Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Żegnaj Bordeaux!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie piję już francuskich win ( choć to moje ulubione ), gdyż Francja jest ewidentną prostytutką Rosji...

Nie piję już francuskich win ( choć to moje ulubione ), gdyż Francja jest ewidentną prostytutką Rosji, więc bukiet smakowy Bordeaux, z całą pewnością zostałby zabity niesmakiem na myśl o mentalności jego wytwórców. Mogę obejść się bez Bordeaux i zastąpić go chilijskim Malbeckiem – oczywiście mówiąc niepoważnie, gdyż na poważnie, to mogę obejść się bez prawie wszystkiego i spać w lesie na ściółce, byle tylko móc oddychać powietrzem Wolnej Polski i nie mieć do siebie tragicznych wyrzutów. A przecież takim kamieniem na sumieniu, może być również fakt wspomagania wrogów naszej Ojczyzny, do których z całą pewnością zalicza się Europa Zachodnia w całości, ze szczególnym uwzględnieniem dwu nacji wielbiących prostytucję i fałsz. Te nacje to Francuzi i Anglicy, co w drugim przypadku globalnego rozszerzenia, tyczy się wszystkich Anglosasów. Brrrr! Jakże jestem Bogu wdzięczny, że nie skazał mnie na bycie częścią któregoś z tych podłych narodków! Polska Duma to jeszcze inna, większa rzecz, ale tym tekstem chcę poruszyć co innego.

...No nie, jednak po przemyśleniu okazało się, że bez Polskiej Dumy nie da się tego tekstu ogarnąć...To chyba dobrze, co już stwierdzam bez żadnego przemyślenia, sercem! :)...Zresztą, co da się 'ogarnąć' bez Polskiej Dumy? Nawet śmierć może być wszak niegodna, ale to już refleksja zbyt głęboka, przyznaję szczerze...

No więc żegnaj Bordeaux. Adieu!

Ze świadomością już niestety(?) nie da się uczynić takiego tricku i po prostu wyrzucić kilku składników. Niestety wciąż pojawiać się będą negatywne emocje na widok ludzkich zachowań tu w Polsce. Cóż, trudno jest mi rozmawiać, czy w ogóle odzywać się do ludzików, którzy rozumieją, że mają źle, ale nic nie wiedzą o tym dlaczego, a jest takich wielu w naszym kraju i poza granicami. Mnie osobiście jeszcze dodatkowo obciąża konieczność codziennego oglądania na ulicach, ryjów anglosaskich. Te końskie facjaty grubych idiotów, niedomytych dokumentnie i zajadle odmawiających normalnej diety, z móżdżkami...Ech, no dobra, nie chcę się znowu kręcić na negatyw, ale wierzcie, że nie zmyślam.

Francuzi wyglądają tak samo, a dodatkowo kojarzą się z wkładaniem kija od miotły ( albo innych sztywnych przedmiotów ) w różne otwory..Tu też tematu nie będę rozwijać, poprzestając na pełną piersią – uffff! Dzięki Ci Panie, że mnie nie stworzyłeś takim czymś.

Żegnaj Bordeaux, choć pustą butelkę po tym napoju, z wielką przyjemnością rozwaliłbym na łbie ich prezydenta, oraz reszty elit, od tak dawna już wspierających Ruską k...ę, czyniących z bycia szmatą, swą wręcz rację stanu.

Co za burdel stał się Ludzie z tej Zachodniej Europy, no mówię Wam. Śmiać się, okopywać, kopać ( metr, albo więcej w głąb ) schrony, egzorcyzmować ( to najbardziej! ), czy traktować jak dzikich ludożerców, co akurat też jest najbardziej adekwatne.

