Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Już kuferek stoi zrychtowany...?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/02/27/juz-kuferek-stoi-zrychtowany/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Mazowiecki, Kijowski, Warszawski, Wojewódzki, Poznański...Często pod dziwnymi nazwiskami – przezwiskami, kryją się osobnicy dziwnego autoramentu i to jest fakt. Takie sprawy się ludziom kojarzą, a są wynikiem prostej dedukcji, odczuć, wnioskowania, zaś próby nazywania tych konkluzji nienawiścią, są de facto walką z samodzielnym myśleniem i narzędziem zniewolenia.

Czy to jest grzech pisać o tym, że kiedyś, jakiś Halicki nazywał się oryginalnie Huj, a nazwisko – przezwisko zmienił z powodów estetycznych...? To nie jest grzech, bo grzechy mamy opisane w Dziesięciu Przykazaniach.

Może w dzisiejszym świecie ludzie mają już nie mieć prawa do swoich subiektywizmów, a głośniejsze ich ujawnianie będzie karane więzieniem, nie wiem; natomiast ja nie ufam osobnikom o obco, bądź dziwnie brzmiących nazwiskach...

Jestem prymitywny! Teraz już widzicie jak wychodzi ze mnie 'nazizm'. Prędzej, czy później, coś z takimi jak ja trzeba będzie zrobić, ale na razie jeszcze mogę mówić.

Powiem więc, iż założę się, że z – dajmy na to – 100 ludzi posiadających zwyczajne, polskie nazwiska i innej setki o przezwiskach cokolwiek dziwnych, brzmiących z niemiecka na przykład, to ta pierwsza grupa zaprezentowałaby światopogląd, zbiór decyzji, wyborów, opinii, które można by zdefiniować jako tradycyjne, katolickie, konserwatywne. Natomiast 'przezwani' wyglądaliby na tym tle trochę obco, ukazując się jako osobnicy o cokolwiek dziwnym stylu życia i bycia, nie za bardzo definiowalnym jako polskość, bo 'polskość to nienormalność' – dla nich.

Tak bywa i tak jest, dlatego niezwykle ważne jest kultywowanie narodowej tradycji, wychowywanie w tożsamości przodków, państwowa piecza nad historią, oraz stałe hołdowanie bohaterów; po prostu narodowy etos, czyli zbiór wartości pozytywnych, które stanowią różnicę, są czymś wyjątkowym.

Efektem polskiego wychowania i krzewienia kultury, ma być tej kultury ekspansja, a nie zwijanie wszystkiego, jak to było do niedawna.

Cokolwiek by nie mówić o osobnikach z obcymi przezwiskami, należy prewencyjnie dążyć do tego, by jednak im najwyższych funkcji w państwie nie powierzać. I nie musimy się tutaj podpierać przykładami z zagranicy, gdyż sam taki mechanizm myślenia, świadczy już o tym, że czegoś jest brak, lub czyjś obcy wpływ jest nieadekwatny i nieprzychylny. Inni niech przyjmują obcych – jak to się kiedyś mówiło, przechrztów – natomiast my mamy taką sytuację, że trzeba ich od wpływu na państwo odciąć. Cała historia 'czeciej erpe' jest na to dowodem, a opłakane skutki jeszcze trwają do dziś.

Obywatelstwo polskie dla osobników przezywających się 'Lubnauer', 'Scheschesche-coś tam', 'Tusk', 'Poznański', 'Kijowski', czy 'Wojewódzki', to wydaje się maksimum praw, jakie ci posiadać w Polsce powinni, aczkolwiek nie wiem czy słusznie.

Może dobrze by było 'pociągami przyjaźni', czy czarterowym samolotem wysłać pewną ilość wyrodków, a to do Moskwy, czy Berlina, bądź Tel Awiwu...? Po co mają się męczyć tu nieprzystosowani, utyskiwać że im źle, że się nie podoba styl rządzenia i zwyczaje...? Dlaczego ci ludzie mają się w Polsce męczyć, co i rusz miotać frustracjami publicznie, organizować jakieś 'marsze podległości' z góry skazane na śmieszność. Przecież ich KOD duchowy jest inny od naszego, a jako że – co słusznie zauważył jeden ze śpiewających degeneratów w najnowszej pioseneczce, jak to go biją Polacy* - 'ich jest więcej', stanu tego nie da się jednak zmienić i zawsze nas tu będzie więcej; tym bardziej że plan wspierania rodzin polskich jest już zaklepany.

Poza tym, skoro oni nie chcą płacić alimentów nawet na swoje własne dzieci - co wiele mówi o ich jakości jako ludzi - nie wróżę im sukcesów demograficznych ;) 'Młodzież' KOD ma tak koło 6 dych mniej więcej, czyli wygląda na to, że całe to towarzycho wymiera jak dinozaury.

Przyzwyczajeni do pasożytniczej koegzystencji z rasowymi zdrajcami ( jak Tyszkiewicz np. ), oraz pospolitymi kundlami pokroju Wałęsy, teraz czują szok i wielki dyskomfort, bo mają im zostać odebrane wszystkie dobra i przywileje, które w ciągu lat PRL i 'czeciej erpe' nakradli.

Jedni i drudzy wyją 'wpiekłogłosy', że się im dzieje krzywda. Bronią współpracowników systemu kłamstwa i zniewolenia, którzy swym donosicielstwem hamowali moment wybicia się Polski ku niepodległości...Baa – oni jeszcze się oburzają na to, że się ten konflikt nazywa definiując jako walkę niepodległościowców z renegatami!

Sami widzicie, że komuś na tej ziemi jest z nami nie po drodze i zdecydowanie trzeba się rozstać. 'Już kuferek stoi zrychtowany'...? Już 'mandżur' spakowany? Już dupa w trokach?

'Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma' co prawda, ale tabor sformować zawsze możecie, a strefa Schengen przyjmie was jak swoich (sic!)

Niechaj więc grają klezmerzy i śpiewa Marylka, w tej waszej drodze ku 'nowemu, lepszemu światu'.

...Aaaaa...Tylko Poznański będzie musiał zostać, bo już się szykują pod kratą kryminaliści na niego, by przecwelić!...Czego by np. Wojewódzki, czy Kijowski sobie nie życzyli jak sądzę...?

No, gadu, gadu, a tu się zbierać musicie! Wiosna idzie! Czas w drogę! :)

 

                                                                                                                                                            Optymista1930

 

* Jest taki chudy degenerat, niejaki Podsiadło, który jest 'nowoczesny', więc ubolewa w swych 'protest songach' że 'ich jest więcej' – ich, czyli nas, Polaków...Szczęśliwie! :)

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930