Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
305 postów 237 komentarzy

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

'Jakie sorry?' - bez cenzury

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cenzura - odrzucono z TMK poździernik 2014. Puszczam tu.

Publikuję dziś tekst, który właśnie został odrzucony z publikacji w październikowym numerze magazynu 'To My Kibice' dostępnego w legalnej sprzedaży ( empiki, etc ). Artykuł 'zszedł' w rezultacie autocenzury redakcji TMK, co poniekąd rozumiem. Ja jednak mam swoją misję i nie jest nią działalność komercyjna, także zapraszam Was do lektury:

Lecą mi gilony z nosa, chusteczką jednorazową ocieram łzy. Wzruszenie i ekscytacja, plus duma i kolejny powód do grillowania – Polacy ( fakt, naprawdę Polacy, a nie jakieś farbowane szczurki ) zdobyli mistrzostwo świata w...siatkówce.

No i teraz czar trochę pryska, więc przyznam się Wam, że żadnych łez nie ocieram, heh. Nie przeczę jednak, iż konkretnie się ucieszyłem tym zwycięstwem, oraz jego jakością w kontekście przebiegu turnieju. Zaraz po tytule zdobytym, cieszy mnie fakt, że okopaliśmy mordy Kacapom. Co Prawda, nie dosłownie ( a szkoda ), ale cieszy fakt, iż 'Pszeki ( tak nas niby nazywają ci Azjaci z racji na brzmienie naszego języka – cóż, u nich wszystko wygląda i brzmi, jak tęgi łyk samogonu ),...a więc 'Pszeki' pokonali Iwana, Sieriożę i Pawkę, a naszą doktryną było powiedzenie jednego z zawodników: 'Dobić ich 3 – 0 i niech wypierdalają!'.

Mistrzostwa w siatkówce zgromadziły tłumy pomalowanych klaunów, których media zwą kibicami. Wśród tych pajacy i tak największym był niejaki komorowski, który z charakterystycznym wyrazem twarzy człowieka, który nie wie nic o niczym, stał na trybunach – po prostu był. Tak jak i 'po prostu jest' prezydentem Polski...Korwina Mikke nie było, pewnie dlatego, że jego ulubieńcy już wcześniej pojechali do domu, żegnani okrzykami: Do swidania! Tuska nie było, no bo go nie ma, jak wiecie. Nic się nie stało! Polacy nic się nie stałooo!!!

Polska (?) reprezentacja w piłce nożnej, jest na miejscu 87, 94, czy może 887 na świecie, lub w Europie - zawsze mi się myli - a zawód piłkarza, ma mniej więcej takie poważanie jak polityka i tylko trochę większe od milicji. To, że fanatycy w Polsce chodzą na stadiony, nie znaczy, iż robią to dla piłkarzy, bo ze słowem 'piłkarze' rymuje się 'twarze', a okrzyk, połączenie tych dwóch słów wszyscy znamy ;) Kibice chodzą na stadiony dla pasji, wartości, więzi. Również dla Historii, tradycji i z czystego patriotyzmu czynu – obcego przecież fanom siatkówki, tak jak wałęsie obce jest myślenie. Fanatycy futbolu, są więc kultywatorami tego wszystkiego, co tak zaciekle i od lat, zwalcza tusk z komorowskim i spółką, czyli polskości w sensie nie fasadowym, a rzeczywistym, głębokim. Stąd i obecność komorowskiego na finale siatkówki, oraz odkodowanie samego meczu. I stąd też, kolejne, milicyjne ustawy, oraz szykany w stosunku do prawdziwych grup młodych ludzi, którzy nie wybrali łatwizny i pustki ( jak klauni na siatkówce i miliony lemingów ), a prawdziwą treść, drogę pod prąd głównego ścieku. Taka droga nie jest łatwa, ale tylko to ma sens, także patrząc na kolorowe pompony hal na siatce, pamiętajmy o chłopakach w całej Polsce, bitych bez powodu i szykanowanych za np. koszulki z Żołnierzami Wyklętymi. Takie są rzeczywiste realia 'patriotyzmu' tuska i komorowskiego, polskiej codzienności. Telawizja i media kłamią i czynią to nie z głupoty, a ze złej woli, gdyż ich misją jest doprowadzić do sytuacji, gdy nikt nie sprzeciwi się bezprawiu, dominacji zdrajców i szykanach na polskich patriotach. Docelowo ma być tak, że 'wszyscy' mają skakać z kolorowymi kartonikami, ciesząc się z dekoracji, treścią Polski zaś, będzie wewnętrzne niewolnictwo, codzienne ubóstwo, fikcja Wolności i prawa. Biegajcie z pomponami i grillujcie...ale praca dla Was jest w Biedronce, lub Anglii, banki są, ale niemieckie, edukacja jest, ale deprawująca, wynarodawiająca. Służba zdrowia jest, ale w teorii. Tak samo jak i prawo, oraz sama niepodległość. Takie 'wartości' reprezentuje siatkówkowo – komorowska Polska, więc im dalej brnąć będziemy w pustkę symboli, niepopartą autentycznym umiłowaniem Ojczyzny, tym będzie gorzej – aż pewnego dnia ktoś ( nie my! ) zorientuje się, że Polski już nie ma. Jest tylko Godło, Hymn i Flaga, ale Polski nie ma. Dlatego cieszę się ze zdobycia mistrzostwa w siatkówce, aczkolwiek wiem jak ono zostanie politycznie użyte i komu służy...

