Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Prawda Jest Nieśmiertelna!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pragnę Życzyć Wszystkim Pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niechaj Nadzieja bardziej jeszcze uzasadni nasz byt i niech ciemna dolina rozstąpi się przed wszystkimi, którzy wierzą w Chrystus

 

 

 

Tego Wam Życzę Ludzie!

 

Módlmy się też za wykolejeńców, pomylonych i pogubionych w pustce nihilizmu i módlmy się za wrogów Chrystusa, sługi ,allacha, i innych demonów. Oby z drogi zatracenia własnych dusz odstąpili! Módlmy się za wszystkich ludzi, by nie poddali się złu, a narody zatracone w rozpuście podniosły się, by wrócić ku Bogu.

Pod obronę Zmartwychwstałego i Jego Matki, oddajmy losy Ojczyzny!

Goły

P.S.

Z racji na mnogość idiotycznych – obscenicznych, wulgarnych, oraz po prostu kłamliwych komentarzy, ostatnio pojawiających się pod tekstami na Ostatniej Kohorcie, definitywnie zakończyłem ich publikowanie. Z pewną dozą uszanowania dla żywej dyskusji, oznajmiam, iż każdą sensowną i trzymającą się logiki wypowiedź polemiczną jestem w stanie na stronie opublikować; z jednym zastrzeżeniem: nie od anonimowych kpiarzy.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Szkoda . Wesołych Świąt !
 • Już lecim...
  Czy pan myślisz, Optymisto, że to tak łatwo ze służbowego laptopa się cywilny internet wbić? Opuścić swojskie i bezpieczne przystanie intranetu garnizonowego? I jeszcze jakieś obce i nieznane strony odwiedzać? A niech tak pod pańskim linkiem gołe baby siedzą, albo pornole pedofilskie albo pedalskie. A u nas na jednostce wszystko jest logowane w specjalnych protokułach. I od razu kariera złamana, zanim jeszcze człowiek się na wojnie wykazać zdążył. Nie, panie Optymisto, głupich to se pan gdzie indziej poszukaj.

  Poza tem, i tak domyślamy się, coś pan chciał napisać. Pewnikiem w świetle ostatnich wydarzeń nabrałeś pan rozumu i pragniesz się odciąć publicznie od PIS i napiętnować zdradziecką i zakłamaną politykę Kurdupla. Pewnie chcesz pan się też pokajać za błędy i przeprosić internautów za wielokrotne wprowadzanie ich w błąd, gdyś pan swe propisowskie mrzonki i fantasmagorie wysnuwał.

  A że dzisiaj Wielki Piątek mamy, to my panu wybaczamy błędy wiedząc, że to z głupoty pan takim kaczym epigonem byłeś. Za głupotę trudno się gniewać, więc niech tam. Na przyszłość niech pan więcej czyta i stara się z mądrzejszymi od siebie rozmawiać.
 • @Pan podporucznik 15:34:47
  Z cyklu: Refleksje starych esbeków - jak raz przewidywalne, humor zero, budowa zdań flat, sugestie totalnie niedorzeczne...
  Ja wiem że wy nie wiecie, ale reszta ludzi już wie, że przegrać musieliście...Teraz się sami każdego dnia podsumowujecie; jednym słowem: 'beka' :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930