Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Rusek idzie! WALCZMY Z UFNOŚCIĄ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj modliłem się do Matki Boskiej Królowej Polski przed napisaniem tekstu.

Miał on być o Bitwie Warszawskiej i pogromieniu satanistów spod znaku czerwonego pentagramu, ale wyszedł trochę inny, retrospekcyjny, taki na zamknięcie oczu i poczucie Polski. No, modliłem się i modlę często przed pisaniem. W ogóle często się modlę, ale nie po to piszę te słowa, by się tu krygować na świętego. Nie jestem nim, robiłem złe rzeczy i nadal robię. Bóg wie i Jest świadkiem. 'Niewinnych' zaś, gotowych 'z bomby' na osądzanie, jest zapewne wielu...Co ja Wam właściwie chcę teraz powiedzieć ludzie...?

Słuchajcie, piszę tu i tam, choć raczej przeważnie tu. Mam swoje łamy, lecz nigdy nie naginam się pisząc gdzieś gościnnie. Jest to jakiś powód do lżejszego oddechu i nie rzucania cegłą w lustro, fakt. Jednak w niczym nie zmienia sytuacji, w jakiej się znajdujemy jako naród, oraz sytuacji ludzi czytających i piszących w Polsce.

Wolne media? Niezależność? Tak, ona istnieje, ale najpewniej w mediach kibicowskich. Cóż, dziwi mnie i nie dziwi, że portal nowy ekran nie uczcił w żaden godny sposób Rocznicy Cudu nad Wisłą. No w sumie mnie nie dziwi. Wiem 'kto co', 'kto kogo i komu'. Może na naiwnego głupka romantyka wyglądam, ale 'jak trzeba to i w mordę tak dać potrafię, że i wszystkie zęby wylecą!' - że znowu z Dyzmy ;)

Jak trzeba jestem chamem i gdy trzeba, wcale nie jestem miły po rozpoznaniu niechybnym postesbeckich miśków, ukrytych za dzisiejszą 'niezależnością', czy też blaskiem 'neonu' w mediach. Od razu poznaję bure burki i suki, szczekające na jedną nutę potępieńczą – zawsze przeciwko Chrystusowi i Jego Kościołowi. Dla takich mam kij od miotły – do wsadzenia gdzieś, lub do posadzenia na...Frrrrr, prosto do piekła! Apage satanas.

No więc Bitwa Warszawska nie została zauważona na neonie, nie zabłysnął główny flash portalu, jakimś poważnym tekstem o polskim bohaterstwie. Nie mówię że mój miał akurat, choć wiem że napisałem dobrze ( modliłem się do Matki! ), żaden tekst o roku 1920 nie 'poszedł'.

No, ja i tak swoje wiem, więc...

Jak dużo jest w Polsce i w medialnej chmurze, ukrytych 'Zdziśków' esbeków, oraz 'cwanych' Mirków skaczących na różnych kijkach...Życie...Przecież cnota zawsze była i będzie czymś wyjątkowym, spotykanym rzadko. Mrowie ludzików, ta nasza pycha i błysk oka na sztuczne błyskotki, ładne cycki, szybkie samochody, jacuzzi, ośmiorniczki, etc...Życie. Nie jestem naiwny. Ja wiem.

Ja w tym udziału nie wezmę.

Takoż i mija ten dzień, a tymczasem...

To może mniej ważne, ale od kilku godzin nie działa ( u mnie? ) portal niezależna.pl...Błąd pilota? Konwój humanitarny? Samobójstwo? Embargo? Tyle znamy tych pustych słów, za którymi ukryte są całkiem inne fakty. Tak więc, niezależna.pl nie 'chodzi', więc może warto przekopać ziemię 'metr w głąb'...?

Pewnie się mylę i nic się nie stało, więc proszę się tu nie spinać...A jednak myślę, zastanawiam się, stawiam tezy...To chyba dobrze co...? Że samodzielnie się tu 'zabawiam'...?

Druga sprawa dzisiejsza jest już milion razy większego kalibru, choć zapewne ma związek z pierwszą.

Otóż Rusek/Moskal/bolszewik/Azjata/Wiedźma Rassija...

Dziś wkroczyli zbrojnie i oficjalnie na teren Ukrainy, a dziwka Europa Zachodnia klęczy na kolanach, by ssać ruskiemu niedźwiedziowi!

