Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Nie ma polityki - jest Dobro vs. zło

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/09/08/nie-ma-polityki-jest-dobro-vs-zlo/

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

Jest plan zniszczenia cywilizacji ludzkiej opartej na wartościach – i to jest plan dosłownie szatański. Zapewne 'po drodze' chodzi o zawładnięcie dobrami, dominację, pychę, ambicje, żądze i zachłanność, jednak celem głównym jest zniszczenie wolności w człowieku i upodlenie go w grzechu. Robi się to przy pomocy manipulacji i kłamstwa, odwrócenia pojęć i krzewienia braku wiedzy; prawdziwą edukację i wychowanie, zastępuje się neohitlerowskim praniem mózgów – co widać najbardziej w tzw. Europie Zachodniej. Przynosi efekty, a wszystko idzie – by zakpić – ku dobremu…

To znaczy ku upadkowi i całkowitej degeneracji, unicestwieniu wreszcie. Temu z kolei służyć ma demontaż narodów w szczególe, a w ogóle zniszczenie białej cywilizacji…

Jasne…Może ktoś 'analizować' pod kątem politycznym kwestie napływu 'uchodźców', inny szukać społecznych powodów tego problemu i rozwiązań. Jest to jednak tylko wycinek sprawy widziany z bliska, nie oddający sedna w ogóle.

Zachód Europy podąża nieuchronnie w stronę zagłady wszystkich swoich ludzi i zatracenia ich dusz na Wieczność. Tego nie da się już cofnąć...chyba że Bóg Zdecyduje inaczej;

W tej sytuacji, nie tylko nie dziwi, ale jest logicznie do przewidzenia, ta seria ataków na Polskę jaka ma miejsce od wielu miesięcy. Logicznie do przewidzenia, choć logicznie tego się wytłumaczyć nie da :)

Wszelkie argumenty i trzeźwa ocena sytuacji nie grają roli od samego początku, a wyznawcy zła z PE, KE i czego tam jeszcze, będą stale i do końca, z pełną nienawiścią dążyć do zniewolenia Polski, gdyż nasz kraj stoi im w tej chwili dramatycznie na drodze do realizacji szatańskich planów.

Polska jest najważniejsza dla nas, Polaków – bo to nasza Ojczyzna, w której chcemy żyć po ludzku, wolni, z Bogiem.

Polska jest ważna dla wyznawców zła, ponieważ bez zniewolenia Polski, szatański plan się nie uda!

Mówiąc głębiej, ta sytuacja trwa już od dobrych kilkuset lat, a teraz osiąga stan ostatecznej aberracji, co jest też zabawne, ale bardziej czytelne i dramatyczne być już nie może.

Owszem, nadal są tacy – szczególnie na Zachodzie ( dlatego zginą ) - którzy nie wierzą w Boga i walkę Dobra ze złem, no ale tych, jako marginesu duchowego nie mnie przekonywać; natomiast sprawa jest jasna!

Mamy wartości kultury chrześcijańskiej, która jest kulturą jedyną w pełni i z drugiej strony wszystkie kwintesencje zła i upadku, zażarcie dążące do zniszczenia Dobra. Nie ma szarości – jest Bóg i jest zły. I znowu masz wybór, tak jak zawsze.

Wracając, Polska wolna i niepodległa hamuje rozlew zła i deprawacji, skupiając wokół siebie całą grupę zdrowych i porządnych narodów Europy Środkowej i Wschodniej – co teraz ma miejsce. Wszystkie inicjatywy naszych elit politycznych ( czyli PiS ) zmierzają wprost do ogłoszenia związku państw opartego na wartościach, posiadającego inne priorytety, niż np. kult zboczeń, czy walka z Chrystusem i rodziną. Taki plan, którego spirytusem movensem jest Jarosław Kaczyński, jest w kontrze do planu szatańskiego. Proste?

Dlatego właśnie, znów i po raz kolejny, odbędzie się w szatańskiej stolicy ( jednej z kilku ) kolejny sabat nienawiści do Polski. Tak zwana unia europejska, będzie robić do końca wszystko, by zniszczyć Polskę i oddać ją znowu pod władanie kreatur, gdyż w przypadku niepowodzenia, cała układanka destrukcji bierze w łeb! To jest wszystko w temacie!

Głupi jest głupi, mądry wie, złodziej kradnie, kurwa się kurwi…

Pod Niebem Boga dzieją się nasze małe sprawy i dzieje się Boski Plan…

Obrona Międzymorza, jest iście czymś więcej niż wielkie batalie z Tolkiena; to dzieje się naprawdę i jest bitwą ostateczną! Jeśli będziemy z Bogiem, a nasze modlitwy szczere i pokorne – wygramy!

