Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

'Nibylandia'

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Świat to kpina z człowieka i bluźnierstwo Bogu...

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Dokładnie tak wygląda świat, jak wczorajszy mecz POLSKI z Katarem i tak jak Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej w Katarze. Tak się prezentuje, jak światowa federacja futbolowa, FIFA i wiele innych sportowych instytucji. Media pokazują ludziom nieprawdę i siedzą cicho, gdy dzieją się skandaliczne niesprawiedliwości, a nawet zbrodnie.

Teraz media światowe siedzą cicho, podczas gdy w różnych rejonach świata – ale najczęściej w 'Arabii' i 'Murzynii' mordowani są chrześcijanie! Morduje się tysiące ludzi, całe rodziny! Dziecięce główki są nabijane na pale, ludzie patroszeni maczetami, krzyżowani, żywcem paleni! Pełen repertuar banderowski można by powiedzieć, jest stosowany dziś przez wrogów Chrystusa, poddanych szatana spod znaku półksiężyca...'Zwykłym ludziom' zaś, powtarzają slogany o pokojowości islamu, potrzebie tolerancji. 'Zwykli ludzie' na Zachodzie, już zatracili instynkt przetrwania i dlatego zginą w bliżej nieokreślonej ( acz bliskiej ) perspektywie czasowej. Zabije ich odejście od Chrystusa i zaprzedanie się diabelskiej politycznej poprawności...Ubolewam nad tym, ale jako Polak i mieszkaniec Zachodu zarazem, muszę powiedzieć że – zacytuję Alberta z 'Symetrii' – 'Takich to mi kurwa nie żaal!'.

A media kłamią, gdy obrzydliwie ogromne sumy złota i banknotów, kupują dla diabła coraz to nowe obszary wpływu na ludzką duszę! Media kłamią, dodatkowo w zbrodniczy sposób, oficjalnie podpierając się ideałami i wartościami, stworzonymi przez chrześcijaństwo. Tolerancja, szacunek dla drugiego człowieka, Wolność, również słowa. Współczesny świat nie ma z tym nic wspólnego, a jednak jeszcze uparcie – pomimo ewidentnego krachu tego zakłamania! - ekrany i szpalty wciąż stosują zgrany patent.

Równość nigdy nie była faktem, ale zawsze była w Oczach Boga. To, co opowiadają nam teraz o równości, jest tak przeżarte obłudą i jawną nierównością, iż słów w języku polskim mi brak, by to opisać. W innym języku nie piszę, gdyż polski jest najbogatszy – dygresja.

Światowe media nałożyły ludzkości kajdany i szczują państwowym terrorem każdego, kto mówi Prawdę bez ograniczeń. Tak jest już wszędzie. Nie ma żadnego 'wolnego świata', nigdy nie było. Żyjemy w 'Nibylandii', ale nie żadnej bajkowej, a 'doskonale' zakłamanej, opanowanej przez zło.

Ten faryzejski świat zwalcza zapamiętale wszystko co Dobre - czym sam siebie podsumowuje. Wściekle atakowane są, rodzina, prawdziwa europejska cywilizacja i kultura ( a więc chrześcijańska ), ludzkie życie, Wolność w sensie świadomego działania dla Dobra. Niszczone podstawy cywilizacji. Na naszych oczach budują tu nowy porządek świata, który jest oparty na diabelskiej pogardzie dla człowieka jako jednostki. Ten nowy porządek sam o sobie twierdzi, że wie lepiej, sam sobie rozdaje prawo do decydowania za wszystkich ludzi. Tan porządek z nienawiścią odrzucił Chrystusa, czym także i on sam się podsumowuje. Jest to tak proste do zauważenia...

Gdyby nie media!

To co widzę ja, tego nie widzą 'zwykli ludzie', bo oni swój ogląd oparli na przekazie masowym...Zresztą, nikt się ich o nic nie pytał, po prostu produkują ten farsz, którym ich kluskują jak gęsi, 24 godziny na dobę. Efektem jest 'nowy człowiek sowiecki', czyli osobnik bez korzeni i żadnej wiedzy. W sensie biologicznym człowiek, duchowo sam już nie wiem co.

Wpływ diabła jest faktem.

Chciałem napisać tekst o sporcie, lub tym co z niego jeszcze pozostało, ale nie ma sensu zagłębiać się w detale. Świat wygląda tak i tak jest zdegenerowany, jak wczorajszy mecz POLSKI z Katarem. Światem rządzi złoto i zadrukowany papier, a więc 'wartości' umowne, materialne, z całą pewnością nieprawdziwe.

Skoro nieprawdziwe to zakłamane, a skoro tak, wiemy skąd te 'wartości' pochodzą!

Zabierzcie swoje złoto Arabowie, 'prawnicy', 'westernersi', 'Kacapy' i wypierdalajcie do swego tatusia – szatana! Zabierzcie ze sobą wszystkie media świata!

Wyłączmy ekrany telawizorów Ludzie! To zło nas zabije, jeśli w porę się nie obudzimy...

Rozwalmy tę 'Nibylandię', jeśli chcemy żyć naprawdę, w Wieczności...

 

                                                                                                                Optymista1930

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031