Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Niemcy, KOD i Komisja Wenecka - gwałcona w tyłek od dziecka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/03/13/niemcy-kod-i-komisja-wenecka-gwalcona-w-tylek-od-dziecka/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { }

Czas konfidentów i czas prawdy o Niemcach, ich stosunku do Polaków i Polski. Kapusie, czyli ludzie najgorszego sortu, potomkowie sowietów i Prusaków, kiedyś osiedlonych na ziemiach polskich, teraz donoszą w panice za granicę. Boją się, a strach wyraźnie podwiewa ich 'gustowne' kurteczki do bioder, którymi się odziewają podczas 'demonstracji' KOD.

Taka scena bardzo wymowna: Stoi - nomen omen na platformie, Kijowski, próbując grać bezkompromisowego buntownika, ludowego trybuna ulicznych wieców...A tuż za jego plecami Petru i Neumann! To jest wręcz symbol kompletnego braku autentyzmu tych wymuskanych za ukradzione nam pieniądze gogusiów. Agresywny i pseudoelokwentny ton Petru, podczas jego licznych wypowiedzi do mediów, tylko gdzieś w tle trącić zaczyna maskowaną paniką; błędy językowe i edukacyjne tego osobnika świadczą o jego bolszewickości i strachu zarazem. On kogoś chce straszyć, by poszczuć jednych na drugich, a wtóruje mu ta żałosna ciota Kijowski – typowy pasożyt, cwaniaczek z kitkiem.

Takich na ulicy się nie toleruje i dlatego robić za trybuna ludowego to on może, ale tylko za niemieckie pieniądze, gdy – znowu nomen omen – od tyłu (sic!) obstawia go Petru.

Cwel cwelowi druhem, rzec można...a raczej d-ruchem ;)

Łażą w wojskowych kurtkach 'Alpha', w biodrówkach 'znanych designerów i drą ryje'. Kolor różowy i kolor khaki. Długie, szare kuce i krótkie fryzury enkawudzistów. Stare rury i stare rury i stare rury...i esbeckie dziady.

Nie ma tam młodych i nie ma też zwykłych ludzi, a całe to towarzystwo KOD, jak raz prosi się, by ich prosto na ciężarówki wpakować wprost z 'demonstracji', tym samym szczędząc sobie fatygi późniejszego ich wyłapywania.

Gdyż za targowickie szKODnictwo należy się kara i ona niechybnie nastąpi, gdy tylko wszystkie sprawy w kraju zostaną ułożone. Szczurki o tym wiedzą i też 'łapią' że zaraz zaczyna się kwiecień, a więc ludzie zaraz dostaną kasę na dzieci i to jest ostatnia szansa starych ubeków by 'powalczyć' o 'swoje'.

O przywileje za prześladowania Polaków, zachowanie ukradzionych w wyniku 'prywatyzacji' dóbr , o tytuły, angaże, posady, nagrody, prestiż i pychę – o to walczy KOD z resztą tych skurwieli.

Nastał więc czas jawnych konfidentów i okres, gdy Niemcy wprost pokazują swą do nas nienawiść. Parszywa, pruska gazetka Frankfurter Allgemaine Zeitung wzywa do przeniesienia szczytu NATO z Polski do innego kraju, czym działa jawnie w interesie Rosji, destabilizując, już i tak chwiejną sytuację w Europie, oraz próbując jawnie szkodzić Polsce i prawdziwym, europejskim interesom.

Niestety, stara prawda znowu na jaw wychodzi. Otóż Niemcy to naród szkodników i barbarzyńców, który zawsze i co jakiś czas przynosi Europie wojnę i śmierć. Ten naród nie powinien rządzić się sam, a rozbicie Germanów na szereg mniejszych landów, jest w interesie wszystkich ludzi chcących żyć w zgodzie. Zjednoczone Niemcy to jest początek wojny i czas jest mi to wprost powiedzieć!

