Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Reedycja: 'Bezrobotni i sfrustrowana młodzież', 2011

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/01/31/reedycjabezrobotni-i-sfrustrowana-mlodziez-2011/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Moi 'archiwiści' z antify, zachowali dla potomnych teksty z pierwszej odsłony 'Ostatniej Kohorty', za co jestem im wdzięczny. Bardzo sumienni ci ludzie – jako że nic innego w stanie zrobić nie są – siedzą na internecie i zajmują się 'zbieraniem dowodów' i donoszeniem...Cóż, powoli już nie mają gdzie donosić, ale kto raz konfidentem został...

W każdym razie 'way back machine' w lewackich łapkach, bardzo są dla mnie przydatne – Dziękuję wam Centrum Informacji Anarchistycznej!

Dziś wklejam tekst z 10 sierpnia 2011, traktujący ( już wtedy ) o zalewie Europy przez obcych, oraz całkowitym braku refleksji ze strony rządów i społeczeństw Zachodniej Europy...Jak wiemy, w Polsce istnieje naród, nie społeczeństwo...To dobrze, no nie...?

5 lat temu były zamieszki, dziś jest wojna...Co będzie za 5 lat...? Zapraszam do lektury:

 

Nie lubię pisać o tym rejonie świata, gdyż nim pogardzam niestety i w związku z tym wywołuje to u mnie klimat niefajny. Niestety jestem zmuszony , gdyż ostatnie wydarzenia aż proszą się o komentarz. Tak się składa , że pewne wnioski odnośnie miałem już wyprowadzone zanim wszystko się rozwinęło...Na myśli mam sytuację w Królestwie Zjednoczonym , czyli UK – zjednoczonym brakiem wiary i pustką , podkreśloną wymownie ilością kamer na ulicach i policyjnym charakterem całego ich państwa...Jest to sytuacja godna litości; gdy obserwuje się od lat rządy, które pozują na niby pełne mądrości. Puszą się, wydają rozporządzenia. Zwykli ludzie przejmują te debilne i tępe nakazo zakazy, tym samym zmuszając do refleksji nad stanem umysłu i sytuacją ich jako narodu...Narodu...?

Z jednej strony , im się wydaje że wszystko da się załatwić tresurą i przepisami. Nakładając na ludzi chory i niewolniczy system , który nie może być zakwestionowany, pod groźbą więzienia i wykluczenia , odebrania praw...Z drugiej strony; bezrefleksyjne przyjmowanie obcych – z myślą , iż również i tych ludzi da się „przerobić” na swoich...I co...? Pamiętacie premiera Chamberlaina...? Który mówił w 1939 – tym , że przywiózł pokój...? Machając świstkiem papieru , naiwny ten obywatel zachodu, sądził że wszystko jest ok...I było – tylko że za 6 lat; po II Wojnie i milionowych ofiarach...Jak widzimy; na refleksję zachodnich elit nie stać ani przed , ani po fakcie – w ogóle....To samo dzieje się dziś...Społeczeństwo multikulturowe „na pewno” musi zadziałać...Wszyscy jesteśmy równi, kultury też są wszystkie równe...równe religie...Nieważne wartości i nieważne – a nawet zabronione – zauważanie pomiędzy ludźmi różnic intelektualnych i mentalnych!

Efekty kretynizmu widać dziś na ulicach Londynu, Manchesteru, Liverpoolu, Birmingham...I nie jest prawdą, że mamy do czynienia z buntem młodzieży...To jest negacja łacińskiej cywilizacji i wybuch anarchii obcych , bezmyślny popęd do niszczenia...Dodam – głównymi sprawcami przemocy i kradzieży są murzyni, czarni emigranci spoza Europy, tudzież masa białych degeneratów. Ci – wychowani bez wychowania, bez zasad, religii, bez moralności i etosu pracy – są ludźmi straconymi i winą za ich nieświadomy dramat obarczyć można i trzeba tylko elity władzy Europy zachodniej....Te kretyńskie masy pożytecznych idiotów, zakochane w politycznej poprawności...Ci ludzie, teraz właśnie , obradują i dyskutują...”Negoncjancje trwajom, trwajom...: - jak to mówił satyryk w kabarecie z lat 80 – tych; a czarni kryminaliści , lenie, złodzieje i narkomani...Cóż – oni nie negocjują; oni plądrują...Co wymyśli rząd?....Zapewne więcej środków w budżecie na kamery i systemy represji...Sorry , ale nie potrafię opanować uczucia pożałowania, gdy się przyglądam tym akcjom i „arcymądrym” patentom. Dlaczego np. ja wiem , że nie tędy droga i że mam rację; a nie wiedzą tego mądre głowy po Oxfordach i Cambridge...? A przecież ja zwykłym chamem jestem z ulicy...? Czy umiejętność uczciwego myślenia jest dziś nie w cenie , aż w takim stopniu, że wbrew instynktowi samozachowawczemu , koniecznie trzeba ją zdusić...? Na własną szkodę lansując konstrukcje prawne i światopoglądowe, rodem wprost z bolszewickiej Rosji...?