Ruskie wojska weszły na teren Ukrainy i wobec tego pragnę oznajmić, że nic mnie nie interesuje fakt, iż zachodnia część tego niedorozwiniętego kraju jest banderowska i posthitlerowska. Rusek wszedł znowu z agresją w Europie, więc Ruska trzeba powstrzymać!!!

Ruskowi koniecznie trzeba stawić opór, bo to bydlę barbarzyńskie nie uznaje żadnych zasad. Nie zna moralności, etyki, litości i honoru. Rusek musi być zwalczony Ogniem i Mieczem! Tego dnia to piszę, w Rocznicę powstrzymania Ruska przez polskie szable!

Dziś i zaraz, będziemy mieli Azjatów na swoim terenie i jeśli sami nie powstaniemy, to ten wieprz 'Komorowski' i żałosny pachołek tusk...Oni i tak uciekną, a Ty Marian zostaniesz sam, gdy pod Twoim blokiem stanie ruski transporter opancerzony, z którego wybiegną kałmuckie mordy!

Masz córkę? Żonę?...!

Znasz Historię?

Nie pomogę banderowcom w walce z ruskim na ziemi ukraińskiej, ale przyjdę do Polski na piechotę, gdy tylko dowiem się, że Rusek przechodzi nasze granice! Przyjdę by strzelać – by zabić!

Odawga cywilna jest dziś niezrozumiałym terminem wśród 'preriowych piesków', ale ja mówię te słowa i wiem co mówię.

Ochotnicze brygady polskie, powstaną Rusku przeciw tobie, nie łudź się. Chcesz rzucać tu bombę atomową, dawaj. My zaś postąpimy tak, jak nam mówił ksiądz na kazaniu podczas Pielgrzymki Kibiców na Jasną Górę do Tronu Królowej:

WALCZCIE Z UFNOŚCIĄ!

Tak powiedział, a potem spojrzeliśmy na Jej Oblicze...!

Dziś ruskie, wściekłe bydlę weszło na Ukrainę, pomodlę się więc za naszych wrogów Ukraińców, by im Bóg Pomógł odnaleźć siebie i człowieka w sobie, by Pomógł im w walce z hordami sowieciarzy.

Dzisiaj miałem w sumie pisać o czym innym, ale chyba temat zostawię na jutro, gdyż teraz musimy modlić się o siłę i honor dla nas od naszej Królowej.

'Bóg naszych ojców i dziś jest nad nami!

Więc nie dopuści upaść w żadnej klęsce,

Wszak póki On był z naszymi ojcami,

Byli zwycięzce!'

                                                                                                    Optymista1930

KOMENTARZE

 • @
  "Dziś ruskie, wściekłe bydlę weszło na Ukrainę,..."

  Panie bloger, powtarza Pan propagandę bez potwierdzonych faktów
  (chodzi tu o dzisiejszy wojskowy konwój). Zwykła gierka kukiełek pod opinie publiki w celu demonizowania rosyjskiego konwoju humanitarnego. Czy wiadomość ta nie jest podobną nagonką do zwalania winy zestrzelenia malezyjskiego MH-17 na Rosję?

  Dzisiaj przeczytałem fajny wpis napawający refleksją.
  Mianowicie Rzeczpospolita zginęła pod zaborami i była podzielona na trzy strefy zaborcze. Według dzisiejszych mediów można się dowiedzieć iż wszystkie te trzy okopujące Polskę strefy były pod zaborem rosyjskim.
 • autor
  Przegiął Pan; może pomylił obraz do którego się modlil?
  Komentarz prosty a nawiązujący do tekstu.
  Otóż jak chce Pan tego ruskiego niedźwiedzia zatrzymać - to proszę jak ta zachodnioeuropejska kurwa.
  Na pewien czas go wstrzyma.
 • Autor
  Trzeba było napisać, że Polacy Rosjan mordowali i po problemie....
  Jeszcze jakiś dopisek o Amerykanach....i gitara.
 • @
  //Nie pomogę banderowcom w walce z ruskim na ziemi ukraińskiej, ale przyjdę do Polski na piechotę, gdy tylko dowiem się, że Rusek przechodzi nasze granice! Przyjdę by strzelać – by zabić!//

  I tego się trzymajmy..
 • @Astra 21:33:26
  Pani @Astro, ruskie wcale nie maja zamiaru nas atakować. To nie oni są dla nas zagrożeniem. Jeżeli zaatakują to tylko dla tego ze byli zmuszeni. Niedawno niezgrabnie nabazgrałem notkę która chciałbym Pani powtórzyć.

