Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Gonitwa misiów, pieski, kotki - wieczorynka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tusk i 'Komorowski' są emanacją naszych zaniedbań, braku świadomości, wieloletniej spuścizny komunistycznej i szarej rzeczywistości PRL, o której śpiewał kiedyś 'Dezerter'

To że jest tusk i to drugie indywiduum, że mają dokoła siebie stado małych kurewek medialnych, jest oczywiście 'zasługą'/efektem działań naszych wrogów, gdyż Historię mamy niełatwą ( łatwo to mają Francuzi i Anglicy, i co? gówno, degeneracja ), ale szczególnie w odniesieniu do teraźniejszych czasów – niestety ten duet, to jest 'Miś na miarę czasów' i obym nie musiał kończyć cytatu z filmu...'i nie jest to nasze ostatnie słowo'...

Wiem, iż wielu jednokomórkowców zarzuci mi, iż piszę wciąż to samo, a jednak będę uparcie mówić o sprawach najważniejszych, gdyż nie interesuje mnie zajmowanie się detalami, z których cały ten syf się klei. Po co nam 'analizy' sytuacji w Unii Eufaszystowskiej, rozkminy różnych frakcji, przewag, układów, koalicji – skoro wiem przecież, że np. taki tusk, jest wysłany do Brukseli, nie w ramach zasług dla Polski ( czy wyimaginowanej, nieistniejącej Europy ), a dlatego, że spełnił nieocenioną rolę w dziele likwidacji Polski, względnie niedopuszczenia do powstania Jej prawdziwej suwerenności. Co mnie obchodzi banda śródziemnomorskich kretynów bez woli i narodowej charyzmy, gdy wiem że to stado szmat, biegnie przecież na pasku wiedźmy z Berlina...

która z kolei barłoży się z wielkim mongołem.

Taki to burdel, więc dekoracje dla niedorozwiniętych umysłowo, nie są moimi dekoracjami. Już teraz telawizor służy mi raczej do niczego.

Codzienne obserwacje ludzkich twarzy służą do wyobcowania. Trudno, biorę 'na klatę'.

Kpiną z inteligencji jest rzeczywistość, której komentowanie wzbudza śmiech.

'Więc śmiech piskliwy we mnie wzbiera, na widok pychy i charyzmy. Na waszą miarę to kariera – kariera Nikodema Dyzmy' – jak śpiewał...No, kto wie ten wie, kto śpiewał, heh.

Dziś nawet Żorża Ponimirskiego brak, bo przecież nie jest nim Konik Garbusek Korwin...Nie ma komu ujawnić kabotynizmu teraźniejszego 'Dyzmy', a mała grupka świadomych, sama robi za wariatów. Ja zaś nie lubię już pić, więc muszę 'bawić się' świadomością.

Takoż lokaj spierdolił do Berlina bez kary, nam zaś za chwilę zaprezentują już taką 'figurę' jako premiera, że przy niej szachowy pion wyglądać będzie co najmniej jak hetman.

Póki co, nie zagramy w szachy na wielkiej szachownicy. Warcaby na planszy wyciętej z gazety ( Wyborczej ), to maks co nam teraz grozi przy obecnym stanie ducha narodu...Może wojna to zmieni...?

Dawno pożegnaliśmy się już z zerami, teraz operujemy wśród 'wartości' ujemnych. Mniej niż zera, każdego dnia ryją głupim łby przy pomocy telawizora. Głupi zaś – jak to idioci – podziwiają chamów przebranych w garnitury. Przykurczonym duchowo Polakom imponuje wszystko co najgorsze z ludzkiej natury. Niestety poprzez pierwszą komunę i teraz lata 'czeciej erpe', znaleźliśmy się w takim punkcie, iż stanowimy społeczeństwo wygenerowane z telawizora. Cała świadomość jest błyskiem ekranu i nieprawdą. Co z tego, skoro 'pieski preriowe' nie widzą klatki...