Może się mylę i jutro okaże się , że politycznie poprawne dogmaty zostaną podważone ,a wojsko wprowadzi na ulicach porządek...Być może przestanie się opowiadać o „bezrobotnych”, trudnościach ze znalezieniem pracy(jest bzdurą że w UK pracy nie ma – każdy kto chce pracować, robotę znajdzie!), „młodzieży”, „rasiźmie”, itp...A zacznie skutecznie usuwać obcych z kraju i z kontynentu....- Ja nie widzę innej drogi...Nie mówię oczywiście o stosowaniu gwałtu , czy nieuzasadnionej przemocy...Przemoc państwowa tu potrzebna byłaby oczywiście...W przypadku okrętowania nie europejczyków na statki , na pewno inaczej nie dałoby się tego przeprowadzić...Być może o sprawach dotąd przemilczanych – jak właśnie czarna przestępczość i przyzwolenie państwa na wieczne bezrobocie – zacznie się mówić otwarcie w debacie publicznej...Póki co jednak; kłamstwo goni nieprawdę, a hipokryzja zakłamanie medialne...Jeden drugiego obciąża; ogniska problemu nikt widzieć nie chce...- choć każdy widzi...Wiem to na 100 %!

Odejście Europy od korzeni rozpoczęło się w momencie wybuchu diabelskiej reformacji. Wszelkie próby „unowocześnienia” kościoła , przyniosły efekt w postaci sukcesu diabła...Bo przecież kościoły protestanckie(wszystkie) to przybytki diabelskie...Teraz one stoją puste, a zachodni Europejczycy – pozbawiani systematycznie Wiary prawdziwej, osiągnęli stan doskonałej pustki...Część więc z nich – ta elitarna, wykształcona, sytuowana – wierzy tylko w pieniądz i pod przykrywką poprawności i uszanowania prawa chce się od „motłochu” izolować...Druga zaś część – wielokrotnie liczniejsza – też wierzy tylko w pieniądz...Tyle , że ona tego pieniądza pożąda, chce go wyrwać za wszelką cenę tym bogatym...Jakie to żałośnie prymitywne...Do takiego stanu rzeczy dotarł człowiek żyjący bez Boga...

Bóg to sprawiedliwość również, a ta z kolei nie oznacza równości...Boski porządek oparty jest na prawie posiadania , prawie do ziemi , gospodarstwa...Wartościowaniu ludzi wedle ich cech...Na sytuacji takiej , gdzie rodzina – a w szerszym znaczeniu Naród – ma prawo decydowania o swojej ziemi i jej losach....Ta zbiorowość jest suwerenem na swoim terenie....Zgodnie ze słowami:” czyńcie sobie ziemię poddaną...” Pan nigdy i nigdzie nie powiedział , że każdy ma prawo do wszystkiego i każdy obcy ma prawo posiąść to , co nie jest jego...Ziemia jest podstawą ludzkiej tożsamości , a państwo symbolem spójności tych ziem , jako Narodu...Europa zachodnia zlekceważyła fundament ludzkiej egzystencji. Postępowe mrzonki i komunistyczne bluźnierstwa wprowadzając w życie , jako pewniki...Rodzaj ludzki zaś jest różny; nie równy...Nie taki sam...Tyle ile zakątków świata, tyle jest rodzajów ludzi , charakterów, mentalności...Mit o równości i asymilacji , aż do zatracenia jakiegokolwiek odniesienia kulturowego...jest właśnie mitem...I czymś więcej niż mitem – jest szkodliwą chorobą...