Zachodnia Europa ginie, a dzieje się tak za sprawą odejścia próżnych ludzi od Boga, co z kolei stało się przy pomocy dobrobytu, jaki na potępienie, został tamtejszym ludkom zesłany. Naprawdę tak jest, że źle nie ma wcale ten co ma źle, a ten co myśli że ma dobrze, ale to myślenie jest dopingowane pychą i pogardą. Takie coś mamy właśnie od dawna na Zachodzie. Ludzie, żyjcie jak chcecie, ale nie bierzcie wzorców z Zachodu! Za nic w świecie! Pędźcie kumys, pływajcie w dłubankach, myjcie się piachem, przyrządzajcie potrawy z byczych jaj – ale nie żyjcie tak, jak 'żyje' Zachód!

Ten Zachód, który teraz właśnie i po raz setny, daje dowód na swoje pedalstwo historyczne i absolutny brak instynktu przetrwania. Zachód tego oblężenia już nie przetrwa, bo akceptacja barbarzyńskiego pogaństwa i przymykanie oczu na agresję islamu, nie zostaną zahamowane przy pomocy leżenia plackiem przed Wielkim Mongołem, czy ogólnie mówiąc, tchórzostwa.

Rzym...

Drugi Rzym, Trzeci Rzym, któryś tam.

Ile tych 'Rzymów' już było od upadku pierwszego, a każdy nowszy gorszy od poprzednika.

Ten 'Rzym', który teraz upada, będzie naszym Rzymem ostatnim...

gdyż Polska odbuduje łacińskość po swojemu, po polsku. Nie będzie musiała, kierując się pychą i pogardą, czerpać sztucznie nazewnictwa, symboli i tradycji, z okresów klasycznych. Tu nie podeprzemy się Rzymem, czy Atenami, dążąc do dominacji nad innymi narodami i wyniszczenia – jak to czynił w przeszłości Rusek i Szwab...I francuski pedryl oczywiście, ale bierze mnie niesmak, nie chcę więc pisać.

Jeśli człowiek na Ziemi ma jeszcze jakiś sens i Bóg Chce nas jeszcze znosić, to Wolna Polska powstanie i nie mamy się czym smucić. Nie jest to wniosek logiczny, ale już milion razy pisałem tu i tam, że logika i racjonalność, nadają się w rozumieniu Historii, do okręcenia ich gruboziarnistym papierem ściernym i wsadzenia sobie ( jak ktoś lubi ), lub komuś ( jak lubi, albo bez pytania ) w anusa.

Oblężone Miasto broni się, choć nie wszyscy jego mieszkańcy o tym wiedzą. Zewsząd zalew zła pod wszelakimi zmyślnymi postaciami, a kłamstwo jest immanentną częścią każdej polityki - małej, wielkiej, średniej.

Musimy czas jakiś posiedzieć samotnie na kamieniu, wyrzuceni ze swoich domów, obrabowani z ziemi i godności. Musimy w strapieniu, ciszy i samotności, podeprzeć tę ciężką głowę dłonią...by bezwiednie przybrać postawę myśliciela i w końcu dojść do wniosków.

One rodzą się w ciszy, wyłączmy więc telawizor. Poczujmy Prawdę o świecie.

Jeśli ktoś w Europie – a co za tym idzie w całym świecie – jest jeszcze zdolny do refleksji i pozytywu, są to właśnie Polacy.

Tylko musimy o tę świadomość szczerze i w pokorze poprosić – ale koniecznie drogą 'urzędową'. Nie ma co więc się bawić w jakieś zażalenia do Unii Eufaszystowskiej, czy utyskiwania na Wielkiego Mongoła. Nie mają sensu ruchy głowy na boki. Tu trzeba zajrzeć w Głębię i na Głębię wypłynąć. W takim 'pływaniu' akurat, to my możemy dać radę.

Prosimy o łaskę i dar mądrego pokierowania, odbudowy Ojczyzny, oraz Europy. Po katakliźmie anglo francuskim i barbarzyństwie ruskim. Prosimy drogą 'urzędową', prosto do władzy Najwyższej:

Pod Twoją Obronę uciekamy się, Święta, Boża Rodzicielko...!

Polska to Monarchia! Teraz i na zawsze, tylko trzeba nam podnieść tę dumę z trotuaru.

