Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Co ja mogę powiedzieć o 'polityce krajowej'...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/04/14/co-ja-moge-powiedziec-o-polityce-krajowej/

Wczoraj szaro, dziś słońce; Kukiz zaś parówą jest.

Tak jak był i jak od zawsze wiedziałem. Komentatorów politycznych i potylicznych mam w de, albo w .de...albo w .n…

Ogólnie rzecz biorąc, jak mawiał mój niedorozwinięty były kolega – kretynów i ludzkich kalkomanii jest wielu, choć może nie większość.

Taki jeden mój znajomy, zawsze i przy każdej decyzji mówi tak: Pomyślę, zapytam się kolegów, prawników..Po czym regularnie podejmuje kretyńskie decyzje, rad logicznych nie przyjmuje, gdyż mu się zapewne wydaje, że gdy powie: to ja się zastanowię - brzmi to mądrzej.

Nie brzmi, za to brzemienne jest w negatywne skutki, a mechanizm taki jest również typowy dla zbiorowości. Ludzie udają że myślą i bardzo im na tym zależy, by inni myśleli, że oni myślą; zapewne też sami w to głęboko wierzą…

Niestety, Prawda jest arcyboleśnie prosta: Rezydent Komorowski był rezydentem wielu idiotów; sam robiony w balona, oszukiwał, kłamał i niszczył innych. 'Myślał': taki świat, a skoro ja mam taką pozycję, to jestem mądry i wartościowy.

Nie był i nie jest, tak samo jak mój znajomy idiota kalka i wielu, wielu innych, zaś ich sposób myślenia niestety tworzy w efekcie i w polityce na ten przykład, takich Kukizów ( o petru nie wspomnę ), wylansowanych przez tuby dla debili przez oszustów cynicznych...Dlatego mierzi mnie 'życie polityczne' i 'publicystyka', gdyż większość komentuje onanizacyjnie, refleksja zaś jest deficytem.

Życie polityczne w Polsce, jest zaś bardzo nieskomplikowane, a trzeba nam tylko mówić Prawdę, oraz palcem pokazywać kurwy i złodziei. Łap im nie podawać, a w przypadkach skrajnej bezczelności lać po pyskach. Żadnych stanowisk z zasady nie przyznawać, a i prawa obywatelskie ograniczyć do minimum, bądź zera.

Nie ma tu znaczenia żadna 'renoma' z lat przeszłych, ponieważ większość karier różnych 'aktorów i modelek' i publicystów, profesorów, sędziów, została zrobiona podobnie jak kariera Krysi z domu publicznego 'Bodega' w Gdyni – Krysia dobrze się rozkładała, a słowo moralność kojarzyło się jej z jakimiś nudnymi ględami z przeszłości.

Przeto w tym krótkim i prymitywnym tekście, zachęcam, byście kurwy i złodziei, oraz różnych innych deprawatorów, nazywali publicznie i jak najgłośniej po imieniu. To jest bardzo proste! Mówisz: won śmieciu, bo skuję ci pysk ty złodzieju, renegacie! Albo: poszła won, bo na łyso ogolę oportunistyczna lampucero!

I sprawa jest załatwiona :) Mówisz co myślisz, przez co nie upodabniasz się do tych co dawali dupska przez cały okres komuny w latach 1944 – 2015; dodatkowo zaś, przyprawiasz tych wszystkich 'powszechnie szanowanych' o dyskomfort w sytuacjach publicznych.

I tak ma być! I tak ma zostać! - jak 'śpiewał' taki jeden przygłup z Warszawy.

Po raz kolejny stwierdzam: oczekuję od rządzących jasnego zignorowania wszelkich rezolucji obcych wrogów, ostrej na to reakcji – włącznie z zapowiedzią referendum w sprawie wyjścia Polski z unii faszystowskiej – oraz gonienia na cztery wiatry wszystkich burków krajowej polityki.

Pogońmy też starych alkoholików, którym się wydaje że są wielcy – takich jak Kukiz, który dupska nadstawiał przez całe życie i teraz mu się wydaje, iż ma komfort moralny, że postępuje dobrze, tzn. tak jak zawsze..

Sprofanowałeś szczurku Najświętszy Sakrament w swej bluźnierczej pioseneczce!!!

Za to – co mówię od zawsze – dostaniesz ode mnie kopa w pysk, gdy spotkam!

To tyle co mam do powiedzenia dziś w kwestii 'polityki krajowej'...

 

                                                                                                                                                           Optymista1930

 

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930