Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Miejcie Nadzieję

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pamiętajmy o tych, którzy teraz cierpią.

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { }

Od lat już, gwałcą nas wręcz, obrzydliwą pustką komercji w czasie i dużo przed Świętami. Stale i z premedytacją epatują anglosaską totalną pustką wartości i zagubieniem pieniądza. Tu, w Polsce, oni myślą, iż uda się zaszczepić na stałe, to wynaturzone i półpogańskie coś w barwach czerwono – zielonych. Odrażające i satanistyczne reklamy, mające deprawować i epatować brzydotą, zepsuciem, wiercą mózgi Polaków wieleset razy na dobę, w emisjach różnych telawizji. Na ekranach bez przerwy widzimy niby dobrotliwe potwory, jakichś strasznych misiów sekso i alkoholików, narajających głupim zakupy w sieciach komórkowych na przykład. Wpół rozebrane prostytutki, które są niby w 'czeciej erpe' jakimiś piosenkarkami, reklamujące cokolwiek. Treść przekazu z góry – od władzy i mediów – do obywateli jest wybitnie zła, degenerująca, szkodliwa i niszczycielska. Tak się dzieje non stop, ale w okresie przed Świętami dochodzi do pełnej aberracji i ataku ciemności na wszystkich frontach.

'A ja siedzę sam przy kaloryferze. Siedzę, oglądam i w nic nie wierzę. Do moich uszu płynie racja. Ta cała racja to imitacja' – jak śpiewał bardzo dawno temu Zygmunt S.

Tak i ja reaguję. Ja to wiem i mam spokojną pewność, że ani mnie nic z ich strony nie zaskoczy, ani nie oszuka. Mnie już po prostu trzeba uciszyć skutecznie...

Nie zamknę się z w katakumbach z tego powodu, ponieważ się okupantów nie boję, a ten, któremu kłamcy służą, będzie i tak miał zmiażdżony łeb, o czym wspomniałem z radością wczoraj. Każda więc sytuacja publiczna, zawsze będzie dla mnie obowiązkiem dania świadectwa swoją marną osobą, więc ciszy i aprobaty dla satanistycznego świata nie będzie. Wojna będzie wygrana przez Dobro, a przez zło przegrana, uświadom to sobie. Każde kolejne kłamstwo i każda kolejna niegodziwość ze strony okupantów, przybliża ich koniec, ale oni nie znają przypowieści o Lesie Birnam z Szekspira, a więc z bezczelnym uśmiechem idioty – sadysty, nadal brną w kłamstwo, mając pewność ( hahahaha ) bezkarności. To też widzę codziennie w ekranie, nawet teraz.

Są oni jednak w błędzie, a ja mam przeczucie, iż tym razem naprawdę ich spocone zdradą i strachem dni, kurczą się, jak wysusza skóra na woskowanym obliczu służącej Kopacz.

'Ale nieważne' – jak mawiał pewien kryminalista z filmu. Nie miałem już zamiaru pisać przed Wigilią, ale nagle smutno mi się zrobiło i żal, dlatego choć słowem chcę wspomnieć o tych, którzy w te Święta nie będą mogli być ze swoimi rodzinami. I o tych, przeżywających życiowe dramaty spowodowane opresyjnym i terrorystycznym charakterem systemu, który służy tu w 'czeciej erpe' okupantom Polski. Słuchajcie Ludzie, pomódlmy się i pomyślmy ciepło dziś o tym chłopaku, który został przez faszystowskich psów tego systemu wyciągnięty z autokaru po Marszu Niepodległości, poniżony i pobity, a następnie – w majestacie(!!!) prawa(?) osadzony na 3 miesiące w więzieniu!

Za co?

