Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Ile my mamy wspólnego z dzisiejszym Zachodem...?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/05/10/ile-mamy-wspolnego-z-dzisiejszym-zachodem/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Zaprawdę nic wspólnego nie mamy już my, Polacy, z tym co dzieje się na Zachodzie Europy, a tamtejsza degeneracja osiągnęła i przekroczyła gwałtownie stan krytyczny. Tam nie można już pomóc, co jasne, natomiast nie może być mowy o jakichkolwiek próbach dialogu, czy rozważania, ich tzw. 'ofert światopoglądowych', czy ogólnie wizji świata.

Cała Zachodnia Europa jest w stanie upadku i agonii, o czym – rzecz jasna – konający nie wiedzą. To jest straszna i śmiertelna choroba, zwana, czy to lewactwem, czy polityczną poprawnością; tak naprawdę to po prostu wyrzeczenie się Boga – ze skutkiem opłakanym, nie dla Boga oczywiście.

Nie możemy rozmawiać z zachodnimi degeneratami w sposób konstruktywny, ale nie mówię, że nie możemy ich traktować poważnie. Baa, my musimy ich traktować poważnie, gdyż zachodni upadek jest śmiertelną chorobą.

Sorry – nie jestem politykiem – teraz napiszę szczerze do bólu: Musimy robić dobrą minę do złej gry i sprawiać wrażenie, ale nie możemy realnie nawet rozważać jakiegokolwiek konsensusu w kwestiach polityczno – światopoglądowych, z Zachodem.

Zbroić się i budować struktury, oraz wzmacniać ducha w narodzie. Stać twardo przy Krzyżu Chrystusa!

To nie są słowa patetyczne, górnolotne, tylko prosta recepta na przetrwanie. Degeneratów kijem trzymać na odległość, stronić od kontaktów, w miarę możliwości uspokajać...Żyć po swojemu, a w gotowości do obrony swojej wolności, sama ta wolność i niepodległość są zawarte.

Tę krótką notkę spowodowało jedno zdjęcie. Wczoraj kolega przysłał mi banner reklamujący berliński transport publiczny, na którym widnieje dwóch obrzydliwych, brodatych pederastów, wraz z napisami w stylu: 'Przenosimy cię na drugi brzeg, bo kochamy', coś takiego mniej więcej.

Spójrz na to zdjęcie i wsłuchaj się w przekaz - że tak powiem – duchowy...

...A teraz odpowiedz sobie na pytanie: Ile my mamy duchowo wspólnego z Zachodem...?

I kto tu od kogo powinien czerpać wzorce...?

 

                                                                                                                                                                  Optymista1930

KOMENTARZE

  • Też tak to widzę,
    ale należałoby dodać, że ta degeneracja jest zaraźliwa. Fermenty rozkładowe przerabiają na g... również polską kulturę i mentalność.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031