Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Sprawa jasna od 1050 lat!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/04/15/sprawa-jasna-od-1050-lat/

Ojczyzna nasza jest nieśmiertelna i jest Chrystusem Narodów. Tak jak pisał wieszcz i tak jak mówi Historia. Życie każdego człowieka jest walką i życie narodów też. Walka wewnętrzna o Dobro, mniej ma wspólnego z oficjalnie widoczną polityką, a choć nie ma pojęcia Zbawienia narodu...to jest!

Wiadomo, że o takich sprawach nie pisze się do 'palikotów', czy 'kukizów', bo osobnicy profanujący Najświętszy Sakrament zajmują miejsce po konkretnej stronie tej wojny – a ze stratą wieczystą dla samych siebie...Nie ja jestem kaznodzieją jednak i nie ja będę ich sądzić.

Walka trwa, a więc są dwie strony, które bynajmniej nie szukają konsensusu, pluralizmu, tolerancji, itd., a więc nie o dialog tutaj chodzi, a o pozostanie w Prawdzie i w Niej zwycięstwo.

Takie zwycięstwo przeważnie jest wyczekiwane przez całe dziesięciolecia, wieki nawet; takie, które jest triumfem zasad, jakie Dał nam Chrystus…

Nie takie, o jakim marzy 'schetyna', czy 'petru' – a więc 'zwycięstwo' pogardy, kłamstwa, niegodziwości i papierowych kartek uznawanych za wartość.

Dziś Polska jest rozdarta, ale nieproporcjonalnie, gdyż mamy do czynienia z, może 10% kompletnych degeneratów i resztą narodu ( nie społeczeństwa! ) względnie przyzwoitą – świętych wszak zawsze deficyt.

I co my mamy robić z tym rozdarciem…?

Mamy uczynić tak, by to nie było rozdarcie, a rozcięcie. Tak działać, by zdecydowanym ciosem ostrza, oddzielić margines od narodu i postawić go tam gdzie jego miejsce! Nie ma być mowy o jakimś dialogu, że 'wszystkim państwu zależy na dobru kraju' i tym podobnych bajerek. Wrogów i odszczepieńców, występujących przeciwko Polsce i jej dziedzictwu, trzeba nam osądzić surowo. Na pewno moralnie, a gdy trzeba to i karnie.

Proces rozpoczął się i dlatego wycia POtępieńców będą się nasilać. Diabeł rozpoznany i poddany egzorcyzmom zaczyna wierzgać, ze wszystkich sił nie chcąc opuścić opętanego. Takoż i jest teraz w Polsce, POtępieńców sami widzicie każdego dnia na ekranach. Demony chciwości, pychy, zdrady, zaprzaństwa, egoizmu i prostej głupoty, krążą jeszcze po Polsce, zawodząc.

Wyślijmy je do piekła!

Intronizując Chrystusa na Króla Polski!

Państwowe obchody Rocznicy Chrztu Polski, są tego dobrą zapowiedzią, przemówienie zaś Prezydenta Dudy, godnym powagi urzędu i chwili.

Gdzie jest 'palikot'?...Tam, gdzie zaraz będzie też i 'petru' i tam, dokąd powędruje degenerat i próżniak 'kukiz'. Taka jest współczesna historia prób oderwania Polski od chrześcijaństwa…

I nie napiszę 'ku przestrodze dla wszelkich lewaków', gdyż ich los mnie nie obchodzi.

W Polsce 'sodomić' i 'gomorzyć' nie będą – niech jadą do Niemiec.

Wszystko jest jasne, jak jasne stało się w roku 966 i niechaj tak będzie po wsze czasy.

Amen!

 

                                                                                                                                                                          Optymista1930

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930