Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

By 'niepokorni' mogli na mnie pobluzgać

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2015/05/13/po-to-by-niepokorni-mogli-na-mnie-pobluzgac/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Raz jeszcze do ludzi, którzy twierdzą, że 'Duda a Komorowski to prawie to samo' i, że 'nie ma różnicy pomiędzy PiS, a PO'.

Są to wklepane ludziom od lat – między innymi przy pomocy Korwina Mikke – pseudo kapitalistyczne bełkoty, których 'właściciel' JKM, ciągle powtarza, że 'kapitał nie ma narodowości'.

Otóż się okazuje, że jednak kapitał ma narodowość – co widać na przykładzie polskich stoczni i całego przemysłu, najpierw zrujnowanych, a potem zostawionych do likwidacji poprzez brak kredytowej pomocy ze strony banków...niemieckich. No bo przecież polskich banków de facto w Polsce nie ma...

 

Ale 'kapitał nie ma narodowości', a 'Duda to taki sam złodziej i socjalista jak Komorowski i PO'. Tak mówią ci, co myślą nie przy użyciu własnego mózgu, a zasłyszanych od 'autorytetów' hasełek.

Ludzie, którzy nie wybierają się na drugą turę wyborów, z podanych powyżej pobudek, niestety nie nadają się do merytorycznej dyskusji, z racji tej, iż są całkowicie nieświadomi rzeczywistości w jakiej żyjemy.

 

Tyczy to chyba większości nacjonalistów, co stwierdzam ze smutkiem, a także dużej liczby kibiców, co też mnie radością nie napawa. No nie cieszę się z tego, że kibice jednak nie zaliczą się do ludzi myślących i potem będą się przez następne kilka lat dziwić - Jak to?

To naprawdę ten Duda i PiS tyle zmienili i dało się? I chcieli? I mieli dobrą wolę? I udało się? To jak tooo...? To tyle nam Korowin mówił ( a taki 'mózg' ) że kapitał, ekonomia, itd...I okazało się, że to jego pierdolenie było tyle samo warte co idiotyzmy Marksa i Engelsa...? No to kto my jesteśmy, że tak się nabrać daliśmy...?

Zapytają niektórzy kibice i pewna część reszty obywateli, teraz tak bardzo i z pewnością twierdząca, że 'Duda i Komorowski to, to samo'.

No to ja Wam powiem już teraz kto jesteście, byście mieli się na kim wyżyć zawczasu.

Nie jesteście głowa krowy.

Nie jesteście też tułów krowy.

Jesteście więc dupa wołowa!

Tak jak mówił sławny 'Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty' do 'Klauna Szydercy' w kultowym kawale.

Różnica pomiędzy Dudą i Komorowskim jest taka, że Duda zrobi, a Komorowski...ma złą wolę, czego efektem jest to, że nie zrobi.

Duda podniesie i odda szacunek polskości i zwykłej, ludzkiej godności. Fakt, nie będzie Duda prezydentem nacjonalistą, ale powiem niektórym z Was, byście się tak nie jarali ruchem narodowym Ludzie, bo to wcale nie jest żaden ideał polskiej racji stanu. Ideałem polskiej racji stanu jest właśnie wyważona – a oparta na polskim etosie – opcja niepodległościowa.

Taka opcja nie wypowie wojny wszystkim, ale będzie prowadzić takie działania na arenie międzynarodowej, by Polsce zapewnić prawdziwe bezpieczeństwo. I szacunek.

Na płaszczyźnie krajowej zaś, tego bezpieczeństwa atrybuty – czyli np. silną i zmotywowaną armię, działające i przyjazne Polsce i Polakom prawo, dobrą, polską edukację, oraz system podatkowy taki, który nie wyprowadza milionów do kieszeni 'dużych misiów', ale wspomaga obronność, oraz najsłabszych. Bo państwo musi posiadać etos społeczny i nie jest Prawdą pierdolenie Korwina o kapitale i wolnym rynku! W dzisiejszym świecie nie ma wolnego rynku i nigdy już nie będzie! Uświadom to sobie sobie...

Nie będzie, dlatego, że globalizacja osiągnęła już taki poziom konspiracji, iż domeną polityki zagranicznej, jest takie zabezpieczenie państwa, by jego prawa były respektowane również przez nieformalne – a wpływowe – grupy rozporządzania kapitałem.

O to chodzi w polityce dziś, a taki szacunek i respekt ( jak zawsze zresztą ) zdobywa się i zaczyna się zdobywać, od szacunku do samego siebie i swoich obywateli.

'To one tego nie mają...?' - że zajadę Nowickim ze sceny z filmu 'Sztos'...No, 'one tego nie mają'. Te, co rządzą Polską od 8 lat i te co stworzyły 'czecią erpe', nie mają szacunku do Polaków i Polski.

