Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Lis im w Kondrat, czyli sztuka odKODowywania

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2015/12/20/lis-im-w-kondrat-czyli-sztuka-odkodowywania/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Wczoraj było refleksyjnie, ale dziś będzie inaczej. Powoli staje się jasnym, że kurewska koalicja szmat, kapusiów, kurew, złodziei, narkomanów i dewiantów 'czeciej erpe', osiągnie tyle czym sama jest, czyli gówno! Popadli w egzaltację i histerię, dodatkowo widać jak na dłoni, że ktoś im sztucznie pompuje popularność i dostarcza środków, oraz sprzętu.

Śmieszne, acz brzydkie, skrzywione kłamstwem oblicza bogatych renegatów, rażą z ekranu i nie wierzę w to, że większość polskiego narodu tego nie dostrzega. Nie dość było Petru, Krzywonos, Nowickiej, no to dobili sobie gwoździa ( lub osikowy kołek ) do trumny, obecnością naćpanego Lisa, antypolskiej Żydówy Holland, starej raszpli komuny Mai Komorowskiej, czy na koniec wyzutego z człowieczeństwa, starzejącego się bez klasy i wdzięku, niejakiego Kondrata...Śmiech, panika, odraza, płacz, lekceważenie, współczucie – takie mieszane uczucia krążą po głowach tu i tam.

Lis im w Kondrat, rzec by można!

Lis im w Kondrat!!!

Prawda która boli winnych i Prawda która oczyszcza wszystkich. Spokojnie, widać, że nic nie da się już z Polską im uczynić, bo Polska nie jest ich, a nasza!

Spokojnie, jedyne co osiągną, to jawne stanięcie po stronie wrogów Polski. Patrzcie Ludzie. Patrzcie na nich!

Patrzcie jakie to 'elity' kultury przez lata pokazywano nam w telawizji stawiając za herosów, tytanów ducha! :) Patrzcie na żałosne i smutne oblicza ludzi wyalienowanych, z marginesu społeczeństwa, a poza narodem.

Przyjdzie im na starość stanąć w Prawdzie – a tak się tego bali i tak nie spodziewali. Co stanie się, gdy ( to już się dzieje! ) Polacy zrozumieją, kto im w filmikach grał, kto błyszczał w wywiadach, kto przyjmując zadumane pozy na ekranie, okazał się być zwykłym rajfurem, pijakiem, narkomanem, moralną ścierką, cichodajką, sprzedającą swoją dupę, tępą dziwką...

'Eliiiityyyy!' - chciałoby się zadrwić gorzko za hrabią Ponimirskim z 'Dyzmy'...Mały, stary, szary, smutny, śmieszny, wzbudzający nagły niesmak – Kondrat...I spółka oczywiście. Co za wstyd. Co za oszustwo! Pomyśleć, że takich mieliśmy za gwiazdy! Ha ha ha ha...Hah!

Tak więc, pogonić nam czas na cztery wiatry i gdzie tam, wszystkie te postaci z czerwonego horroru. Niechaj spierdalają do krajów jakichkolwiek, które sobie wybiorą za swoje...

Tylko że niestety, te słabe intelektualnie marionetki, same przy pomocy swej bezradności, nieumiejętności poradzenia sobie w jakimkolwiek innym kraju poza Polską ( bo taka jest Prawda o tych heh-aktorach i innych ), wystawiają sobie świadectwo. Gardłują wszem i wobec, że są z nich tacy obywatele świata, erudyci, biznesmeni, mentorzy i poligloci; w rzeczywistości są jak ruscy nowobogaccy – brak klasy, wiedzy, smaku, honoru; za to 'złoty łańcuch' pod postacią trzeciorzędnych rólek w zagranicznych filmach...lub reklamowania za grubą kasę obcych banków...Żal, ale nie 'PL' – jak to się mówi; to jest żal.ru, albo żal.eu...albo żul – po prostu.

Brakuje jeszcze Olbrychskiego z szablą, oraz Marylki Rodowicz 'Łatwopalnej'. Kończy się kurwidół, a do picia wódki łeb już nie ten.

