Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Nie Zginęła...Odbierzemy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To samo co zawsze, tylko bardziej...

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Rok za rokiem mija, trwa cykl przyrody – wiosna, lato, jesień, zima. Ludzie zanurzeni w codzienności, już nie po szyję, ale zupełnie. Ta codzienność to taplanie się w błocie agresywnego świata kłamców, oraz codzienne przyjmowanie obelg i gróźb, jakie także codziennie płyną do nas z ekranu telawizora. Straszą nas PiS-em, wojną, nieprowokowaniem Ruska, kryzysem, ebolą, nietolerancją, antysemityzmem, zaściankowością, zacofaniem, poprawnością, względnie jej brakiem. Straszą nas kredytem, zarazem go bez przerwy w szkle reklamując. Straszą wściekłymi kolorami z ekranu, oraz twarzami zaprzedanych ludzi – tak kukieł show biznesu, jak i marionetek 'rządzących'. Codzienność Polaka w Polsce oparta jest na wiecznym strachu, który tylko chyba z cynizmu przykrywany jest uśmiechami z reklam. Każdy dobrze wie, że te reklamy to też przymus, choć nikt ich nie chce. Treść reklam jest gwałtem, a reklamą jest dziś wszystko – od wiadomości w telawizji do rozkładu jazdy autobusów...Śpisz w nocy, ale wcale nie śpisz, bo w Twojej skopanej głowie kłębią się koszmary pierdolonego świata pseudokapitalizmu i komercji, o którym młodzi idioci spod muchy Korwina Mikkego mówią, że musi być oparty na wolnym rynku.

Nie ma żadnego wolnego rynku, bo nie ma Wolności w ogóle w sensie społecznym! Nie rozumiesz tego młody kucu z długimi włosami, któremu się wydaje, że jest dorosły i jest 'wolnościowcem' – gdyż powtarza te wszystkie bezdenne bzdury za Korwinem i jemu podobnymi pożytecznymi ( Rosji...? ) cynikami.

Wolność jest w Tobie Człowieku, ale do Wolności trzeba dorosnąć, albo dorastać i trzeba mieć odpowiedni potencjał ducha. Nie żadnej inteligencji, opartej na płytkich, talmudycznych wskaźnikach jakichś IQ, a właśnie ducha. Dziś zaś ludziom zamyka się drzwi i zamurowuje okna do świadomości, wszędzie wdziera się kurewski świat lichwy i braku odczuwania Prawdy. Tak dzieje się specjalnie i jest robione celowo. Cały świat dziś, w pewnym sensie ma stać się Generalnym Gubernatorstwem, gdyż nawet tym pyszałkom z 'lepszego' Zachodu, blokują przecież wolną świadomość, nakazując poddaństwo wobec politycznej poprawności i 'Charliego Hebdo' – który symbolizuje najgorsze zwyrodnienie i upadek człowieczeństwa, a nie żadną wolność słowa!

Gdybym miał być 'Charliem', to już bym wolał zostać brodatym salafitą. To piekło i to, ale druga opcja jest obrzydliwa mniej.

...Oni, 'zwykli ludzie' z Zachodu nie widzą tego, ale ci co decydują o takim ogłupianiu na najwyższym szczeblu – jestem pewien – wiedzą dokładnie, czym to kłamstwo jest...No i sam sobie poniekąd wniosek wyprowadziłem.

Właśnie mija pierdolone pięć lat, a 'Marianowie' w Polsce wolą słuchać o 'codziennie włączonych niskich cenach', niż porzuconym dowodzie zbrodni, który dogorywa na ruskiej ziemi!

Oni wolą nie widzieć tej krwi i tej winy, która brudzi łapy szmat, dziś będących różnymi 'prezydentami' Europy, (p)rezydentami, czy premierami! Mordy obrażające moją wrażliwość i patriotyzm, pokazują się w ekranach po kilkadziesiąt razy dziennie, ale w niczym nie zmienia to faktu, że na żywo słowa nie zamieniłbym z tymi kurwami...Myślisz że jestem wulgarnym chamem? No ok, ja jednak nie widzę innych słów nazwania tego co ma miejsce.

Ja na żywo szukałbym cegły, by im rozwalić łby. Nic im nie pomogą sztaby skurwiałych doradców i filtry na kamerach, komputerowe tricki. Nie uratuje nowo-staromowa, mająca ( w ich rynsztokowym mniemaniu ) ukryć okrutną winę zdrady, mordu i niszczenia własnego narodu. Ja nie jestem z tego samego narodu co kopacz, tusk, komorowski i reszta morderców – złodziei. Nic mnie nie obchodzą ich tytuły, garnitury, żyrandole, oraz ich płatni, seryjni samobójcy! Pierdol się komorowski – jesteś bydlakiem i ostatnim ścierwem!

Nie obchodzą mnie też ciotki od dobrego wychowania, panowie z 'niezależnej' prasy, Duda elokwentny, miły i kulturalny, oraz Duda strażak, gasiciel społecznych pożarów. Laskę wykładam na wiecznych rusofili, z których niestety wielu siebie nazywa narodowcami. Oni zawsze przyznają ( postawieni pod murem ) rację na temat Rosji jako wroga, a jednak zawsze następnym razem słyszę w różnych kontekstach o 'braciach Słowianach'. Wali mnie to. Jak chcecie to żyjcie w tym kokoniku Ludzie. Bracia zaś Słowianie, to moi bracia i siostry – Polacy!

Ruskie barachło chcę mieć zawsze na celowniku karabinu, bo tylko tak z nimi można się układać!

...Ech...To co widać, co nam pokazują, to nam się tylko wydaje, lub jest nieprawdą. Gdybym tylko był w stanie wybaczyć wszystkim wszystkie winy i sobie samemu wybaczyć, pewnie potrafiłbym zamknąć się poza pułapką tego bagna...?

A jednak jestem 'bad motherfucker' raczej. Mniej we mnie Św. Franciszka...

Głęboko wierzę w to, że Nie Zginęła Póki my żyjemy, oraz w to, że Szablą Odbierzemy!

Taki nasz polski los, nasze dziedzictwo i droga. Tak im nie pasuje ten nasz Hymn i nasza dusza...

Takich nas Wybrała Królowa i Zażyczyła Sobie, by Ją Królową Polski zwać!

Mnie to wystarczy, a Wam...?

                                                                                                                       Optymista1930

KOMENTARZE

  • @Prof. Nathanel 01:18:14
    Ja jestem tak zabawny jak 'Rocco Zabawny Facet' ze 'Świętych z Bostonu', więc w przypadku wtargnięcia odwaliłbym kilka łbów zapewne :)
    A czy poczytność pisma satyrycznego miałaby się brać z pisania brutalnej Prawdy o Ruskich...?
    Zresztą nieważne - jak mawiał taki jeden kryminalista. Lepiej dotrzeć z Prawdą do jednego człowieka, niż pisać bzdury sześciu milionom...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031