Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Szwedzi mają wszystko w d....!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/01/19/szwedzi-maja-wszystko-w-dupie/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { }

Śmieszna, homoseksualna i zniewieściała Europa Zachodnia pokrzykuje jeszcze o równości, tolerancji i postępie, nie zważając na to, iż łeb już ułożony 'wygodnie' na wyżłobionym od uderzeń topora pieńku. Nie wiadomo jak te pokrzykiwania traktować; czy starać się z nimi rozmawiać, tak by im wytłumaczyć i pomóc, czy adekwatnie traktować jak chorych psychicznie którymi są, czy oddzielić się murem, całkowicie odcinając od dogorywających osobników...?

Ja bym robił wszystko naraz, tzn.,

tłumaczył na forach politycznych, acz stanowczo i bez żadnej poprawnościowej nowomowy,

ignorował skowyty ewidentnie sfiksowanych środowisk zlewaczonych,

stanowczo budował siłę polskiej armii i służb, oraz procedury obronne na wypadek zagrożenia.

Tak też, sądzę postępuje polski rząd i dlatego wspieram go bezdyskusyjnie!

Sam sobie rozważam konkretne zagadnienia i najczęściej wychodzi na to, że rząd działa w tak mądry sposób, w jaki działać trzeba. To cieszy! Co nam obca przemoc przez '25 lat wolności' wzięła, teraz odbierzemy...No wiadomo, ci co ciągnęli z Polski kolonialne zyski, teraz będą płakać, no więc chyba rozumiesz, że sam ten czynnik, jest już ewidentnym dowodem na słuszność postępowania obecnych polskich władz.

Polska jest ostoją normalności i ziemią nadziei w zdegenerowanej rzeczywistości Europy, a przykładów na to są miliony, setki każdego dnia. Dlatego gęg zachodnich panienek z brodami, jest dla nas mniej niż szczekaniem psa – z całym moim szacunkiem dla psów.

Zawsze uwielbiałem piłkę ręczną, a kiedyś w szkole sportowej nawet tę dyscyplinę uprawiałem, a tak się składa, że teraz w Polsce są rozgrywane Mistrzostwa Europy w 'rękę'...Tyle że – jak wszystko – są to mistrzostwa dwóch świadomości, że tak powiem. Jest tak, ponieważ część ekip niestety ( dla nich ) pochodzi z Zachodniej Europy, a to z kolei tłumaczy wiele...heh.

...Z Zachodniej Europy...lub z Afryki, tak jak np. Francja.

Francuska drużyna np., składa się z jednego Francuza, dwóch Bałkańców, oraz czterech murzynów – widać takie istnieją tam proporcje demograficzne, nie mnie ingerować. Drużyna ta gra bardzo dobrze, a skoczni murzyni niestety mogą dziś sprawić problemy Polakom.

Dygresjo konkluzja – Co będzie, gdy Zachód już upadnie i tamtejsze federacje różnych dyscyplin przestaną istnieć...?

Francja sportowo jest dobra, co ukazuje nam przykład, że czarni ludzie mają swoje zalety i wady – jak wszyscy; jesteśmy różni, a murzyni skaczą wysoko!

Gorsza jest sprawa z białymi zespołami, szczególnie tymi z krajów germańsko nordyckich...Sprawa jest dużo gorsza, gdyż tam przez setki lat heretyzmu, czyli totalnej pomyłki duchowej, społeczeństwa wyrodziły się w jakąś formę nowotworu zabijającego organizm. Polityczna poprawność jest tam już tak poprawna, że przestała zwracać uwagę na swą polityczność. I tak Skandynawowie i Niemcy, za politykę uważają kwestie obyczajowe, a mówiąc ściślej kwestię seksualnych dewiacji!

To źle dla nich...to bardzo źle, gdyż żyjące tam miliony muzułmanów, nie tylko nie podzielają ich fascynacji zboczeniem, a wręcz stawiają sprawę na ostrzu noża – dosłownie!!!

