Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Polska nie musi kłamać! Prawda nas podniesie!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/03/17/polska-nie-musi-klamacprawda-nas-podniesie/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Sprawa pierwsza: Ogólnie jest wielu idiotów, są też niedorozwoje, zwykli kretyni, prowokatorzy, oraz osobnicy działający w złej wierze. Sprawa jest tego typu, że Niemcy od lat próbują zeszmacić Polskę, a z Polaków uczynić bydlaków, morderców, bezmyślnych zbrodniarzy, złodziei i okrutników – jakimi de facto są sami, byli i będą. Tacy właśnie są Germanie.

Dlatego twierdzę, iż naród niemiecki nie powinien absolutnie posiadać swego jednego, zjednoczonego państwa, a tylko w zamian grupkę pomniejszych landów – najlepiej ze sobą skłóconych, gdyż to najsprawniej służyłoby dobru całego świata i pokojowi Bożemu.

Tak ma się sprawa z Niemcami, natomiast sprawa z Polską jest taka, iż właśnie mamy teraz rząd i prezydenta, którzy wiedzą jak postępować, by godność Polski podnieść, a wrogom ukazać ich miejsce.

Nie mamy jednego, czy dwóch wrogów i dlatego nie może być mowy o jakichś polskich opcjach politycznych, które kierują się przeciwko jednemu wrogowi, zarazem przymykając oko – lub wręcz korzystając z pomocy (!), drugiego.

Nie jest tak, że tylko Niemcy są źli i zły jest Izrael, oraz USA, ale za to Rosja to nasi wielcy przyjaciele, Putin to twardy gracz interesów cywilizacji białego człowieka, a Rosjanie nasi bracia Słowianie...

Nie jest nam okrutnik i wiarołomca z Azji bratem i nigdy nie będzie...no, chyba że ktoś z Polaków jest na tyle głupi, iż chce kłaść łeb pod topór, lub na tyle niewolnikiem, że szczęk kajdan uzna za brzęk biżuterii, ale...to zwykła głupota.

Jest w Polsce wielu idiotów, co zresztą jest też i było, celem różnych agentur. Produkcja tępaków.

Co się dzieje ( np. dziś ) ze strony rządu i prezydenta? Przyjrzyjmy się; otóż bardzo nagłośnione jest otwarcie Muzeum Polaków Pomagającym Żydom w czasie II Wojny Światowej. Bardzo dobrze, tym bardziej że Prawda.

Prawda zawsze jest dobra, a Prawda o Polsce i Polakach, jest całkowitym zaprzeczeniem Prawdy o Niemcach i Niemczech!

Polska zawsze była ostoją prześladowanych, Polacy zaś, pełnymi miłosierdzia ludźmi, pomagającymi cierpiącym, wygnanym, prześladowanym, poniżanym. Taka jest nasza natura i historia.

Historia Niemiec to dzieje barbarzyństwa, mordów, herezji, bezmyślności i okrucieństwa zbiorowego.

Jako że od lat ci barbarzyńcy i hipokryci, wraz z pewnymi środowiskami żydowskimi nienawidzącymi Polski, zakłamują historyczną Prawdę i współczesność, trzeba zrobić wszystko, by szkopska buta i pogarda zostały ukazane i ośmieszone w oczach całego świata!

Oni teraz się boją Wolnej Polski, bo Wolna Polska to zerwanie zależności lennej i koniec z drenowaniem ekonomii, plus bardzo gwałtowne przypomnienie Germanom ich prawdziwej natury!

Barbarzyńcy, poganie, dewianci, tchórze, bluźniercy, okrutnicy, głupcy wreszcie!

Nie dziwię się że dziś niejaki Schultz, niemiecki – czyli prymitywny – cham, znowu zaatakował Polskę, domagając się 'poszanowania' demokracji...

A więc de facto podporządkowania się targowickim namiestnikom Niemiec, 'polskim' zdrajcom na usługach obcych. Tych zdrajców ostatnim bastionem jest 'Trybunał Konstytucyjny', której to nazwy nie potrafię nie wziąć w cudzysłów...

Bez komentarza! Totalni renegaci, szKODnicy, intelektualni żule, oraz duchowe wodogłowia – oto jest prawdziwy obraz tzw. opozycji dziś...Pomijając Kukiza, ale też nie całkowicie.

Z racji na tak prymitywną taktykę Niemców ( a niby jaka ma być inna? ), przeciwdziałanie kłamstwu i pogardzie jest proste – jak zawsze.

Trzeba mówić Prawdę, a powiedzenie Prawdy o tym, że Polacy podczas Okupacji ratowali Żydów z narażeniem życia – a nikt inny im nie pomagał (!); To powiedzenie Prawdy jest wręcz nokautem dla Szkopów!

Nie chcę i nie będę abstrahować od najważniejszego aspektu tego naszego poświęcenia: Nieważne z jakiego narodu kto pochodzi – Ludzi prześladowanych, poniżanych, cierpiących, oddanych pod władzę nienawiści, trzeba ratować w Imię Chrystusa! Każdy kto twierdzi inaczej jest śmieciem!

To jest najważniejsze: Ratowaliśmy Żydów, bo niemieccy prymitywi, bezmyślni i bezduszni sataniści, mordowali tych ludzi...I mordowali też nas – co jest godne pogardy i Potępienia na Wieczność, ale to Pan Bóg Będzie Germanów Sądzić.

