Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

2 x 2 = 4, a Polska jest wolna...'drogie dzieci' po PRL...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/03/01/2-x-2-4-a-polska-jest-wolna-drogie-dzieci-po-prl/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Dziś będę dobrym wujkiem, gdyż jest Święto. Dziś dobry wujek wypowie kilka słów rady dla starszych dzieci ze szkoły specjalnej, które nie chcą/nie mogą zrozumieć spraw najprostszych.

Ok, też jeszcze kilka lat temu nie mogłem w to uwierzyć, ale że ja aż tak niedorozwinięty nie jestem, wreszcie skumałem; inna sprawa że mnie nikt oceniać nie będzie, bo nie jestem na cenzurowanym.

Natomiast wszelacy wnuczkowie, sierotki i pogorzelcy po systemie 1945 – 2015 jak najbardziej są. Tylko że 'one jejszcze tego nie rozumniejom' – jak np. nie rozumie niejaka Krzywonos...Tak, wiem, przykład może zbyt skrajny, a ja chcę mówić do zwykłych, pospolitych niedorozwojów.

Słuchajcie dzieci PRL i 'czeciej erpe'. Sprawa jest już bardzo prosta, dlatego zrozumcie i wyciągnijcie wnioski. Mianowicie, w tej chwili i od dobrych kilku lat, nie mamy już do czynienia z jakimś trendem, tendencją, modą nawet, czy chwilowym zjawiskiem – faktem jest, że zmiana w świadomości Polaków, jaka nastąpiła, jest nie tyle trwała co wieczna.

Faktem jest wyzwolenie się Polaków spod mentalnej okupacji, co zauważycie na wielu przykładach, a np. casus Michnika i jego upadku jeszcze się nie dopełnił, ale przyglądajcie się.

A więc rodzi się Wolna Polska, a będzie/jest to taki kraj, państwo, które samodzielnie podejmować będzie ważne decyzje i na nikim nie zrobią wrażenia pohukiwania z zachodu, czy wschodu.

W związku z tym, wszelkie próby podłączania się pod nagabywanie Polski z zewnątrz, skażą was 'drogie dzieci' PRL i 'czeciej erer' na szambo, potępienie, patologizację. Czy wy to rozumiecie, czy wam jeszcze trochę czasu potrzeba, by zajarzyć, iż to nie jest stan chwilowej aberracji, a docelowa rzeczywistość...?

Odeszły bezpowrotnie czasy waszych 'bohaterów', a choć wiem, żeście niezwykle przywiązani do Pawki Morozowa, to Prawda jest jednak 'arcyboleśnie prosta' – to był konfident i żul.

Czy wiecie 'drogie dzieci', że konfidentów, żuli i zdrajców, już się w Polsce nie będzie hołubić, a ich apologetów karać...?

Musicie podjąć na spokojnie decyzje odnośnie stosunku do rzeczywistości, bo stanie samotne pod pręgierzem w roli renegata nie jest fajną sprawą. Nie jest mądre dla waszej przyszłości bronienie wrogów Polski, a też zauważcie, iż wszystkie sztuczki manipulacyjne i socjotechniczne już się wyczerpały. Odnieśliście spektakularną porażkę, ale przecież już 2000 lat temu Ktoś Mówił wszystkim ludziom, że Prawda zwycięży, a kłamstwo przegra.

Gdy wrócicie więc do domu dnia tego, czy owego, zdejmiecie futra i poprawicie szare kuce, usiądźcie wygodnie w salonie ( przed, albo po przeszukaniu, nieważne ) i spokojnie rozważcie moją dobrą i niegłupią radę. W sumie nie musiałbym tego pisać, ale widzę, że was rozum do cna opuścił – co i dziwić nie powinno; mówią wszak, że jak Bóg Chce pokarać to rozum odbiera...

Jako że jest we mnie jeszcze resztka litości, piszę jednak te słowa. Tym bardziej, iż być może za niedługo wszyscy biali ludzie będą musieli stanąć przed bardzo dramatycznymi wyzwaniami. W obliczu kryzysu tak gwałtownego – wierzcie mi – nie chcecie pozostać w kompletnej izolacji z piętnem renegata i zhańbionym nazwiskiem. Dlatego wykażcie jakąś głębszą solidarność z tym co jest warte na tym świecie, a nie z kłamstwem i występkiem, które do tej pory i przez całe swe życie hołdowaliście...'Drogie dzieci' po PRL i 'czeciej erpe'...

To już tak będzie. Każdego roku i bez przerwy będziemy tu czcili Żołnierzy Wyklętych, banki będą płacić podatki, szkoły uczyć historii, matki wychowywać dzieci, artyści zaś robić będą sztukę...

