Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Najwyżej nas kiedyś za....ą...:)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

..............................................................................................................

 

Jeszcze raz!

Jeszcze raz!!!

Kurwa!!!

No i co z tego że jestem wulgarny...? Nie obchodzi mnie jak mnie ktoś widzi...Mógłbym być lepszy i może kiedyś się bardziej postaram, ale...

Gdzie są wszyscy 'znani raperzy', oraz mniej znani raperzy...?

Gdzie kibicowskie ekipy? Ci wszyscy ludzie, którzy na meczach klubów w całej Polsce, trzymają patriotyczne, antykomunistyczne i antyzdradzieckie oprawy...? Gdzie wszyscy ludzie, kupujący ochoczo i pokazujący się ( czasem ) na mieście w bluzach Żołnierze Wyklęci, Inka, NSZ, itd...?

'Gdzie oni są?' - zapytam Grzegorzem Ciechowskim...

Zabrakło ich!

Gdzie są wszyscy ludzie z fejsbuka, tak dziarsko 'lajkujący' i udostępniający wszelkie patriotyczne treści...? Gdzie podziemni i naziemni – lub nadziemni – blogerzy...?

Gdzie, kurwa mać!; są wszyscy 'niezależni' dziennikarze, oraz gdzie politycy opcji niepodległościowych...Oraz gdzie są niezależni, antysystemowi kandydaci na prezydentów i figurantów, oraz beneficjentów i konferansjerów...?

Gdzie są ci wszyscy ludzie? Gdzie byli – wiem że się powtarzam na ten temat w kolejnym tekście – gdy trzeba było zwyczajnie i fizycznie wspomóc ludzi, domagających się Prawdy o Smoleńsku i Prawdy w ogóle! Gdzie byli/ście?

Bo co? Bo 'nie ma ekipek' klubowych i nie można się podlansować swoimi barwami...? Bo 10 kwietnia Ci nie pasuje, gdyż 'ach ten chory psychicznie Kaczyński'?

...Mam w dupie Kaczyńskiego, bo Polskę kocham i Prawdę, więc jeśli akurat Kaczyńskiemu z tym po drodze, to jest mi sojusznikiem...

A Ty co? Jak nagrywać teledyski 'undergroundowe' to pierwszy! A jak grafy walić też pierwszy! A na Pielgrzymkę Kibiców również chyżo gnasz...na lans!

Ale paść na kolana przed Matką Najświętszą na 'zwykłej' mszy, to już tak nie bardzo co? Albo porozmawiać ze staruszką ( co to jej buty powinniśmy pastować, bo walczyła z wrogami Ojczyzny zbrojnie! ) - to już jest dla Ciebie nudne, a nawet 'obciach'...

Dzieci 'czeciej erpe'!

Wszyscy pseudo – niedouczeni, niewykształceni duchowo, niewychowani w wartościach, przykurczeni moralnie, zagonieni w ruską budę syconymi kompleksami!

Potraficie tylko pierdolić na necie, albo robić wyłącznie to, co tak naprawdę Wam po prostu sprawia przyjemność!

Czyli:

Dziennikarze 'niezależni' pisać.

Kibice kibicować.

Narodowcy wiecować bezproduktywnie.

Pseudo muzycy ( raperzy, oraz ich niewydarzeni fani ) 'działać' w środowisku!...Ach, te Wasze krzywe pioseneczki, koncerciki, teledyski, plakaty, 'projekty' – o kant jajec rozbić!

Pierdolić głupoty w 'niezależnych' telawizjach, potrafią też różni naczelni redaktorzy, doktorzy ( 'będę doktorem, będę doktorem!' ) filozofii, fizjonomii, fizjologii i nauk 'potylicznych'. Kurwa mać!

Oraz wszyscy 'niezłomni' z całej Polski – doskonale podzielni, wyobcowani. Wyłuskani jak z korca maku, odizolowani precyzyjną akcją socjotechniczną.

Ci wszyscy, co 'już nie mają sił', więc zostają w domu bo 'trzeba działać lokalnie teraz'...Gdzie Wy jesteście i co robicie Ludzie...? Każdy postanowił jednak spłacić swój kredycik na chatkę, w spokoju...? Lub 'mieć na adwokata' na wszelki wypadek...?

 

Najpierw ogarnął mnie smutek, beznadzieja, a potem wesołość...Gdy zobaczyłem tę garstkę ludzi, z których dodatkowo jeszcze niektórzy nie chcieli iść środkiem ulicy – 'bo wieeesz, po co mają mnie widzieć'...Patrzę i widzę, że to koniec, że już jesteśmy małpami w klatce...

Wiedziałem, że zaraz będą z nas/ich szydzić i obrażać. Może nie tak jak za czasów tej kurwy palikota i tego śmiesznego cwela Tarasa, ale jednak szydzić.

No i potem okazało się, że trzeba pójść w tym marszu 'przegranych' w pierwszym rzędzie. Najwyżej, gdy jakaś kurwa lewacko – ubecka wyskoczy, to trzeba będzie znokautować i pójść siedzieć – tak pomyślałem.

Nic takiego się nie stało, 'tylko' darli na nas ryje: 'Zamknijcie w końcu te mordy!!!', oraz robili zdjęcia jak małpom w klatce. Na Nowym Świecie.

W ryja nikomu nie dałem, bo kobiet nie bijam...

Na koniec tego dnia, dotarło do mnie, że każdy, Wolność i Niepodległość ma w sobie, oraz to, że nie wygramy niczego na tym świecie, poprzez nienawiść, a tylko padając krzyżem przed Krzyżem naszego Pana Jezusa Chrystusa, oraz błagając Jego Matkę – a naszą, Polski Królową, o Wsparcie!

...Ale tego, że starszym paniom nie miał kto dodać otuchy i nadziei na przyszłość...Tego nie zapomnę...

 

Kibice Zawiszy Bydgoszcz, nazwali niedawno swych piłkarzy 'wkładami do koszulek' – bo ludzie ci, skoncentrowani byli wyłącznie na 'kasie', za nic mając tradycję, wartości, historię i dobro klubu. Słusznie...A mnie się kojarzy...

Z wkładami do bluz NSZ', wypełniaczami oprawowymi, wkładami do brązowych marynarek panów 'znanych, niezależnych' dziennikarzy, oraz wkładami pozbawionymi ducha i jaj – do panów 'natchnionych' redaktorów naczelnych, oraz wszystkimi wkładami do 'lajków' na fejsbuku i tymi do póz na 'niezłomnych', 'antysystemowych' nacjonalistów i działaczy...

Kurwa! Kraina absurdu, fikcji, mentalnego surrealizmu, wkładów do pisanych w wyobraźni własnych biografii heroicznych...

Idę się zgrzać browarem, bo upał...

Jestem gnojem i chamem, ale z jeszcze większym zapałem pójdę w marszu pięciu staruszek domagających się Prawdy o Zbrodni Smoleńskiej. Trudno, najwyżej nas kiedyś zajebią...

Amen!

 

P.S.

10 Kwietnia jest dla mnie duuużo ważniejszy, niż Marsz Niepodległości. To tego dnia się okazuje...

Nie, nie wiemy co się okaże, ale wiara to podstawa...A ruskich kundli, pozujących na ultra Polaków mam już dość!

 

                                                                                                                      Optymista1930

KOMENTARZE

  • Oby więcej...
    Oby więcej tych zamachów było. Może one się tak pomiędzy sobą wzajem wyszlachtują, owe popisy i inne targowiczany.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031