Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Upadek...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2015/05/16/upadek/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Im więcej przemawia tusk, kopacz i kurwy celebryci, w obronie 'komorowskiego', tym dramatyczniejszy obraz państwa - potwora, jakim jest 'czecia erpe', wyłania się przed nasze oczy!!!
To jest antypolskie i antyludzkie kuriozum, coś co miało oszukańcze prawo bytu przez tyle lat - ale teraz już tego prawa nie ma!!!
Na naszych oczach zobaczymy upadek technokratycznego i socjopatologicznego zakłamania, w teorii zbudowanego na mediach i amoralności. Teraz okazuje się, że technologia kłamstwa nie jest w stanie zdominować i przytłoczyć człowieka,
KTÓRY JEST WOLNY!


Nie pomogą filmiki o wałęsie - to przecież konfident!
Nie pomoże stado celebrytów - to odszczepieńcy!
Nie pomoże słowo - gdy brak autentyczności.
Nie pomoże 'Europa' - bo my jesteśmy Polska!
Nie pomoże Balcerowicz - jeden ze sfory renegatów.
...Co zrobi Karolak, gdy straci pewność siebie, a w telewizjach zasiądą Polacy i zaczną sprawować misję publiczną...? Co zrobi Karolak, gdy okaże się, że jest tylko po prostu zwykłym grubasem, synkiem ubeka...Nie żadnym aktorem, a małpą do krzywienia ryja przy jednej melodii...
Co zrobi Olbrychski...?
Od zawsze pogardą darzyłem tego mydłka Turnaua - a ludzie się zachwycali, że poeta...! Heh...Poeta to jest apostoł Prawdy - jak Herbert!!!
Stado kurew szaleje, rwie szmaty, pluje i kąsa - Czas te kundle zapędzić do kojca!
Oni to wiedzą...Mają ostatnie 7 dni...Potem nerwowe lato, wyjazdy 'na zawsze' z Polski, no i jesień ludu ubeckiego - wyjazdy gremialne na zawsze z Polski...I wjazdy pod celę - za zdradę Ojczyzny...

Zapewne już się dzieją i będą działy, sceny dużo bardziej dramatyczne, niż ta z filmu o końcu Hitlera pt. 'Upadek'.

https://youtu.be/mgjlaM72TF8

                                                                                                           Optymista1930

KOMENTARZE

 • K***RWA K***RWIE ŁBA NIE URWIE
  Niestety, Pańska nadzieja na wymierzenie sprawiedliwości według mnie jest płonna. Jakkolwiek bardzo mi się podoba - że Pan łaknie i pragnie sprawiedliwości. Jest Pan błogosławionym człowiekiem.
  Jednak jak przyjdzie co do czego to pisowcy platformerom żadnej krzywdy nie zrobią, niestety.
  Od roku 2004-go czekam na nagrodę od PiS-u za wprowadzenie kamer w izbie wytrzeźwień w Warszawie. Dotychczas dostałem karę - w postaci wyrzucenia mnie z pracy. Pan wie, że jak w roku 2005-tym Lech Kaczyński wygrał wybory, to Eugeniusz Sendecki był na liście osób, której nie wolno było wejść do pałacu prezydenckiego i się wpisać do księgi gratulacyjnej? BOR-owcy trzymali tę listę i sprawdzali, czy mnie nie ma w kolejce ludzi stojących przed pałacem do wpisania się. Tak mi Zieliński powiedział.
  To już 10 lat będzie...
  W najważniejszych sprawach realizują program antypolonizmu, popierają okradanie polskich pacjentów. A ja jestem naprawdę polskim lekarzem. Z taką Władzą konflikt ze strony uczciwego lekarza jest nieunikniony.
  O co zakład, że PiS nie interesuje się aferą Szpitala Wolskiego (afera ołówkowa) świadomie, na polecenie Szefa, wiedząc od samego początku o co chodzi?
  Pozdrawiam. Sława Wielkiej Polsce!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031