Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

W chwili wyboru będziesz sam!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tekst o dawaniu świadectwa i codziennych wyborach

Przepraszam Was ludzie, że dziś dodaję kolejną notkę – nie jestem idiotą skoncentrowanym na ilości. W sumie miałem być teraz w pracy, ale...No, ja właśnie o tym. Okazało się że dziś pracować nie będę, już piszę dlaczego.

Po przyjeździe na miejsce skonstatowałem, iż znajduję się w centrum masońskim, a moja praca ma polegać na obsłudze dorocznego zlotu masonów miejscowej loży! Przez uchylone drzwi, widziałem około tysiaca osób ubranych wytwornie – jak to masoni – z charakterystycznymi fartuszkami i tego typu detalami. Na wielkich, dębowych drzwiach wyrzeźbiono Gwiazdy Dawida, oraz kielnię z cyrklami. Jako że – pomimo wszystkich moich wad i codziennych upadków – debilem nie jestem, rozumiem czym jest masoneria, poinformowałem ludzi odpowiedzialnych tam za oprawę, iż

JESTEM KATOLIKIEM I NIE MOGĘ PRACOWAĆ W TAKIM MIEJSCU, PRZY OBSŁUDZE SATANISTÓW.

Zwykli Angole otworzyli szeroko oczy, nic nie rozumiejąc, ale Wielki Mason dokładnie zrozumiał. Na jego twarzy pojawił się wyraz nieopisanej niechęci – by nie powiedzieć, nienawiści – żachnął się i sarkastycznie stwierdził: wielkie dzięki!

Proszę bardzo! - odpowiedziałem, zakręcając się na pięcie w kierunku mojego samochodu.

Jak piszę, mówię i wiem – jestem człowiekiem nieświętym i milion lat mi brakuje do tego, by nawet o sobie powiedzieć, że jestem porządny. A jednak uważam i czuję, iż każdy, kto nazywa siebie chrześcijaninem ( katolikiem w szczególności ) musi dać w chwilach jednoznacznego wyboru, świadectwo. Może i małe to moje świadectwo Ludzie, ale Wam powiem, że z dużą satysfakcją wypowiadałem moją odmowę w obecności Wielkiego Masona.

Musimy pamiętać o tym, że zło i zły, nie działają w sposób jawnie wrogi, otwarcie knując ( w naszych oczach ) przeciw Bogu i ludziom. Właśnie sprawa jest taka, że jesteśmy ciągle oszukiwani w tym medialnym, zmanipulowanym świecie, a sztuką jest dziś żyć wartościami – gdy cały świat wręcz pada na kolana przed demoralizacją i kłamstwem, jawnie i bezczelnie stara się przymusić wszystkich ludzi do wyrzeczenia się Boga. Powoli, krok po kroku, posługując się pozornie dobrymi intencjami i celami, rozmywa wartości, oddala nas od Prawdy Objawionej, zamydla nam oczy relatywizmem. Dziś, człowiek, który chce słuchać Słów Chrystusa i Jego tylko mieć za Pana, jest wystawiony na pogardę, kpinę, agresją, poniżenie i wykluczenie – wszyscy o tym wiemy, Prawda...?

Trochę sami się do tego przyczyniamy naszymi postępkami i codziennymi zaniechaniami. Takoż ja dziś jestem lekko dumny z siebie, że tak, a nie inaczej się zachowałem. Jest mi na sercu lżej :)

Z Bożą pomocą walkę wygramy, ku naszemu dobru i Dobru w ogóle. Ten tam z ciemności, jest od nas inteligentniejszy, o czym w ogóle nie wie gros współczesnych ludzi...Baa, oni w ogóle nie wierzą, w nic. Dlatego dziś, prawdziwym buntem i sztuką, jest stanąć samemu w obronie Dobra i Wiary! I nie jest żadnym buntem, czy wartością, taplanie się w błocie 'Przystanku Woodstock', słuchanie 'Nergala', czy 'mądrości' 'Gazety Wyborczej, oraz całej lewackiej sitwy. Pamiętaj Człowieku, że – choć Bóg będzie z Tobą, to w chwili wyboru Dobra, będziesz sam...!

                                                                                                   Optymista1930

KOMENTARZE

 • Autor
  To w chwili wyboru Dobra, jesteś sam, gdy cały świat wręcz pada na kolana przed demoralizacją i kłamstwem, jawnie i bezczelnie stara się przymusić wszystkich ludzi do wyrzeczenia się Boga i jego doskonałej równowagi. Trochę sami się do tego przyczyniamy naszymi postępkami i tolerancją codziennych zaniechań naprawy błędu w konstytucji. Trójka nie daje Boskiej Równowagi, ale mamy okazję na wszystko narzekać:)
 • Dobrze Pan zrobił
  (37) Odwróć me oczy, niech na marność nie patrzą; przez swoje słowo udziel mi życia!
  (Ps 119:37 BT)

  (10) Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w drobnej rzeczy jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie.
  (Łk 16:10 BT)
 • Jak żem kiedyś poszukał pod hasłem Sanacja, to tak chyba 7 na 10 nazwisk to byli masoni.
  Bo byłem tak upierdliwy i jeszcze po notkach czołowych "sanatorów" pogrzebałem. To się musiało źle skończyć.
  A kto się na sanacji obecnie wzoruje to już każdy musi zgadnąć. Nie jest to PO w każdym razie. SLD też nie jest, co jasne. A już PSL, chłopi i masoneria dobry żart.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031