Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Komu służy polska złota jesień, a komu-nie...?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/09/01/komu-sluzy-polska-zlota-jesien-a-komu-nie/

 

Pomimo tego że jest ciepło i świeci słońce, lato dobiegło końca. Tak jest w Polsce. U nas taki mamy rytm, że gdy zaczyna się szkoła dla dzieci, znaczy, czas wakacji zakończył się; I nieważne jakieś tam lato astronomiczne – tym mogą się zajmować astronomowie, albo Kijowski i Gasiuk Pihowicz, w ramach protestów…

W Polsce lato jest niekonstytucyjne, zresztą nie tylko lato, ale po szczegółów więcej możecie udać się do Świniaka. On Wam powie i uzasadni…

Także 'krancować' sobie głowy ludzie – czas jesieni nastał, a co za tym idzie…

No właśnie, co za tym idzie…?

Na pewno prokurator dla niektórych zasłużonych dla 'rozwoju' 'czeciej erpe'. Ranki będą coraz chłodniejsze, mniej przyjemne – oby nie musiała was na przesłuchania doprowadzać policja. Oby jak najszybciej odwieziono was na zasłużone miejsce w zakładzie karnym.

Takiej polskiej złotej jesieni pragnę...Opadłe, zgniłe liście, zamiecione do kubła sprawną ręką Pana Zbyszka…

Wreszcie, nareszcie! Zmiany w szkole – wraca normalność. Koniec z siedliskiem degeneracji i antyedukacji, czyli z gimnazjami!

Po utrzymaniu władzy w starciu z drugą targowicą, oraz daniu ludziom nadziei w postaci 500+, teraz potrzeba nam budować fundament, czyli zająć się wychowaniem i edukacją na poziomie każdym. Jest to najważniejsze, gdyż takie będą Rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie – choć przez tyle straconych, zdegenerowanych lat, powtarzano Polakom 'róbta co chceta'!

To ja teraz powiem kryminalistom: Róbta co chceta!

Z Owsiakiem pod celą…

Oraz tysiącami innych renegatów, którzy – ufam – wkrótce udadzą się w miejsce im należne.

Tak więc, mamy niekonstytucyjną jesień, ale za to nie mamy w Polsce tłumów muzułmańskich bydlaków! Chyba dobrze co…? Tak ma pozostać!

1 września jest rocznicą napaści niemieckich bandytów na Polskę i wolność. Tej daty nigdy nie zapomnimy, choć dziś, świat może i nie wie już, kim są Niemcy i jaki mają narodowy charakter. Pluję na nich z pogardą!

Nic nie zmienił się ten przeklęty naród, i dziś także są zarzewiem mordu, wojny, poniżenia i satanizmu. Naród przeklęty, zaprawdę...

Czy zwać ich Krzyżakami, Prusakami, czy hitlerowcami, nieważne – dziś są to lewacy, którzy jednak demonstrują dokładnie takie samo zło z piekła, co ich przodkowie, też bandyci. Zawsze i na zawsze bandyci! Dodatkowo obrzydliwi degeneraci!

Hasło: Jeden Niemiec – jedna kula, jak najbardziej zawsze będzie na miejscu i czasie.

Moja babcia ( wywieziona na roboty do Niemiec ) mówiła mi, że Niemiec ma czarne podniebienie; ja tam ich podniebień oglądać nie chcę, natomiast waliłbym do nich seriami z dużym spokojem ducha...Co zresztą może i będą miał obowiązek czynić, tego nikt nie wie…

Póki co jednak mamy jesień, a że ciepłą raczej, to i łapki klejące różnych 'pań Hań' i innych złodziei, teraz kleją się ze strachu :) Na złodzieju czapka, itd...ale tym zajmie się już Pan Zbyszek, z dwoma Panami Mariuszami, należy więc uważać, że 'świątynie dumania' zostaną renegatom przygotowane na długie lata.

Panowie kryminaliści – świeża dostawa cweli już czeka na przybicie wyroków, szykujcie się więc ;)

...Takoż nie będą to jednak świątynie dumania ( bo i, by dumać trzeba mieć mózg ), a świątynie dymania...


                                                                                                                              Optymista1930

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031