Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Szatański kalejdoskop nie wszystkich zgubi...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Znowu powtórka - nie dla kpiarzy pyszałków.

Świat głupców, kpiarzy, pyszałków i zwyrodnialców, posiada swoje ekspozytury głównie w mediach, które rozpościerają zło i kłamstwo na główki ułomków. Szklany ekran jest dla ułomków wszystkim – de facto ułomkowie wierzą w telawizor, a zakodowany w głowach schemat funkcjonowania działa jak religia. Może i mniejsza część ludzi zdaje sobie z tego sprawę, ale tak jest. Telawizja zniszczyła człowieka, albo przynajmniej go zdemolowała, zdolność do samodzielnego myślenia i czucia została oddana, a człowiek który nie funkcjonuje samodzielnie nie jest wolny.

Współczesne niewolnictwo to nie tylko ( i nie przede wszystkim ) umowy śmieciowe, czy wyzysk ekonomiczny pod inną postacią. Najgorszym i najtrwalszym łańcuchem, jest ten przykuwający do telawizora.

Nie rozmawiam z ludźmi i nie chcę rozmawiać, gdyż traktowanie na poważnie osobników, którzy robią krzywdę własnym dzieciom ( sadzając je przed ekranem z telawizyjnymi potworami 'dla dzieci' ), nie wchodzi w grę. Nie chcę 'nic poradzić' na to, iż większość świata jest chora psychicznie, otępiała duchowo i umysłowo niedorozwinięta. Ok, godzę się na rolę outsidera, ale takiego, co ma zawsze przy sobie odbezpieczoną broń. Gińcie jeśli chcecie – nie jestem kaznodzieją – ale nie zmuszajcie mnie, ani do aprobaty dla Waszych 'poglądów', ani do milczenia w sprawach najważniejszych! Zdechnę tu, lub sczeznę, ale nie przyznam racji. Nie klęknę przed bohomazem – klęknę tylko przed Bogiem! Nawet jeśli jestem człowiekiem upadłym, to klęknę tylko przed Bogiem! Zapamiętajcie to sobie, szczury odwróconego świata, jaki dziś jest wszędzie za oknem!

Teraz, pisząc te słowa, znowu czuję, jak okrutny głód normalności i przyzwoitości targa mną i jak bardzo!...

Chrystus Jest Drogą, Prawdą, Życiem!

...Tymczasem za oknami i w głowach ułomków, toczy się i ich dusze, świat z szatańskiego kalejdoskopu. Tak jest on jakoś skonstruowany, że wszystko ludziom miga i to w dużej ilości. Nic z tego nie ma żadnej wartości, ale migając otumania, ułudza, uwodzi, okłamuje. Jako że – jak powiedziałem – kaznodzieją nie jestem i nawet nie mam ku temu prawa, oddam teraz głos kapłanowi, który walczy ze złem...

W które Wy już nie wierzycie.

Za to wierzycie w usłaną luksusem i przyjemnością drogę ku otchłani...Nie, nie muszę tu literacko nic upiększać, macie prosty przekaz – jak to mówią – 'w ryj'.

Głaska Was teraz modnie ubrany, uśmiechnięty diabeł z telawizyjnej reklamy. On do Was mówi z ekranu w 'Faktach' i 'Wiadomościach', zachęca do łatwizny obnażoną dupą prostytutki zwanej celebrytką, oraz przy pomocy pop music, czyli prostego przekazu prosto z piekła...

Nic to, Wy nie wierzycie już w szatana.

//youtu.be/TZrhS6kl6vg

Co, bzdury tak...? Tylko się śmiać no nie...? Tylko stare babcie słuchają księży – rycerzy w kościele co...?

A może choć Ty poczułaś/eś te kajdany, jakie nad każdym z nas ciążą i może chcesz podjąć walkę...? Bóg z nami.

Zacznę od końca: Kościół Katolicki jest Świętym, Powszechnym, Apostolskim – Jedynym Kościołem Prawdy. Został nam dany przez Pana, Który nigdy nic nie Powiedział, że go nam odbiera, Chce zmienić, ulepszyć, 'zreformować'. Pan Dał nam Katolicki Kościół takim jakim jest i takim ma zostać. To jedynie ludzie...Może sparafrazuję słowa Marszałka:

Kościół wspaniały, tylko ludzie kurwy!

