Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

'Flow umęczonych' PO-kurczy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2015/08/28/flow-umeczonych-po-kurczy/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Wydymasan, Positivum, Dezaftan, czy Oxazepam...? Muszę się uspokoić!...Nie mogę dojść do siebie! Przeżyłem i przeżywam szok egzystencjalny i percepcji! Jeśli nie pomoże Wydymasan, chyba 'pojadę po strunach', albo 'bujnę się na tygrysa'! Mój świat wali się w gruzy, co dzień jest gorzej i gorzej. Boję się włączać komputer i telawizor. Patrzę na smutnie wymowne oczy kota, wiem już co wracać będzie do mnie koszmarem natręctw, nie pozwoli spać, pocić ręce i kark będzie:

Karolakowi zamykają teatr!!! Nie dostanie dotacji!!!

 

A to przecież taki jest dobry aktor i twórca a jak jemu tej dotacji nie dadzą to wszystko przez tego Kaczyńskiego i Macierewicza. A on się tak stara ten Karolak i taki odważny, to na wiecach nawet prezydenta Komorowskiego występował i nie bał się mówić 'prawdy', no to odważny jest i buntownik. Taki młodzieżowy i podoba się, światowy a wesoły też jest to ludzie lubią oglądać Karolaka a że do teatru nie chodzą no to dotacje potrzebuje artysta, bo przecież chamstwo te to nie rozumie sztuki, to normalne jest.

Ja też nie rozumiem sztuki przecież i gdzie mi tam do Karolaka, no a przecież on ma takich jeszcze lepszych kolegów, czy mistrzów. Bo przecież świat się wali i wszystko/nic nie ma sensu już, jak to Janda ma załamanie nerwowe, jak ten Kaczyński i Macierewicz zaszczuli artystkę, bo to wszystko jest przez Kaczyńskiego i jeszcze Kuźniar odchodzi z TVN, no to co ja teraz będę oglądać z rana?

A on też przecież taki mądry jest i światowy. Jeździ do USA i tam potrafi sobie poradzić przecież, jest dobry chłopak, a jego też zaszczuli jak żonę Drzewieckiego wcześniej, a ona dobrze kombinowała, bo po co ma za te futra płacić tym chamom, jak oni bogaci i tak są...?

Wszystko się wali!...Nie, jednak chyba chlasnę se po strunach bo nie wytrzymam. Jak oni i ten Kaczyński zły z Macierewiczem, zaszczuli też wielkiego artystę Olbrychskiego, a on grał przecież te wielkie role. Jak go na pal wbijali to tak grał że nie wiem, czy teraz by nie mógł raz jeszcze zagrać naprawdę. Zaszczuli go to i 'profesor' Bartoszewski szczęśliwy zmarł, a Olbrychski przecież jest wielkim artystą i znają go na świecie, jeździł do Stanów i do Paryża, to gdzie tym chamom do niego. Na Stuhra i jego syna też płacić nie chcą, a to przecież normalne jest i powinno być że jak chamstwo nie rozumie sztuki to państwo musi płacić wielkim artystom na ich teatry, fundacje, projekty i wyjazdy i wszystko w ogóle, bo przecież on milijon się niby nazywa i za miliony coś tam...No to trzech milionów szkoda? Dla milijona co się milijon nazywa...?!

Chooy ci na imię!... - tak śpiewają te chamy kibole na meczach i zamiast portretów Wojewódzkiego to jakichś Wyklętych wieszają i ich wielbią!

Tak męczą tych artystów i wszystko przez Kaczyńskiego, a Maryla Rodowicz to z czego żyć będzie teraz, jak się już nie załapie na Sylwestra pod gołym niebem i z puszkami tego smacznego piwa z plastikowych kubków?

Całe środowisko artystów cierpi i poświęca się teraz dla sztuki, ale jak sztukę ma zrozumieć taki Kaczyński, jak on konta w banku nie ma i kota ma, no to jak ma rozumieć...?

Prezydenta nie wybrali i teraz się znęcać będą, nie dadzą dotacji i ten instytut taki w nazwie podobny do PiS...? PISF chyba, no ten instytut od sztuki i filmów, to jego też pewnie Kaczyński z Macierewiczem rozpierdolą i nie będzie już filmów polskich a one takie fajne były!

I historyczne jak o Wałęsie ten wielki reżyser zrobił i tam Krzywonos grała, czy grali ją ale też gruba. Albo ten drugi film fajny 'Pokłosie' co też był historyczny i 'prawdę' tam mówili, a młody Stuhr zagrał i teraz się nad tym artystą będą znęcać i nie będzie mógł grać i może nawet do pracy będzie musiał pójść normalnej! To jest skandal i kryminał, bo on przecież jest artystą i jak ma pracować...? Jak on nigdy nie pracował bo sztuką żyje!

Tych fajnych komedii też nie będzie, 'Testosteron', czy 'Lejdis', 'Kac Wawa' no różne te takie fajne kręcili i tam fajne dziewczyny pokazywali, a aktorzy grali bardzo dobrze i nawet pisali w Gazecie Wyborczej recenzje!

Wydymasan!!! PO-Positivum!!! Albo Negativum!!! Muszę coś 'rzucić' w gardło bo oszaleję! Nie wytrzymam! No i jeszcze Tęczę rozmontowali dziś te chamy co nic nie rozumieją wolności i tylko ciemnogród i śmiać się teraz z nas będą za granicą i w Niemczech! Ten Kaczyński i Macierewicz!!! To wszystko przez nich, bo nawet w TVN tak mówią, a oni zawsze całą prawdę całą dobę, no to na czym teraz się oprzeć i chyba czas wyjeżdżać będzie z Polski, tylko że tam na Zachodzie to miejsca też nie ma, bo oni tych uchodźców tylu tolerancyjnie przyjmują i kobiety też im dają. One dają, czy je dają, albo sami sobie wezmą niedługo.

To ja chyba jednak nie wiem co mam zrobić, to muszę rano Wyborczą kupić i może coś się dowiem, ale póki co to PO-Positivum wezmę i Wydymasan!

A może choć jakąś taką akcję społeczną zrobić i zebrać pieniądze i na ten teatr Karolaka dać, to by go nie zamknęli i chociaż trochę sztuki wielkiej byłoby...

Karolaka raczej nie zamkną, choć materiał na cwela z niego 'pierwszorzędny'...

W ogóle może nie będzie tak źle, bo przed 'złym, złym Kaczyńskim i tym strasznym Antonim o złych oczach', może uchroni nas 'trybun ludowy' Kukiz, co to umie się zachować (?)

Tym bardziej, że i kandydatów ma on na listach swego ruchu ruchu 'zacnych'. Że wspomnę tylko jednego: Piotr Marzec zwany Liroyem – swego czasu goniony przez kiboli w Gdyni za frajerstwo i pozerkę, tak zwany raper. Zwolennik palikota, producent filmów porno!

To chyba dobry kandydat no nie...? No bo przecież każdy jest lepszy i dobry, by powstrzymać 'złego, złego Kaczyńskiego'...

Ale się szmaty przeliczą tym razem! I oby następnym ich liczeniem był tzw. stan celi, czyli raport osadzonych przed porannym apelem!

Nie, nie siedziałem ;)

Sorry za prymitywny język tekstu. Użyłem specjalnie, bo to właśnie dla ludzi 'płynących' takim bezmyślnym 'flow', media szmat produkują 'foremki myślowe'. Ta pogarda i upokorzenie musi się skończyć!

                                                                                                                   Optymista1930

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031