Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Bohaterami Polaków - Wyklęci; degeneratów - konfidenci...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/02/26/bohaterami-polakow-wyklecidegeneratow-konfidenci/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Wczoraj w Sejmie Marszałek Karczewski mówił łamiącym się głosem, oddając hołd Żołnierzom Polskim, którzy walczyli o niepodległość przeciw zbrodniczej i bezbożnej komunie, przywleczonej do Polski przez Rusków, którym z kolei bolszewizm naraili Niemcy.

Żołnierze podziemia antykomunistycznego otrzymali przydomek Wyklęci, bo i tak było przez lata. Teraz jednak sam naród polski wybrał i ten naród zdecydował, iż Wyklęci stali się de facto bohaterami naszego życia teraz. Istnieje bowiem różnica pomiędzy czcią oddawaną oficjalnie na akademiach, a powszechnym uwielbieniem wśród ludzi. Wyklęci są naszymi bohaterami ludowymi, bo wyrośli z naszych wsi i miast, oraz idolami naszych dzieci, wnuków i naszymi. Kult jest powszechny i całkowicie należny. Młodzież i stare dziady, kibice i posłowie, lekarze i hydraulicy, dziennikarze i sportowcy – wszyscy krzyczą: Cześć i Chwała Bohaterom!!!

...Tak jak wczoraj krzyczeli wszyscy w Sejmie podczas uroczystej konferencji.

To jest normalne i też normalne jest, co powiedział Marszałek Karczewski do obecnych na uroczystości weteranów NSZ i innych formacji: Jest znakiem czasu i wielką radością, że dziś w Sejmie Polskim jesteście Wy, Żołnierze Wyklęci, a nie ma w nim komunistów! ( oddaję sens, nie cytat )

I to jest Prawda! I to jest wymowne, że nie ma dziś w Parlamencie, partii oficjalnie reprezentującej zdrajców narodu polskiego, sługów Sowietów, zbrodniarzy, katów i wiarołomców - SLD.

Jeszcze trochę potrwa zanim wszyscy degeneraci i odszczepieńcy znikną z życia publicznego – bo przecież Petru, czy Schetyna to nie są Polacy – natomiast kierunek procesu jest jasny i wcale nienarzucony. Po prostu naród nie chce i nie identyfikuje się ( ba – brzydzi się ) z ludźmi i siłami, nie oddającymi czci polskiej historii, tradycji, religii i zwyczajom. To jest bardzo proste – zwyczajnie nie są oni Polakami, a niedobitkami po, siłą wprowadzonej, obcej okupacji...

Jakże bardzo wyraźnie to widać, choćby po samym wyrazie twarzy niejakiej Gasiuk Pihowicz, albo Pomaski, lub Kierwińskiego. Gadajcie sobie co chcecie, ale ja 'po pysku' poznaję konfidenta i bolszewika, a przytoczone osobliwości komentują się same i to bez wypowiadania jednego słowa. Ufam w to również, iż możliwość wypowiadania czegokolwiek w Polskim Parlamencie, zostanie im wkrótce demokratycznie odebrana. Jednocześnie szczerze przyznam, iż ja osobiście nie mam nic przeciwko odebraniu im tej możliwości w sposób niedemokratyczny, ale to taka moja 'fanaberia' ;)

 

Tak więc, pomimo problemów i rzucanych kłód, w sensie duchowym na pewno, nadchodzi w Polsce czas normalności i Polski Polskiej, nie leżącej plackiem przed obcymi. Tego procesu się nie da powstrzymać, a jeśli ktoś sprzeniewierzy się wyborom Polaków, zostanie po prostu wymieniony na godnych zaufania. Natomiast ci, którzy teraz głośno próbują sabotować i mamić od strony 'europejskiej', pozwalając sobie na brak szacunku do tego wyboru Polaków i drwiny z, przez nas wyznawanych świętości – ci skończą marnie.

Procesu nie da się zatrzymać, a więc ducha nie traćmy, bo jesteśmy u siebie i naprawdę nikt nam mówić nie będzie jak mamy żyć!

A wy, chcący budować 'nowy, lepszy świat' i 'ruszać z posad bryłę świata', 'spierdalajcie do swego gównianego kraju, uprzednio biorąc dupę w troki!'.

Sformujcie tabory, na wozy powsadzajcie czeladź służebną w symbolicznej postaci niejakiej Tyszkiewicz. Zabierzcie też sobie Wajdę na kupie popiołu, Kondrata z butelką wina, czy Olbrychskiego, strugającego scyzorykiem palik...Na wozie usadźcie też grubego Karolaka, bo on przecież niepełnosprawny – ruchowo i duchowo; obok niego zaś z gitarą zasiądzie Marylka Rodowicz i – śpiewając piosenki Osieckiej – niech ten tabor ruszy w siną dal z muzyką, choć 'dziś prawdziwych Cyganów już nie ma' – za to są prawdziwi degeneraci. Nieprędko spotkamy się i oby w ogóle. I 'tylko koni, tylko koni, tylko koni żal'...

Bo was mi nie żal wyrodkowie.

Zabierzcie też pakunki z listami z waszych dobrych czasów ( a naszych najgorszych! ), byście mieli co wspominać na starość, a wasze wyznania miłości do zbójców, niechaj waszą 'słodką' dewiacją pozostaną na wieki...W końcu jesteście degeneratami, więc wiele wymagać nie można. Bawcie się dobrze i nie za nasze, a uważajcie po drodze do Niemiec, by wam 'uchodźcy' życia nie umilili, bądź nie skrócili...Au revoir!