Stary dziad któremu już nie staje, może być tylko żałosny. Mam na myśli oczywiście tylko tych wszystkich Olbrychskich, Kondratów, Grabowskich, Maternów – bo przecież nie, normalnych ludzi.

Właśnie tu jest sedno – oni są nienormalni.

Wóda, Pewex, dziwki, płyty, filmy, konkursy i komunistyczni generałowie sowieccy, rozjebali im mózgi i dusze – a teraz już powrotu nie ma. Takichście sobie wybrali 'ludzi honoru', o swojej czci zapominając – wy, komedianci!

'Są aktorzy i modelki, to bohemy najazd wielki' – że znowu zacytuję gdyński zespół 'Apteka'; no i ta 'bohema' rodem z 'Radiokomitetu' teraz 'bohemi' z rzadka i cienko na ulicach Warszawy. Pozwólmy im zdechnąć...

Nic nie zrobią. Teraz tę brudną stajnię 'czeciej erpe' oczyszczać będą ogniem i z naszą pomocą, ludzie będący prawdziwymi specjalistami, i to nie tylko od kur, a właściwie to w ogóle nie od kur :) Teraz przyszli ludzie którzy wierzą.

Mają ducha, mają ideały, szanują przede wszystkim coś, czego nie widać i nie jest pieniędzmi. Ci ludzie, teraz rządzą państwem, a my im w tym pomożemy; jeśli będzie trzeba w każdy sposób...Ja na przykład jestem specjalistą od doraźnego odKODowywania ulicznego ;) No zdarzało się odKODować nie jednego i nie dziesięciu ;) I to jeszcze za darmo! Skandal co ;)

Gdyż prawdziwa sztuka odKODowywania, źródło swe ma w sercu, które kocha Ojczyznę i Boga. Wiedzcie o tym! I pamiętajcie, że Olbrychski tylko udawał Kmicica, w rzeczywistości to prymitywny erotoman i alkoholik. Dupy nadstawiał on ( i jego kompania ) przez całe lata Sowietom, komunie, ale to, że jest cwelem, nie znaczy wcale, że godnie przyjąłby pal w anusa – tak jak to niby było w roli 'Azji'.

Azji to oni w sumie nie muszą grać – Azja to oni, oni są Azją.

Zabierajcie więc dupy w troki stare baby i dziady zachlane, i wypierdalajcie do swego gównianego kraju!

...Fakt, nie przyjmą was tam z pompą, jak Depardieu, czy Rourke'a – ale to was chyba nie dziwi...? Podświadomie rozpoznajecie swoją 'klasę' prawda...?

Nie, wy nie jesteście gorszego sortu – wy jesteście najgorszego sortu...

 

                                                                                                                 Optymista1930

KOMENTARZE

 • Na wschod z tym KOD-em
  //Dupy nadstawiał on ( i jego kompania ) przez całe lata Sowietom, komunie, ale to, że jest cwelem, nie znaczy wcale, że godnie przyjąłby pal w anusa – tak jak to niby było w roli 'Azji'.
  Azji to oni w sumie nie muszą grać – Azja to oni, oni są Azją.
  Zabierajcie więc dupy w troki stare baby i dziady zachlane, i wypierdalajcie do swego gównianego kraju!
  ...Fakt, nie przyjmą was tam z pompą, jak Depardieu, czy Rourke'a – ale to was chyba nie dziwi...? //

  Genialna analiza faktow, tak tam na wschodzie jeszcze daza im "szanse" to ich matecznik
 • Jeżeli autor pozwoli to opiszę
  bardziej łagodnie, acz słowami wielkiego polskiego twórcy, ten cały "ruch nowozbowidowców".

