Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Hasta la vista!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/05/03/hasta-la-vista/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Uprzejmie upraszam wszystkich kibiców obecnych na wczorajszym finale Pucharu Polski – tych którzy gwizdali na prezydenta Andrzeja Dudę – o przyjęcie do wiadomości mojej opinii o nich.

W związku z tym, że obecnie mamy do czynienia z jawną Targowicą ze strony KOD, PO, N itd., i w związku z tym, iż od kilku miesięcy trwa proces odzyskiwania Polski dla narodu, w którym ze wszystkich sił walczy obóz niepodległościowy z PiS na czele; wszystkie osoby, które w takiej sytuacji jawnie występują przeciwko odważnym ludziom przeciwstawiającym się zniewoleniu Polski...Tacy osobnicy są kretynami.

Bądź jawnymi sprzymierzeńcami KOD i innych degeneratów Targowicy występujących w imieniu zachodnich cweli, którym Wolna Polska nie w smak.

Piszę dziś więc wprost: Wszyscy którzy wczoraj gwizdali na stadionie, są sojusznikami Targowicy. Nieważne, świadomie czy nie; kretyn, czy jawny zdrajca, szkoda Ojczyźnie czyniona jest taka sama.

Mam więc nadzieję, że wygwizdywacze Prezydenta, znajdą dla siebie super okazję, by wygwizdać go bardziej ( plus dodatkowo 'złego, złego Kaczyńskiego' ), podczas 'spontanicznej' 'manifestacji' KOD w sobotę. Tam jest wasze miejsce, idźcie 'protestować' z innymi 'buntownikami'.

Moje miejsce jest przy Prezydencie i rządzie, a więc z osobnikami bezmózgimi nie jest mi po drodze.

Pytanie: Jaki procent kibiców podziela 'gwizdaną' opinię półgłówków...?

Jest to pytanie ważkie, a nie chce mi się wierzyć, że gros kibiców, którzy od lat odważnie walczyli o polską pamięć i symbole – tych kibiców tak docenianych przy każdej okazji przez Prezydenta Dudę – uległo KODyzacji mózgu...Nie chce mi się wierzyć...

Ten rząd, który właśnie przeforsował ustawę, mającą ułatwić repatriację Polaków za wschodu ( rzeczywistą, nie wirtualną jak za Kopacz! ), oraz wiele innych, kluczowych dla Polaków spraw ( 500 + ), ma być atakowany przez kibiców, którzy przecież od lat wspierają i tworzą wiele inicjatyw pomocy dla rodaków za wschodnimi granicami...?

Nie chce mi się wierzyć, za to mogę doradzić – z racji wieku. Nie reagujcie ludzie na zasadzie kalki, nie słuchajcie co Wam mówią tak zwani 'superkumaci' – ja już wiem kim oni są ( idioci, lub 'rusałkofile' ); myślcie sami, bo gwiżdżąc na Prezydenta, opluwacie swoje własne interesy i godność. Zachowanie na Stadionie Narodowym wczoraj, było arcykretyńskie. Ufam, że to nie jest pełna reprezentacja kibicowskiej Polski...?

Inna sprawa że kibice pewnego klubu z Warszawy, jakoś w moich oczach od pewnego czasu nie zdają egzaminu z patriotyzmu...Zwykli ludzie na ulicach Warszawy przy różnych narodowych, są pozbawieni wsparcia – niby tak dziarskich i kumatych – kibiców z Warszawy...Jak to mówił pewien klasyk na Bałtyku kiedyś: 'słaaabo'.

Czy moje zdanie jest ważne...?

Nie, moje zdanie jest całkiem bez znaczenia...ale jest.

Cała sytuacja na stadionie wczoraj, w sumie nie jest jakaś mega ważna, natomiast mnie osobiście wprowadziła w zdumienie i wstyd, wszak sam wywodzę się ze środowiska kibicowskiego. Jednak widzę, że tylko się już wywodzę i raczej nie mam zamiaru do starości odcinać kuponów, podpierając się kibicowskim pochodzeniem – tak jak redaktor Lisiewicz czyni.

Ja już kibicem nie jestem, lecz za wczoraj jest mi wstyd.

Karwana jednak pójdzie dalej z kociego kopyta prezesa Kaczyńskiego i jego ludzi! W co wierzę głęboko i wszystkie swe siły oddaję ku pomocy...Karawana ciśnie ku ostatecznemu rozwiązaniu kwestii Targowicy, a moje dłonie składają się do oklasków tak często, że powoli puchnąć zaczynają! :)

...A debile...? Jak to debile, muszą być. Ja im natomiast dziś oficjalnie mówię: hasta la vista!

