Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Jesteście nabrani. Zacznijcie myśleć!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2015/11/05/jestescie-nabrani-zacznijcie-myslec/

 

Niestety tym razem muszę Wam pokazać skrajny kretynizm kibiców. Oto Korona Kielce i jej oprawa z ostatniego meczu p.t. 'The Sejm Bandits'.

Skrajni kretyni z Korony, którzy widać mają tam poważny głos, umieścili Jarosława Kaczyńskiego wśród rzeczywistych przestępców, takich jak ( z tego co widzę na oprawie ) Kopacz, Niesiołowski, Miller!

Kto im wgrał w główki takie porównania...? Na myśl przychodzi oczywiście 'GW', czy TVN, ale ja do tego dodam także te 'słynne' 'tajne fora' dla 'superkumatych' kibiców. Często są one kreowane przez grubasów, całe życie spędzających przy klawiaturze, oraz różnych nierozgarniętych chłopaczków, niezbyt mądrych i bez wiedzy; za to z wyraźnym skrzywieniem w stronę kryminalną. Dla takich chłopaczków, liczy się tylko grypsera i zasada 'jebać policję', a w związku z tym, szanowanie prawa i działanie ku dobru państwa, jest już konfidenctwem...Ja się z takich ludzików śmieję otwarcie. Co najwyżej mogę się z nimi tłuc po mordzie, na polemikę zaś nie zasługują...

Umieszczenie JK, obok typowych zdrajców, złodziei i morderców, jest najwyraźniejszym ukazaniem niedorozwoju umysłowego autorów koncepcji, ale też efektem manipulacji...Teraz poważnie się zastanawiam, czy te tzw. 'supertajne' fora, są li tylko efektem policyjnych szykan, potrzeby wycofania się w podziemie, czy może także gier operacyjnych tajnych służb, w wyniku których, przez lata udało się im ( służbom ) wykreować tych internetowych grubasów w środowisku, robiących za – heh – 'think tanki'. Są tacy ludzie, wiedzcie o tym, wy, którzy np. tylko czytacie nasze blogi.

Śmieszne to i durne, sam nie wiem co powiedzieć jeszcze o tej oprawie Korony Kielce...? Chyba to przede wszystkim, że naprawdę trzeba myśleć samodzielnie, a bezkrytyczne słuchanie prowokatorów w rodzaju Korwina Mikke, kończy się działaniem na szkodę i śmiesznością.

Teraz wielu się wkurwi na mnie, twierdząc, że nie rozumiem 'antysystemowości' i ujawniam tajemnice. Nie dbam o to – te 'tajemnice' są powszechnie znane służbom, bo i może przez nie kreowane. Zastanówcie się nad sobą ludzie, bo nie tylko Wasze dobre samopoczucie jest wyznacznikiem wartości. 'Jesteście nabrani' – że odpowiem cytatem z Muńka Staszczyka.

Taki gość jak JK, od prawie samego początku – od kiedy odkrył, że Wałęsa to konfident i lokaj, zwalczany przez system neo Targowicy. Facet, któremu zamordowano brata, w którego słowach i intencjach zawsze było dobro Polski i Polaków, oraz poszanowanie prawa. Gość, który stoi w tak jawnej opozycji do Niesiołowskich, Millerów, Kopaczów, jak białe do czarnego! Taki ktoś jest przez mądrych inaczej kibiców Korony nazywany Sejmowym Bandytą...Tylko śmiech...

Śmieję się jawnie i w żywe oczy. Śmieję z ubóstwa percepcji ludzi, którzy ze szczerym zaangażowaniem i wysiłkiem pracy, stworzyli coś tak kompletnie odbiegającego od faktów, jak oprawa 'The Sejm Bandits'.

Zróbcie oprawę z Korwinem Mikke następnym razem, a on Wam za rok znowu powie: głosujcie na mnie, bo wprowadzę wolność...po czym zacznie znowu tak osobiście obrażać, np. kobiety, starszych ludzi, pamięć o Zamachu Smoleńskim, że ( ZGODNIE Z PLANEM! ), po raz kolejny nie dostanie się de Sejmu – ale dobre kilka procent obozowi niepodległości zawsze zabierze!

Po czym, po kilku latach, wyrosną nowi młodzi, nieświadomi dwudziestolatkowie, idący z Korwinem, czy może Kukizem; ci zaś, w ofercie dla nich, mają: muszkę, Liroya i potok słów.

Wybiegajcie się na wiecach młodzi, naiwni kibice – one mają zastąpić prawdziwe działanie. Tego jednak nie zauważycie. Tak jak i tego, że tak jak Korwin Mikke jest bardzo ważnym ogniwem systemu, tak Jarosław Kaczyński nigdy nim nie był!

Tego nie powie Wam jednak Lis, zwany Foxem, ani Foxx, lisem nie zwany *

* Kto ma wiedzieć, ten wie.

 

                                                                                                                Optymista1930

P.S.
Zdjęcia w linku do strony autorskiej.

KOMENTARZE

  • 5*
    -Ktoś Polakom skutecznie pierze mózgi, - Niestety, psychologowie wiedzą, że ludzie uwielbiają być oszukiwani. - "Mówienie prawdy jest czynem rewolucyjnym" (Orwell). -Dlatego niektórzy ludzie uważają Pana Jezusa za rewolucjonistę. -Jak go ten świat wynagrodził wszyscy wiemy... SZCZĘŚĆ BOŻE!
  • Ciekawym, czy pałę dał tu skołowany praniem mózgu Rodak,
    czy też jakaś źle życząca naszej Ojczyźnie perfida? -Chyba nigdy się nie dowiem... -;(

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031