Inni jak sobie chcą, niech dalej ważą słowa, lecz to nikomu nie pomoże. Czas stanąć w prawdzie, już tylko po to, by chronić nasze przedpola. W związku z totalnym upadkiem Zachodu, mniemam, iż trzeba nam umocnić prawdziwą Unię Europy – czyli Międzymorze, Wyszehrad, Rzeczpospolitą Kilku Narodów – tak, by móc na zaoranej ziemi przedpola, ustawić szańce trzymające dzicz islamską na dystans strzału z haubicy.

Na gruzach zgniłych pedalstwem Niemiec i po resztkach ich oporu, na rumowisku po RFN powinniśmy ukształtować i umacniać prawdziwą Unię Europy – tę chrześcijańską i tradycyjną, odrzucającą szatańską poprawność...ale to chyba oczywiste. Szykujmy szańce do obrony, wpierw oczyszczając ziemię od zdrajców i kapusiów.

'Komisja Wenecka' zaś, oraz jakaś inna radziecka, niemiecka, czy gwałcona w tyłek od dziecka, niech siedzi w swym bajzlu, lub trzyma wiosło gondoli – dopóki może...

Bo jest tak, że zniszczyli już tam sobie wszystko na tym Zachodzie, a resztki ich homoseksualnych elit, siedzą jeszcze, łudząc się, iż pomogą im pieniądze, nazwy instytucji, formalne tytuły i 'demokracja'...

Zostawmy ich, niech 'se' siedzą...Przyjdzie czas, przyjdzie Abdul i poderżnie im grdykę...Smutne, ale wiarołomcy Zachodu sami się o zagładę proszą; zabiorą im więc kobiety ( które być może wtedy poczują prawdziwą, islamską 'wolność' ), a nieprzydatnych pederastów zarżną...

Także wiosłuj gondolierze z Wenecji w śmiesznych pantalonach...wiosłuj...

A ty konfidencie donoś 'sumiennie', a niechybnie przyjdzie czas, gdy ostatni meldunek uwięźnie ci w gardle...

Krzycz więc frajerze bity z kitkiem, drzyj ryja lamusie w kurtce biodrówce.

Brak zdolności odczuwania na wyższym poziomie charakteryzuje grupy wymierające i bez szans na przyszłość. Brak identyfikacji z wartościami wyznawanymi przez większość na danym terenie, prowadzi do zagłady.

Brak młodych ludzi – a za to nadmiar starych lampucer i dziadów esbeckich – prowadzi ku ku ku kuuuurhanowi – jakby to zaintonował Szechter.

Wymrzyjcie w hańbie więc, a bannery KOD na śmietniku historii, mieć będą odbiór taki sam, jak zachowane gdzieś po strychach, stare transparenty PZPR.

Twoje dzieci nie będą chciały nosić nazwiska tatusia, który się ich wyrzekł, a dodatkowo znany był z tego, że donosił.

 

                                                                                                                                                         Optymista1930

KOMENTARZE

 • To samo się nie zagoi !
  dziwi mnie stanowisko obecnych władz odnośnie poczynań tej grupy interesów, która w istocie jest V kolumną. Jeszcze słabą, lecz z braku reakcji jej aktywa rosną.
  Odnoszę wrażenie, iż rząd nie czyta Pańskich postów.
  Pozdrawiam.
 • autor
  O to Ojciec Chrzesny KOD-u i co go łączy z nimi  Polityka Kaczynskiego cementuje ludzi lewicowo – liberalnych oraz tzw. ,,swoich”. Jedni są za prezesem drudzy przeciwni, jedni są za rządami pisowskimi i za Dudą inni są przeciwni. Jedni na drugich warczą, że łamią Konstytucję. Atmosfera podniosłą, gorąca, ludzie są okopani przy swoich, polaryzuje się scena polityczna MY i ONI! Wszystko zaplanowane i realizowane wzorowo, podział Polski na dwie partie idzie nad wyraz szybko, podobnie jak w USA, są dwie partie zarządzane z tylnego siedzenia przez tych samych, podobnie ma być w Polsce, łatwiej pacyfikować dwie organizacje niż 10. Naiwni niewolnicy myślą, że się różnią klany jedne od drugich, że jest przepaść między ,,demokratami” a ,,republikanami”. Myślą, że dzieli ich wszystko, ale zapomnieli już co ich łączy!!! A wiec przypomnę naiwnym, co łączy oba klany.

