Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Wyciągnął mnie, czyli listy z Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niestety muszę wrócić...A było już tak fajnie...

Dziś rano, do redakcji Ostatniej Kohorty, czyli do mnie, wpłynął list od Redaktora jednego z podziemnych magazynów. Jego treść okazała się przejmująca, a jasno bijący przekaz jest jasny, jak ciemny jest 'Komorowski' – grozi mi przemoc i terror ludzie! Nie proszę tu o pomoc, czy radę, gdyż decyzję już podjąłem. Chcę tylko podać Wam przykład tego, jak w dzisiejszym świecie rzeczywistość pod postacią ludzkiej tłuszczy, potrafi przytłoczyć poetę.

Śpiewać każdy może – nawet ta kurwa Stuhr! - to i poetą być może każdy...kto nim w duszy jest. Nawet ja – łysy, agresywny indywidualista. Myślałem że będę miał spokój i już tylko nad książką się skoncentruję. Cieszyłem się, iż pozbędę w końcu tych wszystkich postkomunistycznych kurew, które męczą swym brzęczeniem na blogach takich jak neon, czy naszeblogi. Niestety, rzeczywistość twórcza i mnie znowu dopadła, a przytoczone poniżej listy, świadczą wyraźnie o tym, że moje łapy nie tylko do trzymania sztangi służą ( i karabinu ) i będę musiał znowu klepać w klawiaturę.

Nienawidzę Cię, Redaktorze Malkontencie z blogu wolnapolska crazylife! ;) Od miesiąca rankiem karmiłem tylko koty, oglądając Telewizję Trwam – teraz znowu zmuszony będę pisać! To straszne, ale 'co robić' – jak mawiał Dyzma. W końcu tylu jest skurwysynów do odjebania, a Pan Bóg Działa przecież przez ludzi. Poniżej wklejam Wam maila z listami i moją krótką odpowiedzią, nie ukrywając, iż liczę na Wasze jawne współczucie ludzie. Zostałem sterroryzowany i muszę wrócić do pisania! ;)

A więc tak. Dotychczas były w tym kraju 2 całkowicie niezależne ultraprawicowe blogi w tym kraju - mój i twój. Rozumiem, że nasze teksty nie trafiają do debili, że grochem o ścianę, że chcesz pisać książkę,etc, jednak ludzie do mnie skargi piszą, tak dalej być nie może! Skarżą mi się, bo już nie mają gdzie. oto kilka wybranych cytatów:

- kleryk Antoni, parafia Trąbki Wielkie: Jakkolwiek słowa twórczości niejakiego parafianina Gołego są zbyt wulgarne, zbyt oddalone od Bożego miłosierdzia i kościelnego ekumenizmu, ba! Nie jednokroć żegnałem się w milczeniu czytając jego teksty, to jednak stwierdzam, że Ostatnia Kohorta winna wznowić działanie, albowiem preferuje stosowanie przykazań dekalogu, w imię Boże walczy z grzechem i bezprawiem. Alleluja i proszę wznowić działalność! In the Name of the Father!

-Zdzisław Piekorz, trener drużyny hokeja do lat 16 Naprzodu Janów: Jo żech po szychcie na przodku, jak żem już trening z orlikami żech odbył, zmęczony po robocie żech w tramwaju na telefonie czytoł te dwa blogi, szkoda że ino to nie nasze, hanysowskie a znad morza, ale dobre to było, słuszne, walczą one te znad morza o nas, prostych Polaków. Jo żech mam półtorej godziny dwoma tramwajami do mojego familioka w Bytomiu i akurat jak żech wysiodoł to mioł żech oba przeczytane, a teraz już w Chorzowie Batorym ni mom co czytać bo ino jeden bajtel pisze dalej, a drugi przestoł! Nudzę sie straszliwie i żech jo, prosty górnik i trener żądam, by redaktor ten Rozebrony czy jak mu tam pisoł dalej!

-Mariola Krupczatka, nauczycielka historii na emeryturze, Ośno Lubuskie: Stwierdzam, iż oba blogi są wybitne i z niekłamanym żalem zauważyłam upadek formy, brak weny tudzież nurzanie się w nałogach narkomanii, ewentualnie alkoholizmu jednego z nich, Gołucha niejakiego. Jest z tym spory problem, gdyż my, nauczyciele starej daty na lekcjach historii kłamiemy, gdyż do tego zmusza nas nasz pracodawca, Ministerstwo Edukacji Narodowej. Nadrabiamy to popołudniami na tajnych kompletach, gdzie uczymy młodzieży historii prawdziwej, prawdziwych faktów na temat Napoleona, Popiełuszki,Kuklińskiego, Pinocheta, Powstania Warszawskiego i wielu, wielu innych. W tym celu niezbędną pomocą edukacyjna były blogi panów Witulskiego i Gołucha. Brak aktualizacji jednego z tychże powoduje spustoszenie w nauczaniu Prawdy, braki w edukacji. Niechaj tysiące nie rozumieją tekstu bloga, niechaj tysiące się z niego śmieją, ale jeśli choć do jednego trafia... proszę kontynuować pisanie bloga! Mimo książki, mimo zniechęcenia, mimo braku czasu! natychmiast, bo rodziców... zapędziłam się.

