Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Los idiotów...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/07/15/los-idiotow/

 

 Zabijają ich jak króliki, a oni mówią, że nadal nie będą nic robić, trzymając się za ręce idą na rzeź! To jest holocaust idiotów! W Zachodniej Europie wyznawcy szatana zabijają bezbronnych idiotów! Świat się przygląda. Depesze z kondolencjami płyną do Paryża. Sataniści zbroją się bez przeszkód i szykują milion nowych zamachów. 'Francuzi' twierdzą że 'będą żyć jak zawsze'. Plaga głupoty i degeneracji na Zachodzie!

W nocy w Nicei ciężarówka przemieliła prawie setkę ludzi na nadmorskim bulwarze. Jest to zamach nie pierwszy i nie siódmy, jednak pomimo to, reakcji w postaci stanięcia w Prawdzie nie ma. Nie powiedzą wprost, że jest to wojna cywilizacji z barbarzyństwem i nie podejmą adekwatnych ruchów; nie tylko przy pomocy służb i wojska, ale też prawa, sądów, edukacji, mediów.

 Islam musi być wyrzucony z Europy, a więc potrzeba tej 'religii' szatana zakazać. Trzeba tak zmienić światopogląd, by system edukacji jasno i zdecydowanie zmierzał do wychowania młodzieży na chrześcijan, dziedziców cywilizacji łacińskiej. Prawo ma karać zło w każdej postaci ( również w postaci seksualnych dewiacji ), bo wachlarz metod szatana, dążącego do unicestwienia człowieka na wieczność, jest wielki.

Są to przede wszystkim zaślepieni degeneraci politycznej poprawności, a więc i seksualni; to oni otwierają drzwi armii szatana, która teraz masakruje Europę Zachodnią na miazgę.

 Dopóki nie zostaną z Europy usunięte wszelkie ( nawet wizualne ) przejawy islamu, oraz afirmacja zboczeń, dopóty nie mamy o czym mówić w kwestii opanowania fali zbrodni.

 A więc los Zachodu wydaje się być przesądzony...Oni trzymają się za ręce, ogłaszają 'stany wyjątkowe', organizują marsze i ślą kondolencje…

                                                                                                                                                         Optymista1930

 

P.S.

Żeby tu komuś do głowy nie przyszło 'lekarstwo' – Putin to bydlę zbrodnicze, Rosja zaś, jest takim samym barbarzyńcą jak 'państwo islamskie'.

 P.S.2

Niech się banderowcy nie cieszą, bo o nich w ogóle nie warto pisać!

KOMENTARZE

 • @Autor
  Idiotami to można nazwać tych, którzy lekarstwo widzą w rozpętaniu wojny religijnej!
 • @programista 11:50:09
  ...tzn kogo...?
 • @Optymista1930 12:11:50
  Tak po prawdzie, to islam jest na etapie chrześcijaństwa okresu średniowiecza i renesansu, gdy niewiernych milionami wytłuczono w Ameryce i nie tylko, bo trzeba by wspomnieć przynajmniej jeszcze o Afryce.
  Ogólnie w 80% podzielam Twój światopogląd, jednak są dziedziny gdzie inaczej widzimy świat.
 • A u nas na wiosce lato w pełni...
  Z naszej, koszarowej perspektywy, jednym z najmodniejszych frazesów tego sezonu jest "stawanie w Prawdzie". Wszyscy ostatnio w Prawdzie stają i to w dodatku w Prawdzie przez duże "P".

  Gdyby tak jeden z drugim faktycznie w tej Prawdzie stanęli, to by się zaraz okazało, że zgnilizna na Zachodzie wszak wielka, ale ich miłość do piniądza jeszcze większa. Petunia nie śmierdzi, a co to szkodzi parę lat w Sodomie spędzić lub w innej Gomorze, skoro tak dobrze płacą. Kaleson ino trzeba podwójny zawsze zakładać, by tambylczy zboczeniec krzywdy nie zrobił.

  I tem sposobem, nasz rodzimy eksul żyje sobie pośród tego zachodnioeuropejskiego bagniska, miast w cywilizowane strony, do nas choćby na wioskę, powrócić, i pomstuje na potęgę. A frazesy się sypią gęsto, pewnie dla odkadzenia cuchnących, zachodnich wyziewów...
 • @Pan podporucznik 22:26:57
  Nudne...Znałem już lepszych kpiarzy; acz zawsze kpiarz to li tylko miernota - zmień się, bo chyba nie da się ukryć, żeś nie podporucznik, a zwykły cieć z taborów...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930