  - łączy ich razem zasiadanie przy okrągłym stole, razem biesiadowali w Magdalence,

  - razem współtworzyli rządy: Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, Jerzego Buzka,

  - razem opowiadali się za obecną konstytucją,

  - razem optowali za przynależnością Polski do NATO,

  - razem walczyli o wejście do euro-kołchozu, razem głosowali za zdradzieckim ,,traktatem lizbońskim”,

  - razem głosowali za płaceniem emerytur dla żydów z polskiego ZUS-u z powodu nazizmu niemieckiego oraz sowietyzmu, którego byli twórcami,

  - razem głosowali za ustawą dopuszczającą do tworzenia na terytorium Polski obcych baz wojskowych,

  - razem popierali tzw. ,,pomarańczową rewolucję” na Ukrainie, razem usuwali legalne władze na Ukrainie, razem wspierają organizacje faszystowskie na Ukrainie, które zgłaszają roszczenia terytorialne w stosunku do Polski, razem wyciszają ludobójstwo na narodzie polskim na Wołyniu, razem stoją za spadkobiercami banderyzmu w upadłej Ukrainie,

  - razem w imię interesów światowych mafii korporacyjnych napadli na suwerenne kraje jak; Irak i Afganistan

  - razem byli za oderwaniem terytorium Kosowa - rdzennych ziem serbskich,

  - razem wyprzedawali majątek narodowy za bezcen obcym,

  - razem tworzyli gigantyczny dług publiczny,

  - razem współtworzyli wielki afery szczególnie za czasów AWS,

  Kto i co ich jeszcze łączy!

  - Łączy ich Piłsudski, jego ideologia socjalistyczna, zamach majowy, Bereza Kartuska, nienawiść do Romana Dmowskiego, Gen. Rozwadowskiego, Zagórskiego!

  - Łączy ich nienawiść do chrześcijańskiej Rosji!

  - Łączy ich służba Waszyngtonowi, TelAvivowi, Berlinowi!

  - Łączy ich służba banksterii światowej i zadłużania Polski u światowej mafii finansowej!

  - Łączy ich podległość loży masońskiej B,nait B,rith!

  - Łączy ich nienawiść do Narodowego Państwa Polskiego. Itd.

  Jedni chcą usunąć z TK aparatczyka z PZPR-u, by zrobił miejsce swojemu z PZPR-u (Rzeplińslki, Cioch).

  Podnieta naiwnych niewolników trwa, już są pierwsze efekty, można zgodnie z nową ustawa o ,,inflacji” wydrukować papiery dłużne skarbu państwa na kwotę około 30 mld zł i zastawić ich na wysoki procent u światowej mafii banksterskiej, zamiast w swoim banku NBP, min. dla takich posunięć jest potrzebna sztuczna awantura, by odwrócić uwagę niewolnikom od spraw zasadniczych.

  Zawsze musi być wskazany wróg, może to być nawet żaba, ale przy nakręceniu medialnym niewolnicy uznają, że to wróg, trzeba go zniszczyć, inni będą bronić żaby a że złodziei cukier kradnie z cukierniczki, to nie ważne. Dziel i Rzadż, od tego są mistrzowie, co gołym okiem to widać.

