Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Nie wybory, a Wybór!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kot na mnie patrzy, a ja na kota, więc wstępu nie będzie. Zawsze to lepsze od telawizji.

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { }

'Mamo, a dlaczego wujcio Pawcio tak śmiesznie tańczy dokoła babci Marylki?

Bo babcia Marylka co roku opłaca wujciowi wakacje.

A ty nie tańczysz...?'

Bo jestem kurwą renegatką, sprzedałam swoje wnętrze i serce na usługi kłamców, zbrodniarzy, wrogów Polski i Boga, dlatego mogę pluć na wszystkich z ekranu telawizora i dlatego za plugawy filmik, być może dostanę Oskara...Nie tańczę jak wujcio Pawcio, a ty córeczko ucz się od mamy jak być kurwą renegatką!

Piszę tu i nazywam po imieniu, moje przesłanie do komediantki Agaty Kuleszy, oraz wszystkich jej kolegów i koleżanek – kurew renegatek! Kto wie co mam na myśli, ten rozumie, reszta mnie już nie obchodzi, gdyż zrozumiałem w pełni pewną Prawdę...Właściwie to nie 'pewną', a Prawdę – po prostu.

Nie będę tu dziś długo pisać, gdyż boli mnie gardło i dusza, a skrzynka telawizora chyba dożywa swych ostatnich dni...

'Siedzę sam przy kaloryferze, siedzę, oglądam i w nic nie wierzę. Do moich uszu płynie racja – ta cała racja to imitacja' – jednym z moich dyżurnych cytatów, zwrócę się tym razem, nie do tych co zawsze, jawnych i skończonych zdrajców i zbrodniarzy – z których takim wyrazistszym, jest ten bydlak 'Komorowski' – a do wszystkich 'prawicowców', 'patriotów', oraz idiotów.

Nie jestem doktorem, profesorem, ani nawet docentem, a jednak swoje w życiu przemyślałem, trochę książek też udało mi się przegryźć. Jako autsajder, przesiedziałem tak ładnych kilka lat i to wcale nie będąc świętym...Baa, nadal raczej częściej padam niż...Chciałbym rzadziej i mam nadzieję...

Nawet lubię marynarki, oraz inne atrybuty dawnej cywilizacji zasad...ale nie lubię pedałów i chłystków w marynarkach! Śmieszy mnie i drażni widok drobnych kombinatorów i oportunistów, zwykłych tchórzy, bądź po prostu ludzi bez inteligencji i wyczucia duchowego, przebranych w marynarki, przybierających poważne i mądre miny – od miesięcy i lat powtarzający bzdurę o tym, że 'trzeba się stosować do zasad tego świata i ogólnie przyjętych norm społecznych'. No może i trzeba by było, gdyby zasady nie były fikcją, a normy czystym złem. O tym długo by pisać, a ja dziś o jednym tylko, ale chyba najważniejszym aspekcie tzw. życia społecznego i życia w ogóle.

Kpiarzom i ateistom nie powiem teraz 'wszyscy won!' A niech czytają, kpią i komentują.

Jako że wokół mamy same kurwy, złodziei i morderców, oraz zboczeńców. Jako że świat i jego normy, pochodzą nie od Boga, a prosto od szatana, oraz z takiej racji, iż cały przekaz i wszystkie kanały artykulacji zostały zapchane smrodem siarki,

Stosowanie ich ( i tak nieużywanych! ) 'zasad', nie tylko mija się z celem, ale jest przystąpieniem do obozu zła. Nie istnieje pół Prawdy. Jest Prawda i kłamstwo. Jest Dobro i zło. Przestrzeń do rozmów z szatanem, jest polem Twojego upadku i wiecznej śmierci Człowieku. Wiedz o tym.

Z powodu opisanych powyżej, z całą pewnością faktycznych okoliczności, stwierdzam, iż podlizywanie się tzw. opinii publicznej, różne zwody i wybiegi, mające na celu zdobycie popularności, gra na zwłokę, kunktatorstwo, kompromisy, 'pijar', etc...Wszystkie te zachowania można opisać jednym, dosadnym słowem – jest to kurewstwo.

Kurwy wszystkich stanów, czują do siebie miętę, a tchórze wszystkich rynsztoków wyczuwają swój odór, ten zaś płynie najobficiej ze wszystkich telawizji. Słuchanie dziwek z ekranu, oraz dziwek z redakcji WSZYSTKICH mediów, jest kompromisem z diabłem – bo te media, w mniejszym, lub większym stopniu, zajmują się zdobywaniem popularności i dzieje się to zawsze kosztem Prawdy.