Mają więc problem tam, ale problem wkrótce zniknie, a monotonne zawodzenie 'muezzina' uspokoi Skandynawię i Niemcy.

Wracajmy do sportu, otóż wczoraj przed meczem Szwecja – Niemcy, ta pierwsza drużyna zgłosiła swoje obiekcje odnośnie występu polskich cheerleaderek – że to seksistowskie jest, uwłaczające itd.

Ja bym tam nie gadał że to seksistowskie, bo jak chcą to niech biegają z dupami na wierzchu, natomiast wkurwia mnie bezmyślne kopiowanie kretyńskich wzorców amerykańskich. To jest w końcu piłka ręczna, a nie jakaś koszykówka, czy baseball, więc mogliby 'se' darować te pompony. Mogę oglądać te baby tańczące przed meczem, ale mogę też nie widzieć ich. Nie pochlastam się z tego powodu i nie wyjadę do Tajlandii.

Natomiast to nie koniec jest 'występów' szwedzkich piłkarzy, gdyż jakiś Karlsson, zapragnął dodatkowo zagrać mecz z tęczową opaską na ramieniu, w geście jakiejś tam 'solidarności' z dewiantami! Federacja zabroniła mu tego, co jest ostatnim z objawów normalności...Ale niedługo nie będzie już federacji, tylko muezzin, a więc problem z głowy, a głowa z karku ;)

Sam mecz obu drużyn był spotkaniem nudnym, zaspanym, niemrawym i nawet nie damskim, a właśnie pedalskim. Nie dało się patrzeć na ruchy zniewieściałych zawodników bez werwy i energii, ale to może dlatego, że te straszne cheerleaderki tak ich wytrąciły z równowagi. Dość powiedzieć że Szwedzi przegrali ten mecz – nawet z Niemcami! - co jest wymownym podsumowaniem jakości psychofizycznej Skandynawów.

Co robić panie Svensson – Karlsson...? Musicie trenować ciężko, by wyjść z grupy i myśleć pozytywnie, a więc myśleć o gejach, lesbijkach, z odrazą patrzeć na kobiety i depilować sobie jaja. Dodatkowo zaostrzyć formę protestu. Nie tam żadne opaski tęczowe – których zresztą nie pozwalają wam zakładać. W następnym meczu, już nie tylko Karlsson, ale cała drużyna Szwecji, powinna wystąpić!...No tak, wystąpić nawet musi...ale chodzi o jakość występu; tę zaś niechybnie zapewniłby pewien mocny i głęboki gest:

Cała drużyna Szwecji niech zagra cały mecz kolejny z wibratorami w dupie!!!

To będzie prawdziwe pokazanie solidarności z gejami, lesbijkami i czym tam jeszcze!...A zarazem i niepokazanie! Sprytne co? Jest protest i wszyscy wiedzą że mocny, ale go nie widać!

Szwedzi mają wszystko w dupie, bo są postępowi i nowocześni! Kto chce niech bierze przykład...

 

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/573685/szwedzi-oburzeni-nie-chca-polskich-cheerleaderek

                                                                                                                    Optymista1930

P.S.

To chyba już ostatnie takie mistrzostwa, gdyż emirat europejski z całą pewnością nie wystawi reprezentacji.

KOMENTARZE

  • Oni gotowi ten pomysł zrealizować...
    Dobrześ pan napisał, panie Optymisto. Nie ma nawet co komentować, ale chłopaki kazali, żeby panu coś napisać czasami, żeby ci przykro i smutno nie było.

    Pomysł z analną stymulacją w tresurze koni baletowych się stosuje, przy szczypiornistach też się pewnie sprawdzi. Konie wtedy łatwiej skaczą i nogi wysoko podnoszą. Ogólnie, jak o pedalstwie zgniłego Zachodu pan piszesz i o koziojebcach, to zawsze dobrze wychodzi i budująco serca krzepi. Ale ręka Boska broń, żebyś pan polityczne tematy poruszał, bo wtenczas jakieś zaćmienie na pana się spuszcza.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031