Kibiców futbolu w Polsce, różni od tych 'siatkówkowych' właśnie to – nas stać na samodzielne myślenie, opór, refleksję, ryzyko i pójście pod prąd; cała zaś reszta, poczłapie stadnie tam, gdzie im pokaże komorowski...Właśnie dlatego, to nas się po cichu i jawnie zwalcza z pogwałceniem prawa, nasyła prezydentów miast, wojewodów i obce bojówki, a w telawizji puszcza tylko oficjalny wizerunek zawsze zadowolonych ze wszystkiego, nigdy nie protestujących idiotów o pomalowanych twarzach. Trochę im się udało z Polaków zrobić wykastrowanych debili, ale ja wierzę w czynniki irracjonalne, dlatego w sumie wiem, że to ta niepokorna – a myśląca, odważna – mniejszość uczyni zmianę. Kluczem do wszystkiego jest samodzielne myślenie, odwaga, niepokorność i poczucie własnej wartości...Jakoś nie potrafię budować tego w sobie, patrząc na tysiące lekko niedorozwiniętych ludzi w czapeczkach z pomponami, oraz na komorowskiego i jego 'czarującego' zeza.

Sportowo doceniam wysiłek siatkarzy, ich własne zaangażowanie. Natomiast za niedługo, może okazać się, że w ogóle sport zejdzie na dalszy plan – tak jak to się teraz dzieje za naszą wschodnią granicą...I co wtedy zrobią pompony...? Co zrobimy my – kibice wartości, a nie sztucznego sukcesu – to ja akurat wiem...!

W świecie, gdzie cała Wolność jest fikcją, a demokracja stała się obleżoną twierdzą bez wnętrza i treści; w kraju, w którym już teraz nie ma nic poza igrzyskami, musi dojść w końcu do gwałtownego zetknięcia z realiami. Wtedy to my – kibice fanatycy polskości – wytłumaczymy lemingom, że zwycięstwo jest zawsze możliwe, nawet po przegranym tie breaku; a Wolność jest w nas i nikt Polakom jej nigdy nie odbierze.

Brueglowscy Ślepcy muszą być zawróceni znad przepaści...

Sorry za trochę intelektualny tekst do tego numeru Ludzie...Ale w sumie, co ja gadam?! Jakie sorry?! Przecież kibice piłki są prawdziwą elitą narodu! I wszystko rozumieją!

Trochę się uspokoiłem :) Trzymajcie się Ludzie – nie oglądajcie telawizji...

                                                                                                            Optymista1930

KOMENTARZE

 • Łomatko...
  "Kibiców futbolu w Polsce, różni od tych 'siatkówkowych' właśnie to – nas stać na samodzielne myślenie....."

  - tak jak na ostatnim meczu AS Roma a CSKA Moskwa gdzie oskarża się polskich kibiców o wywołanie zamieszek? W jakim celu? Czyżby znowu dla pogłębiania "braterskiej przyjaźni" miedzy Polską a Rosją dla uciechy Zachodu?
  My także byliśmy młodzi a za "pazuchą" przy okazji meczów czasami wystawały małe siekierki (dosłownie). Jednak był to bardziej prestiż niż narzędzie. Nikt nie wyobrażał sobie aby to użyć. Co więcej, kto krzyknął "sędzia kalosz" palił się ze wstydu, było to niedopuszczalne i wynikające
  z braku kultury. A teraz? Kibolstwo to nic innego jak rozwścieczona sterowana "dzieciarnia" pod patronatem polityków oraz narkotykowych gangów.
  Patriotyzm...? Nałóż sobie siana. (nie mowie tu o prawdziwych kibicach).

