Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Kto jak nie my...?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

E tam...Jak pisać to książki...

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; } p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Miałem zamiar napisać kilka słów o tegorocznym Marszu Niepodległości, ale równie dobrze mógłbym opisać każdy inny dzień z życia Polski i Polaków, gdyż operacje przeprowadzone 11.11.14 i w latach wcześniejszych, mają miejsce u nas na co dzień i tylko podczas Marszu na przykład, widać je bardziej wyraźnie. 'Ogólnie rzecz biorąc' – jak to zwykł mawiać jeden z naszych kolegów, lekki kretyn; jesteśmy 'robieni'. Znaczy to, iż oszukiwani, manipulowani, podpuszczani, kłóceni. 'Robią nas', a w tłumie nie słychać głosów ludzi kumatych, którzy tę farsę są w stanie rozpoznać. Tłum jeszcze nie przerodził się w Armię Patriotów i tylko dlatego naszymi ulicami chodzą jeszcze w obstawie milicji takie 'Marsze Szmat', jaki w południe dnia 11.11, przelazł Nowym Światem w Warszawie. Dopóki Armia nie rozpocznie działań zaczepnych, dopóty lemingi będą stać biernie, podpierając ściany kamienic, a gdy zrobimy dla nich zmianę to nam...podziękują! Tak to już jest, że bierna większość...itd, itp...Olbrychski przebrany za Marszałka Piłsudskiego prezentował się mniej więcej tak jak mógłby David Bowie udający Świętą Faustynę – śmiesznie i niesmacznie, ale przede wszystkim przerażająco!

Jesteśmy ofiarami samych siebie i naszego upadku narodowej dumy, oraz Wiary, ale oczywiście także ofiarami działań naszych wrogów i rodzimych zdrajców.

Olbrychski przebrany za Marszałka tłumaczy całą rzeczywistość 'czeciej erpe'.

I ja tam byłem i kaca leczyłem. Widziałem szmaty ludzie!

Widziałem Szczynukowicza, Dziadzię, Hajkę Grundbaum, Borsukiewicza i innych Misiów Kolabo...

Sok ze świeżych owoców pomógł fizycznie, głęboka odraza pozostała. Pieśni patriotyczne intonowane fałszywym dyszkantem ze szczekaczek poprzedzających Marsz Szmat. Pieśni, których nawet stojące w szpalerze lemingi nie chciały podchwytywać. Olbrychski przebrany za Marszałka...Marsz Szmat!

Tymczasem kilkaset metrów dalej formowała się 'Armia Patriotów', ale to nic, gdyż kilka kilometrów dalej już czekały wycelowane kamery TVN i innych suk, zaś helikoptery już startowały. Oddziały wolno zalewały bielą kasków okolice Stadionu Narodowego. Coroczny scenariusz medialny, właśnie miał rozpocząć się wesołym libretto. 'Prowokatorzy' i 'ruscy agenci' dopisali w tym roku również. Po Wiśle pływały łódki milicyjne. Krajobraz jesienny 'czeciej erpe', różni się od PRL tylko większą łagodnością klimatu, za to uliczny terror i medialne ogłupienie, już chyba PRL przerastają.

No dobra, to powiem jak było, choć debile i zacięci w swych 'poglądach' polityczni frustraci i tak wiedzą swoje. Na początku myślałem, iż będzie nas mniej niż zazwyczaj, co okazało się nieprawdą. Marsz ruszył wraz z bannerem 'Armia Patriotów' i – jako jeden z pierwszych – okrzykiem:

'Ruska kurwa aejaejaoo!!!', czym chyba nie za bardzo zgrał się z tezą redaktora S, ale cóż – skoro fakty są takie, tym gorzej dla nich. Medialne psy szczekają, 'prowokatorzy' idą dalej, o czym później.