  "... to ten który nas na niedźwiedzia specjalnie napuszcza jest gorszy a nie samo zwierze. Jesteśmy słabi i praktycznie bezbronni a polityczne elementy obcego interesu nas Polaków napuszczają na silniejszego. Po co? Aby nas wykrwawić i zniszczyć.
  Co się stało z polskim interesem? Nakazali wprowadzić embargo wiedząc ze Rosja odpowie. I co się stało? Ano Rosja w d....e ma już nasze owoce i warzywa. Poszła po rozum do głowy i sama sobie je przez kilka lat posadzi i zasieje a drób i świnki wyhoduje. Zostanie im w domu (ogólnie) miliardy dolarów oraz praca dla setek tysięcy ludzi. Ziemi i benzyny także im nie zabraknie.
  Co Polska ma z tej "obcych stypy"? Zgubienie miejsc pracy, większe zubożenie narodu oraz stratę wielkiego rynku zbytu NA ZAWSZE.
  To tylko jeden z przykładów współpracy z "lepszymi ludźmi" z zachodu.

  Nabazgrałem gdzieś notkę jak to nas "dobrzy ludzie" legalnie z polskiej własności okradają którą tu wkleję.

  ""Wyobraźmy sobie ze w Polsce jest około 80% prywatnych domów
  i posiadłości. W wyniku "rozwoju" narzuconego według stylu "zachodniego" obywatele w przeciwieństwie do PRL zaczynają szukać pracy która jest od nich oddalona i trzeba dojeżdżać lub się przesiedlić. Oczywiście wcześniej został przeprowadzony zabieg zubożenia średniej klasy społecznej która była zdecydowaną większością w Polsce. Została także dokonana wycinka polskich banków i na rynku panują banki obcego kapitału udzielające pożyczki z obcych a nie "polskich" zasobów pieniądza.
  Co wtedy robi przymuszony do przetrwania polski obywatel?
  Decyduje się na przesiedlenie w celu polepszenia sobie warunków. Jednak nie ma na to własnych funduszy a za sprzedaną dawną nieruchomość nie ma pokrycia na drugą własną lokacje. Chciał czy nie przymuszony niedoborem idzie do zagranicznego banku i pożycza obce (nie krajowe) zasoby pieniądza na procent podpisując umowę na 30 lat. Znaczy to ze dopóki nie spłaci pożyczki prawowitym właścicielem nieruchomości jest obcy bank. Nie zapomnijmy o jego dawnej posiadłości. Aby od niego ktoś mógł wykupić także zadłuża się w obcym banku takim jak Citi lub niemieckim. Czyli człowiek aby się przemieścić oddaje w obce, zagraniczne posiadanie dwie posiadłości dawniej należące ogólnie mówiąc do Polski. Proszę się nie łudzić, zdecydowana większość ludzi nie będzie w stanie spłacić tej posiadłości która będzie przejęta na własność przez obcy bank lub w celu dalszego przemieszczenia się w poszukiwaniu pracy "pożyczający właściciel" zainfekuje obcym kapitałem następną nieruchomość.
  Na tym polega prawdziwa tragedia polskiego społeczeństwa.
  Nie dość ze tracimy nasza polska ziemie i nieruchomości na rzecz obcego kapitału to jeszcze dzięki przejętej przez obcych wartości tych dóbr, będących już w posiadaniu obcych banków one to właśnie mnożą swój kapitał wdrażając zarobione w ten sposób (lichwa) pieniądze do dalszego wykupywania Polski.
  To jest największa nasza tragedia. Już niedługo będziemy żebrakami.

  PS: Kupując posiadłość np w USA, pożycza się od banków amerykańskich, w Polsce pożycza się od banków obcych czyli zachodnich a przede wszystkim niemieckich sprzedając im własny kraj.""
 • @Astra 21:33:26
  A tu wpis innego komentujacego pod jednym z postow.

