Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Stany...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/06/03/stany/

 

Czy ktoś tych cweli w końcu zmusi do mówienia i zachowania zgodnego z zasadami funkcjonowania państwa…? Granice absurdu i parodii, zostały dawno przekroczone, a krzyk menelki Pihowicz, miesza się z milczeniem Rzeplińskiego, który idzie chodnikiem i udaje niedorozwiniętego umysłowo. Czy to jest taki stan, w którym szczytem 'rozumienia' 'demokratycznego państwa prawa' ma być milczenie przygłupa, bądź uwagi typu 'pan nie jest partnerem'…?

A może maskowany zwolnieniem z pracy, brak jednomyślności wśród bolszewickich sędziów, ma być stanem państwowej sielanki…? A może właśnie jednomyślność wąskiej grupy, de facto przestępców i meneli, ma być tym stanem Polski, o którym marzyli twórcy 'czeciej erpe'…?

W każdym razie sytuacja jest tego typu, iż mamy postawionych na wysokich stanowiskach, zwykłych nurków; przestępców, ludzi niezdolnych do bycia magazynierami, a co dopiero pełnienia funkcji, wymagających posiadania świadomości państwowej. To jest śmieszne.

Niemy Rzepliński i jego kolega poruszający się po chodniku jak kura bez głowy – to w jedną stronę, to w drugą – winni być natychmiast pozbawieni swych funkcji, gdyż ich zaprzaństwo przekracza granice tolerancji...lekarza psychiatry.

Mam nadzieję i liczę na to, że kolejnego rozdania a la Palikot ( obecnym jest ten cwel Petru ), już nie będzie, a Gasiuk Pihowicz i jej podobne, znajdą posady w zakładach fryzjerskich, tam spełniając się również krasomówczo.

Kopacz ma w więzieniu składać długopisy, co będzie stanem odpowiadającym jej 'duchowości' i zasługom...

 
 
                                                                                                                                                Optymista1930
 

 

 

KOMENTARZE

 • Trafione
  5+
 • Pełna zgoda z autorem !
  Też uważam że targowica za dużo sobie pozwala , jak nie dostanie po łapach to się nie uspokoi !!!!!
  !
  Piłsudski wiedział by co zrobić !!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żydzi w swej masie mają inne zasady moralne !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930