Nie gadam już prawie z nikim na żywo, a moi nieliczni znajomi postępują tak samo. Ostatnio karmiłem bananami małpy w zoo w Oliwie i przyznaję, że czasem o tym myśląc, mam wrażenie, iż w działaniu szympansów zauważyć można dużo więcej przemyślności, niż u narodu polskiego, w jego podejściu do własnego kraju. Piesek preriowy też w sumie 'nie oddaje', zostawmy zresztą zwierzaki.

'Korzenie' – był takie serial kiedyś, o murzynach niewolnikach na plantacjach w Ameryce. Głównym bohaterem był tam niejaki Kunta Kinte z plemienia Mandinków, któremu biali 'właściciele' kazali powtarzać, iż nazywa się Toby. Kunta odmawiał, więc go torturowali...

Polaków torturują na różne, przemyślne sposoby od 25 lat, a ci i tak dobrowolnie dają swoim dzieciakom na imię Alan, Jessica, sami będąc bezimiennymi niewolnikami śmieciowego życia w śmieciowym bantustanie, wyssanym przez 'żydowampira' do ostatnich soków. I taki zasuszony szkielecik w wersji przetrwalnikowej istnieje teraz w Polsce, Której duch w takimż letargu, czeka na Boskie zmiłowanie.

'25 lat wolności', rudy miś na miarę czasów. Gruby miś – też na miarę czasów, tylko mierzoną po rusku, tak 'dla beki'. Otóż i 'śmieszne' dekoracje obecnie otulające 'wygodnie' i 'błogo' norki 'preriowych piesków' przy pomocy telawizora.

'Jestem sobie mały miś, gruby miś...'.

Gruby miś, rudy miś, miś kolorowy, 'kasa misiu, kasa', miś kolabo. W takim to światku misiów 'se' żyjemy. Tymczasem wielki, pijany niedźwiedź nie śpi już mocno, właśnie się obudził! Pomimo to nam wciąż śpiewają piosenkę...

'My się go boimy, na palcach chodzimy. Jak się zbudzi to nas zje! Jak się zbudzi to nas zje!'.

Komu zależy byśmy się nie budzili...?

Nie zawsze tak myśleliśmy. A może inaczej – kiedyś w ogóle myśleliśmy, pamiętaliśmy. Kiedyś potrafiliśmy wielkiemu niedźwiedziowi ze łba maczugą wybijać agresję i nic nas nie obchodziły defetystyczne prognozy, oraz fakt że jest nas mniej. Nie ilość wszak się liczy, przynajmniej w kwestiach kluczowych.

Teraz grają nam wieczną 'wieczorynkę', od lat usypiając...Misie, pieski, jakieś potworki z reklam i pseudo bajek dla dzieci.

'Rozgrywka z nimi to nie żadna polityka, to wychowanie dzieci, biorąc rzecz en masse' – jak spiewał taki jeden świadomy.

Dobranoc, ale bez 'misiów kolorowych' – walić tęczę!

Bez zdrobnień ładuję tekst na strony. Może kiedyś załaduję ak, walcząc dla A.K...?

Jestem sobie mały miś, agresywny i przypakowany miś. Znam was czerwone k...y nie od dziś!

Tekst pisany znowu na lotnisku...'Kino drogi'. Pieski nocą śpią...

                                                                                                      Optymista1930

KOMENTARZE

 • SŁOWIANIE ! ODRZUĆMY DOMINACJE żydowską !!
  GŁOS ROSJI !
  !
  Z słów ambasadora wyłania się ponury, ale niestety prawdziwy obraz kraju, którego polityczne kierownictwo żyje w atmosferze przygotowań do światowego konfliktu, przygotowując swych obywateli zmasowaną propagandą i zamaskowaną cenzurą do odegrania roli mięsa armatniego, ziejącego nienawiścią do „ruskich”. Interesy gospodarcze? Nie mają znaczenia. Kultura? Przecież nią się nie da wzbudzić nienawiści, a skłonność do dialogu i refleksji typkom w rodzaju Sikorskiego nie jest tu potrzebna. Panowie idą na wojnę i nikt nie ma prawa im przeszkadzać. Kto się wychyli, tego oskarżą o agenturalność, wyrzucą z pracy (przypadek odważnego, młodego dziennikarza Jakuba Korejby), zaszczują medialnymi sforami psów…
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930