 

                                                                                                                                                          Optymista1930

KOMENTARZE

 • Czy najnowsza ustawa rolna
  praktycznie wywłaszczająca Polaków wpisuje się też w patriotyczne działania PISu?
 • Proces ,,odzyskiwania Polski dla narodu"
  Dziwnymi sposobami się odbywa, jak np.poprzez zezwolenie na akcje obcych sił zbrojnych w Polsce, wręcz błagania o stacjonowanie obcych wojsk w Polsce zamiast wzmacniania polskiej armii, nękanie dzieci i niemowląt zabójczymi szczepionkami, wprowadzanie zabójczego GMO tylnymi drzwiami, zezwolenie na zakup ziemi przez żydowskie gminy - związki wyznaniowe i okradanie Polaków na rzecz banderowców, którzy nas mordowali, aby wymienić kilka przykładów.
  Wcale się nie dziwię, że takie odzyskiwanie Polski ,,dla narodu" - pytanie zachodzi którego narodu - może się Polakom nie podobać, co zresztą żadnego przedstawiciela narodu polskiego nie powinno ani dziwić ani bulwersować.
 • @Autor
  Prezydent Duda nie jest z mojej bajki i uważam go za szkodnika.Dzisiaj przyznał order Orła Białego Jednej Polce i pięciu żydom.Zastosował stary żydowski chwyt i do grupy żydów włączył Polakę aby nie być posądzonym,że odznaczył samych żydów.
  Co do gwizdów na stadionie to wiem,że gwizdy nie dochodziły z żylety tylko z sektora gdzie urzędują słoiki i mwzwm.To bydło tam siedzące nie można nazwać kibicami .Oni wiecznie są nawaleni i nabuzowani i drą ryje i gwiżdżą prawie przez cały mecz nawet jak na boisku nic się ciekawego nie dzieje.
 • @Lotna 15:05:29
  100% zgodności. Chociaż nie ukrywam że miałem nadzieję.
 • @Roman Klimczyk 17:22:19
  Wielu z nas ją miało, a teraz nadal wielu cierpi na dysonans poznawczy.
 • @
  Zmiana konstytucji w obecności ciężkiego sprzętu gąsienicowego zza oceanu? Amerykanie wpadną, pozmieniają nam to i owo i czmychną na Pacyfik.
 • @Lotna 15:05:29
  W punkt! Niestety...
 • ocena 1*
  bardzo ładnie podsumowała RZEKOME "odzyskiwanie Polski dla Narodu"
  Pani Lotna..
  Ja mogę tylko współczuć iż autor nie rozumie ,że PiS gra do tej samej bramki co platformersi. TAK JA W USA. CIĄGLE SĄ TYLKO DEMOKRACI VS REPUBLIKANIE...A OBIE TE PARTIE SĄ KONTROLOWANE PRZEZ TEN SAM KONGLOMERAT FINANSOWO-MILITARNY
  w POLSCE GLOBALIŚCI CHCĄ WBIĆ SOLIDNEGO KLINA MIĘDZY ROSJĘ A EUROPĘ ZACHODNIĄ.. Dlatego "Polska" musi się stać jeszcze bardziej antyrosyjska, proamerykańska i przynajmniej w "gadce" antyeuropejska" O tym ,że ma być nadal pro-syjonistyczna ...nawet nie wspominam...DLATEGO KONSORCJUM SŁUŻB ZACHODNICH ZADBAŁO...BY WYGRAŁ PIS,. Kilka afer, nagonka( na zawołanie) medialna ..i skutecznie podtopiono platformę ...
  MOŻNA TEŻ O zmianie PO NA PIS POWIEDZIEĆ W TRZECH SŁOWACH:

  PRZEDSTAWIENIE DLA NAIWNYCH...
 • @Ex admin
  No to u mnie ,było tak : http://2.s.dziennik.pl/pliki/1999000/1999342-110416jkl248-900-666.jpg Ave . Amigo.
 • @Paulus.Aquarius 21:59:11
  Jeśli zamiana według Pana to :" przedstawienie dla naiwnych" to co Pan proponuje, bo wybór był następujący:
  - ponownie PO,
  - pan Petru,
  - SLD,
  - pan Korwin,
  - Narodowcy
  - PSL
  to pytanie adresuje do wszystkich niezadowolonych lub udających zatroskanych: kto z powyższych "pewniaków" powinien stworzyć pasujący Wam rząd. Rząd Waszych marzeń?
 • Autor
  aby była jasność: dałem pionę !
 • @apoloniusz 00:55:57
  Mateusz Piskorski i Robert Winnicki. Mogliby się dogadać w imię Polski niepodległej?
 • Targowica
  Powiem tylko krótko. Każdy kto teraz występuje przeciwko władzy, jest po prostu KODerastą i - jak już pisałem wcześniej - nieważne, świadomie, czy nie.
  Niestety nie mam czasu czytać komentarzy ( może i lepiej ) z powodu totalnego braku czasu, także polemik nie będzie.
 • .
  http://wpolityce.pl/polityka/244854-prowokacja-na-zlecenie-szefa-msw-czy-sienkiewicz-nakazal-spalenie-budki-przed-ambasada-rosji

  @łtor * dostałeś nowego kompa z jabłuszkiem?

  muzyczka

  https://youtu.be/AHWLVxg8MxA
 • @Optymista1930 06:57:36
  Nie wiem jak innych, ale mnie swą argumentacją przekonałeś....
 • @apoloniusz 00:55:57
  Dobra riposta!
 • @Optymista1930 06:57:36
  a swoją droga po co Prezydent RP chodzi oglądać jakieś rozgrywki szmacianki drużyn podwórkowych ? gdyby to był mecz reprezentacji narodowej to rozumiem: i przyjemność i obowiązek, a tak to tylko nobilitacja tych pożal się Boże "zawodników". To, że gwizdali TO TAKI ZWYCZAJ KĄSAĆ PRZYJAZNĄ RĘKĘ.
  Dla Pana Prezydenta nauczka na przyszłość. Nie chodzić tam gdzie nie zapraszają.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930