I na tym polega różnica pomiędzy Dudą i Komorowskim, oraz PiS a PO...Ale tego nie zrozumieją ludzie sami nie myślący, a koniecznie potrzebujący idola/autorytetu, po to by się dowartościować.

Po co ja to piszę...?

Po to piszę, bo wiem, że np. na supertajnych/tajnych/tajnych/ukrytych/elitarnych/dla kumatych, etc, forach kibicowskich, już krążą 'mądre' opinie o tym, że 'na drugą turę to ja nie idę, bo Duda to...'. No, i tak dalej.

Więc skoro nie idziecie na drugą turę, to nie pierdolcie potem że Wam źle.

Że Was system maltretuje przy pomocy milicji i że musicie wyjeżdżać z Polski. Nie piszcie że ktoś jest matołem, bo jeśli Wy nie rozumiecie 'o co kaman' w dzisiejszym świecie i polityce, wychodzi na to, że w poszukiwaniu matołów niektórym pomóc może zwykłe lustro...

Łapiecie Ludzie wrzutki od lat, jak młode pelikany, czy gęsi. Idziecie zgodnie ze 'zgodą i bezpieczeństwem' na sznurku targowiczan, jak 'Ślepcy' Bruegla. 'Nie wie tego nikt, bo i wiedzieć ma skąd' – tym razem Kazikiem sobie pomogę.

Nikt nie wie, albo 'wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest'...Jeden lekarz kiedyś śpiewał, zresztą też od Bronka.

Fajnie, wzniośle i ze wszech miar wskazanie jest zrobić patriotyczną oprawę na meczu, czy wyprodukować koszulki NSZ.

Jednak myślę, że fajniej by było móc spłacać sobie co miesiąc umiarkowany kredyt za własne mieszkanie, zbudowane przy pomocy państwowych programów prawdziwej pomocy, oraz przy użyciu etosu, oraz ochrony ze strony państwa polskiego, którego częścią immanentną jest dobro Polaków.

'To one tego nie mają?'. Nie – one tego nie mają!

Dzisiejszym 'elitom' obca jest polska racja stanu i jakiekolwiek wyższe uczucia, z empatią na poziomie podstawowym na czele. Empatią o charakterze społecznym. One tego nie mają...I nie będą mieć. Dopóki wszyscy raz nie zaryzykujemy i stając razem, nie zmienimy tej władzy plugawej.

Szansą na zmianę już dziś, jest Twój głos oddany na Andrzeja Dudę, a szansą na gwóźdź do trumny dla antypolskich meneli, 'dużych misiów' jest Twój głos oddany jesienią w wyborach parlamentarnych. I to nie na 'wynalazki'. Polsce jest potrzebna władza jednolita – ale inna od PO-wskiej.

Jeśli nie chcecie zaryzykować i uważacie że 'ale ten straszny Kaczyński i ten Macierewicz', to naprawdę 'pakujcie mandżur do Anglii', albo szykujcie się pod kratę, lub do życia nędzarza. I kurwa nie 'srać się' i nie płakać potem, bo to jest ostatnia – ale za to naprawdę możliwa! - okazja do wyprowadzenia ciosu, który złamie systemowi targowickiemu, nie tylko szczękę, ale i kręgosłup...

Choć ten, oni mają niby z gumy. To jedno, co 'one mają'. Bo wstydu i honoru nie mają...

Na zdjęciu idiota, biedny bo intelektualnie opóźniony, któremu nieudolnie podpowiada sufler. Idiota nie umiejący porozumieć się z drugim człowiekiem. To nie jest jednak najgorsze, choć żenujące do potęgi. Najgorsza jest zła wola i cynizm, które niestety determinują postępowanie idioty, którego Wy – być może - nie chcecie odesłać pod (o)sąd, bo 'PiS i PO to, to samo'...

 

                                                                                                         Optymista1930

KOMENTARZE

 • @Autor
  Oby pan się nie mylił . Na Neonie jak ktoś na pana spróbuje napluć , to żle mu wróżę . Serdecznie pozdrawiam.
 • I może było by tak jak twierdzisz
  gdyby nie błogosławieństwo knesetu dla Dudy. Nie da się pogodzić interesów żydowskich i polskich. Nie w oparciu o Talmud. Kto tego nie rozumie.......
 • Pierd******ć Komoruskiego
  Głosowałem na Brauna, zagłosuję na Dudę.
  A bojkotowiczów najchętniej prałbym po pysku.
  Szacunek dla Autora.
 • @Autor
  Głosowałem na Brauna, nie idę na wybory, Duda wygra, media już się przestawiają, nie muszę przykładać do tego ręki, mam nadzieję że frekwencja wyniesie 40%.
 • @ Autor - pisze Pan brednie
  Na szczęście głupota nie triumfuje. Większość nie uczestniczy w żydowskich wyborach.

  Dariusz Kosiur

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031