dzieje teraz na ziemiach U kraju. Nie powie tego, ani żadna z głównych telawizji, ani ta, która się obwarowała 'republikanizmem'. Nikt – cicho sza.

Mam odruch obrzydzenia ( ob-żydzenia ) gdy przyglądam się tej całej zgrai małych ludzików, służących różnym 'panom' tego świata, rozgrywających swe małe potrzeby i krygujących się na kryształy Prawdy; zapominającym o tym, że Wolna Polska kiedyś istniała i była Wielka.

Że posiadała i wciąż posiada, swoją własną rację stanu – która nie pogardza innymi narodami, jest czymś wyjątkowym w historii ludzkości...Nie, teraz nie mamy wcale elit, bo to co się mizdrzy przed nami w ekranach i szpaltach, to są różnych kalibrów kurwy.

Chciałem napisać 'prostytutki', ale to nie oddałoby w pełni małości. To są kurwy.

Całym clue i lait motivem, powodem jaki umożliwia panowanie zła i pogardy nad obecną Europą, jest obezwładnienie Polski.

Bez obezwładnienia Polski – politycznego, duchowego, kulturowego i obyczajowego – nie byłaby możliwa realizacja planu świata pogardy. Wolna Polska i silna, niepodległa, jakby z zasady i od razu, neguje istnienie tyranii wokół siebie. Stąd jest cała nienawiść i wszystkie podstępy, skierowane przeciwko naszej Ojczyźnie i wszystkie szatańskie plany, mające na celu zniszczenie fizyczne, upodlenie narodu. Wmówią Ci, że to co ja teraz napisałem to jest szowinizm, wiesz...?

Oglądasz 'Kabaretowy Klub Dwójki' i stamtąd dowiadujesz się o Polakach – podpitych prymitywach bez pomyślunku i wyższych potrzeb.

Włączysz 'wiadomości', czy 'fakty' i tam Ci powiedzą, ża za granicą lepiej wiedzą co dla nas dobre...I że te opinie są ważniejsze, niż szacunek od naszych współobywateli.

W telawizji powiedzą też, że lekarz ratujący dzieci to zły lekarz – bo przecież po co Polacy mają mieć zasady i po co w ogóle ma być ich tak wielu...? 15 milionów docelowo w judeopolonii.

Hans Frank welcome! Witamy w judeo generalnej guberni!

Nie widzisz tego Polaku? To też nie jest przypadek!

Że skierowano Twą uwagę na zawiść w stosunku do drugiego Polaka, Twojego brata. Że wmówili Ci, iż materialna korzyść Twoja własna, jest jedyną wartością. Mówią Ci w telawizji, byś się zabarykadował we własnym M – 4, a wówczas pożar nie dosięgnie.

Nie widzisz, że to jest jawna pogarda...?

Wmówili nam, że 'nie można'. Powiedzieli, że nic nie można zmienić i że 'musi tak być'!

Kpią i plują w twarz, kolejnymi tzw. wyborami, zarazem zbrojąc po zęby hordy milicji – oznajmiają, by naród przypadkiem nie pomyślał o rzeczywistym działaniu.

A przecież sytuacja jest taka, że tylko odnowa w duchu katolickim i tylko uprzednie wymierzenie sprawiedliwości, są w stanie nas - a tym samym całą resztę Europy! - odrodzić!

Ja wiem, że odrodzenie wyjdzie z Polski, bo z nikąd indziej już wyjść nie może.

Widzę natężenie nienawiści, co tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu, dodaje sił.

Jestem spokojny, bo choćby świat wokół miał stanąć w płomieniach, to wiem, że Dobro Chrystusa wygra. To jest immanentną częścią Tajemnicy, Której nie rozumiemy.

Nie piszę tu o racjonalizmach ludzie, bo te nikomu już na nic się nie przydadzą. Nawet jeśli tego 'nie kumasz' – myśląc, że tu jakaś racjonalna polityka, strategia mogą procentować – wiedz, że strategia jest jedna:

BÓG, HONOR, OJCZYZNA!!!

Nie mówię że będzie łatwo i być może mówię tylko do już przekonanych. Wierzę jednak, że słowo Prawdy zawsze ma sens – tak więc kpię i pogardzam każdym kłamstwem i każdą manipulacją. Poleruję sobie buty takimi kłamcami jak wąsaty niedomytek z 'nieżelaznej.rp' ( ale tobą, komuchu – manipulatorze też ), oraz całą resztą menażerii różnych orientacji. Tyle jest dzisiaj obcych kurew, że i Marszałków dwóch, nie nadążyłoby do ich określania dosadnego i chłostania nahajem po targowickich mordach.

Także – jest dobrze, ale nie beznadziejnie.

Lub – jest źle, ale może być cudownie.

Polska jest kluczowym punktem na mapie walki Dobra ze złem! Teraz i już na zawsze.

Wyrzuć swoje kompleksy do kosza na śmieci. Razem z gwiazdą Dawida, czerwoną gwiazdą, swastyką, gwiazdkami 'europejskimi', 'państwem świeckim', 'tolerancją' i 'poprawnością'.

A teraz podnieś się – bo jesteś Polakiem!

BOGURODZICA, DZIEWICA. BOGIEM SŁAWIENA MARYJA...!!!

