Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

"Musi tak być"...?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2015/10/24/musi-tak-byc/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Chciałem Waszą uwagę dziś zwrócić w stronę włączających się nagle i nie wiadomo gdzie/w jakim miejscu strony, hałaśliwych reklam dźwiękowych.

Takie coś ma miejsce coraz częściej i często ciężko jest nawet dojść do tego, w jakim miejscu na stronie znajduje się okienko, tę 'reklamę' emitujące.

Działa to stresująco na układ nerwowy człowieka, nie niesie żadnych korzyści marketingowych dla nikogo, denerwuje, oraz nie mamy na to jakiegokolwiek wpływu. Po prostu takie straszydła rozregulowują nas całkowicie bezkarnie. Nikt nie podnosi tematu, może wszyscy uważają że to normalne...?

To nie jest normalne, a używanie internetu staje się coraz bardziej stresujące i dyskomfortowe. Jeśli uważacie że' tak musi być', to może znaczyć, że zgodzicie się w przyszłości na wszystko!

Pamiętajcie Ludzie,

TAK NIE MUSI BYĆ!!!

Nikt nie ma prawa zmuszania ludzi do wystawiania się na działanie tak szkodliwych, często rujnujących życie, czynników!

Osobiście uważam, że nie dzieje się to przypadkowo, a wszystkie te akcje są dokładnie zaplanowane i przeprowadzane precyzyjnie. Wolność i ludzki świat dla ludzi, są eliminowane; w zamian wprowadza się nam atmosferę nienawiści, rozchybotania, ciągłego wrzasku, biegu, pościgu, rywalizacji, chaosu...

Właśnie – chaos.

Dzisiejszy człowiek ma być coraz bardziej zagubiony, a jako, że wcześniej już zapoczątkowano proces odbierania nam Boga ( za zgodą ), dziś ludzie nie mają żadnych kryteriów i środków obrony!

To jest działanie diabelskie!

Kto nie wierzy w Boga, ten śmiać się będzie także z istnienia diabła – i na tym polega najbardziej wyrafinowany trick złego.

Wszędzie obecna, niczym niepowstrzymywana, nachalna, chamska 'reklama', to część procesu odebrania człowiekowi duszy. Zauważcie to Ludzie! To nie jest błahy temat. Powiem nawet, że w sensie ostatecznym, ważniejszy od jakichkolwiek ziemskich wyborów.

Szalbierstw postmodernistycznego, pustego świata bez Boga jest wiele. Cały ten glob jest dziś chory, a większość ludzi w swej masie, ma nie zwracać zupełnie uwagi na diabolizm rzeczywistości. Mamy być zajęci 'szczęściem osobistym', czyli de facto zatracaniem samych siebie.

Papież, który wita się ze światem w dniu wyboru, słowami: 'Dobry wieczór', polityczna poprawność w całości, w szczególe promocja sodomii, walka z rodziną, kościołem katolickim, nienarodzonymi dziećmi. Jeszcze raz, walka z rodziną, tradycją europejską. Hipokryzja w skali absurdu zaprzeczającego inteligencji...Dość!

Dość Ludzie!!! Obudźmy się! To nie jest nasz świat! Nic nie mamy wspólnego ze szczęściem dziś. Zostaliśmy oszukani przez szatana i jego podnóżki. Zabrali nam duszę, lub próbują zabrać – z sukcesami.

Ja nie będę baranem, bezwolnie drepczącym na rzeź. Skoro taki świat jest tak skonstruowany, to ja nie zrezygnuję z wojny. Wszystko zaneguję i wszystko porzucę, gdy nie da się już wytrzymać! Ludzkie wydmuszki, już dziś dziwią się często moim zachowaniom.

Tak jak ostatnio na wykładzie, gdy powiedziałem wprost o poruszanych tu tematach; zarazie poprawności, walce z kościołem, komercji...Oni tego zupełnie nie rozumieją!

A ja ufam/wiem, że Polacy są inni!

Boże Coś Polskę, przez tak liczne wieki...!!!

 

                                                                                                              Optymista1930

 

KOMENTARZE

 • Naprawdę powaliłeś mnie ! też nie mam zamiaru iść na rzez !!!!
  Optymista 1930 tez bym inaczej nie napisał ! Trzeba walczyć !!!!!
  !
  PRZYPOMINAM !!!!!!!
  Słowianie Polacy ! Wszystkie chwyty są dozwolone w obronie Ojczyzny !
  !
  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN lach ! Rosjo obudz sie Zjednocz Słowian !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930