Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Cieszmy się Polską!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/01/07/cieszmy-sie-polska/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Ustawa o mediach podpisana przez Prezydenta, a więc ścierki zostaną wykopane z wizji i fonii – oby w podskokach i oby na margines, gdzie ich miejsce! Pragnę by ich status materialny znacznie się pogorszył, tak by poznali jak wygląda prawdziwe życie w Polsce...Status społeczny zaś ścierek ludzkich z telawizji, radia, itp., jest dla mnie ustalony od dawna – jest to szumowina.

Nieznośnym jest oglądanie np. TVP Info, a godzi to brutalnie w ludzkie poczucie przyzwoitości. Dziś rano znowu widziałem tam pysk Lewickiej, a potem bardzo długie wystąpienie złodzieja i deprawatora, niszczyciela polskości, niejakiego Owsiaka...czy jak tam ma on naprawdę na przezwisko...Te i wiele innych stałych wydarzeń z zakresu poniżania normalnych Polaków i naszej Ojczyzny, stają się powodem usunięcia robaków z mediów, mam nadzieję, że następnym etapem będzie rozliczenie ich.

Zbiór Zastrzeżony IPN...- Oby szybko! Przekłuć ten balon, wytruć robaki, posprzątać po '25 latach wolności'.

Roboty jest w brud, a praca będzie mozolna, ponieważ po takim na przykład Owsiaku, trzeba będzie ludziom prostować charaktery przez kolejne 25 lat. Tak głębokie bruzdy w moralności pozostawia działalność tego chamskiego bachora zomowca, pupila wszystkich zdrajców 'czecieju erpe'.

Śmieć ten jest śmieciem. Tak, wiem że to oczywista oczywistość, ale muszę to dosadnie powiedzieć - ten ludzki karaluch, jest naprawdę podłym złoczyńcą.

Nie musiał czynić wszystkich szkód, które ( nie tylko i nie przede wszystkim finansowe ) zostały przez niego wyrządzone. Mógł żyć gdzieś w sferze muzycznej, coś wydawać, coś organizować...

Ten próżny bydlak, zachował się jednak tak jak oni wszyscy, czyli kradł ile się dało, zarazem czynnie i ze wszystkich sił zwalczając państwo polskie ( poprzez podważanie sensu istnienia instytucji ), poniżając i kpiąc ze świętości – tradycji, historii, polskości jako takiej w ogóle!

Oni wszyscy tak robią, bo oni wszyscy inaczej zachować się nie potrafią!

Bo oni wszyscy w sumie nie są gorszego, czy najgorszego sortu Polakami...Bo oni Polakami w ogóle nie są!

I tu jest sprawa do załatwienia, którą – mam nadzieję – nowy rząd już 'proceduje' – że użyję tego brzydkiego słowa nowomowy 'czeciej erpe'.

Polska jest tradycyjna i katolicka i żadna inna nigdy nie będzie, tak więc mamy problem z mniejszością, która jest uprzywilejowana w rezultacie rabunku 'transformacji ustrojowej'; mniejszością, którą należy pozbawić przywilejów i wpływu na losy państwa.

Wracając, rola Owsiaka jest znana i jasno ukazana. Każdy kto myśli samodzielnie, wie już że, tak jak Wałęsa jest kapusiem i zdrajcą, tak i Owsiak czymś podobnym, tylko w innej niszy ryjącym na szkodę. Sprawa jest taka, że koniecznie trzeba zacząć edukować i informować ogół Polaków o tym, kim są różne indywidua. Do tego potrzebne są media, a za kilka miesięcy ( po rozpoczęciu ich misji ) ludzie zostaną porażeni Prawdą, co zaowocuje otworzeniem oczu na rzeczywistość.

Wielkiego Okradania Ślepego Plebsu za rok ma już nie być!

To co w niedzielę ma się odbyć, będzie ostatnim aktem złodziejstwa i oby wszystkie materiały dowodowe zostały uczciwie zebrane przez uczciwych prokuratorów, którzy przy pomocy ustawowych zmian, również wkrótce w Polsce zaistnieją. Jerzy Owsiak to złodziej i kanalia, co jest konstatacją smutną, nie zmienia jednak faktu, że złodzieje i kanalie powinni być osadzeni w więzieniu. Wierzę że tak się stanie.

