Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Do widzów seriali nie strzelają z 'gładkolufowej'

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

'Ludzie Zombie', 'Rusaki' i 'Wichrzyciele'...

 

Zbliża się Piąta Rocznica Zbrodni Smoleńskiej, ale Polakom w Polsce teraz pieją o 'Walentynkach' i polepszającej się jakości życia w kraju. Ci którzy naprawdę nie chcą kretyńskich laurek, muszą potrafić samodzielnie myśleć, czuć i dokonywać wyborów, by swe życie prowadzić w sposób niezależny i niebanalny...Taki może być związek, ale i taka może być samotność. A w kwestii związków...

 

Ci którym nie podoba się 'mleko i miód' 'czeciej erpe', mogą związać się z innym krajem - tak jak ja, acz chwilowo, uczyniłem. Ci, co to im się raj '25 lat wolności' nie podoba, ale już tak naprawdę bardzo – związkowcy np...mogą dostać kulę w głowę. Tak jak ten górnik 'terrorysta i wichrzyciel' z Jastrzębia, co to zuchwale i agresywnie chciał jątrzyć i dzielić. Poszedł 'na miasto' i siał zamęt, no to go funkcjonariusze uspokoili, proste! Po co wyłaził 'gupi' i pętał się gdzie nie trzeba. Sam sobie winien, tak jak ten Popiełuszko wcześniej i wielu innych.

 

Do widzów serialu 'Lobotomia nad rozlewiskiem' nikt przecież nie strzela...

Bo i po co strzelać do emocjonalnych, duchowych, człekopodobnych trupów...?

Ludzie Zombie – jak to nazywa jeden z moich znajomych – też poje*anych tak jak ja, podziemnych pismaków.

 

Ludzie Zombie być może stanowią dziś lekką większość, ale nie ma się co tym za bardzo martwić, bo oni są nieżywi i bezwolni, żadnego więc działania podjąć nie mogą. Możemy ich zignorować, a faktem jest, że jeśli demokracja i jej metody zawiodą, na pewnym etapie przejdziemy do czynu. Taka jest historia 'komorowski' półgłówku – jej nie interesuje twoja niegodziwość i kretynizm, tak po prostu bywa...

 

Tak jak we fraszce Krasickiego 'Czapla, Ryby i Rak': 'Padła nieżywa – tak zdrajcom bywa!'.

Nooo, tak bywa, zobaczycie.. albo co najmniej doświadczycie. Trudno jest wszak wisielcowi zobaczyć jak sam dynda na szubienicy.

Las Birnam zbliża się do spoconych zdrajców/wiarołomców i żadne 'Telekamery' tego nie zakryją światłem 'spotlajtów'. Nie pomoże Kuźniar, Olejnik, oraz wszystkie ich towarzyszki obu płci – również prostytutki.

Ku*wy systemu, jest 'takie coś' Prawda...?

...Jest ich największym wrogiem, a Wy Ludzie, dobrze wiecie o jakim typie kreatury tu piszę.

 

'Także ten, no', robią sobie teraz w 'czeciej erpe' festiwal surrealizmu i fajerwerków, chlapią sukcesem z ekranów i drukarską farbą. Szamani, nowocześni, medialni wyznawcy zła, modernistycznej Santerii, odprawiają swe czarne (czerwone) msze już 24 godziny na dobę, wszędzie. 'A to dopiero początek, dopiero się zaczyna...'- że zapowiem nadchodzące katharsis słowami poety.

 

'Oj będzie się działo' – tym razem zacytuję bachora zomowca, znanego złodzieja wyżebranych na ulicy pieniędzy.

 

Będzie się działo i będzie zabawa, bo Prawdy nie da się zakrzyczeć, ani zakląć w ciszę. Coraz bardziej usilne i desperackie próby przynoszą efekt odwrotny... Las Birnamski zbliża się...Heh (to śmiech Alberta z 'Symetrii')...Heh... No śmieję się do łez, no bo przecież dajmy na to taki 'Komorowski', o Wałęsie nie wspominając...Oni przecież nie mają zielonego pojęcia, czym jest kroczący Las z Szekspira...Heh. Może wiedzą o Lesie Kabackim, lub Las Vegas ;)

 

'Zapewniam Was, że nie ma on pojęcia nie tylko o ekonomii, ale i ortografii'– tak to rysując Nikodema Dyzmę, George Ponimirski stał się wieszczem, jasnowidzem...

Dobrze że nie ujrzał na żywo współczesnych Dyzmów :) Tych i sam Dyzma by się brzydził.

