Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

POLSKA - 'Mongolia', czyli - zabieraj dupę w troki...!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trochę o 'Mongolii' i sporcie ;)

Jestem małym, nabitym mięśniami prymitywem, więc może dlatego? Zawsze wolałem kontakt, więc może dlatego...? W szkole trenowałem piłkę ręczną, którą uwielbiam – jest to sport nie dla hipsterów, że się tak wyrażę ;) Grało się w piłkę ( piłką w Polsce określa się piłkę nożną ), ale z piłki najbardziej lubiłem 'gry uliczne'. Nie raz i nie pięć razy goniło się, było gonionym, czy też brało udział w rękoczynach, heh. Eeeech, się człowiek rozmarzył, tymczasem miałem zamiar napisać jedno, proste stwierdzenie: Nie lubię siatkówki.

No nie lubię. Grają tam tacy chudzi 'gościowie', którzy muszą skakać. No i ta piłka. Taka jakaś lekka, jakby damska. W ogólniaku jeździliśmy na wszystkie prawie sporty drużynowe, nawet na żużel, hokej na lodzie też, ale na siatkę nigdy. Nie o to jednak chodzi, co dziś się komu podoba...albo inaczej:

Każdemu Polakowi dziś się podoba, że trzasnęliśmy ruską 'bliadź' 'liściem' w ten mongolski ryj! :)

Reprezentacja Polski ( Naprawdę! - sami Polacy! Nie to co 'drużyna o nazwie Polska' w nogę ) dziś wychędożyła 'na trzy' Iwana, Sieriożę i Paszkę – czyli tzw. 'sborną' drużynę 'Mongolii'!!!

Meczu opisywać nie będę, gdyż mam na siatkówkę wywalone. Na jej kibiców, 'Januszów', klaunów z pomponami też. Liczy się to, że pokonaliśmy tych patologicznych wiarołomców – zbrodniarzy...oraz to, że do półfinału oni nie wejdą, więc powiedzieć im możemy – za Marszałkiem Piłsudskim:

ZABIERAJCIE DUPĘ W TROKI I SPIERDALAJCIE DO SWEGO GÓWNIANEGO KRAJU!!!

Takież i ja mam odczucia, oraz zdecydowanie nadmieniam, iż się ich w ogóle nie wstydzę. Trudno – widać jestem takim prymitywem, jak na początku napisałem i dodatkowo 'polskim bandytą'. A jak przyjdzie tu Rus w jakimś wrogim celu, to niech Rus wie, iż rzeki krwi moskalskiej popłyną ulicami. Owszem, wiem że jest to stwierdzenie bardzo wyraziste, acz uważam że mamy 'już dość ugrzeczniaczków, cukiereczków' – że zacytuję 'jak raz' z ministra w 'Karierze Nikodema Dyzmy ;)

Mamy dość ruskich wujów WSIoków 'Komorowskich' i dość rudych kłamców, w domu mówiących po niemiecku. Dość zdrajców, szubrawców, przykładających swe łapy do Mordu Polaków w Smoleńsku. Dość ruskiej buty i bezkarności, dość tego psiego języka i dość pedalstwa Zachodniej Europy!!!...Kurwa mać!!!

Sorry, ale ja maszyną poprawnościową nie jestem. Jestem człowiek, Polak, poeta. Będę przeklinać, gdy serce porwą gwałtowne uczucia. Białka oczu zajdą mi krwią z wściekłości. Będę pić wódkę i się nie upijać...Będę wreszcie walić z karabinu do najeźdźców, wrogów napadających moją ukochaną Ojczyznę!

To tyle mam do powiedzenia o meczu POLSKA – Rosja na Mistrzostwach Świata...

                                                                                                   Optymista1930

P.S.

W półfinale gramy z Niemcami i również ich napie...Wygramy z nimi.

Widzicie – Jak to Moskwa potrafi obudzić na nowo polski romantyzm, polegający na gwałtowności uczuć, sile emocji, ryzyku, poświęceniu i wielkości wreszcie!

KOMENTARZE

  • Wszystko fajnie!
    A skąd weźmiesz ten karabin? Będziesz musiał go zdobyć na wrogu.
    Jesteśmy całkowicie rozbrojeni przez czerwoną hołote!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31