  PS: jeżeli już tak cierpisz do wschodnich sąsiadów to znaj fakt i przykład iż tuż przed wojną za czasów Stalina i za jego zgodą rozbudowano popularność i doniosłość sportów spadochronowych. Kluby w całym ZSRR mnożyły się jak grzyby po deszczu. Spowodowane było to niczym innym jak podstępem powołania w przyszłości do życia najliczniejszej armii oddziałów desantowych a młode, nierozumiejące
  ale już wyuczone w skakaniu z klubów spadochronowych chłopaki mieli być rdzeniem tej armii.
  Jak myślisz, czy to ten wasz "patriotyzm" każe wam robić burdy i zadymy czy może władza was znowu dla "wyższych celów" trenuje?
  Co więcej, statystycznie w Polsce jest trzy razy więcej oddziałów prewencyjnych i służby porządkowej niż w USA. Wystarczyło by im
  2 tygodnie aby problemu "kibolstwa" w Polsce nie było. Większość z tych oddziałów jest faktycznie zbędna. Trzymana tylko na wypadek buntu Narodu. Nie ma nic lepszego na potwierdzenie słuszności istnienia nierobów prawa jak małe burdy kibolskie i publiczne ganianie się z gówniarzami w "ciuciubabkę".
  Tak wiec "synku", jesteś jeszcze mały aby wszystko zrozumieć.
  (albo stary i na polecenie strugasz wariata)
 • @Stara Baba 16:21:42
  Synkiem Twoim nie jestem, a protekcyjny ton brzmi tu tym bardziej smiesznie, że nie masz zielonego pojęcia o ruchu kibicowskim w Polsce – porównując do jakichś sowieckich działań.
  Chcą nas zniszczyć i – choć mają naprawdę wielkie siły – jakoś nie mogą!
  Cały masowy patriotyzm w Polsce i 'moda' na mówienie Prawdy, zaczęły się, gdy na sektorze w Poznaniu zawisł transparent:
  SZECHTER – PRZEPROŚ ZA OJCA I BRATA!!!
  Burd żadnych na stadionach nie ma, a jeśli cokolwiek ma miejsce, to jest tak marginalne, iż nie nadaje się na argument w dyskusji, ale widzę że swoją 'wiedzę' na temat faktów, czerpiesz z 'Faktów' TVN...
  To tłumaczy wiele, jeśli nie wszystko...heh
 • Opty_Misza1830 .. CCTV Baltyk_Gdynia. Krzeslo Nr 2640
  .
  Z sieci :