Nie ujrzał, gdyż jest postacią fikcyjną, stworzoną przez Dołęgę Mostowicza... Całkiem podobnie, jak i fikcyjnym państwem 'ch.d.k.k' jest 'erpe erpe czy' – stworzona w ciągu '25 lat wolności' przez całą masę 'państwowców' o umysłowości niedorozwiniętego kuzyna Pawki Morozowa.

 

No dobra, mógłbym tak 'bekę toczyć' z tych skończonych burłaków w nieskończoność (heh – słowa, słowa i ich gra...gdy się odpowiedni zasób ma :), natomiast chcę napisać jeszcze o inwazji 'Rusałek' i 'Rusaków' jaka nasila się i drażni.

Nie raz i nie osiemdziesiąt razy, toczyłem 'na necie' różnego rodzaju wymiany zdań z ludzikami, których 'bajera' jest zawsze taka sama: Kaczyński to żydofil, jego brat podpisał Traktat Lizboński. Teraz PiS chce sprzedać Polskę Amerykanom i Żydom, etc.

Jeśli chce, to niech wie, że 'będzie bacznie 'patrzane' na łapy'. Wiem, że 'przyczajonych Samuelów', gotowych lizać wszystkich po 'bolloksach' jest i tam wielu. Oby duchowa jakość wzięła górę.

 

Natomiast przedstawianie Rusków w kontraście do zakłamanego Zachodu i USA, jako obrońców świętej wiary i tradycyjnych wartości jest...niegodziwe!

Bo katyńskie strzały w tył głowy!

Bo 'Inka'!

Bo Rotmistrz Pilecki!

Bo Kopalnia 'Wujek' i Ksiądz Jerzy!

Bo Smoleńsk! I późniejsze wszystkie kłamstwa, 'seryjne samobójstwa', terror.

 

Nie wiem, może Wy uważacie, że te parobasy 'rządzące' 'czecią erpe' zdolne by były do organizowania takich bezeceństw, ja w to nie wierzę. Pomijając zresztą bezpośrednie sprawstwo, dziedzictwem jakiego systemu i jakiego kraju jest to zło...?

 

'Ja drugoj takoj stranu nie znaju, gdie tak swabodno dyszat cziełowiek'– czy jakoś tak to szło w tym mongolskim dialekcie. No ja też takoj strany nie znaju, fakt. A cziełowiek dyszat dopóki, dopóty mu ktoś nie pomoże w zaprzestaniu tej banalnej czynności.

Pułkownicy KGB z całą pewnością są fachowcami najwyższej klasy w 'gaszeniu światła'.

 

Proste są to fakty i nawet zwalczając fałsz, degeneracje, wiarołomstwo Zachodu, knowania Żydów, Niemców, okrucieństwa Ukraińców...Nie rozumiem, jak można w kretyński/zdradziecki ( do wyboru ) sposób, wywyższać na moralny i polityczny piedestał najgorszego wroga Rzeczypospolitej, oraz jego obecnego cara? Nie posądzam ludzi inteligentnych o skrajny umysłowy niedorozwój, a więc alternatywnie pozostaje opcja druga...

 

Tymczasem Polska nie podniesie się tak długo, jak długo, w imię jakichś wyimaginowanych gier geopolitycznych interesów, zauważać będziemy skurwysyństwa jednych Jej wrogów, zarazem przymykając oczy na zbydlęcenie innych.

Nie, nie wygramy nic, nic nie ugramy na tym! To zresztą nie jest polska dusza, by ustawiać się do Historii 'po francusku', bądź 'po czesku'. KMWTW.

 

W ogóle KMWTW, także kończę. Przecież i tak co ma być to będzie.

I tak mamy Królową Polski!

I tak z Ludzi Zombie nie uczynimy polskich, gorąco bijących serc, a z 'Rusaków' Polaków.

Polska racja polityczna, ale i metafizyczna (i mesjanistyczna) brzmi:

ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY!!! Tak jak to na rękawach nosili Wiadomi Żołnierze.

 

Jest więcej niż jeden, czy dwóch historycznych kryminalistów, zasadzających się na Polskę, ale w ostatecznym rachunku, to właśnie oni zapracują na swoją zgubę.

Wiecie dlaczego tak bardzo 'cały świat' stara się odebrać Polsce i Polakom godność i pamięć...?

Bo tylko Polski się ten satanistyczny świat obawia! Tylko Polska może dokonać zmiany!