Czekamy więc, obserwując – cóż jeszcze głupszego wymyślą sobie idioci z zachodu...? Co jeszcze bardziej ich sparaliżuje...? Czy odnajdą w sobie cechy męskie i charyzmatyczne...? By zacząć walkę o odzyskanie tożsamości i swojej ziemi...? Gdyż na razie chyba nie zdają sobie sprawy gdzie są i co uczynić należy...

„Bezrobotni” i „młodzież” prawie zawsze mają kolor skóry inny niż biały...

                                                                                                                          sierpień 2011

 

Jak widzimy, zło może tumanić miliony ludzi latami, przy pomocy głupoty i kłamstwa. To właśnie miało i ma miejsce w Zachodniej Europie. Dlatego pewnie, mnie uważają za dziwnego wesołka – tu, na Zachodzie – bo nie traktuję tych ludzików i ich instytucji poważnie.

Boże! Ileż to razy, sam do siebie się śmiałem, patrząc na tych ludzi tu, na ich absolutny brak świadomości świata w jakim żyją i totalną niezdolność przewidywania najbliższej przyszłości, tudzież reakcji na nią.

Nie wiem, czy ktoś pomoże zachodnim społeczeństwom, a śmiem twierdzić, że one jednak same sobie już nie pomogą...

 

                                                                                                                   Optymista1930

KOMENTARZE

 • "Król jest nagi"
  Jeśli same sobie nie pomogą, to na co, lub na kogo liczą, a może już tylko pokornie czekają na najgorsze? A może znowu na nas jak w 1920 roku. Tylko wówczas podobnie jak dzisiaj ich rządy zupełnie nas w tym nie wspierały, wręcz robili wszystko, by nie wspomóc Polski przed bolszewicką nawałnicą. Przecież to dzisiaj ich kanclerz wyciąga ręce do tej niszczycielskiej masy mówiąc, chodźcie, chodźcie do nas! Czy nie ma analogii porównując obecną sytuację Europy, do tej z przed 85 lat?
  Oni tam na zachodzie są już zupełnie bezbronni, bo nie mają do czego się odnieść, wymieszani etnicznie, bez wiary, z rozerwanymi więzami narodowymi i między ludzkimi są zdani li tylko na władzę, która jak widać wcale nie ma zamiaru im pomagać. Czy faceci w spódnicach i na wysokich obcasach są w stanie obronić swoje kobiety i dzieci, gdy strumień imigrantów nieprzerwanie płynie do Europy? Te społeczeństwa oderwane od rzeczywistości, zdane tylko na państwo nie zorganizują żadnej obywatelskiej samoobrony. No, cóż dopiero dzisiaj widać jak na dłoni że "król jest nagi".
 • Bardzo ciekawy wpis, refleksyjny.
  Jednak popatrz, mimo całego tego debilizmu zachodu, potrafił on zawsze lepiej się ustawić do wiatru niż nasza biedna Polska. Jeżeli przyjdzie, nie daj Boże, kolejna zawierucha to śmiem twierdzić, że będzie znowu powtórka z rozrywki-zostaniemy z ręką w nocniku-czyżby winne było położenie geograficzne?
  Pozdrawiam.
 • @Bibrus 20:04:28
  Nie ma najmniejszej wątpliwości, że winno jest nasze znakomite położenie dane nam od Stwórcy. Przecież leżymy na przecięciu najważniejszych szlaków handlowych, przecież mamy żyzne ziemie i wspaniałe lasy, przecież posiadamy ogromne bogactwa mineralne i leżymy na morzu gorącej wody, przecież posiadamy bardzo korzystny umiarkowany klimat i najważniejsze, posiadamy wspaniałą, pracowitą i bardzo przedsiębiorczą ludność wierną tradycji, wierze i rodzinie, zamieszkującą krainę nad Wisłą. I tego wszystkiego nie mogą nam inni wybaczyć, więc tak naprawdę nie mamy prawdziwych przyjaciół ( może z małymi wyjątkami) i pozostajemy sami z Panem Bogiem, który na szczęście nie pozwala nam zginąć jako naród.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930