Polacy ratowali Żydów z narażeniem życia i wielu z nas zostało za to pomordowanych – przez Niemców!

Nie żadnych 'nazistów', 'hitlerowców', czy jakkolwiek inaczej – przez Niemców!!!

Których straszliwie boli i doprowadza do furii fakt, że wybory w Polsce wygrało Prawo i Sprawiedliwość, która to partia w bardzo szybkim tempie odbudowuje polską godność.

Idioci jednak, nie rozumieją być może tego, jak ważne jest nagłaśnianie takich wydarzeń, jak dzisiejsze otwarcie muzeum! Poza wieczną chwałą za współczucie i odwagę, bardzo ważnym aspektem jest fakt, że to my jesteśmy po stronie Prawdy i nic nie musimy wymyślać, a Prawda jest po naszej stronie...

Inni muszą kłamać, przemilczać, urywać wpół zdania, czy kręcić podłe seriale – my nie musimy!

Dlatego doceń doniosłość takich faktów jak dzisiejszy, oraz całość polityki obecnego rządu RP – Człowieku! Zrozum i zauważ, że nienawiść do obozu, który wygrał demokratyczne wybory, ze strony zewnętrznych wrogów, nie bierze się znikąd i bez powodu, a współpracujący z nimi rodzimi renegaci to zwykła Targowica! Wyciągnij wniosek i rusz sercem! Nie łykaj prymitywnej propagandy mainstreamu, oraz nie łykaj demagogii jakichś pseudo narodowców ( np. ), bredzących o 'braciach Słowianach'.

Polska ma wielu wrogów, ale to akurat powinno nas - wbrew pozorom - napawać dumą i optymizmem; w końcu tyle potęg światowych na przestrzeni wieków chciało nas pognębić – a myśmy zawsze byli w stanie

Szablą odebrać to,

co nam obca przemoc wzięła!

Przemoc duchowego gwałtu dzisiejszej propagandy, niechaj opuści Cię Człowieku! Boją się Polski i boją się Prawdy!

Wiecie dlaczego? Bo wiedzą, że Prawda zwycięży!

Cześć i Chwała Polakom ratującym Żydów w czasie Wojny, oraz Chwała w Wieczności, Wszystkim Ludziom Dobrej Woli i Odwagi, pomagającym prześladowanym gdzie i kiedykolwiek!

Taka jest sprawa pierwsza; w drugim tekście opiszę sprawę drugą.

 

                                                                                                                                                             Optymista1930

KOMENTARZE

 • Stek bzdur do potęgi czwartej
  Dawno nie czytałem takiego (przykro pisać) steku bzdur. Autor nie ma najmniejszego pojęcia o tym jak należy prowadzić prowadzić politykę zagraniczną gdy ma się miejsce miedzy wrogimi nam państwami. Najgorsze jest nie to że "łyka" on antyrosyjską propagandę i pierwszy będzie nawoływał do marszu na Moskwę, ale to że robi tak samo większość polaków. Piszę "polaków" a nie "Polaków" ponieważ ci drudzy (elita narodu) od dawna są już na obczyźnie.
 • PS. co do tytułu
  Nikt (także Polska) nie musi kłamać ale tylko idiota zawsze mówi prawdę.
  Jestem takim właśnie idiotą (to przez bajki w dzieciństwie) i w efekcie zawsze albo dostaje "bana", "po mordzie" albo minimalnie mają mnie za czubka. Pracuję za płacę minimalną w zawodzie gdzie normalnie zarobki zaczynają się od 2,5 tysiące na rękę i jestem wdzięczny że mam tą pracę! Wszystko dlatego że niepotrafię/ niechcę kłamać :/
 • @Prawda Boli 05:50:23
  Prowadzić politykę, a mieć świadomość kto jest wrogiem - to dwie różne rzeczy Panie co go boli...
 • Autor
  zrywa Pan gardło, ale warto. Jeśli z tego Pańskiego ładowania łopata do głowy przekona Pan chociaż jednego pożytecznego idiotę to warto, to będzie sukces.
  Odnośnie Prawdy, proponuję zacząć od sprawy istotnej i oczywistej. Należy zmienić napisy na tablicach upamiętniających miejsca straceń w Warszawie, na których jest napisane, iż ludność cywilną - Polaków rozstrzeliwali hitlerowcy, a powinno być: żołnierze niemieccy.
 • @apoloniusz 10:06:51
  Za dobre słowo Dziękuję!
 • @Prawda Boli 05:54:44
  No to jest nas dwóch.

  pozdrawiam serdecznie Polaka :) ( My Polacy tyle zarabiamy, nasi panowie w firmach różnych , więcej z parę razy )
 • Prawda
  Nie ma znaczenia, kto i ile zarabia jeśli chodzi o prawdę, w kwestii zarobków rolę odgrywa polityka i podległość innym, którym się służy.
  Tak było dotąd, trzeba mieć nadzieję, że się to zmieni a kierunek jest dobry, wtedy i zarobki wzrosną i będziemy mogli pracować u siebie w kraju dla dobra nas wszystkich a nie u siebie dla niemców i innych narodowości.
  Łopatologia, to dobry kierunek i trzeba go kultywować.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930