 

Jeśli nie wierzysz mi, czytaj dalej 'mądre' analizy geopolityczne panów w marynarkach. O dominacji Chin, o Ameryce, itd.

'Bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny,
w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy'

Rozum zawiedzie, zawiodą ekrany, plany i 'autorytety'. Zawiedzie Cię Twoja pewność siebie i Twoje poczucie beznadziei...

 

Ale ze mnie debil jednak! ;)

Sorry, żartowałem – Przypomniał mi się 'Komorowski' i kilku innych, heh.

Nie czytajcie mnie, bo się Wam kredytowy błękit w głowie, kulą z gładkolufowej zabełta...

 

                                                                                                               Optymista1930

KOMENTARZE

 • @partyzant 00:03:19
  ---------- teraz !- jest smutne dla mnie !!

  ZAPAMIĘTAJ jednak ! od ŁABY po KRESY !!!!!!! są nasze SŁOWIAN ! MY !to jeden RÓD

  ------https://opolczykpl.wordpress.com/
 • Do Optymista1930 !
  Optymista1930 ! czy ty musisz tak długo te swoje żydowskie wygibasy produkować ? czy nie możesz swoje przemyślenia polityczne wyrazić zwięzle ?
  !
  żyd optymista 1930 ! piszesz cytuje !
  Natomiast przedstawianie Rusków w kontraście do zakłamanego Zachodu i USA, jako obrońców świętej wiary i tradycyjnych wartości jest...niegodziwe!
  Bo katyńskie strzały w tył głowy!
  Bo 'Inka'!
  Bo Rotmistrz Pilecki!
  Bo Kopalnia 'Wujek' i Ksiądz Jerzy!
  Bo Smoleńsk! I późniejsze wszystkie kłamstwa, 'seryjne samobójstwa', terror [ koniec cytatu twego ]
  !
  Odpowiem ci żydzie ! Rosja i Białoruś to ostanie państwa chrześcijańskie które nie są całkowicie w łapach żydowskiej mafii !
  i dlatego dziś ROSJA jest dla nas Słowian drogowskazem !!!!!!!
  jest redutą przed całkowitym zalewem dziczy żydo-chazarskiej !!!
  !
  DZIŚ NAJWIĘKSZYM WROGIEM LUDZKOŚCI JEST ŻYDOWSKA SYJONISTYCZNA GLOBALNA MAFIA z USA i Izraela !
  !
  Słowianie ! dziś wszystkie siły trzeba zmobilizować by pokonać
  żydo-faszytowsko-globalistyczna mafie !!!!! więc NIE słuchać bredzenia żydowskiej propagandy dzielenia Słowian !!! kto dziś dzieli nas to na 100% żydowska kanalia Hasbarowa !!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Aryjczyk lach ! ZWIĄZEK SŁOWIAN !!!
 • @ele 08:38:10
  Ireneusz Tadeusz Koryfeusz Parówa - wypierdalaj do swego gównianego kraju!!!
  To, że żydowo jest wielkim zagrożeniem, nie znaczy że Polacy mają się kłaść przed Rusakami.
  Rusak żadnym nam bratem nie jest, a ty - raz jeszcze powtarzam - wypierdalaj burłaku do swego gównianego kraju!!!
  I ciesz się ruski robaku że nie mówię ci tego na żywo frajerze...
  Pouczać to se możesz swych 'braci słowian' waflu.
  Polska jest polska - nie żydowska i nie ruska!
 • Do żydowskiego propagadzisty @Optymista1930 09:16:48
  Słowianie ! nic mnie tak nie cieszy jak z żyda który udaje intelektualistę wychodzi zwykłe żydowskie prymitywne bydle !!!

  a taki amerykański ten żyd [ Optymista 1930 ] ! światowy ! a tu proszę zwykły żydowski cham ! cytuje jego odpowiedz do mojej osoby !
  [ ciesz się ruski robaku że nie mówię ci tego na żywo frajerze... ]
  !
  to prawda żydzie Optymisto 1930 ! ruski nigdy nie był i nigdy nie będzie twoim bratem ! bo jesteś żydo-chazar obcy element dla Słowian !!!!
  !
  Słowianie cytuje następny akapit żyda Optymiste 1930
  [ Pouczać to se możesz swych 'braci słowian' waflu. ] koniec cytatu .
  !
  no proszę ! ścierwo żydowsko-chazarskie udając Polaka sam sie odkrył
  on nie jest Słowiańskiego pochodzenia ! to żyd o zmienionym polskim nazwisku !