Popularności bądź nieformalnych wpływów, co jest trochę innym kurewstwem.

Hamowanie słów CAŁEJ PRAWDY, gryzienie się w język, bo 'co pomyśli opinia publiczna', 'jak to zostanie przyjęte?'; nie ma – a właściwie nigdy nie miało – sensu!

Przestańmy drobić nasze małe i żałosne kroczki, zwracając uwagę na jakieś kolejne 'wybory', kampanie, etc. Zrozumcie Ludzie, że my nie żyjemy w czasach wyborów, a w czasach Wyboru!

To jest bardzo jednoznaczny Wybór pomiędzy Dobrem, a złem, zaś dzisiejszy świat nie pozostawia nam wyboru.

Jego metody, cele, środki i dekoracje, w całości są wypożyczone z piekła. Kto poczuje ten zrozumie. Domyślam się że nikt prawie, ale ocena Wyboru nie moją jest sprawą.

Wujcio Pawcio tańczy jak mu zagra babcia Marylka, zaś cały świat tańczy czarną mszę szatana!

A wiecie co ja chcę powiedzieć? Jeśli Wam się wydaje, że coś ugracie ( np. promile w wyniku wyborczym ) przy pomocy niemówienia Prawdy i przestrzegania ich 'prawa'...to może i macie rację, ale...

W dłuższej perspektywie i końcowym efekcie przegramy wszystko, gdyż zło na świecie działa podstępnie i wyrafinowanie. Stosowanie się do ich 'zasad' jest kapitulacją. Wątpię by rozumiał to ktokolwiek z opozycji, naprawdę wątpię. Na pewno rozumieją to tysiące Polaków z ulicy, ale ich z kolei nazywa się prowokatorami...Cóż, taka mentalność podsumowuje się sama...

Żeby było całkiem 'śmiesznie' i 'rechotnie', na koniec zaproszę Was jeszcze do obejrzenia dwóch krótkich wypowiedzi...Nie, ja nie jestem zwolennikiem. Ja po prostu wiem jak wygląda i brzmi Prawda.

Debile, oportuniści, tchórze, kpiarze, prawdziwi agenci dołu, oraz poślednie 'lobotomy': Zapraszam do rechotu:

 

//youtu.be/otT2ARnHIxU

 

//youtu.be/VkAAA666m7I

 

                                                                                                                          Optymista1930

KOMENTARZE

 • Już na wiosnę...
  Po kolejnych sfałszowanych wyborach, w maju, te cepy leniwe, nasi rodacy znaczy się, ockną się masowo i z kacem. Wtedy czas nadejdzie, zagwiżdże Fletnia Galilejska, akt samooczyszczenia narodowego nastąpi. To już tylko osiem tygodni.

  Ale może być i tak, że wszyscy uczciwi Polacy już pomarli albo wyemigrowali, na Ojczyźnie ino same Filipy, rentierzy, posły jewropejskie, budżetówka i starcy ostali, oraz kilkaset tysięcy nieszczęśników, śmierci głodowej w pokorze oczekujący. Może w maju się okazać, że my ino oba dwa, panie Optymisto, na Kraju świadomie siedzimy, oraz garstka moich ludzi. Gdybyż tak być miało, co nie daj Boże, to wtenczas trzeba będzie samemu obowiązek wypełnić.

  Jakieś pan miał wyniki na strzelnicy, Optymisto? Nie omdlewasz pan aby na widok juchy? W wojsku pan byłeś? Katolickiej miserykordii lepiej się pan wyprzej, bo inaczej pan w ryj Komorowskiemu nie strzelisz pewnie (w razie czego, my, profesjonaliści, panu dopomożemy w egzekucji, najlepiej w wątrobę mierzyć). Najgorzej to pierwszego trupa położyć, potem już samo idzie. Ichnie bachory, dzieci, też trzeba zgładzić. Inaczej podrośnie nam na Polsce grono wyuzdanych celebrytów, Kasie Tuskówny, Monisie Jaruzelskie i inne pindy. Lepiej dla nich, by nie żyli. Zgłosimy się do pana, Optymisto, proszę być gotowym i się spakować.
 • @Pan podporucznik 00:06:33
  Ze strzelby myśliwskiej przeważnie trafiam 9 na 10 w locie, gdy moi koledzy 2,3, także nie jest źle ;) Kałacha też miałem przyjemność w Marynarce, zaś o wyrzutach sumienia oficjalnie piszę, iż dam radę, ale tego nikt nie wie, dopóki pierwszego degenerata nie położy - to fakt.
  Jednak by strzelać celnie wrogów, Pan Bóg kule nosić Będzie...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031