Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Co się dzieje z resztą, gdy głowa schowana jest w piasku...?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/06/24/co-sie-dzieje-z-reszt-gdy-glowa-schowana-jest-w-piasku/

Nie wiem, czy jest ważne, czy całkiem nieważne to, że Wielka Brytania ma wyjść z unii eufaszystowskiej. Jasnowidzem nie jestem, a o sprawach Wie tylko Bóg, więc nie wiadomo, jakie konsekwencje będzie miało wyjście. Wiadomo natomiast, iż unia jest tworem złym, zdegenerowanym, szkodliwym maksymalnie, wielbiącym hipokryzję i wszelką dewiację – a więc bez żadnej moralności. Podstawy zasadnicze tego tworu są żadne, a pustka aż boli.

Rzuca się w oczy i nozdrza, gdyż śmierdzi siarką.

Czy UK wyjdzie teraz, czy rozleci się ten zdeprawowany squat za rok, dwa, nie ma znaczenia, ponieważ tu nie wybieramy nad istnieniem, bądź nie; tu jest wszystko jasne.

Nie ma i nigdy nie było żadnej unii i żadnej przyjaźni, oraz wspólnych interesów. Są państwa narodowe i są tzw. postpaństwa, albo w sumie postnarody – 'społeczeństwa'. To cały Zachód, z naczelnymi przykładami Niemiec, Francji, Beneluksu. Zdychające kraje europejskie z perspektywami najpierw na wojnę i rzeź, potem zaś islam. Ślepcy brną i brnąć będą, a kto szybciej opuści ten burdel na kółkach, temu lepiej.

Jasne że nie będzie spokojnie, bo i tak już nie jest. Żyjemy w czasach wojny i zapewne się jej doczekamy, nie można zaś unikać trudnych wyzwań i wyzwań jakichkolwiek – tak jak to 'światle' doradza 'Europa'…

Czyli Niemcy, którzy w swym kompletnym upadku dopatrywać chcą znamion mądrości, postępu i sukcesu...Cóż, słyszałem kiedyś o osobniku, który biorąc dopalacze twierdził, iż go to wzmacnia, każdy więc, swe imaginacje może interpretować wedle woli…

Natomiast nie znaczy to, że ogół ma słuchać wariatów, samobójców, smutnych potępieńców, przekonujących, że szczytem normalności jest dewiacja, szczytem postępu zabijanie dzieci, a szczytem demokracji, autorytarne rządy grupki faszystowskich przygłupów z tzw. 'komisji europejskiej'…

No i mamy efekt – Wielka Brytania podjęła decyzję o zakończeniu tego przygnębiającego spektaklu kłamstw i wyjściu, powrocie do jasnej i pełnej niepodległości.

'Pomimo' tego, że usilnie zachwalali zalety samobójstwa, tacy 'mężowie stanu' jak Juncker, Schultz, Merkel, Timmermans i Tusk…

'Przypadkiem' wszyscy mają niemieckie nazwiska i to tłumaczy wiele, jeśli nie wszystko.

Złudzeń nie mam – jak mówię – do wojny i tak dojdzie, lecz przecież taki mentalny stan rzeczy jak to, co wyprawia z kontynentem niemiecka unia, jest po prostu szatańską aberracją, więc odrzucony być musi.

To szok, piszą…

Jaki szok…? Dla kogo…? Czy przez kilkadziesiąt lat kłamstw politycznej poprawności, ludzie na tyle oduczyli się myślenia, czucia, wiary i wyczucia, że powrót do normalności jest dla nich szokiem…? Może tak jest, bo ludzi się jednak tresuje; dla mnie w każdym razie, jest to tylko smutny znak czasów, nie żaden szok.

Po raz kolejny Niemcy doprowadzają świat nad skraj przepaści, a jawne bezbożnictwo Zachodu, rozbestwione niczym kokota w burdelu, nadal bezrefleksyjnie brnie w upadek. Będzie nas to kosztować dużo, wszak trudno byłoby sądzić, iż uratowanie swojego życia w obliczu śmiertelnego zagrożenia, miałoby kosztować mało, lub nic...Logiczne nie…?

Śmiertelnym zagrożeniem dla człowieka jest szatan i jego sztuczki, zaś śmiertelnym zagrożeniem dla Europejczyka dziś, są Niemcy i ich zamiłowanie do podłości i sprzeniewierzania się Bogu, czyli Prawdzie. Korowód pederastów, potępieńców innych, degeneratów, kłamców i tchórzy, trzyma się za wity w Paryżu, wyrażając swą 'miłość' do Europy...Baa, one nawet mówią, że kochają wartości europejskie, przy czym dodać należy, że te ich 'wartości' są rodem z piekła...Dziwne, że większa część kontynentu nie chce z tym mieć nic wspólnego, prawda…?

Kto chce, niechaj 'kocha' takie 'wartości' i niech czyni to poprzez chowanie głowy w piasek; zdziwieniem niech natomiast nie będzie mu, że zabezpieczenie w ten sposób głowy, w niczym nie chroni dupy, a wręcz jest zaproszeniem do jej użycia.

Trzymajcie łeb w piasku Niemcy i Francuzi – niech was biorą. Po wyjęciu postępowych czerepów z 'bezpiecznej' kryjówki, ostatnią rzeczą jaką w życiu ujrzycie, będzie błysk ostrza...A potem już piekło i wieczne potępienie – na co 'uczciwie' zapracowaliście…

Jakie to dziwne, że narody Europy nie chcą umierać! Nie chcą być muzułmańskie, homoseksualne i puste w środku...Jakie to jest k dziwne…!

 

                                                                                                                             Optymista1930

KOMENTARZE

  • Autor!
    Ja tylko patrzę na widownię , na imprezach kulturalnych . Jacy my jesteśmy szczęśliwi sami biali ludzie !!! Cudowny widok . I nie dajmy sobie tego odebrać!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930