  SŁOWIANIE !
  TAK PISZE WYŁĄCZNIE DO BRACI SŁOWIAN ! żydostwo kompletnie mnie nie interesuję ! wszyscy żydzi chazarowie maja być deportowani do Izraela !!! [ w wyniku narodowego referendum ] !
  !
  JEDEN NARÓD SŁOWIAN ! JEDNA KULTURA TOŻSAMOŚĆ SŁOWIAN !
  Amen !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowiański Aryjski lach ! ZWIĄZEK SŁOWIAN przeciw żydo-międzynarodowej mafii !!!!
 • Refit PISu
  Gdy tak człowiek nieraz o poranku na tutejszy, neonowy portal okiem pośpiesznie rzuci, by przed służbą się upewnić, czy aby wojna światowa jeszcze się nie zaczęła i wywiedzieć się, jakież nowe nieszczęścia naszą Ojczyznę ukochaną podczas nocnego spoczynku nawiedziły, to od razu człowiek na rusyfikujące artykuła natrafia. Wszystko od góry do dołu dokumentnie, na zielono zajeznachowane, więcej kacapskie propagandy, niż w tym mitycznym peerelu, o którem żeśmy nieraz filmy na świetlicy oglądali, stare kroniki filmowe.

  Tak, że racji pan masz sporo, panie Optymisto. I z tą lobotomią medialną to też pan dobrześ napisał. W ogóle, jesteś pan tutaj naszym ulubionym agentem. Filip Jeznach nawet w połowie tak zabawny nie jest, i długachne elaboraty wypisuje, pan dajesz krótko, po męsku i prosto z głębin swego agenturalnego serca, a to moim ludziom bardzo się podoba. Aż dziwne, że pisiarstwo dotąd pana w ukryciu trzymało i dopiero teraz, przed wyborami, pana wybudzili i uaktywnili.

  My tutaj na jednostce na wszelką propagandę odporni jesteśmy, ludzie więcej angielskiego śmiecia czytują, TV na satelitę zapuszczą czasem, by język szlifować, albo i po sąsiedzku, niemieckie DWN, EF i Neopresse czytują, a tam inna ściema leci, dla nas nieszkodliwa. Co folksdojczom i angolom wodę z mózgu robi, to dla Polaka ino uciecha, że takie pierdoły ongiś dumne ludy europejskie, w słońcu Sródziemia wygrzane i opromienione blaskiem prawdy starożytnej, jak Rus samogon łykają.

  Pisz więc pan zdrów i jak najwięcej, panie Optymisto. Przeciwwaga antykacapska zaistnieć tutaj w końcu musi. Do dudolenia pana Dudy i do targowiczan od pisu nas pan nie przekonasz, a na najbliższe wybory, jak Bóg da, to pojedziemy w kolumnie wozów bojowych, ze wsparciem lotniczym i obszpejowani nową, sprawdzoną w warunkach miejskich walk, uranową amu.
 • @ele 11:25:20
  ŻydoRusku - ty się nadajesz na kopa w pysk i żadnych rozmów z taką parówą, ani wymiany poglądów nie będzie. Wypierdalaj do swego gównianego kraju fajko...
  A kto jest agentem, to ty sam wiesz...heh
 • @Pan podporucznik 12:28:03
  Zmień kalkę, lub niech ciebie wymienią na innego funkcjonariusza, gdyż zagrywki typu 'wybudzili', nijak się mają do mnie cienki ignorancie...
  Kogóż to teraz biorą do służb...? Zaprawdę, koniec tego systemu jest bliski, nie sposób mu trwać z osobnikami zbliżonymi mentalnie do komorowskiego na straży...
 • Do żydo-chazara @Optymista1930 13:27:24
  Coś cieniutko z twoją żydowską inteligencja icku Optymista 1930 !!! zasób słów mizerny ! błysku i polotu Icku u ciebie nie ma wcale !! i z czym ty prymitywie chcesz zbawiać Polskę ? tymi słowami to rynsztok [ Wypierdalaj do swego gównianego kraju fajko... ? kopa w pysk ? ]
  !
  Słowianie ! te żydostwo nie ma nic do zaproponowania ! tylko pierdzenie o jakieś wielkiej Polsce !! podobno pod żydowską kuratelą !
  !
  Bracia Słowianie i śmieszno i straszno !!
  !
  UWAGA ! TYLKO SŁOWIANIE SĄ GWARANTEM NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Aryjczyk ! żydzi do Izraela !! WSZYSCY !!
 • @ele 20:03:57
  Paszoł won parówo!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031