Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Kto ma lepiej, czyli Punkt Moralnego Wyboru

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poniżej kilka wniosków z zakresu spraw, których nie widać.

Ludzie szanujący siebie i innych, wymagający, pragnący czegoś więcej od swej egzystencji, tacy co wierzą, iż życie jest 'po coś'; starają się żyć zgodnie z wartościami ( nie jakimiś tam, a chrześcijańskimi – bo nie ma innych wartości! ), dokonywać wyborów w oparciu o tę oś priorytetów zbudowaną na przeciwieństwach.

Dobro – zło. Prawda – kłamstwo. Miłość – pogarda, pycha.

Specjalnie nie przeciwstawiłem w ostatnim nienawiści, gdyż ta jest osobnym problemem, a dotyka także ludzi prawych. Jakkolwiek, to wszystko co zaznaczyłem powyżej, takie samo ma odniesienie do ludzkich zbiorowości, często zwanych narodami. Zbudowaliśmy świat od podstaw, a Bóg dał nam Ziemię w posiadanie, zaznaczając Swoją rolę, dając nam Prawa.

Nie o to chodzi, że Ewa zerwała jabłko, bo zapewne Pan Wszechwiedzący i to przewidział, więc skazanie na drogę wybojów poza Rajem, jest częścią immanentną Zbawienia – bez próby i praktyki, świadomego odrzucenia grzechu i bez skruchy szczerej, nie ma mowy o zakołataniu do lepszego świata.

Potem Przyszedł Chrystus i nas Odkupił. Jego Słowo mieliśmy zanieść w najdalsze zakątki globu, tak, by wszyscy niewierni Je poznali. Częściowo tak się stało, ale nikt nie powiedział, iż będzie łatwo, dlatego z czasem zaczęliśmy żreć się pomiędzy sobą, a podłe ( jak się okazało ) narody nordyckie doprowadziły do tzw. reformacji, czyli pierwszego, widocznego spisku szatana przeciwko Kościołowi Świętemu. Powstały pseudo wyznania pseudo chrześcijańskie, a Słowo Boże zostało zastąpione przyziemną troską o małe sprawki, z których to niby ma się budować protestancka 'bogobojność'.

Teraz tam, w tych 'kościołach', mają baby za 'biskupów', puste 'świątynie', z czasem zamieniane na mieszkania, pedałów, pastorów – dzieciorobów i całkowity zanik sacrum.

Punkt dla szatana – na szczęście nie z naszej ( Polaków ) winy. Wszystkie narody zatracone w protestantyźmie, z czasem i ze swej historii uczyniły przyziemny zestaw uników, mających służyć markowaniu życia w wartościach, udawaniu przed samymi sobą troski o współbliźnich. Tezy Lutra przybite do drzwi katedry, były manifestem ludzkiej pychy zaślepionej głupotą – lub odwrotnie – a w swej istocie prostym działaniem szatana.

Odkąd zamordowano Miłość podczas tzw. 'rewolucji francuskiej' i odkąd powstało masońskie państwo USA, rozpoczęła się narastająca presja na Kościół Święty, która pod koniec XX wieku osiągnęła już natężenie wściekłej nienawiści, wprost od diabła pochodzącej. Jest to jasne, jak ciemny jest wałęsa. Za sprawą Wszystkowidzącego Oka – tego nadrukowanego na amerykańskich dolarach – powstał system kapitalistyczny, z czasem oparty na papierowej fikcji, nic nie mającej wspólnego ze zdrową ekonomią...i moralnością.

No właśnie – od lat wmawiana ludziom fikcja, z czasem stała się w ich świadomości rzeczywistością, którą przecież nie jest. Popularne gadanie o wierze w Boga i Miłości, jest tylko fasadą, gdyż w rzeczywistości światem rządzi żydowska pycha, zadrukowana na papierze banknotów, nie mających już pokrycia w złocie. 'Rewolucja technologiczna' dokonała reszty, więc teraz ludzie wierzą w matrix pokazywany im na ekranach monitorów, traktując wyświetlane tam cyfry jak synonim swego szczęścia, lub jego braku. Zero bez jakiejś wartości z przodu i bez towarzystwa innych zer, dla dzisiejszego człowieka upadłego, oznacza nieszczęście, zaś wiele zer z choćby jedną cyfrą większą od zera, może już być poltergeistem ludzkiego szczęścia.

