Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Pan Bóg Odebrał im rozum...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2015/08/22/pan-bog-odebral-im-rozum/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Na książkę nie mam warunków, o eremie mogę zapomnieć, więc nie wiem czy powstanie. Nie mogę też mielić słowami codzienności patologii kryminalnej 'czeciej erpe'. Pozostaje czekać na koniec tego antypolskiego tworu i odrodzenie państwa polskiego. Takiego czegoś nie było od roku 1939, a może 1944. W każdym razie długo...

Tak długo jak Polaków truła bezbożnością, pogardą i miałkością komuna pierwsza, takoż i długo trwa ten lot miernot 'czeciej erpe'. Wymieniać ich po przezwisku nie ma sensu. 'Wyższe sfery' kurewskiej elity teraz pocą się ze strachu, zwykłe zaś 'prefabrykaty' w postaci 'zwykłych' lemingów, tak jak niczego nie wiedzieli, nie czuli, w takim stanie nadal pozostają. Dobrze że choć tym razem na wybory pójdą ( a pójdą ), dobrze że nauczyli się po '26 latach wolności' rozpoznawać złodziei, zdrajców, deprawatorów i chamów, oraz zwykłe kurwy. Dobre i to, tylko szkoda ćwierćwiecza...

Zamiast pisać, wolę karczować chaszcze w ogrodzie i zajmować się kotami ( tak – całkiem tak jak J.K.! ), bo i cóż można powiedzieć, lub napisać o gumowej twarzy brzydkiej Lalki – Kłamczuchy...?

Kłamie dziś, tak jak to robiła wczoraj i od zawsze i jak zamierza kłamać na wieki wieków...

Nie, nie amen, a wyrok wyborców musi to zakończyć.

Fakt, ogromny, 'kosmiczny', niewyobrażalny niesmak po działalności tych bydląt z PO, oraz przyległości, zostanie mi w głowie na zawsze. Wstydzę się, że te indywidua mówią po polsku i posiadają obywatelstwo polskie. Powinny być go pozbawione!

One – jak to mawia Jan Pietrzak. Nieśmieszne to, bo Polska spaliła się w blokach, a zamiast upadku komuny nastąpiło jej przepoczwarzenie. Teraz czas na ciach i nie grubą kreskę, a grube wyroki.

Nie bójmy się tego powiedzieć, że klęska PO i oderwanie tych chamskich złodziei od władzy, ma być zaledwie niezbędnym początkiem – wszak już niewolnik Dostojewski pisał o zbrodni i karze.

W moralność i sprawiedliwość, w prawo, jest wpisana kara za popełnione winy. To jest sprawiedliwe i niezbędne. Bez tej kary Polacy nie odzyskają godności.

Gumowa Lalka, brzydsza nawet od laleczki Chucky, którą nam pokazują każdego dnia w telawizji. Starzy zdrajcy, tak przywykli do codziennej praktyki i benefitów ze zdrady wynikających. Oni już tak się do przywilejów przykleili, że trudno im przychodzi pobudka. Tak jak Borusewiczowi.

Ten obrzydliwy tchórz i wiarołomca, latami siedział cicho, wykonując swe targowickie 'obowiązki', a chyba dopiero niedawno skumał, że dupa jego zaczyna zajmować się płomieniem...Nieudolne dukanie jakichś, ni to gróźb, ni kompetencyjnych niedomówień...Jakże to wszystko jest jasne. Śmierdzi trupem zdrajcy. Jesteś Borsuk Czaplą z bajki, której Rak przegryzł gardło za zdradę.

Uświadom to sobie sobie, ty ścierko.

Bez wykrzyknika, bo i szkoda jest nerwów. Teraz szczać w gacie macie wy.

Czy morda w kubeł? Czy za granicę? Czy lizać dupę? Czy udawać wariata? Straszyć, szczekać, 'niesiołować'?

Nie mój k'wa to problem. To moja radość :)

Za spłuczkę od kibla pociągnie suweren tego kraju, a więc naród. Potem was odcedzimy i posadzimy. Nie łudź się ludzka glisto, że cię los oszczędzi...

'Profesorowie' ( chyba z nadania PRL, lub 'komorowskiego' ) obrażający polskie dzieci i rodziców, cała szumowina medialna, 'aktorzy i modelki – to bohemy najazd wielki' – jak śpiewał gdyński zespół 'Apteka'. Klauni i parobcy z zegarkami na rękach. Małpy postbolszewickie. Dopełnia się wasz los, niczym zasobnik na wodę w kiblu.

Ta fala zaraz 'z siłą wodospadu' spłucze gówna w niebyt.

Nie będę i nie chcę się nad wami znęcać, bo nie chcę brudzić swojego sumienia i duszy. Jednak sprawiedliwość, jako część normalności dokona się. Kara zostanie wymierzona.

To proza sprawiedliwości, ale taka zdrowa, pozytywistyczna. Czekam na nią, ufam że będzie komu osądzić/osadzić kogo trzeba...

Moją prozą i etosem na teraz jest przycinanie konarów, karczowanie krzaków, wieczorne oglądanie meczów, oraz szklanka piwa, tak więc ruszam się sprzed kompa, niczym ten Bruno, gdyż niechybnie brakuje tam mnie :)

Aha, tak na koniec jeszcze. Czy tylko ja mam takie odczucie, czy może ktoś jeszcze...? Że Kłamliwa Gumowa Lalka ma z dnia na dzień coraz bardziej rozjechane oczy...?

Mnie się wydaje, że od tego kłamania, wgłębiania się w kłamstwo 'metr w głąb', rozstaw oczu Kłamliwej Gumowej Lalki poszerza się każdego dnia. Czy w końcu będzie miała ślepia z tyłu, tak by zobaczyć jak się jej dupa pali...?

Obserwujmy z lubością :) Delektujmy się spełnieniem tej kary, jaką Bóg Zesłał na zaprzańców: On Odebrał im rozum, co widać nawet bez włączania telawizora...

                                                                                                        Optymista1930

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • Dobre!
  "Za spłuczkę od kibla pociągnie suweren tego kraju, a więc naród. Potem was odcedzimy i posadzimy. Nie łudź się ludzka glisto, że cię los oszczędzi...
  'Profesorowie' ( chyba z nadania PRL, lub 'komorowskiego' ) obrażający polskie dzieci i rodziców, cała szumowina medialna, 'aktorzy i modelki – to bohemy najazd wielki' – jak śpiewał gdyński zespół 'Apteka'. Klauni i parobcy z zegarkami na rękach. Małpy postbolszewickie. Dopełnia się wasz los, niczym zasobnik na wodę w kiblu.
  Ta fala zaraz 'z siłą wodospadu' spłucze gówna w niebyt."
  ----------------------------------------------------------------
  Tak nam dopomóż Bóg!


  Ja też myślę że na następne okulary zrobią nową matrycę. I dupę zobaczy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031