A nie jakieś zboczone, lewackie bohomazy – jak za czasów waszej 'sielanki'.

Nie będzie już takich 'ludzi honoru', a gdy zobaczymy grubego, odpychającego donosiciela i zdrajcę, tak też go nazwiemy i tak traktować będziemy. To jest normalność 'biedne misie'...

Miodek się co prawda skończył, a i nie będzie takiego lizania ego durniom i degeneratom, ale nawet i wy 'drogie dzieci' PRL, też żyć w Polsce możecie – jeśli przestaniecie samym sobie szkodzić i wszystkim.

Tej walki, w taki sposób jak się wam wydawało do tej pory, nie wygracie. Zrozumcie, że bój wasz ostatni już miał miejsce, jego wynik jest jasny i widoczny, a teraz dalsza obstrukcja stanowić może tylko farsę, z dodatkową zapowiedzią niefajnych losów dla tych, którzy się od rzucania pisakiem w tryby odzwyczaić nie chcą.

Przemyślcie moją radę dobrego wujka dzieci PRL, bo teraz jest ta chwila. Więcej rad nie będzie...

Bo i nie ma kraju rad.

Za to jest Polska, a choć zwyczaje i tradycje, wartości 'tego kraju' mogą się wam wydawać obce, to jednak będziecie się musieli do nich przyzwyczaić. Takie są reguły gry i nie wydmuchacie nochala z gilonów w rękaw Angeli. Uświadomcie to sobie sobie – że zasugeruję cytatem :)

Każdy dzień zwłoki i gnuśnienia w zaprzaństwie, redukuje wasze szanse, a więc stanięcie w Prawdzie jest bardzo wskazane i to jak najszybciej...Ja was rozumiem, wiem żeście od dziecka 'wychowani' w kulcie kłamstwa, a z Prawdy śmiać się zwykliście, a jednak przysłowia są mądrością narodów, skoro więc być może macie jeszcze szanse bycia Polakami, przypominam znane powiedzenie o tym, że Prawda jak oliwa na wierzch wypływa...

No nie wiem jak mam jeszcze tłumaczyć, że 2 x 2 to jest naprawdę 4...?

'Biedne misie', 'dzieci drogie' – 2 x 2 to jest 4, a Polska jest Wolna i katolicka na zawsze, amen!

Koniec lekcji, idźcie do domu...I odróbcie pracę domową...

 

                                                                                                                                                                  Optymista1930

KOMENTARZE

 • Lepiej cicho byś pan siedział
  Co pan tu będziesz amnestię ogłaszał, łaskawco? Dla zdrajców?! Matka Teresa pan jesteś czy cuś? Amnestię to będzie się najwcześniej za dwa pokolenia ogłaszać, gdy Ojczyzna nasza do normalności powróci.

  Nie ma "stańcie w Prawdzie" ani "jeszcze macie szansę". Pan Bóg wybacza, Legia nigdy. Chybaś pan nigdy kibicem nie był.

  To my tutaj na jednostce kombinujemy, czy byż jednym szybkim wypadem do stolicy najbardziej zjadliwych szkodników nie wybić, szybka akcja, lekkie uzbrojenie, dwie drużyny i trzecia zabezpieczająca, amunicji na jeden dzień. Niedzielnym świtem byśmy się po stolicy rozproszyli, gdy to bydło targowicze snem zmorzone i spite na barłogach jeszcze gnije. Michnik, Gronkowiec, Balcerek, całą listę mamy, podług kolejności byśmy ich rzezali. Moi ludzie umieją i lubią cicho zabijać, całe lata ćwiczyliśmy to. Aż szkoda, by zdrajców na spaniu zaciukać, na gorszą śmierć zasłużyli. Więcej miłosierdzia okazać ścierwom nie sposób.

  Cicha eliminacja polega na tem, że szybkim cięciem, to nie musi być wcale bagnet, tnie się na wysokości tchawicy tak, by przewalić też struny głosowe. Potem mamy całą wieczność, by doglądać drgającego Petru i robić filmiki kamerką gopro. Żonę i dziatwę można sztychem w serce zlikwidować, mniej keczapu wtenczas wali. Wszystko nie powinno trwać dłużej, niż 180 sekund. I do następnego mieszkania.

  Nie, panie Optymisto, nie będzie ułaskawienia ani "wesołego oberka", jak to pan StM zawsze pisze.
 • @Pan podporucznik 22:17:38
  Cóż ja mogę na to powiedzieć...?
  Zawsze za nic miałem bezpłodnych kpiarzy-kopiarzy, a więc 'koniuj' się Pan sam...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930