A przecież tego wszystkiego nie ma! Ktoś nam wmówił, że ktoś nad tym wszystkim czuwa, że jest system, który dba.

Tylko że system dba, ale na pewno nie o człowieka, wartości są mu zaś tak wstrętne, jak wałęsie Prawda. Kiedyś okłamywali nas papierem, teraz robią to światłowodami, a za chwilę będą chcieli mieć już bezpośredni dostęp do naszych umysłów i dusz.

Karty zbliżeniowe, zintegrowane bazy danych, konta internetowe, pytania o dostęp do danych, wreszcie mikrochipy, o których nam mówią, że są samym szczęściem. Niczym się nie przejmuj! Płać na plaży z Usainem Boltem. Reguluj należności za wódkę i seks, nawet 'podczas'. Nie musisz już mieć portfela, wystarczy że dasz dostęp do swojego wnętrza, a 'my wszystko już załatwimy'. Nie wątpię w to, tylko że wiem czemu służy.

Tak przy pomocy 'reformacji' rozwinął się system diabelskiej żydo anglo lichwy, jaki teraz chce nas zgwałcić duchowo...Oczywiście, nie tak o tym mówią i nie tak przedstawiają w telawizji.

Coraz wyraźniej widać zarazem, jak temu całemu systemowi przeszkadza Kościół Święty, a co za tym idzie, Polska niepodległa – jako, że polskość jest katolicyzmem i bez niego nie istnieje.

................................. No, może wystarczy.

Ta przerywana linia teraz, niechaj służy wszystkim postesbeckim wywłokom, na wymyślenie odpowiednich 'mądrych' komentarzy, jakie zaraz się pod tekstem pojawią. Takież persony żegnam tradycyjnym – Apage Satanas!

Nie udało się Polaków zblazować palikotem i pedałami, więc teraz próbują ośmieszać Kościół, co w sumie miało miejsce jeszcze za pierwszej komuny. Ten kto ma świadomość, od razu widzi w czym rzecz. Niestety 80% nie ma żadnej świadomości, oprócz świadomości kiełbasy, użycia i popicia...a jednak, pomimo to(!) odmawia zbiorowej deprawacji! Dziwne no nie...? No, ale tu jest Polska!

Z tą Polską od zawsze miał diabeł problem, jako że została wybrana nie przez niego. Stąd nasza – taka a nie inna – Historia. Polska przeszkadza mongołom ze wschodu, którzy niby sławią Prawo Boże ( prawosławie ), w praktyce urągając Bogu. Tzw. popi cerkwi prawosławnej, od wieków znani są z leżenia plackiem przed świecką ( acz szatańską ) władzą cara, oraz używania swych tytułów do celów sprzecznych z Boskimi Intencjami. Mongolia moskiewska, cierpi z powodu istnienia Polski, w stosunku do której od zawsze odczuwała głęboki kompleks kulturowy, ale przede wszystkim duchowy. Polska jest krajem z Bożego nadania, zaś 'Mongolia' wypadła diabłu, jak pikowy as z rękawa. Moskwa nienawidzi Polski i katolicyzmu, z powodu swego własnego zakłamania, skłonności do sadyzmu, fasadowości i chęci dominacji...

czego Polska nigdy nie pragnęła.

Nienawidzą Polski diabły z Zachodu, oraz naród wybrany przez szatana – z powodów, że tak powiem, zasadniczych.

O narodzie wybranym przez szatana pisałem już dwa miliony razy, więc nie chce mnie się wycierać klawiszy palcami, ku opisaniu ich wyparcia się Boga. Zachodnie przykurcze zaś, w swej pysze usypanej ze złota, z czasem przyzwyczaiły się do obleśnej hipokryzji, udawania zasad i udawania honoru. Jeśli nie wiecie o czym piszę, to poczytajcie sobie historię XX wieku, Drugiej Wojny Światowej, a jeśli jeszcze nie wiecie, rzućcie okiem na 'rezolucje' unii eufaszystowskiej teraz.