A zło przegra! I wówczas chyba spełni się wizja Fukujamy o końcu historii ( ? )…

Nieee...Nic nie wiemy. Mamy 'tylko' prawo wybierać – Dobro, lub zło...

 

                                                                                                                                                      Optymista1930

 

KOMENTARZE

 • Plan ateistow na Polske
  Dariusz Kosiur jest walczącym kardynałem wiary w ATEIZM. Po kolejnej banicji z NEon'u, powrócił tu z taką kwintesencją wymiotów na Kościół, że nawet z łopatą i beczką soli podjeść się nie da.
  Z jego błędnego, lecz celowego utożsamiania (jak pisze Kosiur) "katolickich bydlaków" z Żydami wychodzi na jaw kosiurowa esencja przekazów wzniesiona na - jak napisał Kosiur dn. 02.04.2016 15:42: "bajkach o Jezusie z Nazaretu który zaistniał w chorej wyobraźni fałszerzy naszej historii." (Rzeczpospolita).

  Zatem, Kosiurowi (byłemu kandydacie na Prezydenta PRL BIS) nie chodzi o żadną religię. Jemu chodzi o likwidację Polaków!

  Wynika to choćby z danych statystycznych GUS'u:
  "Ochrzczonych w Kościele Katolickim rytu łacińskiego (rzymskokatolickim) jest 33,399,328 osób czyli 95,5% populacji Polaków."
  A Polacy, tacy jak my, to wg Kosiura "żydzi", którzy chodzą do Kościoła. I teraz tylko:
  "Należy żałować, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce." - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00 Kosiur chce dokończyć rzeź.
  "ZLIKWIDOWAĆ KATOLICKICH BYDLAKÓW"! - wykrzykuje Kosiur w swoich komentarzach.
  Wtóruje mu do tego "ninanonimowa": "KULA w ŁEB za chodzenie do Kościoła"! - ninanonimowa 06.04.2016 15:26:55
  "Świetny komentarz Pani "ninanonimowa"" - woła Rzeczpospolita 07.09.2016 16:34:48 dodając wody na młyn anonimowej, która podpiera swoją nienawiść bajką o "lokalnym księdzu proboszczu, który to na czele grupy lokalnych Katolików obrabował jej matkę."

  Wyglada mi na to, że NEon jest jedynym "forum Polaków", w którym maniakalni psychopaci, czyli bandyci typu Golberg "Różański", "Krwawa Luna" Brystygier, Grzegorz Piotrowki, i im podobni mogą uzasadniać swoją nienawiść do Polaków za to, że wierzą w Boga.
 • @Zdzich 18:21:48
  różnisz się tylko biegunem światopoglądowym od tych których wymieniłeś.
  Wypowiadasz się nienawistnie do każdego myślącego w sprawach wiary inaczej niż TY. Zapewniam Cię, że pępkiem świata jednak nie jesteś.
 • @zadziwiony 10:45:24
  Oczywiście, że się rożnię. I to o 180 stopni!
  Ja nigdy nie żałowałem, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce; nigdy nie strzelałem w łeb za chodzenie do Kościoła; nikogo nie torturowałem za wiarę; oraz nie mam zamiaru likwidować 98% Polaków.
  Dziękuję za wskazanie na mój przeciwny biegun!

  A to, że pępkiem Twojego świata są "dzieci diabła", to Twoja osobista sprawa, która wcale mnie nie interesuje.
 • Kompletna nieprawda!
  Zmieniają się jedynie ludzie na stołkach a generalna linia niszczenia narodu polskiego pozostaje bez zmian:
  1. RZĄD PiS PODPISAŁ UMOWĘ O „RÓWNOUPRAWNIENIU OSÓB LGBT”
  17 czerwca 2016 nasz rząd podpisał wraz z państwami Unii Europejskiej umowę którą Kampania Przeciw Homofobii okrzyknęła wydarzeniem historycznym: „To historyczny moment! Nigdy wcześniej kraje UE nie wypowiedziały się jednym głosem w kwestii równouprawnienia osób LGBT”.
  2. Wspieranie banderowskiej Ukrainy
  3. Nowy rząd wprowadza GMO tylnymi drzwiami
  4. Nowy rząd za TTIP
  5. Napuszczanie Polaków na Rosję
  itd............

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031