 

Natomiast my będziemy żyć zasadami, których nauczyli nas nasi przodkowie – Z Bogiem, Honorem i Ojczyzną na sztandarach i w sercach, hołd oddając Żołnierzom Wyklętym!,

...a nie konfidentom...

 

                                                                                                                                                       Optymista1930

KOMENTARZE

 • Jest prosty logiczny wywód demaskujący kolejny fałsz.
  Mainstreamowe media słyną wprost z odwracania kota ogonem i nazywania
  bohaterami zbrodniarzy a ich ofiary zbrodniarzami.
  Przykładów mamy aż nadto w ostatnich latach.
  Na początek Afganistan w latach 80tych, Jugosławia, Kosowo, Irak, Libia, Ukraina, Syria.
  Mówiąc językiem Kerry'ego "zachodnie aktywa" w każdym konflikcie to bohaterzy lub niewinne ofiary a ci których bezlitośnie okrutnie mordowali na zlecenie zachodu to oczywiście zbrodniarze.
  Dzisiaj wiem że jest dokładnie odwrotnie.
  W tym kontekście jest ewidentnie że "żołnierze wyklęci" to też były "zachodnie aktywa" w Polsce.

  Jak widać stoją oni (żołnierze wyklęci) w jednym szeregu z Alkaidą z Afganistanu (twór CIA),
  Banderowcami z Ukrainy, Islamistami Czeczeńskimi, Kosowskimi, Bośniackimi, Libijskimi, zbieraniną najemników islamskich z ISIS, umiarkowanymi podrzynaczami gardeł z Syrii itp.
  I faktycznie pasują to tej kompanii a media mówią o nich równie ciepło jak o pozostałych "bohaterach".
  W końcu robili dokładnie to samo ci te inne wymienione "aktywa zachodu".

  Natomiast o ofiarach tych "bohaterów" te same media jakoś starannie milczą lub je opluwają starając się je zohydzić czytelnikom czyli społeczeństwu.

  To jasna i spójna analogia całkiem jednoznaczna w swojej wymowie.

  A co do konfidentów i ich świętego potępienia to zapytam czy taki konfident CIA jak Kukliński też powinien być potępiony ?

  Prosta logika prowadzi do zdemaskowania moralność Kalego a raczej "Judego" bo to ta moralność, ta odwieczna kultura zakłamania jest dzisiaj narzucana globalnie całemu światu..
 • @Oscar 16:37:13
  Jesteś śmieciem i renegatem. Gdybym mógł skułbym ci pysk łachudro!!!
  To tyle w ramach polemiki...
 • Czego nas dziadowie nauczyli?
  Żeby na Rosjan pogardliwie mówić "ruski"? Żeby kaleczyć naszą mowę ojczystą "spierdalaniem" i innymi takimi, od których uszy tylko kłaść po sobie? A skoro już tak od morderców i bandytów ludzi wyzywasz, to czym zajmowali się Twoi żołnierze wyklęci? Nie wszyscy są bohaterami. PS Mnie listy Tyszkiewicz do Kiszczaka nie rażą, za to napadanie w nocy na bezbronnych chłopów bardzo. I nie zamierzam nigdzie "spierdalać" tylko dlatego, że jakiś ćwok uważa siebie za prawdziwego Polaka, a mnie za gorszy sort. Twoje zasady patrzenia tylko w jedną stronę wprowadzali już komuniści: albo z nami, albo przeciwko nam. I co? Udało im się? Więc nie wyrzucaj z kraju tych, którzy myślą od Ciebie inaczej. I nie wypowiadaj się m.in. za mnie w liczbie mnogiej, mnie moi dziadowie uczyli szacunku do języka ojczystego i innych ludzi, nawet do tych, których nie lubię. Widocznie Twoi dziadowie od moich się różnili.
 • @Oscar 16:37:13
  Bohaterem nie zostaje się z partyjnego nadania, nie wszyscy żołnierze wyklęci to bohaterowie i IPN powinien najpierw zweryfikować ich poczynania. Co do Kuklińskiego, uważam, że działalność na szkodę swojego narodu - nie mówię o partii i komunistach - jest po prostu krzywdą. Gdyby doszło do konfliktu zbrojnego, dzięki Kuklińskiemu zginęliby polscy żołnierze, nasi bracia, mężowie i synowie, służący wówczas w wojsku. Chciałoby się rzec: jaki kraj, tacy bohaterowie.
 • @Optymista1930 20:06:16
  Zanim komukolwiek skujesz pysk, sięgnij do gramatyki języka polskiego i powtórz zasady interpunkcji mowy ojczystej, patrioto...
 • @oza 14:06:23
  Wypierdalaj ruska suko...
 • @oza 14:12:25
  Nie mogę każdemu śmieciowi ryja rozpierdolić, a więc masz szczęście; natomiast mogę zakończyć swoją działalność na tym targowickim portalu i chyba czas na to...
 • @Optymista1930 23:24:24
  Znów wińsko tanie do Lidla ciepli? Tracisz pan kontenans, Optymisto, za sprawą ruskiej agentury? A toć to przecie ino tutejszy "Flip" Jeznach pracowicie swe nicki klonuje i na ciężki kawałek agenturalnego chleba zarobić chce.
 • Autor
  Przybijam pionę!
  Tak trzymać, a karawana niech idzie dalej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930