Oni kochają tylko siebie i złoto. Prawdę wypatroszyli, sprzedając Żydom na skóry, resztę mieląc zatraconym protestantyzmem. Wszystko potem ubrali w garnitury, wstawiając komplet śnieżnobiałych zębów, dodając 'szczery' uśmiech Anglosasa – kokainisty.

Polska stanowi problem dla całego 'cywilizowanego' świata, gdyż zmusza go do powtórnego oparcia się o wartości. Polska jest Punktem Moralnego Wyboru, Ziemią na której styka się czyste Dobro, w otwartej walce z czystym złem, prosto z piekła. Z jakichś powodów, tak właśnie się w Polsce dzieje, a najpewniej za sprawą naszej Królowej, Której Chwała na wieki!!!

Podczas gdy inni toną w matrixie pustego materializmu, w Polsce rozgrywa się najważniejsza gra. Wiem, że brzmi to dla niektórych niedorzecznie – bo może wcale na ulicy aż tak tych różnic nie widać - ale to tu, na polskiej ziemi, toczymy walkę obrotową ze skoncentrowanymi siłami zła. Może Tolkien sobie pisał te wszystkie księgi, ale jego wymyślona walka, dzieje się tu i teraz od Odry do Bugu.

U-kraina jest tylko najprostszym bodźcem, mającym obudzić ludzi z letargu, ale najważniejsza walka rozegra się ( już się dzieje! ) w Polsce!

Skąd to wiem...? Nie wiem, czuję. Tak więc wyznawców racjonalizmu i wzorów wyprowadzanych przez 'amerykańskich naukowców' w tym momencie żegnam. Nie potraficie zwariować, więc jest mi Was żal.

Chcą nas uśpić i walczą o to ze wszystkich stron. Chcą nas rozpuścić w formalinie dzisiejszego nihilizmu. Chcą nam wmówić że wszyscy jesteśmy tacy sami. Nie jesteśmy!

Przy czym to my, Polacy, wierni pozostaliśmy – stąd ta nienawiść. Miejsce na mapie, co i rusz przypominające się wszystkim szatanom świata, nie dające im spokojnie chłeptać samogonu w piekle, to Polska. Tu znajduje się wejście do Nieba i wyjście z piekła. Tu z łatwością Pan nasz, przy wsparciu naszej Królowej, udzielają 'wiz' do Wieczności...

w którą upadły Zachód i barbarzyński Wschód już nie wierzą.

Kto ma lepiej...?

                                                                                                      Optymista1930

KOMENTARZE

 • @
  Fałszywy tekst wskazujący na zaciekłą i perfidną nienawiść do Polski. To najbardziej perfidna postać polonofobii - ubrana w piękne słówka, a bazująca na kłamstwie, niechęci i odrzucaniu Bożej Miłości.

  Pod tymi "grzecznymi i pięknymi" hasłami chce się zniszczyć polskość poprzez próbę zrównania jej z katolicyzmem, gdy katolicyzm znacząco odszedł od nauki Chrystusa i można powiedzieć, że obecnie głosi hasła sprzeczne z Jego nauką, gdy polskość je zachowuje.
  Jestem bardzo zdegustowany takimi wypowiedziami. To wyraźnie dzieło inteligentnego przeciwnika .
  W sensie teologicznym - przedstawiany jest pogląd dualistyczny - to w zasadzie jest schizma względem chrześcijaństwa.
  Czuję głęboką pogardę dla takich poglądów.
 • Pan Krzysztof J. Wojtas 21:11:11. CCTV Tarczyn
  .
  Möwilem jaki sprytny goly debil wczesniej , i nie zawiodlem sie na inteligencji zawodnika gry srodkowej KS Grajdolek LEON23 .
  Jutro kicha, moze w 2015 roku , jak dozyje i Bög pozwoli .
  Uklony jak zawsze , perfidne , z nozem w plecach .
  Panskich .
  8-)))
 • Hah :)
  Możecie mi tu Biblię rozłożyć na czynniki pierwsze i ponownie poskładać cytatami - i tak wiem kim jesteście! :)
 • @Optymista1930 21:30:12
  Czuję głęboki strach przed takimi ludźmi jak Ty. Świetne pióro kierowane nienawiścią przeciwko każdemu kto przeciw, jest bardziej niebezpieczne niż kilku facetów podrzynających gardła niewiernym. Wojtas celnie ocenił Twój tekst.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031