  "
  ~"Mówię jak jest".
  Nic lepszego na komentarz nie wymyślę. Najlepsze na końcu: "Kallilingrad jeździ do Polski bo ma taką możliwość (ruch bez wizowy) Gdańskie supermarkety od dawna są oblegane przez Rosjan. Co najwyżej przyjedzie ich jeszcze wiecej i wiecej kasy tu zostawią. Embargo nie dotyczy żywności kupionej przez Rosjan. A teraz najlepsze - UWAGA (ciekawe czy tvn to puści). Rosjanie kupią jedzenie w zagranicznych hipermarketach gdzie Polacy to tylko fizyczni robole a ogromny dochód zostanie wywieziony do zachodniej Europy bo wszelkiej maści markety zagranicznych sieci nie płacą podatku dochodowego. Rosjanie jako że nie są Polakami dostają zwrot Vatu. Fajnie co ?. Tak rozkradziono Polskę."
 • Głupi, kto mówi
  a jeszcze głupszy ten, co powtarza

  angolska propaganda.
 • @Stara Baba 21:53:51
  Wiele racji jest w tym co Pan pisze, ale...

  //Jednak nie ma na to własnych funduszy a za sprzedaną dawną nieruchomość nie ma pokrycia na drugą własną lokacje. Chciał czy nie przymuszony niedoborem idzie do zagranicznego banku i pożycza obce (nie krajowe) zasoby pieniądza na procent podpisując umowę na 30 lat. //

  Kupuje się taką lokację na jaka nas stać po sprzedaży poprzedniej i tyle..
  A pieniądze można w końcu lokować w polskich SKOK, tam już jest nas ok. 3 milionów :))

  A markety pozwalniane z podatkoów... to jest kryminał, za to powinny być długoletnie więzienia !

  pozdrawiam
 • @Astra 00:01:53
  ------ z taką wiedzą i myśleniem - po zapałki proszę iść !

  Ps.jest różnica pomiędzy umiejętnością błyskotliwego pisania -a ! ROZUMIENIEM tego ! co tu i teraz i zasady domina ,kreującego JUTRO

  trzeba mieć ŚWIADOMOŚĆ co kreuje wąsko widziany świat / laser/ --SZEROKOPASMOWE pojmowanie świata prowadzi do zakamuflowanej prawdy
 • @ninanonimowa 08:36:50
  Ble....
  .....ble, ble...
  Ble...?
  Yyyy...?
  ...Eeeee...?
  Psaudointelektualizm i pseudoduchowość postesbeczków - produkt...w sumie nie wiem dla kogo, chyba dla zamkniętej grupki adoracji wzajemnej.
  Ale jest w tym plus, subiektywny - im za to płacą...
  Życie...?
  W odbycie...
  Wiersz trochę biały...:)
 • Z rozumem też u ciebie słabo
  Liczba zbrodni Rosji wobec Polski i Polaków jest długa. Ale zbrodnie Ukraińców, jak na to, że to pojęcie nie ma nawet 100 lat, przerastają kilkuset letnie wyczyny Rosjan.

  Rosjanie po II wonie światowej nigdy nie zgłaszali roszczeń terytorialnych wobec Polski, a Ukraińcy zgłaszali i zgłaszają.

  W ukraińskim rządzie zasiadają ludzie, którzy domagają się przyłączenia ziemi przemyskiej i innych polskich terytoriów do Ukrainy. Ci ludzie do dzisiaj nie wycofali swoich żądań.