  W latach 2005 - 07, wrogami byli ,,gwałciciele” Krawczykowej, ,,aferzyści” od odrolniania ziemi, Minister MSW, a teraz TK, na wiosnę będzie następna super ,,afera”, tak by podtrzymać linię propagandy DZIEL I RZĄDŻ szło sprawnie i nie ważne, że banksteria będzie opasać się kawiorem z pracy Polaków. Naiwni zawsze będą po jednej albo po drugiej sztucznej stronie.
 • Wielokrotnie miałem w ręku umowy między firmami z różnych krajów.
  W tych umowach często znajduje się punkt Arbitraż. W tym punkcie strony poddają się ocenie wybranego grona arbitrażowego i zobowiązują się respektować jego wyrok. Rząd PiS samodzielnie wybrał taki organ arbitrażowy, i teraz kwestionuje jego wyrok, naród głupi mamiąc opowiastkami o lewakach itd. Czy mamy stwierdzić, że ministrowie w rządzie PiS to idioci, co nie wiedzą kogo do arbitrażowego rozstrzygnięcia wybrali? Ośmieszają siebie, to małe piwo, zanosi się na wiele takich ośmieszeń, ale ośmieszają Polskę, naszą ojczyznę.
  Wstyd Uniwersytetu Jagiellońskiego wybiera się do USA, chciał się spotkać z Obamą, ale Obama nie będzie się spotykał z człowiekiem, co konstytucji swego kraju nie szanuje. Takich sytuacji będzie wiele i nie PiS będzie ośmieszony a powstaną kolejne Polish Jokes.
  Również nie ma co mówić o komisji Międzynarodowej w sprawie Smoleńska. Wiadomo, że gdy wyrok nie będzie ich zdaniem korzystny to go nie przyjmą. Więc niech sobie tworzą marionetkowe zespoły, nikt tego poważnie traktować nie będzie. Podstawą jest przywrócenie ładu konstytucyjnego, czyli zaprzysiężenie 3 brakujący sędziów, a później w miarę powstawania wakatów wybór nowych sędziów przez dzisiejszy sejm. Publikacja wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Szydło nie ma prawa blokować publikacji. Dziś żadne z ugrupowań opozycyjnych, nawet Kukiz15 nie chcą z nimi rozmawiać, póki nie zaczną postępować zgodnie z prawem. W Polsce rządzi prawo i konstytucja, nie wola prezesa.
 • @Wrzodak Z. 20:41:52
  Dokładnie "Polityka Kaczynskiego cementuje ludzi lewicowo – liberalnych " Kaczyńskiemu udało się scementować całą opozycję przeciw sobie. TO "duży sukces" tego polityka.
 • @Zawisza Niebieski 21:04:02
  Otóż to. Wielka loża ,,kopernik" górą.
 • @Wrzodak Z. 20:41:52
  Długie i nudne, z zamierzeniem stroniące od konkluzji że jednak pomimo tego razem, teraz Targowica atakuje Kaczyńskiego...
  Nie doczytałem do końca, także na przyszłość proszę zwięźlej Panie.
  Pozdro!
 • @Zawisza Niebieski 21:04:02
  Wy jesteście 'chorzy w głowę', czy 'se' jaja robicie...?
  Optuję jednak za manipulacją z Waszej strony, bo to że gra wygląda całkowicie inaczej, wiem np. ja, ale i inni zwykli ludzie...
  Ale cóż, ja wiem o co biega na tym portalu...heh
 • @Optymista1930 22:47:28
  Co proponujesz? Jakie masz uwagi? Dawid W ci się podoba? Jeżeli tak to w czym?
  Muszę cie zmartwić, ale porażka pisuaru z TK jest pewna (chociaż chciałbym zmian w TK, ale nie na innych takich samych pasożytów)
  Prokurator komunistyczny Piotrowicz naprowadził ciotkę jarooooo na mine i nie ma z tego wyjscia bez ran albo zabicia. Tak kończy się fałszywa zabawa z ,,prawicą".
 • @Optymista1930 22:47:28