-Mieczysław Skórowski, bezrobotny z Włodawy, po wypiciu dwóch win truskawkowych zawierających siarczyny, w cenie 4,30 złote z butelką: Kurwa, ale kwach! Wiesiek, ten bez oka, no wiesz, mówił, że trzeba dwa razy w prawo zakręcić i na szybkiego walnąć, wtedy lepiej wchodzi. Żeby się nie odbijało, warto zagryźć czosnkiem. Aaaa.... co to ja chciałem... kurwa... A, wiem. Pisz tego bloga gościu, bo kurwa mam dobre wspomnienia. Tacy goście, no wiesz, kibole te, lały psów, i ja żem jebnął butelką w nich, w psów znaczy się i oni powiedzieli, że jestem spoko ziom i pytali, czy czytam te bloki... blogi chyba się mówi, ja żem powiedział, że nie czytam, bo małe literki są, niewyraźne i roześmieli się wtedy i dali na wino, te jagodowe po 4,60 z butelką,z siarczynami. Dobrze to wyszło, bo ta gruba Piekarska ze sklepu nie chciała mi już dawać na zeszyt, i myślałem że na sucho będę jechał, bo matka ma zasiłek dopiero po 10-tym, a był szósty akurat, a to wino dobre było, pisz Goły dalej, ja psów nie lubieje dalej a i napiłbym żem się jeszcze ze dwa wina, bo zasiłek mały, a pić dalej się chce, a nikt nie chce postawić, jak tego bloka... bloga już nie piszesz.

-Grzegorz Odrzywolski, Skoczów, młodszy aspirant z komisariatu policji numer 1 w Skoczowie. Mi jest obojętne całkiem czy ten blog będzie pisany przez obywatela, gdyż ciąży na nim szereg oskarżeń, my już mu pałami wybijemy z głowy wyzywanie policji, organów władzy w tym kraju i zakłócanie porządku społecznego, on i ten Witulski najmarniej po 3 lata dostaną i będziemy ich lali co dzień to się kurwa gnojom odechce szydeł... szyderstwów... szyderaków... no tych złych słów z władzy wykonawczej! Okolicznością łagodząca dla obywatela Gołucha jest jedynie fakt, że pisze w innym języku, co drugie słowo jego bloga jest kompletnie niezrozumiałe, w jakimś innym języku, chyba szwajcarskim albo belgijskim. Ale niebawem wezwiemy takiego specjalistę z działu wewnętrznego z samej centrali, on rozszyfruje nam treść tych kolumny... kalumnów... kaluminy... tych złych słów i dołożymy mu tak, ze matka rodzona jego własna, Jadwiga Gołuch go nie rozpozna!

Ja nie mam nic do dodania, sam widzisz, co ludzie piszą, a to tylko pojedyncze wycinki z szeregu zalewających mnie maili. Masz kurwa wznowić pisanie bloga, raz na tydzień kurwa, nie masz o czym pisać, to kurwa zrób ze mną wywiad, albo ja z tobą zrobię, do roboty leniu jebany, książka książką, ojczyzna czeka i bandyty wszelakie! Pozdrawiam.


 

Ja mam wenę jeszcze większą teraz i mógłbym pisać co najmniej tak samo aktywnie jak wcześniej, ale...

Nastąpiło pewne zniechęcenie, nie samym pisaniem, a jego formą. Rzeczywiście internet to jest coś co wyjaławia człowieka. Od co najmniej już roku to widzę, a dodatkowo czytanie komentarzy kretynów, różnych starych esbeków, jakichś kurew prl-owskich, naprawdę mnie degustuje, nie mówiąc już o wiecznych z nimi polemikach. Tego doświadczyłem akurat nie na Kohorcie, a na niezależnej i ekranie.

Nie chodzi o zajęcia i brak czasu, a właśnie o niechęć do tych elektronicznych gówien, nie lubię internetu...

...ale widzę że zostałem sterroryzowany przez stado agresywnych frustratów i ich listy, no to chyba nie mam wyjścia, bo inaczej mnie zajebią. Szczególnie milicjant mnie przekonał :)

...Cię kurwa zajebię kiedyś!!! Miał człowiek spokój, to nieee. Przyjebie się taki i terroryzuje! ;)

 

...Wyciągnął mnie Malkontent, niczym Zagłoba Wołodyjowskiego z klasztoru ;)

                                                                

                                                                                                Optymista1930

KOMENTARZE

 • @
  O żesz-ku-rwa-ny-na-drzewie, aleś się Pan rozemocjonował...
 • @Max von Stirlitz 11:09:17
  uderz w stół, a esbek się odezwie...znam cię cwelu, zawsze takie parówy walę w pysk na żywo...
 • @Max von Stirlitz 12:39:06
  Jestem polskim kibicem frajerze i mam w anusie twoje uwagi.
  Ty jesteś esbekiem i wiesz o tym, zresztą na tym portalu wie to o sobie wielu.
  Portaliki blogowe - jak ten i inne - są pożywką dla kpiarzy i koniotłuków, których wzorcowym przedstawicielem jest Stirlitz - także mam je gdzieś. Piszę na Kohorcie i na papierze. Neon, sreon i niezależną od Prawdy niezależną olewam.
  Tłucz swoje ty kapusiu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031