Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Skrucha jest dla ludzi...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

_______________________________________

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2015/10/14/skrucha-jest-dla-ludzi/

Nie ma z kim gadać. Parafrazując 'role modela' Ferdynanda Kiepskiego: 'Dla ludzi z moją świadomością, nie ma w tym - ani żadnym - kraju towarzystwa do rozmowy. Śmieszne to i fakt, że trochę kpię, jednak uczucie wyobcowania jest ze mną w sumie 24/h na dobę...Czyja to wina, bądź zasługa...? Po prostu jedni mają tak, inni zaś całkiem inaczej, a w związku z taką sytuacją potrzeba by się zastanowić nad zdefiniowaniem pojęcia normalności.

Jeśli jest nią to, co wyznaje większość, patrząc na dzisiejszy świat ?

Brrr, może zostawię rozważania psychiatryczno – socjologiczne na jakąś okazję książkową...?

A może jednak nie zostawię! Nie mogę zostawić. Nie umiem. Nie ma na to szans! I nie o to wcale chodzi że 'Polska. Mieszkam w Polsce...' - że zacytuję Kazika. Chodzi o to, iż nasza Polska jest w nas, ale państwowo przestała istnieć w czasie II WŚ. Od tego czasu szatański terror przerodził się w jeszcze bardziej szatańskie kłamstwo; tymi więc metodami jesteśmy pacyfikowani, a ja – i jako literat i chuligan i 'whatever' – mogę Wam i sobie powiedzieć tylko tyle, iż 'nie dzierżę' fizycznej obecności targowiczan na polskiej ziemi! Skoro oni tam są i żyją, znaczy, że nie ma dla mnie miejsca pod tym samym niebem – z nimi.

Mieszkam za granicą...Smutne...Wiąże się z tym szereg doświadczeń, nie zawsze negatywnych. Tak, wiem, są tacy co powtarzają, że emigranci to 'nie zasługują', 'nie mają prawa', itd...

Mam to w dupie. Kontempluję swoją własną świadomość od lat, a musicie wiedzieć, że jestem nienormalny...Tak, chyba tak mogę powiedzieć, w kontekście definicji normalności przytoczonej powyżej. Gdybym więc teraz mieszkał w Polsce, pewien jestem, iż moim lokum byłoby więzienie, a że nie chcę udawać się w to miejsce z byle powodu – czekam na okazję.

Bądź powrót normalności, której ja w swym życiu i w swym kraju nie zaznałem. Znowu jest to smutne, ale rokuje pewne nadzieje, kierunkuje tę energię, która to, poprzez lata komunistycznych i postkomunistycznych skurwysyństw, zgromadziła się w narodzie. Teraz jest bliska erupcji. To, co 3 dekady temu udało się stłamsić przy pomocy Wałęsy i Żydów PRL-u, to teraz już się nie knebluje nawet mediami.

Nawet tak wysoce technologicznie i socjotechnicznie rozwiniętymi, jak te dziś.

Niektóre stare szkapy komuny w mediach, 'szczęśliwie' dożyły już swych dni i poszły do piekła, a ich młodsi następcy ( Lis, Żakowski, Kuźniar, Olejnik – lista długa ), oby już zaraz szykowali się na kojo pod celą. I to koniecznie na górze, na oddziale dla cweli. Fakt, życzę im źle, więc chyba nie zostanę świętym, choć tylko Pan Bóg Wie wszystko.

Proces czyszczenia, sprzątania, odbudowy Polski musi się zacząć, gdyż w przeciwnym razie wszystko musiałoby ulec kompletnej destrukcji – a ja nie wierzę, że Boski Plan skończy się tak nudną dominacją zła i tylko ostatnim aktem, czyli Powtórnym Przyjściem Pana Jezusa.

Ja wierzę, iż przedtem dojdzie do bitwy, w której każdy będzie miał okazję i szansę wyboru stron, dlatego jestem jakoś spokojny o Polskę, a gdy patrzę na Kopacze,

Wiem że to ich koniec, oraz nie mogę się doczekać tego końca, licząc dni i kolejne psychiatryczne aberracje zdrady, jakimi za pośrednictwem mediów 'geobbelsowskich', raczą nas tzw. elity.

Ani wcześniej, ani nigdy takiego formatu kreatury, nie zaliczały się nawet do elity więziennej. Co dopiero rzeczywistych elit!

Jest to śmieszne, bo rzeczywistość jaką 'włanczam' w telawizorze jest chora psychicznie. Po prostu. Szukałem określenia, ale to chyba najbardziej pasuje.

Chora psychicznie, zdeprawowana do cna, bez żadnych zasad, sprostytuowana, złodziejska, bez serca i duszy, bez wiedzy, idei...Bez wyrazu wreszcie, bo PO i te wszystkie inne szmaty, nie potrafią nawet być skurwysynami zachowując jakieś resztki klasy, czy charyzmy...

Dwa zdania powyższe, opisują w pełni, acz krótko '26 lat wolności' 'demokratycznego państwa prawa', które 'zdało egzamin'.

To jest chore i złe! To trzeba rozwalić i zbudować nasze państwo, naszą Polskę – nie tylko od nowa, ale w całkowitej sprzeczności do tego, co nam wysmażyli targowiczanie od i po roku 1989.

Dobra Ludzie, no to do dzieła! Najpierw do urn, potem i w czasie, pilnować...Potem też pilnować!

Pilnować i jeszcze raz pilnować! Tych złodziejskich degeneratów, którzy teraz walczą o ucieczkę przed wyrokiem i zachowanie ukradzionych fortun, bezpieczeństwa.

Ma być tak, że wszystkie te minus zera, będą w popłochu starać się uciec z Polski – już po cichu, bez deklaracji...A my mamy zrobić tak, by im się ucieczka nie udała. Tego wymaga od nas przyzwoitość i nasze sumienia. Wina – kara – oczyszczenie. Tak to działa i nigdy inaczej...No, jest jeszcze skrucha, ale to dla ludzi...

                                                                                                                       Optymista1930

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930