  Kto tu zatem jest dla Polski zagrożeniem?
 • @Astra 00:01:53
  Astra coś knocisz, byle podeprzeć podobającą się narrację.
  Uciekają do dużych miast przeważnie ludzie ze wsi i małych miejscowości.
  I tak np. za dom sprzedany np. w Skalmierzycach kupisz kawalerkę w Warszawie. Przenieś się więc z rodziną za pracą na takich warunkach.
  Jeśli chodzi o Skoki, to niestety przeważnie nie są konkurencyjne. I to mocno niekonkurencyjne.
 • @Optymista1930 11:20:43
  Czasami mądrze piszesz, czasami po prostu zwykłe głupoty. A już największą głupotą jest ciągłe gęganie ortodoksyjnych katolików o ruskiej agenturalności ludzi nie miłujących watykańskich porządków.
  Dla was ktoś kto nie pada na pysk przed Papierzem, to komuch i sowiecki agent. Wierutna bzdura. Prędzej jest odwrotnie - to Wy jesteście watykańską agenturą w Polsce, osłabiającą nasz kraj ku uciesze ruskich i szkopków i izraelitów.
 • @jazmig 11:41:32
  No nie zgłaszali, bo oni tak mają, że nigdy nie zgłaszają chęci zaboru. Natomiast zgłaszają pretensje do posiadania całej Polski i to od kilkuset lat. Sorry ale proszę mi tu nie pieprzyć głupot. Nie pasuje Wam to nie, mnie nie przekabacicie!
  Nienawidzę banderowców, ale ruskiej szmaty bardziej.
  Nie zapominajmy o szkopach, podłych Żydach i skurwionym zachodzie...
 • @zadziwiony 17:41:12
  Polska to kościół katolicki, którym jesteśmy wszyscy! Koniec! Kropka! Zero polemik!
 • @Optymista1930 19:22:00
  Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że jesteś największym wrogiem KRK. Nawet większym niż ninaanonimowa. Niczym więcej wrogów mu nie przysporzysz niż takimi deklaracjami. Jeszcze trochę takich ludzi jak Ty i będziecie kamieniowali takich jak ja , chociaż nie jestem ani wrogiem , ani zwolennikiem kościoła katolickiego. Totalnie mi zwisa - na bydełko do wypasania się nie nadaję.
 • @zadziwiony 20:28:37
  Ktoś coś wspominał o kamienowaniu...? Czy to tylko ktoś próbuje manipulować...?
  Nie nadajesz się do kościoła, Twoja sprawa, mnie nienawiści nie wciśniesz, ani mnie nie przekabacisz na stronę 'nowoczesnego katolicyzmu'...
 • streszczenie
  banderowiec ch.., ale ruska trzeba zaj...ć na miejscu - i tego się trzymamy !
 • @bodziopl 09:01:35
  Możesz tak myśleć, ale pisać jak zwykły psychol i żul, to nie wypada. Czy ty, dałeś innym życie abyś decydował o ich życiu???
  Do książki do historii tej prawdziwej a nie do świrowatych wypocin.
  Jątrzysz jeżykiem TVN-u, gazety koszernej, powtarzasz śmieci z dodatku do koszernej o nazwie GP lub Kraśko. Do nauki, czytaj to nie boli.
 • @Optymista1930 22:54:38
  nie mam ochoty nikogo na nic przekabacać. Ja jednak, w przeciwieństwie do Ciebie nie dzielę Polaków na patriotów i wrogów patrząc przez pryzmat wiary i upodobań religijnych. Nie jestem też żadnym " nowoczesnym katolikiem". Po prostu KRK jest mi obojętny i tyle. Było już przed Tobą na tym portalu wielu katolików z nienawiścią i zupełnie wrogo patrzących na tych którzy z Kościołem katolickim nie chcą mieć nic wspólnego. Uważam, że po jednej jak i po drugiej stronie są rzeczywiści patrioci.
  Dlatego takie hasła jak Twoje
  "Polska to kościół katolicki, którym jesteśmy wszyscy! Koniec! Kropka! Zero polemik!"
  wprowadza tylko niepotrzebną wzajemną wrogość i podziały będące na rękę tych o których tak piszesz
  "
  Nienawidzę banderowców, ale ruskiej szmaty bardziej.
  Nie zapominajmy o szkopach, podłych Żydach i skurwionym zachodzie..."
 • @Wrzodak Z. 09:52:36
  Zaszczyt to dla mnie i konfuzja wielka ! koment choćby i napominający dostać od takiej Postaci;
  ale gdzie napisałem że tak myślę ? - streścić się tylko ośmieliłem artykuł na górze, no co prawda krótko i językiem ministerialno-parlamentarnym (na licencji Nikosia Dyzmy), ale chyba trafnie ? A od przeżuwacza merdiów mętnego nurtu proszę mi tu nie dogadywać gdyż: od "zawsze" G(ówna) Wyb nie kupuję, a od 9 lat telewizora nie POsiadam. Co do nauki, to Ojciec czego trzeba o Historii Naszej nauczył (bo w szkole tego nie było), a w mojej działce naukowej też jakoś tak w czołówce jestem !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031