Nieee...Jednak nie będę Wam opisywać przebiegu, od tego są 'mądrzy' panowie z prawicowych gazet i portali. Zresztą przebieg był krótki: Ruszyliśmy, a za mostem pojawiła się milicja, więc ci, którzy naprawdę chcą walczyć, a nie tylko snuć polityczne bujdy po salonach, po kilku próbach przedarcia się, dopięli swego. Doszło do starć z milicją, która od lat jest znienawidzoną przez Polaków instytucją terroru. To jak pisze o tym Sakiewicz, mało ma wspólnego z Prawdą, jednak metody redaktora są znane także od lat, więc nihil novi. Cóż, Armia Patriotów liczyła sobie sto, albo i więcej tysięcy ludzi i chwała Straży Marszu za próby utrzymania porządku...To jednak jest za mało, gdyż ten porządek, który jest, musi być zniesiony. Właśnie więc dlatego po lekkiej rozkminie dochodzę do wniosku, iż potrzebne jest nam szaleństwo i totalny żywioł. Ten system musi być rozjebany w pył, lecz niestety nie zmienią tego już żadne wybory, dlatego też wskazane jest to, co robią 'prowokatorzy' – czyli po prostu młode chłopaki z kibicowskich ekip całej Polski – otwarta konfrontacja z tym demonicznym systemem bezideowych robotów! Nie ma innego wyjścia i żadne czynniki racjonalne nam nie pomogą. Z tego właśnie powodu uważam, iż słuchanie dalsze felietonistów, dziennikarzy prawicowych tytułów, oraz wpływowych polityków 'prawicy' nie ma sensu. Redaktor Sakiewicz jest 'kłamcą, człowiekiem złej woli', jego działania 'ugodowo' rozłamowe szkodzą zwykłym ludziom w Polsce, gdyż ugruntowują marazm 'czeciej erpe'. Unikanie 'prowokacji', wycofywanie się na pozycje przegranych żałobników do Krakowa, wydawanie książek i przemowy pod ruską ambasadą, to nie tyle za mało, co w sam raz...do utrzymania niewolniczego statusu tego kraju. I tu widać prawdziwe intencje 'znanych redaktorów', a są one dodatkowo podlane przyziemną miłością własną i pychą.

Marsz Niepodległości, niezależnie od politykierskich nawoływań Sakiewicza, liczy sobie każdego roku 100 tysięcy ludzi, ale problem jest taki, iż tych ludzi nie potrzeba uspokajać i mamić wyborami – z nich trzeba stworzyć armię, która wyciągnie kurwy z gabinetów i odłączy prąd kłamcom z TVN. Nie ma demokratycznej drogi w tym kraju i nie będzie. Nie ma prawa i żadnych zasad. Jest WSI z 'Komorowskim' i są polityczne morderstwa, oraz wyroki dla ludzi za patriotyzm. Jest hołubienie sowieciarzy, oraz komunistycznych kanalii. Jest poniżenie ludzi i są zgony emerytów – z głodu i chorób. Są głodne dzieci i afirmacja Żydów – jest zwalczanie Wiary katolickiej, a wszystkiemu jest winny system, który nigdy, przenigdy nie odda władzy metodami demokratycznymi.

Dwa lata temu widziałem milicyjnych prowokatorów w zielonych kominiarkach, ale w tym roku było tylko pełno tajniaków, których każdy kibic rozpozna od razu...No właśnie – kibic wiele rozpozna od razu! Przedarcie się Armii Kibiców przez kordon Marszu Niepodległości jest smutnym wydarzeniem...gdyż tam nikt nie powinien się przedzierać. Ta cała rzesza ludzi, musi po prostu dorosnąć do czynu, gdyż – jak niby wszyscy wiedzą – niepodległości nie dostaje się raz na zawsze, a w sytuacji jej braku, potrzeba ją sobie własną krwią i poświęceniem wywalczyć. Nie zakłamie tego kłamca i interesant Sakiewicz – pomimo tego, iż jest oficjalnie skonfliktowany z obecną władzą.

'Kto jak nie my?!!!' - tak krzyknął za moimi plecami jeden z żołnierzy Armii Kibiców, młody chłopak, na chwilę przed przedarciem się do ataku na milicję. To krótkie hasło, tłumaczy nam z kolei rzeczywistość polskiej ulicy i fakt, dlaczego władza tak bezwzględnie i od lat zwalcza polski ruch kibicowski. Otóż po rozwaleniu wielkich zakładów pracy i zniewoleniu większości społeczeństwa, pozostało tylko jedno duże, niezależne środowisko, kierujące się jakimiś zasadami, pozbawione lęku i ideowe – są to właśnie polscy kibice, którzy przeszkadzają tak samo (p)rezydentowi, Kopaczowej, jak i Sakiewiczowi. Jeśli ma się odrodzić duch polskiej Solidarności, to powstanie on ponad polskimi ulicami i będzie miał na głowie kibicowską kominiarkę. I znowu – niezależnie ( nomen omen! ) od gęgania Sakiewicza. Chore, tchórzliwe i szkodliwe rozbijanie Święta Niepodległości, przenoszenie go częściowe do Krakowa, ma ocenę jednoznaczną. Jest to bardzo na rękę okupującym Polskę wrogom...tak jak i bardzo na rękę jest coroczne pierdolenie 'liderów' Ruchu Narodowego. Nic nie wnoszące deklaracje chłopaczków, którzy nie mają przecież nawet poparcia tych wszystkich ludzi, którzy idą rokrocznie w Marszu. Tak, również i 'liderzy' RN są tym samym, czym i Sakiewicz i Kopacz i 'Taniec z Gwiazdami' – częścią systemu!

Kto to wie...? Kto jak nie my?! Oczywiście, wiedzą to kibice, dlatego jesteśmy na wojnie. Walka trwa!

                                                                                                      Optymista1930

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031