No ok...Tak powiem...Może część z Was nie wie, jak naprawdę działa ten system na ulicy i jak w prywatnych domach Polaków, do których włamują się bydlaki w mundurach, wyciągając ludzi bez żadnego powodu. Jest więc tak dokładnie i jeszcze gorzej jest. Od wielu, wielu, wielu lat, polska patriotyczna młodzież, ale nie tylko młodzież, jest szykanowana i torturowana przez milicyjne kreatury. Od lat Ludzie! Nie mówią o tym w TVN, ani we 'Wiadomościach'. W tym czasie, gdy młodych chłopaków stawiają pod ścianę tłukąc i poniżając – tylko np. za koszulki z Żołnierzami Wyklętymi!...W tym czasie Wam puszczają 'Super Nianię', 'Voice of Poland(sic!), czy jakieś inne idiotyczne głupotą gówno! Wszystkie duże i małe miasta Polski, tam gdzie działają ośrodki patriotyczne, dokładnie znają metody działania tych zdegenerowanych kreatur z milicji. Wy Ludzie, najczęściej oglądacie na ekranie mordę tego cwela Sokołowskiego, który z gładko wygolonym ryjem, od lat opowiada totalitarne kłamstwa godne Urbana i Kiszczaka. Prawda jest zaś taka, iż trwa pacyfikacja polskiej młodzieży, która już dobre kilka lat temu obudziła się do polskości! Obudziła się – pomimo lat 'Rowerów Błażeja', 'Luzów', 'Przystanków Woodstock' i pomimo Owsiaka, oraz Kory Jackowskiej i jej pudelka.

Nasza młodzież nie chce, nie godzi się na takie poniżenie, takie traktowanie jak bezmózgich kandydatów na narkomanów, prostytutki, lub co najwyżej tanią, niewykształconą siłę roboczą. Dlatego właśnie trwa jawna pacyfikacja naszych dzieciaków! Zauważcie to Ludzie, bo szczególnie teraz, w Wigilię, w tym czasie radości...Wiedzcie że on, ten dzieciak, który jest dodatkowo chory, on nie zobaczy mamy w Wigilię, nie przytuli i nie podzieli się opłatkiem!:

//www.polskaniepodlegla.pl/opinie/item/414-wyslij-kartke-swiateczna-damianowi

 

Bo jakiś skurwysyn w todze podpisał lekką łapą nakaz zatrzymania na 3 miesiące!

Nie myślcie że zatrzymany chłopak, to 'faszysta, chuligan', oraz nie sądźcie, iż przypadek jest odosobniony. Każdego miesiąca milicyjne kreatury zamykają niewinnych ludzi za patriotyzm. Bez podania przyczyny, anonimowo, bezkarnie. Tak działa państwo, które służy okupantom Polski, a w telawizji Was okłamują Ludzie. To państwo chroni bezwarunkowo zbrodniarzy największych, afirmuje deprawatorów, zachęca dewiantów. Temu państwu służą formacje przemocy, dla których nawet to teoretyczne 'prawo' 'czeciej erpe' nie znaczy nic. Każdy kto miał do czynienia a milicją w sytuacji ulicznej, bez kamer, wie, iż spodziewać się można od nich tylko tego, co po komunistycznym ZOMO, Służbie Bezpieczeństwa, czy Gestapo.

Nie podzielam poglądu wielu z Was, że 'tam też są normalni ludzie'. Nie ma tam normalnych ludzi, a cała ta formacja w całości, aż po najniższego 'krawężnika' powinna zostać skazana za zbrodnie na narodzie polskim!

...Znowu widzę w telawizji pierdzącego misia alkoholika, palącego piardem choinkę – taki jest 'etos' 'czeciej erpe'!

Przepraszam za taką dygresję, ale sami widzicie, że nie da się już dłużej żyć w takim bagnie.

Ludzie, Polacy...Zanim zrobimy porządek z tymi bydlakami, zanim ich wywlekać będziemy z ich nor – a musimy tak postąpić dla Dobra...Dla Dobra, nie tylko dla dobra Polski! Zanim więc przystąpimy do obrony naszej Ojczyzny, teraz, w tych dniach pomódlmy się za prześladowaną w miejscu zamieszkania, terroryzowaną i zamykaną do więzień polską młodzież. Siedząc przy Wigilijnym stole wspomnijcie Damiana. On na pewno to poczuje, choć zapewne cierpi z godnością – jak to Polak i nie chce łez. Wspomnijmy ludzi, którzy bezinteresownie poświęcają się w czasach 'demokratycznego państwa prawa', porównajmy tych dzisiejszych bohaterów, ze zdegenerowanymi kłamcami takimi jak Owsiak, Wałęsa, Komorowski, których bez przerwy pełno jest w telawizjach, bo...

kłamstwo wymaga nieustannego powtarzania, milionów słów, forteli, nakładów – a i tak przecież, to Prawda – choć wymowna w ciszy celi – to Ona zwycięży.

Łatwo, najłatwiej jest być zdrajcą i donosicielem, czerpać korzyści w błyskotkach...

Trudno jest być wiernym...?

'Bądź wierny, Idź...!'

//youtu.be/CoDoVQLwsZo

                                                                                                          Optymista1930

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930