  Możliwe, że chorym na głowę jest człowiek, który żąda respektowania prawa. Ja rozpatruję wszystko zgodnie z linią prawa, nie wolą prezesa. Wola człowieka, co przegrał swe wybory nawet z Ewą Kopacz liczy się dla mnie tyle ile wola każdego innego posła. Prawo mówi wyraźnie, sejm wybiera sędziów na wolne miejsca, dlatego 3 sędziów wybranych przez poprzedni parlament było wybranych prawnie, dwóch nie. Prezydent przyjmuje przysięgę, jeśli ma wątpliwości pyta TK i ten odpowiedział mu wyraźnie, 3 sędziów wybranych zostało zgodnie z prawem, na tym kończą się możliwości grymaszenia, ma przyjąć ślubowanie i tylko odmowa złożenia tego ślubowania przez sędziego powoduje, że nie zostanie on sędzią. Premier publikuje wszystkie postanowienia TK bo ma taki obowiązek naznaczony jej przez prawo. Arbitraż międzynarodowy wybrał rząd i winien mu się podporządkować a nie działać na zasadzie jak mi się spodoba to wykonam, jak nie to nie wykonam.
  Jeśli ktoś kto żąda, by Polska była państwem prawa i konstytucji jest chory na głowę to kim jest ten, co uważa, że wola jednego z posłów jest prawem w Polsce?
 • @Optymista1930 22:47:28
  Gra wygląda inaczej!!!! Proszę napisać jak wygląda inaczej, proszę to uzasadnić, może ja nie mam racji.
  Wiem, że zwalanie w prymitywny spsob wszystko na innych, zakłaywanie rzeczywistości to nic innego jak anarchia. Prawo mamy takie a nie inne zasłużyliśmy na takie, jakie namy. Masoni podrzucili nam takie a nie inne prawo i według niego obracamy się.(choć sam robiłem wszystko by Polacy odrzucili w referendum tą Konstytucję). Każde prawo powstaje w określonych ramach i w takim samych ramach należy go usunąć, a więc jak się nie podoba TK, to go wywalmy (tak bym chciał), ale zgodnie z takim prawem jako powołano. Jak nie ma się większosci konstytucyjnej to pracuj nad uzyskaniem tej większości, nawet w tym sejmie można uzyskać większosć konstytucyjną, pytanie czy tego chce naczelny prezes??? Ja wątpię, on ciągle wprowadza celowo anarchę, bałagan, a karawana likwidacji Polski ciągle trwa.
  Za 120 dni rządów naczelnego prezesa, dług publiczny zwiększył się o 31,8 mld zł. Banksterzy zacierają ręce.
 • @Wrzodak Z. 11:29:29
  Za 120 dni rządów naczelnego prezesa, dług publiczny zwiększył się o 31,8 mld zł.
  a jeszcze wczoraj wieczorem:
  Zadłużenie publiczne wzrosło już w ciągu tych 120 dni o 31 mld zł.
  http://wrzodakz.neon24.pl/post/130337,dobra-zmiana-dawid-wildstein-w-tvp-info#comment_1288110
  dwa dni wcześniej:
  Oznacza to, że przez niewiele ponad dwa miesiące Ministerstwo Finansów sprzedało papiery dłużne za 28 mld 517 mln złotych”.
  http://nikander.neon24.pl/post/130325,z-ojczyzny-dojnej#comment_1287764

  ciekawe ile będzie dziś wieczorem 8-))))))))
  nocny handel??
 • @Zawisza Niebieski 21:02:06
  Skończ nareszcie z tym swoim zakompleksieniem,,"co o nas inni powiedzą"
  Mam głęboko w d ... co o nas inni myślą. Im więcej na polski rząd wrzeszczą to ma on moje większe poparcie. Znaczy, że nie działa choć w interesie obcych. Nie wiem jakie PIS ma intencje, pewnie niezbyt czyste wobec nas, ale bez realnej władzy nic nie zrobi. A działać powinien - więcej jak PO już chyba nie popsuje. A te lewackie , cynicznie polityczne instytucje europejskie to sobie mogą siebie rozliczać, a nie innych. Toż to banda hipokrytów działająca głównie w swoim prywatnym interesie, a nie Twoim czy moim. Von z nimi wszystkimi na śmietnik historii. By się z nas nie śmiali, to musimy wszystko robić by się nas bali, lub choćby się z nami liczyli.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930