Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Wolność jest w nas!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W mnogości detali, mamy nie dostrzegać Prawdy, która zwycięży...

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { }

Nie piszcie Ludzie, że 'Polacy to ludzie 10 kategorii' – bo tak się godzą na wszystkie skurwysyństwa tych i wcześniejszych ( też niepolskich ) władz – bo nie wiecie/nie wiemy, co by było, jakby się zachowały pod germańsko ruską okupacją przez tyle lat, inne narody...?

Mnie się wydaje, że Francuzów by już nie było ( i tak już nie ma ) po 123 latach niewoli, Anglicy zaś karnie spełnialiby wszelkie polecenia cara, tak by mieć spokój, bo oni lubią mieć spokój...Albo pokój, który kiedyś – tak mu się wydawało – przywiózł im niejaki Chamberlain samolotem z Monachium.

Musimy być trochę spokojniejsi w ocenie sytuacji, tak by nas nie łamały i nie wyprowadzały z równowagi, ciągle doświadczające działania wrogów. To z jednej strony, z drugiej zaś, pewni musimy być i nieugięci w przekonaniu, że wrogom Ojczyzny śmierć!

Śmierć Wrogom Ojczyzny! - to hasło nie jest żadną winą, faszyzmem, zbrodnią. Wrogów Polski trzeba karać śmiercią, za grzech zamierzenia się przeciwko niej, źle życzenia wszystkim Polakom, za cierpienia narodu w całości i wszystkich ludzi z osobna. Trzeba nam jednak pamiętać, że 25 lat w Historii, nawet jeśli jest to '25 lat wolności', to okres niedługi. Skoro więc ten czas musiał minąć, by w nas obudziła się świadomość narodowa na miarę wyzwań, oraz świadomość rzeczywistości w jakiej żyjemy, to widocznie taka jest cena.

Być może jeszcze jakiś czas minąć musi, zanim większość Polaków zrozumie, że Polska to znaczy Matka Boska i Jej Syn, oraz że innej żadnej Polski nie ma. Jasne że mamy wolną wolę i właśnie jej używamy, a więc, jeśli nadal szaleńczo i samobójczo, upierać się będą niektórzy przy 'świeckim patriotyźmie', tym samym stawiając poza nawiasem polskości tradycyjnej...Kto wie, może i kolejne 25 lat czekać trzeba będzie na Wolność i niepodległość...?

Nie wiem, czy w ogóle taki czas, będzie jeszcze światu dany, a wiele wskazuje, iż wielu się zdziwić może.

Wiadomo, że nie należy popadać w samozachwyt, bezkrytycznie zauważając tylko zalety dzisiejszych Polaków. Trzeba jednak tak działać, by ducha nie gasić i nie przejmować się jakimikolwiek okolicznościami. Tak jak powiedział Ksiądz: Wolność jest w nas!

'Kumacie' to...? Wolność jest, po prostu i nikt nie jest w stanie jej nikomu odebrać, tak jak nikt nie odbierze zwycięstwa Chrystusowi i Prawdzie!

Obserwując wysiłki całego zła, w kierunku likwidacji Polski i Prawdy, pamiętajcie Ludzie o tym, że są to robaki żałosne, zatracone, skazane na potępienie, upadłe w swym kulcie zła i kłamstwa. Oni nie wygrają, bo oni wybrali porażkę! Uświadom to sobie sobie – jak to kiedyś seplenili lekko zagubieni chłopcy...

Jeśli zawierzymy Chrystusowi i Jego Matce, to wygramy, a jeśli tego nie uczynimy, to Prawda też wygra, tylko że ci co Jej nie wybrali, wybiorą porażkę. Tak to wygląda. Wolna wola.

Co z tego, że w telawizji mówią Wam, iż świat wygląda całkiem inaczej, 'nowocześnie', że 'już nie te czasy'...? Czasy są zawsze 'te', a Ty Człowieku się nie lękaj! Tylko od Ciebie zależy świat i Twoje szczęście, którym jest zbawienie...

Tak, skazali oddanego Polsce państwowca, idealistę, odważnego człowieka broniącego prawa zwykłych ludzi do życia w państwie, którego prawo piętnuje złodziei i kombinatorów. Owszem, dokonają rzeczy jeszcze gorszych, zaś prawo i tak jest już tylko fikcją...Ale to znaczy że co...? Że Ty masz się Człowieku zamartwiać zatraconym losem tych, którzy w Polsce wspierają system neo targowicy? Tak, módlmy się za zdrajców, oraz wszystkich zbrodniarzy 'czeciej erpe', bo im modlitwa na pewno jest potrzebna. W niczym to nie zmienia faktu, iż Polska nie Zginęła i nie Zginie, dopóki my żyjemy, a stan ten, trwać będzie do końca świata. Wolność odzyskamy wtedy, gdy odrodzi się w nas i obudzi, pokorne posłuszeństwo wobec naszej Królowej, Która tak Siebie Kazała tytułować – a stało się tak nie bez powodu, a z powodu. Uświadom to sobie sobie...

Wszystko musi być w Twoim życiu poukładane i na miejscu Polaku. Musisz być Krzyża wyznawcą i obrońcą w codziennym życiu. Krzyż musi być obecny każdego dnia w Twojej i rodziny świadomości. Brak Krzyża w życiu publicznym, musisz zastępować obecnością Krzyża, a za tych, którzy plują, masz się modlić. Masz odmawiać Różaniec i być spokojnym o przyszłość, poddanym Królowej, Która Ma władzę nad całym światem!

Ona Pokarze zdrajców, a uczyni to przez ludzi. Nienawiść zostawmy tym, co oddali się temu, który jest nienawiścią. Losy Ojczyzny zawierzmy ze spokojem, ci zaś, co zagubili się w zdradzie, być może otrzymają szansę nawrócenia.

Coraz silniejsze eskalacje zła, są przybliżaniem ostatecznej klęski zła. Nie odbierajcie tego inaczej! Jeśli ktoś kłamie bardziej i bardziej, znaczy to, że boi się bardziej, bo win ma na sumieniu wiele. Kłamstwem i zbrodnią, nikt jeszcze na tym świecie nigdy, niczego nie wygrał, więc to, co teraz oglądamy w Polsce, nie jest zapowiedzią ostatecznego triumfu zdrajców i odszczepieńców, a dokładnie odwrotnością! Oni niedługo przegrają, a my przyspieszmy tę chwilę, dając naszym życiem świadectwo polskości, która jest Krzyżem wiszącym w Twoim domu, oraz Twoim, przyzwoitym i uczciwym życiem. Twoją odwagą, oraz wyborami opartymi na 10 Przykazaniach jest Wolna Polska!

Wolność jest w nas! Wracamy do Źródła, a szatan wraca do piekła...

 

                                                                                                                    Optymista1930

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031