Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Lubię wielokropki...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poza tym, dziś wygrały nasze dziewczyny z Azjatkami z Rosji - w ręczną :) You are terminated...:)

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

TVN jest najlepszą telawizją '25 lat wolności'!!!

Bronisław Komorowski jest prezydentem wręcz idealnym, najlepszym. Kandydatem już nie na prezydenta, a co najmniej regenta. Lech Wałęsa jest mędrcem Europy, a 'profesor' Bartoszewski najbardziej zasłużonym posiadaczem najbardziej znanego w historii L – 4, z Auschwitz! Chory, to go zwolnili – proste!

Stefan Niesiołowski jest autorytetem w dziedzinie subtelności bytu, ze szczególną uwagą w kierunku galanterii w traktowaniu kobiet. Jest też on wielkim opozycjonistą, z niemalże wyłącznym prawem do dysponowania Stanem Wojennym, etosem opozycjonisty i może nawet Stanem Borysem, ale to już by się trzeba grajka zapytać ;) Ewa Kopacz jest premierem idealnym, najlepszym jakiego Polska miała. Lepszego wprost nie sposób wydumać. Sam Herbert nie wyczarowałby cudniejszego ideału – nawet przy pomocy Pana Cogito...Chyba że 'Pan Samochodzik' by pomógł...ale już nie pomoże :(

Ewa Kopacz jest rozciągniętym na sztaludze czaszkoszczęki, płótnem wysuszonej, naciągniętej operacjami plastycznymi, oraz socjotechnicznymi, skóry, ludzkiej niedoskonałości...by nie powiedzieć brzydoty. Jest ona idealnym premierem, idealnego kraju, państwa które zdało egzamin...

Nawet w trudnej sytuacji pytań zadawanych cyrylicą...Takich mamy w Polsce erudytów ;)...

Jakichże więc mamy suflerów...? I jakim się oni językiem posługują...? Być może wie to Butthead z PKW i jego koledzy, wszak szkolono ich w 'Mekce' szu...sorry – suflerów ;)

Mamy sędziów Ślepokurów, niestety niezawisłych. Nie ma kto, póki co ich zawiesić. Karząca 'renka' sprawiedliwości ludowej, karze zaś i każe wszystkim przestrzegać lewa...

Oni to nazywają prawem!, ale to tylko 'dla beki' ;)

'On sądem straszy?!!! - Tfu' – splunął Dyzma...Spluwam i ja, do spluwaczki ukształtowanej w Tuleję ;) Taki mamy disajn i taki klimat ;)

Taki mamy klimat, że wytatuowane kretynki, 'robią za' wykształcone intelektualistki.

Głuche w Bień! ;)

W pień, znaczy...Nie jednak matura, a chęć szczera winduje dziś 'specjalistki' na kulę analną Barona Munhausena, strzelając nimi do Brukseli ;) Kto je tam prz....li...? ;)

'Słowiańscy Kaszubi' już nie pomogą, tak samo jak nie pomoże Hans Kloss, ani Kapitan Żbik, czy Sowa na tropie – ale pomoże Sokołowski. On Wam opowie – oczywiście że w TVN, a gdzie? - jak to milicjanci przeprowadzają staruszki ( na drugą stronę Styksu ), opatrują ranne sarenki i zbierają z ziemi zakutych kibiców ( bandytów ), dbając o miejską infrastrukturę.

Na razie jeszcze nie wyrzucają przez okno 'przy próbie ucieczki', ale przyszłość nieodgadniona – niczym 'odmęty szaleństwa' – jeszcze przed nami.

Kto się do tej przyszłości 'odpowiednio' zapali? A kto Polskę podpali...?

Szukaj odpowiedzi, czasu jest niewiele – że luźno rzucę za Grechutą. Niewiele jest czasu, bo ustawa o bratniej pomocy działa, zaś następne 'Fakty TVN' już jutro ;) Wesoło – smutno. Komediowo...Komediancko.

Mamy najlepszych aktorów, ze spiżowym Olbrychskim – jak posąg niezłomności samotnie (?) stojącym...Możesz nie pozbył się on z dawnych czasów owego pala Azji...? ;)

Oj musi on być sztywny, uwierać...Wie o tym za dobrze prezydent Słupska, który ma wszystko w dupie ;)

Stuhr pysk, ty prawicowy bandyto! - Pan milicjant rzekł do mnie autorytarnie, z historycznie niemieckim zaśpiewem.

Takie wasze Poklosie – szczeknął bez 'ł'. Jesteście narodem sprrrrawców – dodał Kaszubski Słowianin.

 

Na kupie z ośmiorniczek i półgłówków, 'siedzo se' elity jak huba...'Procedują' pomiędzy sobą 'jawnie i w porozumieniu – choć niegramatycznie, nieortograficznie.

Mnie zaś, jedno pytanie uwiera, męczy, dopada: Czy oni naprawdę, ale to naprawdę...! Czy oni nie widzą Lasu Birnam, który już dawno zaczął się poruszać...?

Może nie na miejscu epatowanie Szekspirem, gdy do czynienia mamy z duchowym zerem absolutnym, biegunem zimna, wspartym na piedestale z greckich kolumn pomnikiem łajdactwa, próżności, prostego kretynizmu...

Czy oni widzą, że Historia już o nich zapomina...?

'Czy wy nas macie za idiotów?' - stare pytanie Kazika już dawno się przeterminowało, niczym wezwanie do sądu Kiszczaka...

Czy lustro nie pluje wam w mordy odłamkami szkła, ze śmiechu i zażenowania? Ludzi nie oszukacie. Tragifarsa już nie śmieszy.

Czy zniesie wasz krnąbrny, syberyjski idiotyzm przyroda? Uważajcie pod kopyta, bo kamienie krzyczą, miotając się same na wasze łby. Zamieniają w skórki od banana i konopne sznury...Organic, ekologiczne ;)

Nie wierzycie mi że mam rację, no nie...? Nie dbam o to, wprost przeciwnie. Posiedzę tu na tej kanapie, poczekam na akt ostatni...

Lubię wielokropki :)

                                                                                                   Optymista1930

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31