Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Najgorszy sort w najgorszej wierze - mordercy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/02/15/najgorszy-sort-w-najgorszej-wierze-mordercy/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Ten skurwysyn Petru znowu szczuje publicznie w mediach, zapowiadając kolejną próbę rozchybotania naszego państwa, mówiąc, że w marcu wzywa ludzi do wyjścia na ulicę. Bydlak działa w najgorszej ze złych wiar, a choć oczywiście prawie nikt mu nie wierzy – bo polska ulica i Polacy już tego nie kupują, co widać np. po kolejnym sondażu – to jednak syndrom zdrady jest tu oczywisty.

Na marginesie – sondaże powinny być zakazane, tak przed, w trakcie, po wyborach i w każdym innym czasie. Są one narzędziem manipulacji i szczucia ludzi na siebie wzajemnie...

Czyli dokładnie tego, z czego 'zbudowana' jest ta kreatura Petru...I ta zezowata kołchoźnica, jakaś Gasiuk, czy jak tam jej prawdziwe przezwisko brzmi...?

Są to zdrajcy najpodlejszego sortu, a jeśli po definitywnej odbudowie państwa Polacy ich nie osądzą i nie osadzą, to ja w tę odbudowę śmiem wątpić...

Tym bardziej, że wciąż morduje się ludzi w 'tym kraju'! Przed, albo w trakcie weekendu, po raz kolejny skurwysyni zamordowali człowieka – w co chyba nie wątpi już nikt?!!!

Pułkownik Wojska Polskiego nie żyje i nie umarł ze starości. Samobójstwo sobie darujcie, bo mi się tego nie chce słuchać! Jeśli się teraz nie zajmiecie śledztwem, wyjaśnieniem mordu i osądzeniem winnych, to syf, bandyctwo i złodziejstwo nie zostaną powstrzymane, a obrzydliwe kreatury typu Petru, Gasiuk, czy Neumann, nadal będą uważane za Polaków – z prawem publicznych wypowiedzi w mediach; niektórzy prawi zaś będą się bać o życie. 'Państwo prawa' co?

Tymczasem jedyne protokołowane wypowiedzi tej zgrai renegatów, winny mieć miejsce na sali sądowej. Tu jest potrzebny wielki, największy proces pokazowy w całej historii Polski!

...Tak, wiem – do tego niezbędna jest oczyszczenie struktur instytucji i przygotowanie służb, oraz zabezpieczeń systemowych. Na czym ja się może nie znam, ale też i nie ja jestem premierem, ministrem SW, czy Obrony. Dopóki jednak Norymberga dla komuny nie nastąpi, wciąż będą nam mordować ludzi w naszym kraju, poniżać Polskę za granicą, a Polaków traktować jak wyrobników, nację do stopniowej likwidacji – czemu też służy obecna inwazja muzułmańskich barbarzyńców i presja Niemiec na przyjmowanie tzw. kwot...

Jak widzimy, problem jest wielopoziomowy i symultaniczny, a jedno zło nakłada się na drugie – bez uwalenia hydrze łba mieczem, nie da się żyć po ludzku...

 

                                                                                                                                                     Optymista1930

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031