                                                                                                        Optymista1930

 

P.S.

Żegnam Bordeaux na zawsze. Z Francji zapamiętam tylko Napoleona, który się im 'przydarzył', jak ślepej kurze ziarno.

Zaraz muzułmańskie noże pójdą w ruch...Nie w Polsce!


 

KOMENTARZE

 • -------------------- PYTANIA
  Garść trudnych pytań do oszołomów i zmanipulowanych
  Jeżeli Ty również boisz się "rusków", uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:

  1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
  2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej", której efekty widzimy dzisiaj?
  3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
  4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
  5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
  6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
  7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
  8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
  9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
  10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
  11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
  12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
  13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
  14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
  15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
  16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
  17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
  18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
  19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
  20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
  21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
  22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
  23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
  24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
  25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
  26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
  27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
  28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
  29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
  30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do "odzyskiwania" kamienic lub ziemi ornej?
  31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca "kaźni Rosjan" i "polskich morderców"?
  32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o "mordercach Polakach w Jedwabnem" czy o "polskich obozach koncentracyjnych"?
  33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
  34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
  35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
  36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
  37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
  38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
  39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
  40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
  41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
  42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
  43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
  44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
  45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
  46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
  47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
  48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
  49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
  50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?
  nadużycie link skomentuj
  szczurobronny 02.09.2014 18:07:21
 • ------------ od siebie ! zadam pytanie
  --------00--- czy to Rosjanie ? utworzyli CYWILIZACJĘ ŁACIŃSKĄ ??
 • autor
  Mam tylko jedną prośbę.
  Skoro szanowny autor zrezygnował z picia tego Bordeaux - to proszę przysłać niewykorzystane zasoby.
  Obiecuję, że wypiję ze stosownym niesmakiem.
 • @ninanonimowa 21:04:19
  ...więc niech sobie Pani/Pan, padnie przed Putinem plackiem z tej okazji, po bizantyjsku/mongolsku, albo na kolana. Dlatego że mamy do czynienia ze spiskiem żydo illuminati, to ma znaczyć że wielki mongoł i jego barbaria, stanowią jakąś wartość, cywilizację...? sorry babe, ale takie coś nie dla mnie do kupienia. Walić rusków maczugami po mongolskich łbach!
 • @Optymista1930 22:31:14
  ------:::::::))))))))) a cóż mnie do biednego Mongoła ? albo do ruskiego ? ani mi brat ani swat

  ----- dzisiaj miałam gościa ! wrócił kolega syna po 3 latach z niewolniczej pracy W Holandii - na 100 osób POLSKICH WOŁÓW ROBOCZYCH jest ok 80 !-- ja po szkole przełom lat 70/80 dostałam NAKAZ PRACY w określonym mieście i zakładzie pracy w Polsce -i rusek rządził

  ----------ZNAKOMITE / ruskie :) / OPRACOWANIE PROBLEMU

  http://macgregor.neon24.pl/post/112504,piotr-wojcik-neokolonializm-nasz-powszedni
 • ---------------- na dobranoc :))
  -------cywilizacja słowiańska
  https://www.youtube.com/watch?v=JKB5wJkAvvY

  -------cywilizacja łacińska
  https://www.youtube.com/watch?v=CIMnn2hX_aU
 • @Optymista1930 22:31:14
  Nie chodzi o padanie plackiem, ale o racjonalną ocenę rzeczywistości. Zrzucanie całęgo zła na ruskich jest głupotą polityczną. Na podstawie tej oceny należy podjąć decyzję jaką przyjąć postawę zgodnie z Polską racją stanu.
  Oczywistym jest , że w doktrynie politycznej Rosji i Niemiec nie istnieje silne i niepodległe pństwo o nazwie Polska. Dlatego należy szukać sojuszników, którzy ułatwią eliminację zagrożenia choć z jednego kierunku,. Potem będzie łatwiej.
 • @ninanonimowa 22:46:09
  Nina, gdzie Ty na przełomie lat 70-80 miałaś nakazy pracy? Ja zaczynałem pracę w tym samym czasie i żadnego nakazu nikt z moich kolegów ani ja nie dostalismy.
 • @zadziwiony 08:51:24
  -w mieście gdzie naraz ! budowały się 4 POTĘŻNE ZAKŁADY zatrudniające razem z filiami ok 20 tyś ludzi ? / a ja pochodziłam z miasta gdzie już !! nie było pracy dla specjalistycznych zawodów - stąd nakaz :) było nas dużo /

