Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Koniec świata EUsesmanów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/06/25/koniec-swiata-eusesmanow/

 

Od jutra zaczynają się masowe deportacje Polaków z Wielkiej Brytanii!!! O 6 rano – albo i obojętnie której – policja będzie wywlekać Polaków z ich domów tak jak stoją i transportować w wagonach towarowych do najbliższego portu, skąd na starych masowcach, Polacy będą odsyłani do kraju!!!

Cały dobytek ulegnie przepadkowi, opornych zaś, armia brytyjska będzie na miejscu rozstrzeliwać!

Nie ma to i tak większego znaczenia, gdyż gospodarka brytyjska całkowicie zaniknie po 'Brexicie'. Jakiekolwiek pojęcie państwa, czy społeczeństwa zaginie! Nie będzie prądu, gazu i bieżącej wody! Ludzie będą napadać na siebie nawzajem, celem zrabowania dóbr. Z Anglii uciekną wszystkie firmy i banki – nie będzie niczego!!!

Polacy deportowani do Polski, wegetować będą na ulicach faszystowskiego państwa, a siepacze Macierewicza i Kamińskiego, wyłapywać niezadowolonych. Zły Kaczyński zaś, przejdzie do kolejnego etapu planu zniszczenia 'wszystkiego' - 1 września (sic!) dzieci pójdą do szkoły!!!

To straszne!!!

Dodatkowo i z uporem maniaka, ostatecznie zadeklaruje, że 'sędziowie nie zostaną zaprzysiężeni', a 'ustawa jest konstytucyjna'!!!

Tydzień po 'Brexicie' w Londynie zawali się 'Big Ben', królowa zaś ogłosi się Robinsonem Cruzoe i uda na bezludną wyspę…

Czyli nigdzie, gdyż już około miesiąca po wyjściu, wszyscy mieszkańcy UK opuszczą wyspy udając się do zbawczych Niemiec, względnie Francji prosząc o azyl, a docelowo obywatelstwo!

Odpowiedzialność za Europę i świat przejmie Komisja Europejska, a pierwszym postanowieniem będzie dyrektywa stwierdzająca, że 2 x 2 = 69!

'Cesarz Europy' zaapeluje i ogłosi stanowisko, czym się mocno przyczyni!

Odezwa zostanie nagłośniona, co odegra rolę…

Frans Timmermans z zadowoleniem przyjmie,

Co nikogo dziwić wszak nie powinno, z racji na jego seksualną orientację.

Janda, choć piła, pije teraz więcej, a dramatyzm jej aktorskiego emploi przerósł nawet szefów Madame Tussauds; ponoć chcieli wykonać jej woskową figurę, ale się nie da…

Zresztą nieważne – figury woskowe z galerii przeniosły się na własną prośbę do Moskwy.

Dancewicz w burce wyjechała do kalifatu islamskiego! Olbrychski charcząc deklamuje frazy Azji Tuchajbejowicza. Macha szablą...

Wszystko przez Kaczyńskiegoooo!!!

I Macierewicza!!!

'Królowie' i 'mędrcy' 'Europy', mogą zostać teraz bez 'Europy', a przecież ten 'motłoch' w ich krajach coś niby od nich chce…?

'Mówią żeś pan bękart…' - jak imputował Pan Boczek w 'Karierze Nikodema Dyzmy'…; mówią więc żeś pan zdrajca i konfident…


 

Europa odwróconych wartości wali się w pył. Koniec świata zboczeńców i kapusiów. Szklane domy w Brukseli, jako pomnik IV Rzeszy są jak bunkier Hitlera, więc jest to symbol mniej więcej podobnej tyranii...która na szczęście upada.

Bo czymże jest organizacja, która aktywnie wspiera mordowanie dzieci, zwalcza Chrystusa, promuje każde zło, z obrzydliwymi seksualnymi zboczeniami na czele, wreszcie niszczy ze wszystkich sił, duchowe i kulturowe dziedzictwo cywilizacji…?

W Paryżu idioci bez jaj, trzymają się za ręce w geście solidarności z resztą zboczonych tchórzy Europy. W Niemczech przestraszeni potomkowie esesmanów, teraz planują strategię...Uważajmy na przestraszonych desperatów, są zdolni do każdej zbrodni...Zresztą, Niemcy, więc wiadomo…

Dwa światy...Trzy światy! Trzy kalki nałożone na kontynent: Przestraszeni – acz nadal bezczelni – eu zboczeńcy, pączkujący jak drożdże islam, oraz pozostałości tradycyjnych narodów.

W Wielkiej Brytanii wygrał rozsądek, choć nie wiem, czy nie za późno…? W Polsce rządzi Kaczyński i jego ekipa, co daje nam szansę na przetrwanie i rozwój. Reszta na zachód, to już raczej będzie kalifat, chyba że esesmani z Berlina 'coś' wymyślą…!

Ostatnio wymyślili w połowie lat 30 tych XX wieku…!

Ryszard Petru też myśli…

Nie, teraz już przesadziłem!!! Przepraszam, muszę kończyć. Wszak zaraz deportacje, trzeba plecak pakować...

