Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Pan Mariusz.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2015/11/19/pan-mariusz/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Pan Mariusz jest szczupły i nieduży, można by rzec, chucherko. Od wczesnej młodości bardzo interesował go porządek. Sumienna natura, w rzeczywistości jego czasów, co i rusz krzyczała, prosząc o działanie i zmianę. Nie takiej jakości przecież chcemy, a ta z powieści polskich pozytywistów, to inna przecież liga!

...Pan Mariusz jest człowiekiem sumiennym, nie tylko z powodu sumienności, ale i sumienia, toteż nie pozostał głuchy na wewnętrzne podszepty.

Tak powstała Liga...Republikańska.

Szczupły Pan Mariusz wiódł w niej prym, a młodzi działali z werwą przeciw komunie.

Pan Mariusz nie lubi komuny, gdyż jest polskim państwowcem, więc zamiast słuchać wynurzeń pijaków 'czeciej erpe', Pan Mariusz woli poczytać Marszałka, który znał się na rozwiązywaniu, pozornie skomplikowanych problemów z renegatami.

Może to właśnie dlatego, za najlepszego kompana obrał sobie Pana Jarosława, którego hobby, jest zwalczanie wszelkich złodziejstw i zdrad w Ojczyźnie. Starszy ten pan, również niewielkiego jest wzrostu, natomiast delikatnym uśmiechem w kąciku ust, kwituje wszystkie działania Pana Mariusza, zmierzające do wyłapania cnotliwych inaczej i uczciwych inaczej, czyli kurew i złodziei.

Przez lata swej skupionej pracy, Pan Mariusz wyrobił w sobie mechanizm cierpliwości, oraz odporność na poszczekiwania. Takoż i spokojnie, wraz z Panem Jarosławem wyczekał odpowiedniego momentu. Jego natura służbisty i służebna wobec państwa, podpowiadała, że na przestępców czasem trzeba czekać długo, niczym myśliwy na stanowisku.

Nie mylił się, więc gdy teraz czytacie ten tekst, Pan Mariusz jesiennym wieczorem wyrabia nadgodziny. Siedząc w swoim biurze, spokojną, pewną ręką podpisuje kolejne nakazy zatrzymania :) Lampka na biurku zaś, delikatnie oświetla kartkę, właśnie sygnowaną...Bro... - Kolejne nazwisko przestępcy, złodzieja...I tak dalej, podpisuje nakazy Pan Mariusz.

Jego czarny, wełniany płaszcz, wisi na wieszaku hallu...

Czy będzie wisieć długo, czy prędko wyjdzie...? To są pytania, nie tyle odnośnie Pana Mariusza, co kryminalistów, którzy się go boją, acz przed sprawiedliwością nie uciekną!

Bo Pan Mariusz jest odważny, nieustępliwy, fachowy...Taki jest właśnie Pan Mariusz.

 

                                                                                                                  Optymista1930

KOMENTARZE

 • Autor
  Bardzo ładnie pan opisuje pana Kamińskiego . Ja też go tak widzę.
  Co do niskiego wzrostu to pan Wołodyjowski ładnie to ujął.
  Pozdrawiam .
 • Pan Mariusz ma syna - syn będzie równie dzielny jak jego tate, maja to w genach
  Poniżej Kacper Kamiński (także Żyd) jest synem twórcy CBA. Była posłanka PiS, A.Sikora opisuje kulisy układania list wyborczych. Na pierwsze miejsce listy w Otwocku do rady powiatu Kacpra Kamińskiego wskazał jego ojciec.


  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/11/sda3zyn_.jpg

  więcej: http://wyborcza.pl/1,75478,17142494,Konflikt_w_PiS__Mariusz_Kaminski_wyrzuca_Anne_Sikore.html?disableRedirects=true
 • Pisiory kontrrewolucji nie zrobią....
  Ojczyzna nasza kona i każda zmiana okupanta może być tylko zmianą na lepsze. Po prawdzie, to nie bardzo wiadomo, co myśleć o tych wszystkich "panach", Jarkach i Mariuszach. A jak nie wiadomo co myśleć, to dobry oficer zdaje się na instynkt.

  A instynkt podpowiada, żeby nie ufać konusom. Kurduple częściej niż inni bywają fałszywi. W walce wręcz są nieobliczalni, kurduplowaci bokserzy walą poniżej pasa, kurduplowaci dowódcy, Hitler czy Napoleon, wytracają całe armie wyższych od siebie wzrostem żołnierzy. Pewnie z zawiści. Coś musiało być, że dobry Bóg tych konusów tak podłem i mikrem ciałem obdarzył, widocznie, żeby nas, zdrowych mężczyzn przed nimi ostrzec.
 • Ten pan i ta pani herbu jajwajec
  Wśród 4,5 miliona chazarów sprowadzonych do Polski z CCCP,Europy zach.Izrahellach- polski goy ma duży wybór w trakcie wyboru.
 • Pan Mariusz będzie kontynuował budowę "uczciwego państwa"
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/11/images.jpg

  Akt łaski wobec M.Kamińskiego

  Konstytucja IIIRP

  Art. 42.
  p.3. Każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu.

  Zatem, wobec Kamińskiego nie powinien być zastosowany akt łaski, ponieważ nie zachodziła taka potrzeba (wyrok skazujący M.Kamińskiego nie był prawomocny).

  Art. 99.
  p.3. Wybraną do Sejmu lub do Senatu nie może być osoba skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego.

  Zatem, Kamiński mógł kandydować w wyborach do sejmu.

  Art. 105.
  p.3. Postępowanie karne wszczęte wobec osoby przed dniem wyboru jej na posła ulega na żądanie Sejmu zawieszeniu do czasu wygaśnięcia mandatu. W takim przypadku ulega również zawieszeniu na ten czas bieg przedawnienia w postępowaniu karnym.

  Wobec Kamińskiego powinien być zastosowany Art. 105 p.3.

  Wniosek jest następujący:
  były kapciowy L.Kaczyńskiego, prezydent IIIŻydo-RP, naruszył prawo. Zastosowany przez niego akt łaski nie ma podstaw prawnych, a jako taki był niepotrzebny.
  Skoro jednak akt łaski został wydany, to oznacza, że są podstawy prawne do skazania Kamińskiego, a więc jest on winien popełnienia zarzucanego mu przestępstwa.
  Idąc dalej tym tokiem rozumowania (to już jest wniosek pozaprawny) należy stwierdzić, że Kamiński został w rzeczywistości uniewinniony, a nie ułaskawiony, przez A.Dudę z naruszeniem Konstytucji i kodeksu karnego, tym samym A.Duda złamał obowiązujące prawo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031