Kościół jest świątynią ducha – nie budowlą i nie tylko ludźmi, ale świątynią ducha. Nie możemy go zmieniać, jest to niemożliwe. Możemy – uważając że zmieniamy – odejść od niego ku jakiemuś 'innemu kościołowi', ale to oznacza tylko naszą głupotę i zatracenie, nie zmienia niczego. Takoż kościół dziś, składa się z dobrych ludzi...i z bydlaków.

Kościół to świeccy wierni, a jacy ci wierni są/jesteśmy, to my już wszyscy wiemy. Kosciół to też stan duchowny, którego kondycja, jest prostym odzwierciedleniem stanu całej ludzkości.

Co, zdziwienie?! Czy może coś nie tak powiedziałem, a księża nie rekrutują się spośród 'dostępnej bazy' ludzkiej?

Wpływ złego na świat, jest dziś tak przemożny, że chyba już jako całość, ten świat się dla Boga nie odrodzi, co zapowiada rychłe już powtórne nadejście Chrystusa. Będzie to Dzień Prawdy, na który ( zważając na sytuację ) czekam z utęsknieniem. A teraz pokażę Wam przykład zakłamania swiata, przy czynnym współudziale hierarchii kościelnej. Niestety jest tak, iż duża część tej hierarchii nie służy już Panu, a złemu i sądzę, że jest to dobrze(?) ukryta, silna, zdecydowana i wieloletnia konspiracja szatana. To nie znaczy, że masz Człowieku bluzgać na Kościół, lub od niego odejść! Tym bardziej trwaj!

Antyksięża i antybiskupi, wciąż, 'legalnie' piastujący kościelne funkcje, są przy władzy i mają wpływ na działania Kościoła.

Kapłani niezłomni, rycerze Chrystusa, żyją wśród nas dając świadectwo i – aż ciężko uwierzyć! - my możemy ich na naszej drodze spotkać!

To oni wygrają bój o człowieka! A teraz już przykład. Prześladowany od lat bohater, kapłan polskości i Prawdy. Pierwszy ( przed księdzem Jerzym! ) na esbeckiej liście do zamordowania! Na marginesie – potomkowie esbeków i esbecy, teraz tworzą dla Was programy telawizyjne, które Wy chętnie oglądacie. Apage Satanas!

Ksiądz Małkowski jest żywą legendą, która wciąż się tworzy. Ten człowiek jest poniżany i męczony od lat, również przez koscielną hierarchię, o której ja mam już wyrobiony pogląd. Skromny człowiek zawsze ubrany w sutannę, z którego oczu biją jak źródło – Prawda, Miłość, Odwaga! Miałem zaszczyt rozmawiać w 'cztery oczy'! Ten kapłan jest traktowany tak:

//niezalezna.pl/59344-ks-malkowski-z-zakazem-odprawiania-mszy-swietej-bohater-solidarnosci-szykanowany-w-londynie

Dobrych ludzi będzie znikoma mniejszość i będą oni poniżani, więzieni, mordowani przez czcicieli diabła, którym jest cały prawie dzisiejszy świat.

Ksiądz Stanisław zaszczycił swoją obecnością stolicę europejskiego upadku – brudu, dewiacji, narkomanii – w której sztan mówi i dzień dobry i dobranoc.

Ale nie dziś i nie jutro. W sobotę i niedzielę będzie się bał!

Przyjdź na spotkanie z księdzem, może przestanie Cię dusić ten pusty śmiech, który nie pozwala Ci żyć, ale sprawia wrażenie Wolności.

Nie żyjemy wrażeniem jednak – my żyjemy naprawdę i po coś, a walka Dobra ze złem, też toczy się naprawdę.

Ksiądz Małkowski w Londynie:

Sobota, 13 wrzesnia 2014 godz 18.30 Sala Malinowa POSKu ,
240 King Street London W6 0RF Wstęp wolne datki
Msza święta odprawiona będzie o godz 15.00 w kościele "Our Lady of Grace & St Edward", Chiswick, 247 High Road W4 4PU
&
Niedziela, 14 wrzesnia 2014 godz 16.00, 53 Cromwell Road South Kensington, SW7 4SF Wstęp wolne datki
Niedziela, 14 wrzesnia 2014 godz 20.00 ,The Rembrandt Hotel 11 Thurloe Place, London SW7 2RS
- spotkanie przy symbolicznej lampce wina Wstęp £5.00

                                                                                                   Optymista1930

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930