W nadchodzący weekend jeszcze jedna, ważna sprawa, wydarzenie właściwie. Mianowicie 9 stycznia na Jasnej Górze odbędzie się kolejna, VIII już Pielgrzymka Kibiców do Matki Boskiej!

Jest to wydarzenie znamienne, świadczące o tym, że pomimo ( pomimo! ) '25 lat wolności', nie udało się zdrajcom całkowicie ogłupić polskiej młodzieży, a ta od wielu już lat stoi w awangardzie budzenia polskości. Kultywując prawdziwie polską tradycję, odrzucając lewackie, zakłamane wynalazki; teraz daje wyraz swej wierze, przywiązaniu do Chrystusa i Jego Matki!

Na naszych oczach, plan bolszewickiego zawłaszczenia i zniszczenia Polski wali się w gruz! Nic nie są w stanie z tym zrobić – stracili władzę nad władzą, że tak powiem; władzy zaś na ulicy nigdy nie mieli...

Grób dla komuny już wykopany, pozostaje wbić osikowy kołek i zakopać to ścierwo...

Ale nie jest też tak różowo ( ja osobiście nie lubię różowego ), gdyż rzesze młodych Polaków, teraz budzących Polskę i siebie do Prawdy, też muszą być stale edukowane...Albo bardziej wychowywane, bo to jest kwestia wychowania człowieka tak, by ten prawdziwie wierzył w Chrystusa, nie zaś bazował jedynie na oficjalnych hasłach, powierzchowności, modzie wręcz. Tu jest wielkie zadanie do wykonania na lata. To jest taki plan, jak odbudowa Polski w czasach II RP. Trzeba wyeliminować patologie, złodziejstwo, narkotyki, alkoholizm, przywrócić ludzi do wiary. To jest zadanie!

Moja misja na dziś, teraz, jest trochę inna, niż udział w kibicowskiej, a na Pielgrzymkę pójdę już raczej w tradycyjnej dacie, kiedy to ruszają one w całej Polsce. Tak czuję się szczerzej...Pewnie więcej prawdziwej wiary wśród takich, 'normalnych' ludzi...

Zachęcam jednak wszystkich, którzy są kibicami i prawdziwie wierzą w Chrystusa, do przyjazdu na Jasną Górę w tym roku, 9 stycznia, lub zanotowania sobie tego na przyszły rok i kolejny, kiedy to odbędzie się jubileuszowa, X Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę...Mam nadzieję, że przypadkowych osób, nie mających nic wspólnego z wiarą, na kibicowskim hołdzie Matce Boskiej będzie coraz mniej.

Reasumując: Cieszmy się Polską i o Nią dbajmy, by była wolna i Polska! Trzeba pracować, bo wiele jest do zrobienia. Cieszmy się Polską, wiedząc że inni nam Jej zazdroszczą. Bo nie jest zdegenerowana! Bo się nie poddała! Bo jest biała, w czym nic złego, a dobrego wiele! Bo jest katolicka, a nie satanistyczna – tak jak umierający Zachód...

Teraz przychodzi nasz czas, a za nami pójdą inne narody, spośród tych, które jeszcze chcą żyć...

 

                                                                                                                 Optymista1930

KOMENTARZE

 • Witam.
  Wyśmienita analiza Owsikowych podskoków.
  Proponuję zapoznać się z tym materiałem:

  http://kontrowersje.net/jerzy_o_dzia_a_na_szkod_wo_p_pompuje_rekord_a_miliony_przelewa_do_firm_prywatnych

  Pozdrawiam 5.
 • -Polska Iskra zaczyna rozświetlać mroki.
  -Za ten blask Polska będzie PolskaWWW! -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • Autor
  "Teraz przychodzi nasz czas, a za nami pójdą inne narody, spośród tych, które jeszcze chcą żyć..."

  Tak.
  A swoją drogą to szkoda tych narodów, co już tylko chcą sobie poużywać krocząc drogą przyjemną, wygodną i górki - drogą samozatracenia.
  Za nie też możemy się modlić.
 • @miarka 05:53:24Za nie też możemy się modlić.
  -Za cały Świat. -Pan Jezus powiedział, że kto prosi Ojca o mało, ten Go obraża, bo On wszystko może. SZCZĘŚĆ BOŻE!.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930