  Taki plan ? Mysle ze tez. Polskie elity, niosace to co polskie, poniosly kleske w 39 -- 44 i zostaly wyeliminowane. Zastapiono je elitami innego typu i do innych celow sluzacymi. Nazwe to nomenklatura. Pozniej ta nomenklatura umacniala sie, reprodukowala, ewoluowala i formatowala reszte spoleczenstwa. W rezultacie mamy zintegrowana pewnymi mechanizmami nomenklature i zdezintegrowane spoleczenstwo. Rozumiem, ze opis funkcjonowania tej sytuacji mozemy, we fragmentach, czytac co dzien na tym blogu. Te wszystkie manipulacje budzetami, ustawianie trendow i targetow, manipulacje celami i kryteriami, kreowanie postaci itp.
  Zmienic sytuacje moze dobra lustracja i dekomunizacja, czyli po prostu wykopsanie kilkuset tysiecy ludzi na zielona trawke i kilku tysiecy do pudla.
  Kto ma to zrobic ?
  Zdezintegrowana klasa robotnicza miast i wsi ?
  Niedobitki przedwojennych inteligentow pracujacych ?
  Sama nomenklatura ?
  Widac beznadziejnosc tej sytuacji. Po stronie spoleczenstwa pozostaje partyzantka typu demaskacja Bolka, biskupa Wielgusa czy teraz prof. Kiezuna. To jest malo skuteczne, a jednoczesnie latwe do sterowania i neutralizacji przez dzialania rozwadniajace, wprowadzanie chaosu czy falszywych watkow. W rezultacie powstaje atmosfera klotni, podzialow, braku wiarygodnosci, upadku autoryteow.
  I tylko nomenklatura trwa niezmiennie na pozycjach wiodacych, polaczona mysla prosta - rzadzic i korzystac
 • Mr.Stara Baba 16:21:42
  .
  Hi Chuck,
  kurdupel Goly dobrze kombinuje , taki pomorski Staruch .
  Odezwy, manifesty lipcowe , partyzantka patriotyczna etc.
  8-))))
 • @Max von Stirlitz 17:25:34
  .... a w piwnicy maryśka i kasa? :-)))))
 • Mr. Chuck Norris 18:26:30
  .
  Maryska i Kaska ?
  To jakies nowe dupencje , bo Magda i Lenka postarzaly sie biedaczki .
  Z metra ciety jest ciety do siatköwki bo na stojaco moze przejsc pod siatka , ale nie ma co sie czepiac .
  Nawet wyrodna matka kocha dziecko debila .Facio jest mlody i sprytny wiec jest zapotrzebowanie w Pomorskim na ten typ , profil , osobowosc etc.
  A notka - ? tradycyjnie chujoowa..
 • @Max von Stirlitz 19:04:33
  Najbardziej nie lubię bezpłodności, czyli pedalstwa i kpiarstwa...
  A Pan Max chyba pedałem nie jest...?
  No, jestem młody - mam lat 43, heh
  Ten koment jest po to, by rozbudzić 'wenę' u kpiarza - bo gdy taki komentuje, od razu wiadomo z kim mamy do czynienia - a więc do dzieła clownie :)
 • Świetny artykuł kolego
  Nie przejmuj się komentarzami,,teoretyków''z neon24.
  Kibice mają dużo więcej do zaoferowania bo nie siedzą tylko przy komputerze ale spotykają się,mają struktury,fizycznie działają,noszą odzież patriotyczną i to sprawia że są wrogiem nr 1.
  Odnośnie artykułu to powinieneś zauważyć,że fakt wygwizdania Tuska na meczu siatkówki potwierdza tezę,że coraz szersze kręgi społeczeństwa widzą co dzieje się w Polsce bo kibice siatkówki to studenci,nauczyciele czyli inne środowisko niż kibice piłkarscy.
 • @maro 23:02:42
  Dzięki za opinię, ale kibice piłkarscy to w takim samym stopniu studenci, nauczyciele, etc...a nie wiem, czy przypadkiem nie w większym. Jak widzicie Państwo, stereotypy wgrane przez Gaz Wyb i TVN jednak grają rolę...
  Tak, wiem że ta świadomość narasta, to cieszy :)
 • BARDZO FAJNY TEKST, Z JAJEM PISANY, ALE...
  "...cieszy mnie fakt, że okopaliśmy mordy Kacapom."
  "...Korwina Mikke nie było, pewnie dlatego, że jego ulubieńcy już wcześniej pojechali do domu, żegnani okrzykami: Do swidania! "
  Takie teksty są wyrazem za daleko idącej agresji słownej i dezinformacji politycznej. Wynika z nich, że bardzo Pan nie lubi Rosjan i że uwierzył Pan i rozpowszechnia dezinformację przeciwko JKM i KNP.
  Proszę się zastanowić i nie iść dalej tą drogą. Szkodzi Pan polskiemu interesowi narodowym. Oczywiście zakładam, że Pan jest Polakiem i uległ Pan niewinnie emocjom szerzonym przez WASP-owskie media. Przy takim założeniu piszę ten komentarz - żeby Pana ustrzec. Naraża Pan przecież siebie i swoich bliskich. Po wkroczeniu zwycięskiej armii rosyjskiej i wycofaniu się z Polski bohaterskich sojuszników z NATO Pańska sytuacja się stanie niefajna. Ktoś z Polaków, aby się przypodobać Rosjanom znajdzie Pana, przyjdzie i "okopie" Panu twarz...
  Teraz trzeba myśleć politycznie i się ustawiać bokiem do wiatru historii. Radzę Panu.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:47:47
  Dziękuję za radę
 • Hrabia genius Sendecki 10:47:47 CCTV Dealer na Rogu
  .
  Widze , ze rezyser kina akcji na ostrej kresce karbidu sanitariuszki- debila Ninoczki z ranca .Nosek lekko zaczerwieniony popadajacy w fiolet dobitnie swiadczy . Akkhhhh nosek klamczuszek .
  JkM czyli januszek kurwaMikki to nieutylizowany smiec i tylko w tym smiesznym kraiku zwanym Polska zachowuje zycie i dobytek kapusia .
  W innym np.w Reichu juz by wisial na pasku od szlafroka kapielowego .
  Co do TiVVi Cos tam Cos tam zwana szumnie Narodnaja to radze zmienic branze i przesiasc sie na rower do krecenie filmöw przyrodniczych +18 dla zaawansowanych .
  Wieksza publika i zrozumienie latwych w odbiorze tematöw .
  Pogrözki o wojnie rosyjsko- niemiecko-polskiej prosze oddac do analizy porannej uryny na cito w Szpitalu Przemienienia , IIp . poköj Nr. 666.
  A od Profesora prosze sie ODPIERDOLIC cymbalku genetyczny,
  czy to jest kurwa jasne ???
 • Optymista1930 11:05:28
  .
  Nie pekaj , dobrze idziesz i tak trzymaj .
  Jebac gnoi !
 • @Max von Stirlitz 14:49:26 - NIE ZASTRASZY MNIE PAN
  Do 30-go roku życia działałem w Młodzieży Wszechpolskiej. Lepiej będzie dla Pana jak Pan mi nie będzie groził i nie będzie używał brzydkich słów, żeby mnie zastraszyć.
  Profesor Kieżun ujawnił Wasze WASP-owskie masońskie siuchty i chwała jemu za to. Spodziewam się - że jeszcze więcej ujawni.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031