 

                                                                                                                                      Optymista1930

KOMENTARZE

 • Autor
  //Janda, choć piła, pije teraz więcej, a dramatyzm jej aktorskiego emploi przerósł nawet szefów Madame Tussauds; ponoć chcieli wykonać jej woskową figurę, ale się nie da…
  Zresztą nieważne – figury woskowe z galerii przeniosły się na własną prośbę do Moskwy.
  Dancewicz w burce wyjechała do kalifatu islamskiego! Olbrychski charcząc deklamuje frazy Azji Tuchajbejowicza. Macha szablą...
  Wszystko przez Kaczyńskiegoooo!!!
  I Macierewicza!!!//

  Notka - bomba
  Wszystko przez Kaczyńskiegoooo!!!
  5+
 • Cytacik z StM'a, w sam raz pasuje...
  ..."Skoro tedy role zostały rozdane, a emploi ustalone, to nawet jeśli jakaś pamiętliwa Schwein przypomni sobie, że w 2003 roku Anschluss do Unii Europejskiej stręczyła nie tylko Platforma Obywatelska, ale również Prawo i Sprawiedliwość, albo, że 1 kwietnia 2008 roku za ustawą upoważniającą prezydenta do ratyfikowania traktatu lizbońskiego głosowali nie tylko posłowie Platformy Obywatelskiej, ale również wielu posłów Prawa i Sprawiedliwości z prezesem Jarosławem Kaczyńskim na czele – to nawet wtedy nic strasznego jeszcze się nie stanie, bo zawsze można powiedzieć: no tak, i my i oni robiliśmy to samo, ale jeśli dwóch robi to samo, to wcale nie jest to samo. Platforma Obywatelska, jeśli już cokolwiek robi, to robi to z wrodzonej predylekcji do zdrady i zaprzaństwa, podczas gdy Prawo i Sprawiedliwość, jeśli już cokolwiek robi, to robi to z gorącej miłości do ojczyzny i płomiennego patriotyzmu."
 • Łagodne słowa łamią kości
  http://nwonews.pl/dyskusja,5711,0#49243
 • ,, W Wielkiej Brytanii wygrał rozsadek choc niewiem czy nie za puzno,,
  ,, Optymistycznie ,, pisze autor artykulu optymista1930 .Slowem nalezalo by zmienic optyke spostrzegania swiata i uwierzyc ze prawdziwa demokracja na zgnilym zachodzie jednak jest i ta wlasnie demokracja pozwalilana to by brytyjskie spoleczenstwo w wolnym referendum wyrazilo swa wole wyjscia z uni. Pamietajmy jednak ze Anglia jest istotnym filarem systemu anglo - amerykaskiego i realizuje koncepcje wladzy nieoficjalnych struktor i stowarzyszen. Niema tam miejsca jak cos takiego jak wola spoleczenstwa angielskiego chyba ze jako taktyczny element gry. Innymi slowy autor wpisu zle ocenia ten fakt traktujac go jako pozytywny przejaw wolnosci i demokracji. Raczej nalezalo by zalozyc ze w dlugofalowym i krutkofalowym planowaniu strategi wladzy z jakiegos powodu wprowadzono ten element bo jest to potrzebne elita w realizacji swej strategi,ktos podjol decyzje ,ktos na to pozwolil w kazdym razie nie Cameron i nie z mysla o prawdzie i dobru,fakty jakie beda nastepowac niebawem moga odslonic rabka tajemnicy,nie liczcie jednak ze elity ni stad ni zowad zmienily swe podejscie do mas dajac im mozliwosc wyboru. na chwile obecna ten fakt zarzadzajacym jest po prostu do trzegos potrzebny..entuzjazm w kazdym razie jest tu nie na miejscu traci raczejnaiwnoscia ........
 • 'Królowie' i 'mędrcy' 'Europy', mogą zostać teraz bez 'Europy'
  ... , a przecież ten 'motłoch' w ich krajach coś niby od nich chce…?

  "Ministrowie spraw zagranicznych sześciu krajów UE będących prekursorami integracji europejskiej (Niemcy, Francja, Włochy, Holandia, Belgia i Luksemburg) wezwali wcześniej Wielką Brytanię do jak najszybszej realizacji decyzji o Brexicie. Negocjacje w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z UE powinny zacząć się „jak najszybciej” - powiedział szef dyplomacji Niemiec Frank-Walter Steinmeier, występując po sobotnim spotkaniu w Berlinie, poświęconym przyszłości Unii po Brexicie."

  - WKRÓTCE REFERENDUM WYBORCZE DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO, ... Z UTĘSKNIENEM CZEKAM NA WYNIK. (:
 • @Pan podporucznik 09:38:22- bingo !-jest power !
  oferty dla parobka polskiego ( goja)

  http://art.blox.pl/resource/oszust33.jpg

  pozdrowił pana porucznika i kompanię :)
 • Autor!
  Nic dodać nić ująć! Po prostu brawo!! :)

  Gdyby pan mógł pisać większym drukiem ?
 • Eastern Europe
  Slave market in the CE ( chujnia europejska) : tania , atrakcyjna siła roboczo-relaxacyjna dla panów rozdających papierki z obrazkami.
  Za papierek z obrazkami niewolnik robi wszystko- bo to jest niewolnik , hodowany przez pokolenia na niewolnika.

  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/33/ff/d5/33ffd5deacfdc7b99a2289ee1cdcf092.jpg


  pozdrowił
 • @klementyna 18:41:09
  a ocena to gdzie 8-))
  pozdr.
 • @Husky 19:11:39
  Oddany ! Lubię jak ktoś pisze szyderczo to najlepsza broń na kołtunów.
  Pozdr.
 • See EU later....
  https://pbs.twimg.com/media/ClvCkuYWEAA05N0.jpg
 • @klementyna 20:12:30
  // Lubię jak ktoś pisze szyderczo to najlepsza broń na kołtunów.//

  Na mnie też możesz liczyć 8-))
 • @Husky 21:02:48
  Widzisz , na takie artykuły brakuje im argumentów. To widać. :)
 • @klementyna 11:04:01
  To widać, słychać i ......czuć 8-))
 • @Husky 11:08:34
  Człowiek dobrze pisze i zasługuje na uwagę i dyskusję. Tylko dyskutanci to często mafie i loże :)
 • @klementyna 11:20:18
  //Tylko dyskutanci to często mafie i loże :)//

  dyskutanci ???

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930