Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
303 posty 232 komentarze

Optymista1930

Optymista1930 - Piszę co chcę, z kompromisami słabo.

Byłem dziś w kinie...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/09/19/bylem-dzis-w-kinie/

  Nie chce mi się już pisać, gdyż mam milion tematów i każdy ciekawszy, a dodatkowo jakoś tam słowem władam mówiąc szczerze...Dziwne co…? Właśnie dlatego, iż tych tematów widzę milion, nie ma w sumie czasu pisać, bo muszę o nich myśleć...I o tym, że muszę myśleć też rozmyślam, a to już, nie dość że jest podwójne zapętlenie, to chyba i przedsionek szaleństwa…?

Cóż, biorę to na klatę i poniosę tak długo, Jak Bóg Da :)

Są gorsze choroby – i psychiczne i fizyczne, co szczególnie mocne rzuca się w oczy w ostatnich '26 latach wolności'…

Choroba prostytucyjna, amnezji, żarcia i poróbstwa, chuci i nałogów, choroba zwapnienia mózgu, czy donosicielska, ciężkie przypadki telewizyjne, a nawet stricte soap operowe…

Choroba zdrady…

Myślę o tym, tak już mam; przepraszam więc, że rzadko się z Wami tymi przemyśleniami dzielę – jest wszak milion innych blogerów...A zresztą mamy Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni, także macie co robić…

Ja dziś obejrzałem film 'Smoleńsk' w kompleksie kinowym, gdzie właśnie rozwijali czerwone dywany dla tej całej bandy pojebańców w rurkach, z wąsami i w białych tenisówkach; by ci mogli się poczuć jak 'zupełnie nadzwyczajna kasta ludzi'...po czym w nocy, spokojnie iść do hotelu, by się nawciągać, napić i pomiętosić w barłogach…

Natomiast całe 11 osób, które dziś zasiadło wraz z nami do filmu 'Smoleńsk', musiało na rozpoczęcie projekcji czekać ponad pół godziny dłużej, bo zapewne jakiejś raszpli lewoskrętnej przyszła taka złośliwość na myśl (sic!)

Nie będę pisać nudnych, czy ciekawych recenzji, bo i żadnym krytykiem filmowym nie jestem – ja jestem krytykiem totalnym! ;)

Wyrosłem już też z potrzeby dzielenia się swymi 'zupełnie nadzwyczajnymi' przemyśleniami za wszelką cenę. Nie piszę to nie piszę i mam spokój – a to rzecz cenna :)

Nie wyrosłem i nie wyrosnę z zauważania wszelkich świństw, niegodziwości, zbrodni wreszcie. Pełno wśród nas jest bydlaków i durniów, a z takiego tygla – fakt – to i może wyjść prezydent konfident, prezydent rezydent, czy prezydent pół litra…

Jest to smutek tropików duchowego pogorzeliska grubej kreski; dopiero dziś ją przecinamy, stąd też i jęk kapusiów, oraz złośliwość kinowej blerwy :) Kij z nimi, niech liczą swe ostatnie dni na piedestale.

Film o zbrodni w Smoleńsku ( tak, tak – już na początku stawiam tezę – jakie to 'kaczystowskie'! ) oddaje istotę tych perfidnych czynów, a nie odsłania detalicznie wszystkich podłości i wszystkich kreatur, które w mordzie udział brały. Od tego jest prokurator i jego działań oczekuję jak najszybciej.

Prawda jest czytelna dla kogoś, kto trochę łbem swym operuje, a drażni i do furii doprowadza biednych głupców, oraz de facto współautorów.

Co ja mogę powiedzieć…? Tak było i było tak, że Żołnierze z Katynia przywitali Poległych pod Smoleńskiem na Niebiańskich Błoniach. Tyle.

Poza tym...Wiesz co…? Proszę Cię byś 'tylko' uwierzył i przyjął Chrystusa – w swym sercu i jako Króla Polski – a wtedy Prawda stanie się czytelna! Prawda o wszystkim, ale nie 'każda prawda' – bo Prawda jest tylko jedna!

Prawda o Smoleńsku jest odkryta.

'Gówno prawda' kona.

 

                                                                                                                           Optymista1930

 

 

KOMENTARZE

 • super
  5+
 • także super
  5+
 • Lepiej na strzelnicę pójść...
  Do kina to pan możesz po wojnie chadzać, panie Optymisto. Na dzień dzisiejszy lepiej byś pan poćwiczył strzelanie do ruchomych celów. Na strzelnicy byś się pan podstaw nauczył, kontakty zawiązał, tanio amunicję kupił. A potem, w lasku, na prywatnie, mógłbyś pan z automatycznej broni dla wprawy postrzelać.

  Miast w dewocję uciekać, stanąłbyś pan jak mąż z orężem. Pitolenie z Wyspy jeszcze nigdy Ojczyżnie naszej nie dopomogło, podczas gdy ołów i krew nieraz już nas przed wrogiem uratowały. Są ci u nas na Ojczyźnie struktury i grupy, gdzie każdy Rodak dobrej woli swoją cząstkę obywatslskiej powinności spłacić może. Trzeba ino chcieć i trochę inicjatywy wykazać. No i trzeba przede wszystkim do nas na Ojcowiznę zjechać, proxy war przez internet to u nas nie funkcjonuje.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031