  ..."Warchoły, to wy! - Wy, co liżecie obcych wrogów podłoże, czołgacie się u obcych rządów i całujecie najeźdźcom łapy, uznając w nich prawowitych wam królów. Wy hołota, którzy nie czuliście dumy nigdy, chyba wobec biedy i nędzy, której nieszczęście potrącaliście sytym brzuchem bezczelników i pięścią sługi. Wy lokaje i fagasy cudzego pyszalstwa, którzy wyciągacie dłoń chciwą po pieniądze - po łupież pieniężną, zdartą z tej ziemi, której złoto i miód należy jej samej i nie wolno ich grabić. Warchoły, to wy, co się nie czujecie Polską i żywym poddaństwa i niewoli protestem. Wy sługi! Drzyjcie, bo wy będziecie nasze sługi i wy będziecie psy, zaprzęgnięte do naszego rydwanu, i zginiecie! I pokryje waszą podłość NIEPAMIĘĆ!"

  Wyspiański
  fragment "Wyzwolenia".

  Pozdrawiam 5.
 • @Zbójnicki pies 21:25:48
  Jak już, to raczej z nimi wszystkimi na Zachód, bo oni tam pasują.
 • pamiętam, jak to kiedyś taki jeden bank, wycierał Kondratem...
  posadzkę, jak taką zwykłą najzwyklejszą szmatą...
  tak nisko można upaść. Więc czego tu rządać?
 • @Bibrus
  http://www.pch24.pl/images/min_mid_big/mid_40116.jpg Klienci wystawią bank do wiatru? To cena za upolitycznienie i chęć porzucenia branży górniczej...Ostatnie dni nie są najlepsze dla ING Banku Śląskiego. Po sobotnim krakowskim wiecu „KOD” z aktywnym udziałem Marka Kondrata, twarzy banku, część klientów nie kryła oburzenia i zapowiedziała zamknięcie konta. Taki ruch właśnie uczyniła górnicza „Solidarność”. To reakcja na wycofanie się grupy ING z inwestowania w branży górniczej. To początek fali odejść klientów? Czarę goryczy przelał występ Marka Kondrata na krakowskim wiecu tzw. Komitetu Obrony Demokracji. Aktor wystąpił tam w towarzystwie polityków PO i odczytał preambułę Konstytucji RP. Wśród klientów banku zawrzało. W internecie zaroiło się od żądań rozwiązania umowy z Kondratem i oczyszczenia wizerunku ING oraz deklaracji zmiany banku.

  Występ aktora, będącego od lat twarzą ING Banku Śląskiego odebrany został jako upolitycznienie, wsparcie dla ruchu mającego na celu obalenie legalnie wybranych władz oraz docelowo uchronienie się od zapowiadanego podatku bankowego.  Przedstawiciele banku tłumaczyli że Marek Kondrat reprezentuje wyłącznie własne poglądy, z którymi ING się nie utożsamia oraz zapewniali, że bank nie angażuje się w politykę i nie popiera żadnej opcji politycznej. Czy to powstrzyma klientów przed przeniesieniem konta czy polisy na życie do innej firmy?  Dla ING sprawa może nie okazać się błahostką, bowiem w poniedziałek decyzję o likwidacji rachunku bankowego w ING Banku Śląskim podjęła górnicza „Solidarność” i do takiego samego kroku związek namawia swoich członków i organizacje.  Tym razem poszło o zapowiedziane przez Grupę ING wycofanie się z inwestycji związanych z węglem kamiennym. Grupa nie będzie współpracowała z podmiotami powiązanymi z energetyką węglową i branżą wydobywczą oraz planuje rozpoczęcie redukcji „globalnej ekspozycji kredytowej w sektorach powiązanych z węglem”.  – Nie chcemy korzystać z usług podmiotu, który otwarcie deklaruje wrogą postawę wobec naszej branży. Zaapelowaliśmy do wszystkich pracowników kopalń, zakładowych organizacji Solidarności z naszej branży, a także do firm z branży górniczej i okołogórniczej o przeniesienie rachunków do innych banków. Banki, tak jak inne podmioty gospodarcze, nie działają w próżni. ING podejmując tę niezrozumiałą w naszej ocenie decyzję, musi liczyć się z tym, że straci tysiące klientów wśród górników i mieszkańców naszego regionu – podkreślił Jarosław Grzesik, szef górniczej „S”.

  Marcin Austyn https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/12/kto-jest-kto.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930