                                                                                                        Optymista1930

KOMENTARZE

 • Optymista
  Latwo mowic o wielkosci Polski, kiedy szmaty z nierzadu niszcza moj kraj - i nikt, nikt nie potrafi odstawic tego bezczelego towarzystwa od zloba !
  Jak mozna cos zmienic, jezeli takie robactwo przyssalo sie do stolkow i nawet kompromitacja, osmieszanie oraz ujawnianie ich gierek nie spowoduje zadnej dymisji w nierzadzie i u zloba.
  Dobrze, trzeba zmienic i uszlachetnic kraj, lecz KTO to zrobi i KIEDY ?
  Latwo narzekac i lac krokodyle lzy, lecz znacznie trudniej zaczac dzialac;..
 • @babaraba 23:18:09
  Powiem krótko i płytko, lub najgłębiej:
  Wejrzyj w siebie ( każdy z nas! ), okaż pokorę i zawierzenie - wprost, prostymi słowami, ale szczerze, z serca i duszy poproś: Boże w Trójcy Jedyny i Matko, Królowo Polski - Zawierzam Wam los Ojczyzny!
  ...Tak, wiem - to jest absolutnie nieracjonalne, ale już powiedziałem co myślę o racjonaliźmie w czasach jawnego kultu szatana...
  Także noo, tyle...
 • @Optymista1930 23:23:53
  http://www.youtube.com/watch?v=AaZ7hYJvPgw
  Ci tutaj wyszli na ulice Marsylii, zeby protestowac przeciwko wojnie w Izraelu- krzycza - Izrael zabojca, Gaza wyzwolona !
  Zas my Polacy mamy kleczec w kosciele ? Czy tylko tak walczy sie o lepszy swiat ?
 • @babaraba 23:52:53
  Tak! Mamy klęczeć w kościele! To jest podstawa odrodzenia ducha,n wszystko inne wynika wtórnie z Bożej Łaski...
 • ---------------Autor
  ---katolicyzm to FAŁSZYWA RELIGIA -ZŁA !!! religia ociekająca krwią bratnią !.To katolicyzm doprowadził do upadku Polski ,słowiańskich bratobójczych wojen.Katolicyzm wytworzył w Polakach PODWÓJNĄ MORALNOŚĆ .Polak ,Polakowi wilkiem ,to też jest OSIĄGNIĘCIE tej FAŁSZYWEJ religii.

  SIŁA WYŻSZA -BÓG-ANIOŁOWIE istnieją --istnieli PRZED !!!!!! MORDERCZĄ ,FAŁSZYWĄ katolicką religią

  MOC MODLITWY też znana była -przed czasem gdy !!! w imię WATYKAŃSKIEJ SYNAGOGI SZATANA -mordowano,wyżynano w pień całe RODY słowiańskie,indiańskie

  NIE zaprzeczy chyba Autor ,że !!-wszystkie przed katolickie Narody wierzyły w Boga ?

  NIESZCZĘŚCIA na nas Polaków spływają ZA KARĘ !! że daliśmy się omotać !! FAŁSZYWYM PROROKOM -watykańskiej SYNAGOGI SZATANA

  Jeżeli pojawiliśmy się na ziemi z BOŻEJ WOLI to !!! pojawiliśmy się też i z jego RELIGIĄ !!! katolicyzm zamordował i naszych Bogów i nasze modlitwy

  MODLITWA ma MOC -prosić o tą moc MOŻNA i TRZEBA w każdym miejscu gdzie się człowiek znajduje

  SZCZEGÓLNĄ MOC otrzymuje się wówczas GDY!!! czynimy coś dobrego dla 2 człowieka !!!

  NIE MA BARDZIEJ ! OBRZYDLIWSZEGO obrazu - jak stado bezmyślnych , dewotów , nikczemników klęczących w kościołach klepiących nienawistnymi ustami EGOISTYCZNE prozby o życie wieczne

  PODWÓJNA KATOLICKA MORALNOŚĆ zabiła w człowieku CZYSTOŚĆ DUSZY i INTENCJI -Bóg modlitw takich ludzi NIE WYSŁUCHUJE !!! tym bardziej nie wysłuchuje ich w obecności SŁUG SZATANA ------------CZARNYCH

  Mówisz Autor katolicka religia ! stworzona dla CHCIWOŚCI tylko może zabijać !!!

  http://www.youtube.com/watch?v=9aQnBnmYpug
 • @Max von Stirlitz 06:36:19
  ;;;;))))))
 • @ninanonimowa 06:22:51
  APAGE SATANAS!!!
 • @Max von Stirlitz 06:40:08
  'Niestety' jestem poeta, więc odbiór pozostawiam...
 • @Max von Stirlitz 09:45:10
  Tak się składa że ja akurat służyłem w marynarce ;)
 • @Max von Stirlitz 09:42:04
  Poezja to stan ducha, a nie wierszowanie, czy rymy - Maestro :)
 • @Max von Stirlitz 09:45:10
  Z wrogami Boga w ogóle nie polemizuję, więc może sobie kto zacz, klepać co chce...
 • @Max von Stirlitz 19:29:31
  Zgadza się! - nie prowadzę polemiki, tylko monolog. Fakt!
  Odlatuję...bo umiem latać...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031