  Ps wręczałam na otwarcie kwiaty Panu Gierkowi :)
  / był zły ! po usłyszeniu mowy trawy od PARTYJNEGO lokalnego BONZA /-powiedział : o pół roku za pózno , o pół roku !! Zakłady tak naprawdę ruszyły dopiero ZA ROK !!
 • @night rat 18:40:34
  --być może zle rozumiesz albo ja zle powiedziałam -NIE MUSIAŁAM podejmować tam pracy -chyba powinnam była użyć słowa SKIEROWANIE do pracy ./
 • Ja zawsze wolałem Chilijskie.
  A poza tym, podoba mi się styl w jakim jest napisany ten artykuł.
  Trochę trudny dla mnie, bo ja prosty człowiek jestem, ale mi się podoba.
 • @night rat 18:39:10
  Sprawa dyskusyjna.
  Podziału wpływów nie dokonał Stalin lecz triumwirat.
  Poza tym Ruscy doznali od czerwonych więcej złego niż Polacy.
  Ten naród jest zniszczony. Komunizm zabił w ludziach etos pracy, przedsiębiorczość, zapobiegliwość.
  Są bogacze przyssani do państwa na których spływają zyski ze sprzedaży surowców, mafijne grupy tuczące się przy nich, coraz większa grupa w miarę bogatych ludzi w większych miastach na których z kolei spływa co nie co od tych pierwszych (to ci wypełniający po brzegi hotele all inclusive we wszystkich krajach turystycznych świata, obżerający się jak świnie darmowym żarciem) , a na końcu jest większość mieszkający na prowincjach tak biedni i niewidzący żadnych perspektyw, że trudno sobie wyobrazić. Których jedynym pocieszeniem jest wóda i nadzieja, że państwo, ludzki pan, się ulituje i coś im da.
  To są największe ofiary czerwonych, którym komunizm odebrał zdolność do zadbania o siebie samych i swoje rodziny. Chlający wódę i wspominający jak to było dobrze za komuny, która im dawała pracę, myślała za nich, dbała o nich i skrzywdzić nie dała.

  Nas czerwoni aż tak nie skrzywdzili, ale Euroczerwoni nad tym pracują.
 • SIE ZASTANÓW
  Ja ich nie pijam, gdyż wolę Rioja i tzw. z Nowego Świata (przynajmniej jeszcze się starają). Ale w kwestii manifestacji postawy obywatelskiej przestałem kupować jabłka. Wojna domowa na Ukrainie (o ile można tak powiedzieć) nie bardzo mnie interesuje w kontekście geopolitycznym. Bardziej interesuje mnie zachowanie polskich władz w stosunku do Kresowian mieszkających na Kresach obecnie znajdujących się poza granicami Rzeczpospolitej. Tym bardziej, że i Rumuni, i Węgrzy, i Czesi o swoich rodakach mieszkających na terenach dzisiejszej Ukrainy pamiętają i wspierają je na wszelkie możliwe sposoby.

  NINA- pozdrawiam i po cichutku odpowiadam sobie na większość pytań. Niektórych nie rozumiem...
 • @WIŚNIA 11:47:26
  Zgadzam się.
  NIe jestem co prawda jakimś smakoszem, ale (być może dlatego) wina francuskie mi nigdy nie smakowały. Jakoś najbardziej chilijskie. Chociaż nie próbowałem powyżej 70 zł za butelkę, być może w tych droższych jest inaczej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930